10 nejlepších aplikací pro sledování kryptového portfolia v roce 2022

Je chytré používat sledovač kryptografických portfolií a mít všechny své investice pod jednou kapotou. Pojďme najít ty nejlepší, aby byly investice do kryptoměn snadné a efektivní.

Mezi tisíci kryptoměn může být sledování zisků a ztrát vašich investic obtížné.

Lidé častěji uniknou důležitým detailům a nakonec špatně spravují své kryptoinvestice. A to platí zejména pro seriózní investory s široce rozprostřeným portfoliem.

Nejlepší nástroje pro sledování portfolia kryptoměn

Takže jsme tu se seznamem šikovných sledovacích aplikací, které zkrátí vaše problémy. Tyto aplikace sledují více výměn a stovky coinů.

Poskytují důležité detaily s velkou přesností, které jinak zaberou hodiny výpočtu.

Jednoduše řečeno, sledovače portfolia umožňují investování.

Ale rozdíl pocítíte, jen když jich pár vyzkoušíte a spokojíte se se svým zápasem.

Bez dalších řečí začněme.

CoinTracker

CoinTracker se také podařilo získat zmínku v našem článku o kryptodaňovém softwaru. A nyní, díky sledování portfolia, dává o to větší smysl ho používat pro lepší kompatibilitu.

Můžete si být jisti, že budete sledovat každou jednotlivou investici s podporou CoinTracker více než 300 burz a více než 10 000 kryptoměn. Na základě výměny je podporován import transakcí pomocí klíče API nebo nahrání CSV.

Zobrazuje tržní hodnotu v reálném čase, optimalizuje pro účetnictví založené na nákladech a podporuje sklizeň daňových ztrát. Získáte grafy výkonnosti podle data a krypto s přidanou výhodou denních aktualizací portfolia.

Konečně můžete začít zdarma za pět peněženek a přejít na placené úrovně za více.

CoinStats

CoinStats je prémiový nástroj pro sledování portfolia kryptoměn, který vám poskytuje personalizované zprávy o kryptoměnách, analytiku a možnost spravovat vaše portfolio na počítači a mobilu.

Najdete zde podporu pro více peněženek a výměnných účtů prostřednictvím klíčů API. Jakmile je CoinStats nastaven, představuje důležité informace na dosah ruky, abyste usnadnili investiční rozhodnutí.

Získáte grafy zobrazující růst na aktiva nebo celé portfolio.

  9 Prohlížeče Anti Detect/Multilogin k vyzkoušení

Kromě toho existují heatmapy oddělující ztrátové a ziskové subjekty. Analytické sekce odhalují nejziskovější a nejztrátovější coiny, nejlepší výměny, celkové poplatky, výběry atd.

Bohužel neexistuje žádná volná úroveň. Má však 3denní bezplatnou zkušební verzi k posouzení jeho relevance pro vaše potřeby.

Aplikace Crypto

Aplikace Crypto je vysoce hodnocený sledovač kryptografických portfolií a agregátor zpráv pouze pro chytré telefony.

Tato aplikace podporuje integraci špičkových burz a nativních blockchainových peněženek. Zdá se však, že většina uživatelů chválí jeho widgety, které vám umožní zůstat informováni z domovské obrazovky, aniž byste museli pokaždé otevírat aplikaci.

Crypto App má bezplatnou verzi s omezenými funkcemi podporovanou reklamou.

Ale verze pro s jednorázovou platbou otevírá dveře k přidávání neomezených peněženek a výměn. Placená verze navíc přichází s více widgety, přizpůsobením uživatelského rozhraní, prostředím bez reklam a živými daty z více než 200 platforem pro kryptoměny.

Delta

Na rozdíl od toho, o čem jsme dosud diskutovali, Delta Investment Tracker je aplikace pro zachování ptačího pohledu na vaše kompletní investiční portfolio, včetně kryptoměn.

Bezplatná verze vám umožňuje připojit se ke dvěma výměnným platformám a placená verze tyto limity zvedá. Podobné zásady uvidíte pro přidávání kryptopeněženek.

K dispozici je také vestavěná sekce zpráv, která přináší kousky odpovídající vašemu portfoliu.

Bezplatní uživatelé mohou analyzovat historii transakcí, rozdělení mincí a zdroj. Verze pro zobrazuje dobrá a špatná investiční rozhodnutí, rozpis poplatků a další.

Je to nezvratně lepší volba pro lidi s různorodým portfoliem kombinujícím akcie, krypto, ETF, dluhopisy atd.

CoinGecko

CoinGecko je jedním z nejlepších sledovačů krypto portfolia pro lidi, kteří obchodují méně často.

Tento nástroj uvolňuje automatizaci a spoléhá na stará dobrá ruční zadání: budete zadávat všechny své transakce, abyste získali správné podrobnosti.

Kromě toho můžete vytvořit více portfolií, abyste viděli konsolidované zisky nebo ztráty.

Nedostatek položek API může být pro někoho překážkou, ale tím se vaše investice stává soukromou. Kromě toho můžete zadat tolik testovacích transakcí a podle toho plánovat budoucnost.

  Vyhledávač textů najde texty a přidá je do vašich souborů MP3

A konečně, CoinGecko tvrdí, že absence některých pokročilých funkcí je zcela zdarma.

CoinMarketCap

CoinMartetCap’s crypto portfolio tracker je podobný CoinGecko, s ručním zadáváním transakcí.

A stejně tak je zdarma a vhodný pro malý počet transakcí. Můžete také vytvořit více portfolií a zobrazit změny jako preferované.

To je také zdarma, ale postrádá některé prémiové funkce přítomné v jiných platformách pro sledování portfolia.

Altrady

Altrady je pokročilá platforma pro obchodování a kryptoportfolio, která podporuje integraci API a zadávání transakcí prostřednictvím nahrávání XLSX nebo CSV.

S Altrady vytvoříte heslem chráněný trezor pro uložení všech vašich klíčů API. Kromě toho má tato šifrovací utilita možnosti pro ověřování konkrétních zařízení a nastavení dvoufaktorové autentizace.

Kromě toho můžete zanechat poznámky se snímky obrazovky grafu, abyste se vyhnuli předchozím chybám. Altrady navíc sleduje a zobrazuje důležité novinky z trhu přímo na palubní desce.

Konečně, Altrady nemá žádné bezplatné předplatné a zdá se ideální pro pokročilé obchodníky.

Kubera

Kubera je užitečná platforma pro sledování investic, která se stará o rozmanitou sadu tříd aktiv, včetně akcií, kryptoměn, vašeho domova, auta, webových stránek a dalších.

Pro šifrování umožňuje import API. Můžete však také zadávat ručně v případě, že konkrétní burza není uvedena.

K dispozici jsou koláčové grafy, které ukazují procentuální podíl každého aktiva v portfoliu.

Kuberova 14denní zkušební verze vás bude stát jen 1 $, což je opět zvláštní, ale férová praxe, jak držet darebáky na uzdě.

Konečně, toto je velmi přímočará aplikace a nejlepší sledovač krypto portfolia pro minimalisty.

Coinigy

Coinigy má bezplatný navždy plán, který nabízí další 30denní plně funkční zkušební verzi obsahující všechny pokročilé funkce.

Data transakcí můžete importovat pomocí rozhraní API nebo adres peněženky.

Ovládací panel obsahuje karty pro rozdělení aktiv, spojnicové/sloupcové grafy a největší zisky/poražené. Kromě toho můžete na kartu Nástěnky přidat vlastní panely zobrazující zprávy o konkrétním klíčovém slově, směnné kurzy na konkrétních platformách a dělat mnohem více.

  Jak nainstalovat Anaconda na Ubuntu

Celkově může být tato platforma náročná na obchodování se svou bezplatnou úrovní a užitečnými funkcemi velkou hodnotou.

CoinTracking

CoinTracking je velmi podrobný a výkonný sledovač krypto portfolia. Ihned může být množství informací pro někoho ohromující, ale zůstaňte na místě a získáte spoustu cenných poznatků.

Import transakcí je hračka s rozhraním API, CSV nebo ručním zadáním. Můžete také přímo přidat adresu peněženky a synchronizovat svá data během několika sekund.

Navíc analytika a reporting jsou na další úrovni. CoinTracking zobrazuje podrobnosti, jako jsou obchody na burze, za měsíc, váš kryptografický zůstatek za den atd. Dále je zde časová osa, která ukazuje každou krypto aktivitu v krásném svislém pruhu s datovými razítky.

A to je jen na palubní desce. CoinTracking má samostatnou záložku hlášení, která poskytuje každý jednotlivý detail týkající se každé transakce, poplatku, zisku/ztráty, aktuálního a denního zůstatku a mnoho dalšího.

Kromě toho můžete vytvořit kryptodaňovou zprávu pomocí pouhých několika kliknutí nebo získat kompletní daňovou pomoc od certifikovaných daňových odborníků.

A co víc, prvních 200 transakcí můžete začít zdarma.

Toto je pravděpodobně nejlepší sledovač krypto portfolia, který byste si neměli nechat ujít.

Závěr 🪙

Někteří lidé stále používají tradiční tabulkový způsob správy svých portfolií. A to je na začátku úplně v pořádku.

Když však povyrostete a budete trochu více poskakovat, mohou se tyto nástroje ukázat jako užitečné.

Pokud jde o relevantní poznámku, můžete se podívat na krypto sázky a nejlepší platformy pro krypto sázky, abyste mohli své ideální investice využít.

x