10 možností hostování serveru Mordhau pro hraní bez zpoždění

Herní servery Mordhau nabízejí vysoce výkonné, nejlepší funkce ve své třídě, prevenci DDoS a další cenné funkce umožňující ultra rychlé hraní bez prodlev.

Pokud máte rádi starodávné příběhy, pak je vaší nejlepší volbou videohra Mordhau.

Grafika a atributy hry jsou skvělé. Díky tomu bude váš bojový zážitek realistický tím, že vás vystaví brutálním bitvám.

Mordhau je skutečně výkonná hra a k jejímu hraní potřebujete vysoce výkonný herní server od spolehlivého poskytovatele hostingu.

To pomůže zlepšit váš herní zážitek, aniž by došlo k prostojům nebo narušení bezpečnosti.

Pojďme se dozvědět více o Mordhau a jak vám může pomoci získání serverového hostingu Mordhau.

Co je Mordhau?

Mordhau je online videohra pro více hráčů založená na středověké hack-and-slash bojové hře. Tato hra je vyvinuta slovinským studiem Triternion s primárním cílem kompetitivní přizpůsobení a hraní založené na dovednostech.

Mordhau nabízí bojové hry z ruky do ruky založené na historických technikách, jako je přesměrování, alternativní použití zbraní, finty atd. Dalšími funkcemi jsou obléhací stroje, boj na koních a zbraně na dálku.

Hratelnost

Ve hře Mordhau se hráči zapojují do bojových systémů se středověkými zbraněmi, včetně kopí, mečů, kladiv, obléhacích zbraní, luků, štítů a dalších.

Hráči mohou porazit ostatní použitím několika technik, jako je bodání, uhýbání, odrážení, blokování, kopání, směrové údery a další, přičemž se dívají do jejich ukazatelů výdrže a zdraví. Kromě toho mohou hráči v bitvách jezdit na koních. Tuto hru můžete hrát z pohledu první osoby nebo pohledu třetí osoby.

Tato hra nabízí:

  • Masivní bitvy
  • Offline a kooperativní hraní
  • Na dálku a bez boje na blízko
  • Hloubkové přizpůsobení postav
  • Obrovský arzenál vybavení a zbraní
  • Krvavý a viscerální boj
  • Uvěřitelné souboje

Proč potřebujete serverový hosting Mordhau?

Pokud si přejete dokonalou grafiku a vysoce výkonné hraní, potřebujete k tomu více prostředků, stabilitu a pokročilé herní funkce.

Pokud ale hru hostujete sami na svém počítači pomocí své běžné sítě, budete čelit problémům s častými prostoji, zpožděním, výpadky proudu atd. Když hrajete hru, je to frustrující a najednou se potýkáte s výpadkem proudu. Mohli byste prohrát svou hru.

Spolehlivý herní server vám pomůže hrát vaši hru bez přerušení. I když dojde k výpadku proudu, váš server uloží vaši dříve hranou hru, takže můžete začít tam, kde jste skončili. Kromě toho získáte záruku vysoké dostupnosti sítě, herní zážitek bez zpoždění a ochranu před útoky DDoS.

Nyní pojďme diskutovat o některých spolehlivých poskytovatelích hostingu serverů Mordhau.

Host Havoc

Zažijte jednu z prémiových platforem pro hostování herních serverů – Host Havoc a hrajte se svými přáteli s větším výkonem a kontrolou. Ať už jste začínající hráč nebo zkušený uživatel, nabízí extrémní úroveň užitečnosti pro každého.

Oxidové pluginy a dílenský obsah můžete nainstalovat snadněji. Host Havoc udržuje vysokou dostupnost tím, že provozuje svou infrastrukturu v nejlepších datových centrech v oboru, kde najdete pouze spolehlivé uplinky. Strategicky vybudovala svá datová centra v 11 městech, čímž poskytuje vyšší dostupnost sítě a spolehlivá zařízení se skutečnou redundancí.

Získáte zvýšenou ochranu před riziky, jako jsou záplavy UDP a útoky Source Engine. Jeho bezplatná funkce ochrany DDoS je k dispozici s jakýmkoli serverem, který se rozhodnete pronajmout si herní server. Pro pokročilé uživatele nabízí Host Havoc kompletní FTP přístup a webový přístup ke správci souborů.

  8 nejlepších nástrojů a řešení SOAR pro malé a velké podniky

Kromě toho získáte výhodu konfigurace příkazového řádku vlastního serveru před spuštěním. Host Havoc je hostitelem všech her na svém upraveném ovládacím panelu TCAdmin v2, což je konzistentní a intuitivní ovládací sada. Přizpůsobuje každou herní šablonu tak, aby vám poskytla jedinečné instalátory a funkce.

Vyberte si velikost serveru podle svých požadavků a nakonfigurujte jej podle toho, abyste mohli začít hrát svou oblíbenou hru bez přestávek. Každý herní server, který si vyberete, má 3denní záruku vrácení peněz. Pokud nejste se službami spokojeni, můžete se snadno rozhodnout pro vrácení peněz v plné výši.

Servery pro přežití

Pronajměte si herní server Mordhau od spolehlivého poskytovatele hostingu a získejte všechny funkce, které potřebujete ke spuštění hry. Survival Servers je jedním z nejspolehlivějších serverů s vynikajícím zabezpečením, výkonem a rychlostí.

Dokončete proces platby a začněte hrát svou hru během několika minut. Servery pro přežití mohou váš server nastavit okamžitě, takže můžete začít hrát. Můžete také změnit umístění kdykoli a kdekoli. Dokonce vám nabízí webový správce souborů a plný FTP přístup.

Výkonný ovládací panel Survival Servers vám umožňuje spravovat a měnit nastavení podle vašich požadavků. Můžete dostávat upozornění na restartování, zastavení, spuštění serveru atd. Získejte nejnovější verze modů a nainstalujte si některý z pluginů, abyste si mohli užít výkonnou hru.

Získejte vysoký výkon s výkonnými procesory Intel nebo AMD a ultrarychlými NVMe SSD disky Survival Servers. Získejte vanilkové servery 50 na 50 zápasů pronájmem herního serveru Mordhau. Můžete také přistupovat k nástrojům třetích stran, aby byla vaše hra ještě plynulejší.

Můžete si vybrat své nejbližší datové centrum z možností – Seattle, Los Angeles, New York, Francie, Německo a Singapur. V každém datovém centru můžete najít robustní ochranu DDoS, která vás ochrání před útoky a udrží váš server online.

Nakonfigurujte svůj server a objednejte si jej nyní, abyste si užili neuvěřitelnou grafiku a hratelnost.

Nitrado

Připraveni na hru? Nitrado nabízí herní servery Mordhau spolu s výkonnými funkcemi. Umožněte společnosti Nitrado okamžitě nastavit váš herní server dokončením procesu konfigurace a registrace. Dále můžete snadno nainstalovat pluginy a mody z herního panelu.

Můžete sdílet přístup s ostatními a nastavit oprávnění, jak chcete, aby mohli spravovat vaše servery za vás. Získejte pohodlnou podporu v různých jazycích prostřednictvím chatu nebo e-mailu, abyste vyřešili své problémy a mohli pokračovat v hraní hry bez problémů.

Nitrado používá pouze vysoce výkonné servery. Díky nejkratším internetovým trasám získáte nejnižší možné pingy. S plánem, který si vyberete, navíc najdete bezpečný a vysoce kvalitní serverový hardware. Přepínejte mezi dostupnými hrami kdykoli a kdekoli a užijte si jiné hry ve svém volném čase.

Nitrado navíc poskytuje flexibilitu dle individuálních potřeb. Herní server můžete upgradovat a downgradovat, kdykoli budete chtít. Svou infrastrukturu ukrývá v několika regionech a nabízí tak vysokou dostupnost sítě. Získejte ochranu před útoky DDoS, i když jste offline, abyste zabezpečili své informace. Zálohujte své uložené konfigurace a hry, abyste nikdy nepřišli o svou tvrdou práci.

Vyberte si své sloty nebo si nakonfigurujte svůj server, abyste mohli okamžitě začít hrát hru Mordhau.

Shockbyte

Pronajměte si herní server ještě dnes od Shockbyte a zažijte skutečnou sílu hraní. Jakmile dokončíte objednávku, připraví pro vás váš server, takže bez ztráty jediné minuty můžete začít hrát hru.

Se službou hry Mordhau získáte vlastní mapy, pluginy a možnosti modů, multicraft CP, výkonnou serverovou konzoli a další. Shockbyte automaticky aktualizuje váš server, aniž by narušil vaši hru.

  Co je sledování kontaktů a jak může bojovat s pandemií?

Získejte plně konfigurovatelný herní server a zažijte vyšší flexibilitu. Pro zkušené hráče přichází Shockbyte s plným přístupem k FTP a správci souborů. Funkce automatického zálohování je vynikajícím doplňkem jeho funkcí, protože dokáže uložit vaše uložené hry a nastavení, abyste je po jakékoli nehodě mohli snadno obnovit.

Shockbyte má několik datových center po celém světě, která poskytují vysokou dostupnost sítě a záruku nízké latence. Chraňte svůj server a osobní údaje před nežádoucími DDoS útoky. Samoobsluha Shockbyte vás také provede každým krokem v případě, že budete zmateni.

Vyberte si svůj plán a buďte připraveni začít hrát svou oblíbenou hru.

AleForge

Spusťte svou bojovou zónu pomocí hostingové platformy herního serveru AleForge. Jste připraveni na Team Deathmatch, Skirmish, Free For All (FFA) nebo Frontline? Spusťte jakýkoli herní režim na serverech AleForge vlastní změnou nastavení a získejte připojení až 64 hráčů k serverům Mordhau.

AleForge používá vysokou rychlost hodin a vysoce výkonné procesory. Po dokončení registrace budete mít herní server připravený během několika minut. Všechny servery jsou poháněny ultrarychlými NVMe SSD disky.

Globální síť AleForge nabízí skutečnou redundanci a spolehlivá zařízení, která poskytují 99,9% záruku dostupnosti pro přerušované hraní. Jeho snadno použitelný ovládací panel vám umožňuje spravovat nastavení serveru, která přicházejí s automatickým zálohováním, instalačními programy modů, možností přepínání umístění atd.

AleForge má výkonné rozhraní, takže jej mohou snadno používat jak zkušení, tak začínající uživatelé. Můžete instalovat pluginy, obsah Steam Workshop, balíčky modů a další. Kromě toho zde najdete automatické plánování úloh a instalátor mod pack jedním kliknutím.

Plaťte podle slotu nebo si vyberte jakýkoli plán s neomezeným počtem slotů. Objednejte si hru nyní a užijte si ji se svými přáteli.

GTXGaming

Získejte zbrusu nový herní server Mordhau pronájmem od hostingové platformy GTXGaming a získejte přístup k několika mapám, modům a pluginům. Jakmile bude vaše objednávka dokončena, najdete váš server připravený před vámi během okamžiku.

GTXGaming využívá výkonné procesory, včetně CPU i7 4,2 GHz pro vysokou kvalitu na herních serverech založených na UE4, jako je Atlas. Obsahuje také SSD disky pro power play zážitek. Mezi hrami dostupnými na vašem serveru můžete přepínat několika kliknutími kdykoli a kdekoli.

Získejte celosvětové pokrytí datových center, včetně Los Angeles, Dallasu, New Yorku, Oregonu, Charlotte, Quebecu, Londýna, Paříže, Madridu, Frankfurtu, Moskvy, Stockholmu, Singapuru a Sydney. Každé datové centrum přichází s ochranou DDoS na podnikové úrovni.

Každý měsíc můžete získat šanci vyhrát odměnu tím, že navštívíte soutěžní stránku GTXGaming. Pokud to hra podporuje, můžete si stáhnout dílenské položky pomocí snadno použitelných nástrojů a nainstalovat je přímo na servery pomocí několika kliknutí.

Díky elegantním posuvníkům a rozevíracím nabídkám je proces konfigurace potěšením. Odborníci mohou používat textové editory GTXGaming a získat plný FTP přístup k ruční konfiguraci herního serveru. Pokud chcete, aby váš server spravoval jiný uživatel, můžete vytvořit poduživatele a podle toho nastavit oprávnění.

Logické servery

Zažijte jedinečnou hratelnost s hostingem herního serveru Mordhau Logic Servers. Má výkonný ovládací panel TCAdmin, který vám umožní ovládat vaše nastavení a aktualizovat je, kdykoli budete chtít. Jeho elegantní rozhraní vám umožní spravovat váš server bez námahy.

Pro pokročilé uživatele jsou Logic Servers dodávány s úplným FTP přístupem, takže mohou svůj server nakonfigurovat ručně, pokud si to přejí. Navíc jeho snadno použitelný konfigurační editor umožňuje novému hráči snadno spravovat server.

Vlastní příkazové řádky Logic Servers a jednoduchý aktualizační program na jedno kliknutí dodávají další dotek flexibility. Využívá výkonný procesor 4 GHz+ spolu s úložištěm NVMe nebo SSD a gigabitovými uplinky, které nabízejí vysoce výkonné hraní.

  Jak vypnout Samsung Galaxy Note 10 nebo 10 Plus

Vyberte si své nejbližší datové centrum z několika možností – Londýn, Stockholm, Frankfurt, Sydney, Melbourne, Singapur, New York, Los Angeles, Dallas, Chicago a Sao Paulo. Všechny hostingové servery jsou dodávány s automatickou ochranou před útočníky na podnikové úrovni.

Vyberte si slot a pronajměte si svůj herní server hned teď.

XGamingServer

Pokud hledáte dedikovaný herní server, XGamingServer je vše, co potřebujete. Jeho herní panel je založen na Pterodaktylu, který přichází s výkonnými funkcemi. Funkce automatického zálohování v cloudu z něj dělá spolehlivý herní server.

XGamingServer používá cloudové úložiště Amazon AWS S3, aby byla vaše data v bezpečí. Zálohy si můžete stáhnout kdykoli. Ztráta dat je tedy minulostí. Vylepšila svého správce souborů přidáním spouštěcího tlačítka SFTP jedním kliknutím, takže můžete snadno nainstalovat klienty SFTP, jako je Filezilla a WinSCP.

Stačí dát 5 minut XGamingServeru a ukáže vám výkonnou grafiku, jakou jste si nikdy nedokázali představit. Jeho intuitivní vlastní panel je navržen pro plynulý výkon, takže své herní servery můžete spravovat na cestách.

Získejte úplnou kontrolu nad svým serverem pomocí databází MySQL a dalších funkcí. Můžete také pozvat uživatele, aby spravovali váš server, vytvářeli plány a další. Neexistují žádné pevné herní sloty; místo toho je cena založena na výkonu, který požadujete – vysoký, výkonný nebo extrémní.

1GServerHost

Získejte jeden ze spolehlivých herních serverů od 1GServerHost a zažijte nejlepší hru všech dob. Jakmile bude vaše objednávka připravena, váš server bude okamžitě nastaven, abyste se mohli zvednout a začít hrát hru. Získejte neomezenou možnost hráče a mnoho dalších funkcí s výpůjčkou.

Vlastní ovládací panel vám umožňuje spravovat a měnit nastavení, kdykoli to budete potřebovat, se snadno použitelnými možnostmi. Přepínejte mezi dostupnými hrami pouhým zvednutím tiketu. Kromě toho si zálohujte své uložené soubory, konfigurace a hry.

1GServerHost pokrývá 9 globálních umístění s nejnižším pingem. Herní server přichází s možnostmi, jako je automatické restartování, zálohování, aktualizace a další. Jeho snadno použitelné konfigurovatelné formuláře editoru vám umožní nakonfigurovat herní server během okamžiku.

Herní servery podporují Steam, všechny mapy, DLC a mody. Získejte záruku vysokého výkonu s 5,2 GHz AMD Ryzen 9 s 16 jádry a 32 vlákny, 128 GB dvoukanálovou DDR4 s frekvencí 32 000 MHz a rychlostí 7 000 MB/s NVMe PCIE generace 4.0. 1GServerHost navíc ochrání váš server před útoky DDoS a zpřístupní jej 24/7.

NÍZKÁ MS

Pokud máte po boku LOW.MS hosting, nezažijte žádné prodlevy při hraní hry. Jeho herní servery obsahují velký výběr funkcí. Čím dříve dokončíte platbu, tím rychlejší bude nastavení serveru.

LOW.MS využívá nejnovější procesory Intel v kombinaci s Intel SSD a pamětí DDR4. Má nejvyšší standardy pro hostování herních serverů, které zahrnují Ryzeny, Xeon E-series a Intel s rychlostmi až 5,3 GHz. Kromě toho mají všechny servery DDoS ochranu 10 Gbps, což je minimum.

LOW.MS zaručuje nejvyšší dostupnost, kvalitu a výkon sítě. Má pobočky v Los Angeles, Dallasu, Miami, Ashburnu, Londýně, Norimberku, Helsinkách, Varšavě, Singapuru a Sydney. Můžete otestovat svůj ping a zjistit, které datové centrum je pro vás nejlepší.

Objednejte si herní server nyní a využijte 5denní záruku vrácení peněz.

Závěr

Mordhau je vzrušující hra ze středověku pro více hráčů, která vás zavede na fiktivní, ale realisticky vypadající bojiště. Vyberte si tedy nejlepší server hosting Mordhau z výše uvedeného seznamu a začněte hrát s větším výkonem bez přerušení.

Tento software pro nahrávání her vás může zajímat, pokud plánujete nahrávat hru Mordhau.

x