etechblog

10 AI převodníků textu na video pro generování úžasných videí během několika minut

Pokud se ptáte, zda se pro vaši firmu vyplatí investovat do video marketingu, 100% ano.

V tomto vysoce vizuálním digitálním věku je obsah videa zásadní pro přilákání potenciálních zákazníků, zajištění udržení a maximalizaci prodeje. Podle nedávné studie poptávka po videoobsahu a zdrojích výrazně roste; přibližně 91 % zákazníků chce sledovat více online videoobsahu od značek a firem.

Kromě toho 78 % video marketérů uvádí, že jim video přímo pomohlo zvýšit obchodní tržby, a 83 % tvrdí, že videoobsah jim pomohl získat více potenciálních zákazníků.

Zatímco však videoobsah poskytuje podnikům vynikající návratnost investic (ROI), vytváření profesionálních videí, která osloví zákazníky, může být značnou výzvou.

I když používáte ten nejlepší software pro úpravu videa, proces může být pracný, časově náročný a vyžaduje vynikající dovednosti, aby se dosáhlo skvělých výsledků.

Zde vstupují do hry převodníky textu na video založené na umělé inteligenci (AI). Tyto generátory usnadňují vytváření vysoce kvalitních videí z jakéhokoli textu a usnadňují vám život.

V tomto článku se podíváme na nejlepší generátory AI textu na video a na to, jak vám mohou pomoci překonat výzvy, kterým můžete čelit při vytváření profesionálních videí pro vaši firmu.

Výzvy spojené s profesionální videoprodukcí

Zatímco video marketing poskytuje podnikům nejvyšší návratnost investic než jakákoli jiná forma médií, proces video produkce je naplněn několika významnými výzvami.

Některé z nejčastějších problémů, kterým podniky čelí při vytváření profesionálních videí, jsou:

  • Rozpočet (výrobní náklady): Nedostatečný rozpočet je jednou z nejčastějších výzev při produkci videa, protože je velmi nákladný – zejména pro malé podniky. Malé značky a podniky nemají dostatek zdrojů, špičkového vybavení ani peněz na to, aby si najaly profesionální tým pro produkci videa, aby dosáhly co nejlepší návratnosti investic.
  • Kvalita: Zajištění vysoké kvality videa je pro podniky zásadní, aby byl výsledek vysoce efektivní. Špatné osvětlení, kamera nebo zvuk mohou minimalizovat dopad a účinnost videa a odvádět pozornost diváků od zaměření videa.
  • Nedostatek času: Produkce videa je časově náročný proces, protože zahrnuje také předprodukční potíže, včetně vymýšlení nápadů na video, obsazení správných zdrojů a psaní přepisu, a postprodukční potíže s úpravou videí. . Vytváření profesionálních videí tak může být pro podniky časově náročné, zejména pokud jde o vícenásobné natáčení.
  • Vyprávění příběhů a nedostatek nápadů na obsah: Nedostatek nápadů na obsah a dovednost vytvořit působivý příběh, který bude rezonovat u vašich diváků a cílového publika, je další běžnou výzvou pro produkci videa. Zahrnuje pochopení potřeb zákazníků a vytvoření příběhu, který efektivně komunikuje s vašimi cílovými diváky.
  • Adaptabilita: Pro podniky je nezbytné vytvářet videa pro různé formáty a platformy, jako jsou sociální média, televizní reklamy, videoobsah blogů a videoobsah webových stránek, protože každá platforma přichází se svými specifickými potřebami. A vytváření videí, která se přizpůsobí všem těmto platformám, je další výzvou pro podniky.
  • Space: Space crunch je výzva k produkci videa, která zahrnuje omezený prostor pro posádku, vybavení, talent a pohyb.
  • Najímání zdrojů: Jednou z běžných výzev, kterým firmy čelí, je nalezení správného talentu, který se stane součástí vaší videoprodukce, který odpovídá vašemu rozpočtu a dostupnosti a rozumí cílům vašeho videa a sdělení značky.
  • Konkurence: Videoprodukce je vysoce konkurenční prostor, protože vyžaduje vytváření originálních, kreativních a inovativních videí, která upoutají pozornost uživatelů a vyčnívají z davu, což je výzva, které podniky v tomto konkurenčním prostředí čelí.
  Jak si vytvořit vlastní synchronizaci cloudových souborů s Nextcloud

Jaké je tedy řešení těchto problémů? Hádali jste správně; odpovědí jsou AI převodníky textu na video.

Výhody AI převodníků textu na video při překonávání těchto výzev

AI převodníky textu na video využívají technologii umělé inteligence, která vám pomůže generovat profesionální videa, aniž byste potřebovali špičkové vybavení nebo software pro úpravy.

Vše, co potřebujete, je zadat textový vstup do nástroje AI a automaticky vygenerovat video podle vašich konkrétních pokynů. Můžete například zadat popis videa a klíčové podrobnosti nebo dokonce příspěvek na blogu a převést jej na video.

Zde jsou hlavní výhody AI převodníků textu na video:

#1. Časově efektivní

Automatizuje celý proces tvorby videa. Je tedy mnohem rychlejší než tradiční způsob generování videí, takže odpadá natáčení, střih a další manuální úkony.

#2. Nákladově efektivní

Převaděče textu na video s umělou inteligencí nevyžadují vysoce kvalitní kamery ani drahé vybavení a najímají rozsáhlé produkční zaměstnance. Jedná se tedy o dostupnou a rozpočtovou alternativu k profesionálnímu procesu tvorby videa. Vše, co musíte udělat, je vložit video skript, který se postará o zbytek.

#3. Přizpůsobivost

Pomocí AI převodníků textu na video můžete vytvářet videa v různých jazycích, což je pro vaši firmu velmi výhodné, pokud jedná s globálními zákazníky a trhy.

#4. Více přizpůsobení

Tyto převodníky poskytují vysoké možnosti přizpůsobení a umožňují vám přizpůsobit délku, obsah, styl, formát a další videa tak, aby odpovídaly vašim konkrétním preferencím.

#5. Vysoce flexibilní

Můžete snadno vytvářet videa v různých formátech, stylech a platformách, jako jsou webové stránky a sociální média, což je pro vaši firmu efektivní, pokud chcete rychle vytvářet video a škálovat je na více platformách.

#6. Poutavé

Převaděče textu na video s umělou inteligencí vám umožní vytvářet poutavá videa s jedinečnými zvuky, různými hlasovými herci a pohlcujícím pozadím, abyste upoutali a udrželi pozornost vašeho zákazníka nebo diváka a zvýšili zapojení zákazníků.

Tvůrci videa s umělou inteligencí a převodníky textu na video tak pomáhají řešit výzvy spojené s profesionální produkcí videa – automatizují celý proces bez nutnosti velkého lidského dotyku, což z něj činí dostupné, pohodlné a časově efektivní řešení pro podniky.

Pokud tedy chcete vytvářet ukázky videoproduktů nebo vysvětlující videa pomocí AI, podívejme se na deset nejlepších převodníků AI textu na video, které vaší firmě usnadňují produkci videa.

Synthesia

Synthesia je jedním z nejpopulárnějších a nejvýkonnějších generátorů videa AI, který vám umožní převést jakýkoli text v e-mailech, souborech PDF, blozích a prezentacích na vysoce kvalitní a profesionální videa pouhými několika kliknutími.

Vyžaduje pouze, abyste si vybrali vhodnou přizpůsobitelnou šablonu a avatar AI, vložili nebo zadali text a automaticky generuje text do videí.

Synthesia vám umožňuje vybrat si z 55+ šablon, 85+ avatarů a 400+ hlasů a převádět videa do 120+ jazyků. To znamená, že pokud nemáte rozpočet nebo zdroje na najmutí vypravěčů nebo herců, můžete si k namluvení svého textu vybrat vlastní avatary umělé inteligence s realistickými pohyby.

  11 Software pro fakturaci předplatného pro asistenci a správu opakujících se plateb

Svá videa můžete také snadno upravovat a přizpůsobovat přidáním textu, fotografií, animací, barev, přechodů, stylů a dalšího pomocí vestavěného editoru videa v tomto nástroji.

Kromě toho můžete také přidat prvky své značky, jako je logo, barva pozadí a písmo textu, které odráží image vaší značky, a vytvářet videa s různými případy použití, jako jsou videa s návody, školicí videa, marketingová a vysvětlující videa. Pár minut.

Invideo

Invideo je populární převodník textu na video, který převádí vaše blogy, články a prezentace na poutavá a kvalitní videa.

Skládá se z intuitivního rozhraní editoru videa typu drag-and-drop s rozsáhlou knihovnou více než 5000 konfigurovatelných šablon, více než 50 témat s umělou inteligencí, médií iStock a filtrů pro vytváření videí YouTube, propagačních videí, doporučení nebo reklamních videí pro vaše podnikání.

Kromě toho můžete také snadno sdílet video obsah na různých platformách sociálních médií, jako je YouTube, Facebook a Instagram.

První hodina

Hour One je vynikající generátor videa AI, který vám umožňuje převádět text a vytvářet vícejazyčná videa prezentovaná virtuálními lidmi.

Můžete si vybrat z více než 100 virtuálních lidí, kteří budou prezentovat vaše videa a vysvětlovat jejich obsah vašemu publiku.

Hour One poskytuje hotové video šablony, od prezentačních videí a produktových tutoriálů až po zpravodajská videa a lidské zdroje.

Můžete si vybrat z více než 60 jazyků a vytvářet vysoce kvalitní produkční videa za nákladově efektivní cenu a časově efektivním způsobem.

Nejlepší na Hour One je to, že vám umožňuje vytvořit bezplatné video, ve kterém si můžete vyzkoušet funkce nástroje a zjistit, zda vyhovuje vašim obchodním potřebám, než investujete své peníze a zaplatíte za jeho předplatné.

Obrázek

Pictory je jednoduchý převaděč skriptu na video, který pracuje bleskovou rychlostí a je ideální pro video marketéry, youtubery a tvůrce kurzů.

Nevyžaduje od vás žádné technické znalosti nebo zkušenosti s tvorbou nebo úpravou videa a umožňuje vám vytvořit video během několika minut pomocí výkonného asistenta AI.

Pictory se skládá z obrovské knihovny médií, která vám umožňuje vybrat si z více než 3 milionů obrázků a videoklipů a 15 000 hudebních skladeb, abyste si video přizpůsobili svým konkrétním požadavkům.

Na rozdíl od několika jiných převaděčů textu na video tak můžete přes videa snadno přidat vhodnou hudbu nebo svůj vlastní profesionální voice-over. Pictory navíc běží v cloudu a je vysoce kompatibilní s Mac a PC, takže není nutné stahovat nástroj do počítače a jeho šance na zpomalení.

Elai.io

Elai.io je snadno použitelný konvertor textu na video, který tvrdí, že vytváří videa 20krát rychleji než tradiční video produkce, což eliminuje potřebu profesionálního filmovacího vybavení, štábu nebo studia.

Můžete si vybrat z více než 65 jazyků a využít funkci automatického překladu, abyste dosáhli maximálního účinku. Kromě toho, zatímco elai.io poskytuje řadu více než 25 avatarů, můžete si také vyžádat a vytvořit vlastní avatar, který lépe reprezentuje vaši značku. Zjistěte více o tom, jak Elai.io funguje, aby vám pomohla vytvořit profesionální videa během několika minut.

Designs.ai

Videomaker Designs.ai je rychlejší, chytřejší a jednodušší profesionální převodník textu na video, který využívá několik pokročilých technik a algoritmů AI a ML k vytváření úžasných videí.

Hrdě prohlašuje, že vlastní jednu z největších knihoven aktiv s 500 000 zvukovými soubory, 20 jazyky, 170 miliony 123RF obrázky, 50 hlasy a vynikajícími animacemi, efekty a přechody.

  8 nejlepších aplikací pro videochat na Androidu

Je vysoce optimalizovaný pro všechny typy videokampaní a platforem, což vám umožňuje změnit velikost videa a optimalizovat jeho formát jedním kliknutím a publikovat jej na platformách jako Facebook, Instagram, YouTube a TikTok.

Můžete si vybrat z 20 světových jazyků; přichází s bezproblémovou personalizací a je ideální pro startupy, influencery, neziskové organizace, pedagogy, agentury, vládní agentury, podniky a malé podniky.

Steve.ai

Steve.ai je ideální pro převod vašeho scénáře nebo statických obrázků na pohlcující a poutavá videa plná titulků, komentářů a hudby pomocí nástroje pro tvorbu videa.

Tento nástroj má více než 1000 vlastních šablon videí, včetně marketingových, vysvětlujících, reklam a vzdělávacích.

Navíc nabízí více než 20 případů použití k vytváření videí, včetně tvůrce videoreklam, tvůrce produktového videa, podnikového tvůrce videa, převodníku textu na video a dalších.

Steve AI je tedy ideální volbou, pokud potřebujete převodník textu na video s funkcemi, jako je bohatá grafika, hudba a video, nabízející bezproblémovou spolupráci.

Fliki.ai

Fliki.ai vám pomůže přeměnit text a skript na videa pomocí hlasů řeči AI během několika minut.

Vyžaduje to pouze, abyste přidali svůj text nebo adresu URL blogu, a pak Fliki shrne obsah, najde perfektní vhodné vizuály a vytvoří video s hlasem jako u člověka. Kromě toho také přidává značkové titulky do vašeho videa.

Nabízí více než 900 hlasů v 75 jazycích a více než 100 dialektech, což zajišťuje, že vyhovuje hlasu a formátu videa.

Některé z nejnovějších funkcí nabízených Fliki.ai zahrnují klonování hlasu, prémiovou hudební knihovnu, integraci Giphy, víceúrovňové shrnutí a interaktivní titulky.

kolosský

Colossyan vám umožňuje převádět skripty, PPT a blogy na videa ve více než 75 jazycích bez jakéhokoli pokročilého vybavení nebo zkušeností.

Využívá funkce, jako je automatický překlad, asistent skriptu AI, vlastní avatar a video s titulky, aby vytvořil studiovou kvalitu s lidsky podobnými moderátory.

Můžete vytvářet nekonečné typy videí, jako jsou vzdělávací a výuková videa, marketingová a prodejní videa, vysvětlující videa, úvodní videa společnosti a videa s obsahem blogu.

Tento rychlý a škálovatelný AI převodník textu na video můžete vyzkoušet zdarma.

Voice2v

Voice2v je bezplatný a jednoduchý převodník textu na video, který umožňuje převádět text, obrázky, hudbu a zvuk na videa jediným kliknutím.

Do videa můžete přidat různé efekty, včetně animací, prezentací, vodních efektů a 3D přechodového efektu, aby bylo pro vaše diváky přitažlivější. Kromě toho vám také umožňuje přidat logo vaší značky a upravit zvuk a video pomocí jednoduchého editoru.

Tento nástroj vám umožňuje vybrat si z různých písem, velikostí písem, zarovnání a možností přidat k titulkům videa efekt stínu.

Na rozdíl od jiných převodníků textu na video však Voice2v nabízí omezené jazykové možnosti a staré rozhraní převodníku s omezenými funkcemi. Neposkytuje například avatary AI jako Synthesia nebo Colossyan, aby byla vaše videa interaktivnější.

Závěrečná slova

Integrace videí do vašich marketingových kampaní a obsahu webových stránek je zásadní pro uspokojení požadavků zákazníků, udržení se v konkurenci a zvýšení udržení zákazníků a obchodního prodeje.

Vytváření profesionálních videí však není hračka. Proto AI převodníky textu na video nabízejí snadné, cenově dostupné a poutavé řešení pro vytváření profesionálních videí během několika minut.

Tento článek vám pomůže pochopit důležitost videoobsahu a vybrat si z nejlepších převodníků textu na video s umělou inteligencí, které nabízejí nezbytné funkce, které potřebujete k vytváření a publikování profesionálních a kvalitních videí pro vaši firmu.

Dále se podívejte na nejlepší software pro optimalizaci videa.

x