10+ nejlepších akčních her pro PC Windows 2023 – [Top List]

Počítače jsou poměrně běžně používané v našem každodenním životě ke snížení naší pracovní zátěže a úspoře času. Můžeme také používat počítače v mnoha různých oblastech, jako je vzdělávání, zábava, obchod, bankovnictví a mnoho dalších.

Počítač poskytuje výkonnou platformu pro zábavu. Můžeme snadno sledovat filmy, poslouchat písničky a hrát hry. Hraní her je mezi lidmi převládajícím druhem zábavy. Všichni rádi hrajeme hry, abychom trávili volný čas a uvolnili každodenní napětí v pracovní zátěži.

Můžeme hrát různé typy her na našem PC nebo notebooku, protože preferujeme hraní her na grafických kartách na PC. Ale akční hry pro PC jsou mezi mládeží nejlépe hodnocené. Tyto hry jsou plné dobrodružství a zábavy.

Musíme hrát roli různých postav a čelit novým mozkovým situacím. Akční hry pro PC nabízejí realističtější grafiku s úžasnými zvukovými efekty. Dnes si uvedeme několik nejlepších akčních her pro PC a notebooky s různými příchutěmi a misemi.

 • Tom Clancy’s The Division.
 • Hitman.
 • Rise of The Tomb Raider.
 • Zaklínač 3.
 • Nekonečná krize.
 • Fallout 4.
 • Marvel Heroes.
 • Batman Arkham City.
 • Grand Theft Auto V.
 • Resident Evil Zero HD.
 • Seznam nejlepších akčních her pro PC.

  1. Tom Clancy’s The Division.

  Je to další nejlepší hra v seznamu nejlepších akčních her pro PC. tom Clancy’s The Division je kombinací akčních a stříleček, která byla vydána v březnu 2016. Jedná se o střílečku z pohledu třetí osoby, která je dostupná pro Windows, PlayStation a Xbox.

    Plně si přizpůsobte hlavní panel Windows 11 – kompletní průvodce

  V této hře se rozdělení odehrává v modu krize Manhattan, otevřeném destruktivním světě, který může hráč prozkoumat. Jak hra postupuje, hráč získává více zkušeností, peněz a bodů. Za peníze si můžeme koupit nové zbraně a získat nové talenty za body.

  2. Hitman.

  Je to další populární hra v seznamu akčních her pro PC. Tato hra je úžasná adventura, která je plná akce a vzrušující. Je k dispozici pro všechny platformy, včetně Windows, MAC, PlayStation 2, 3, 4, Xbox.

  Tato hra se točí kolem agenta 47. Hlavním cílem hry je zabít přidělené cíle v každé úrovni. Hra umožňuje hráči zabít cíl různými způsoby, jako jsou střelné zbraně, zbraně na blízko a konvenční předměty.

  3. Rise of The Tom Raider.

  Je to další skvělá hra na seznamu akčních her pro PC. Tato hra je kombinací akčních a dobrodružných her. Je dostupná pro Windows, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One atd. Pro Windows vyšla 28. ledna 2016.

  V této hře musíme hrát roli Lary Croft nebo ovládat Laru Croft prostřednictvím různých bojů s nepřáteli, prostředími a záhadnými situacemi. K postupu v příběhovém režimu můžeme používat různé zbraně a pomůcky.

  Poskytují také craftovací systém, který umožňuje hráčům vyrábět různé předměty, jako jsou různé šípy, jako je oheň, lano, jed atd.

  4. Zaklínač 3: Divoký hon.

  Je to úžasná hra v seznamu nejlepších akčních her pro PC. Hra je kombinací akce a RPG. Je k dispozici pro Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Byla vydána 19. května 2015. Tato hra nabízí realistickou grafiku s úžasnými zvukovými efekty.

    5 aplikací pro záznam screencastů GIF v systému Windows 10

  Tato hra využívá pokročilou umělou inteligenci a dynamické prostředí s denními a nočními scénami. V této hře pátrá Geralt z Rivie po svém milenci. Hráč má různé schopnosti, jako je podvodní plavání magických sil, snímání blízkých objektů atd.

  5. Nekonečná krize.

  Je to také dobrá volba jako akční hra pro PC. Tato hra je dostupná pro Microsoft Windows a vydána 26. března 2015. The Infinite Crisis je online bitevní aréna pro více hráčů. V této hře musíme hrát postavu zvanou šampion se sadou jedinečných schopností.

  Musíme bojovat s týmy ostatních hráčů nebo počítačem řízenými šampiony. Ve hře musíme ovládat naše hráče a ničit nepřátelské věže, abychom splnili jejich cíle.

  6. Fallout 4.

  Fallout 4 je také slavná hra nejlepší akční hra pro PC a je vyvinuta společností Bethesda Game Studio. Hra je dostupná pro Windows, Xbox One a PlayStation 4. Jedná se o kombinaci akčních her a her na hraní rolí.

  Tato hra však poskytuje snadno použitelné ovládací prvky s úžasnou grafickou kvalitou. V této hře má hráč možnost pohybovat se kdekoli na mapě. Můžeme také přizpůsobit zbraně. Hra nabízí 50 základních zbraní, které lze upravovat na 700 různých způsobů.

  Můžeme také odemknout různé schopnosti získáváním více bodů pro naše hráče.

  7. Marvel Heroes 2016.

  Další hra v seznamu akčních her pro PC, která nám umožňuje nahradit různé Marvel Heroes. Byla vydána 4. června 2013 a později přejmenována na Marvel Hero 2016. Jako akční hra na hrdiny nabízí vysoce kvalitní grafiku se snadno hratelným rozhraním.

    Jak vypnout počítač se systémem Windows 10 pomocí příkazového řádku

  Jako postava můžeme získat různé úrovně, abychom odemkli různé schopnosti postavy. Každá postava má tři mocenské stromy, kterými utratí své body.

  8. Batman Arkham City.

  Batman Arkham City je také nádherná hra, která spadá do kategorie akčních her pro PC. Je k dispozici pro Windows, MAC, PlayStation 3 a Xbox 360. Hra byla vydána pro Windows v listopadu 2011. V této hře se musíme utkat s mužem Batmana, jednoho z populárních super hrdinů, a znovu bojovat se St. Home .

  Hráč se může volně pohybovat uvnitř hranic města. Můžeme přistupovat do databáze zločinců uvnitř hry a pro přístup k databázi musíme řešit různé hádanky.

  9. Grand Theft Auto V.

  Je to skvělá hra a patří mezi 10 nejlepších v seznamu akčních her pro PC. Tato hra byla vydána pro Windows v dubnu 2015. Je dostupná pro Windows, PlayStation 3, 4, Xbox One a Xbox 360. Jedná se o akční dobrodružnou hru s otevřeným světem.

  V této hře se hráč může pohybovat po světě pěšky a může používat vozidlo. Můžeme muset splnit různé mise, abychom získali více peněz. Můžeme si také užít více zábavy spácháním trestného činu a bojem s policií.

  10. Resident Evil Zero HD.

  Je to další nejlepší hry v seznamu akčních her pro PC. Tato hra je dostupná pro Windows, PlayStation 3, 4, Xbox 360, Xbox One atd. Jedná se o akční survival hru, která nabízí HD grafiku a úžasné zvukové efekty. Pokud máte rádi hororové akční hry, pak je to pro vás opravdu dobrá volba.

  V této hře můžeme uložit zbraně a náboje do našeho inventáře a použít je později. Můžeme také upustit předměty na podlahu, abychom uvolnili místo a mohli je použít později. Můžeme vidět vypuštěné položky na mapě.

  Jedná se tedy o několik nejlepších akčních her pro PC, které nejčastěji hrají PC hráči. Můžete také dát své doporučení v komentářích níže.