– 10 nejlepších aplikací pro úpravu kotoučů, abyste vytvořili další virální video –

To, že teď všichni vyrábí kotouče, ještě neznamená, že je to snadná práce. Je to cvičení v kreativitě, které může být docela těžké bez správných aplikací pro úpravu Instagram Reels.

Tyto krátké klipy se dotkly každého z nás – ať už jde o zábavu, vzdělávání nebo reklamu. Instagram Reels ve skutečnosti změnily tvář marketingu a staly se klíčovou součástí dnešních marketingových kampaní.

Stále více firem spoléhá na kotouče, aby zvýšily svou marketingovou hru a spojily se se svým publikem na mezilidské úrovni. Pokud chcete růst na Instagramu, nemůžete se od kotoučů dlouho držet. To ale neznamená, že se můžete stát virálními s jakýmkoli nestandardním nebo nevýrazným videem!

Jak vyrobit skvělé role na Instagramu?

Zatímco Instagram má vlastní funkce pro úpravy v aplikaci, možnosti jsou opravdu omezené. Nejen to, uživatelé si často stěžují na to, že aplikace každých pár minut selhává a padá! Navíc vytváření skvělých rolí může být docela časově náročné, pokud stále používáte editor v aplikaci.

Zde přichází na řadu aplikace pro úpravu válců. Podívejte se na nejlepší aplikace pro úpravu válců, které vám mohou pomoci snadno zesílit vaši hru:

InShot

InShot, oblíbený jako oblíbený u všech, je ideální pro úpravy videí a přidávání hudby z vlogů, nálepek a textu.

Zajímá vás, co můžete dělat? Můžete sloučit dvě nebo více videí, upravit jejich rychlost, oříznout videa, rozdělit je a dokonce odstranit prostřední část, kterou nepotřebujete.

K dispozici jsou také filtry a efekty, které můžete použít, abyste svým videím dali náskok před ostatními. Kromě toho můžete ke svým videím přidat zvukové efekty, svou vlastní hudbu a také svůj vlastní hlasový projev v případě, že se pokoušíte vytvořit vlog.

Pokud vás zajímá, proč je InShot ideální pro kotouče, je to kvůli jeho HD editoru, super přechodům a funkci obrazu v obraze.

Můžete také přidat animované nálepky, které se synchronizují s vaším video obsahem. Inshot je k dispozici pro uživatele iOS v Apple App Store a pro uživatele Androidu v Google Play Store.

Uživatelé Androidu si také budou moci užít nejnovější efekty AI a pokročilý nástroj Keyframe, který jim pomůže vytvořit úžasnou animaci klíčových snímků. Pokud používáte Android, můžete také „najít nápady“ a inspirace.

KineMaster

S více než 1000 vysoce kvalitními video šablonami je KineMaster profesionální aplikace pro úpravu videa s výkonnými funkcemi ideální pro jednotlivce, influencery a firmy.

Můžete přidat neomezený počet videí, obrázků a vrstev. Nejen to, ale s KineMaster je profesionální úprava videa snadná díky časové ose na celé obrazovce. Nepotřebujete ani PC, můžete přidávat a upravovat projekty s více vrstvami.

Navíc si na kartě Mix můžete vybrat trendovou šablonu videa a začít během několika minut. KineMaster vám pomůže vytvářet nejen videa na Instagramu, ale také YouTube, TikTok a další platformy sociálních médií.

  Jak naklonovat instalaci Linuxu pomocí Clonezilla

Můžete také sdílet svá vlastní videa jako šablony pro ostatní. Kromě intuitivního uživatelského rozhraní a profesionální úpravy videa má KineMaster další výkonné funkce. Existuje magický odstraňovač, který vám může pomoci odstranit pozadí, která se vám nelíbí, a výkonný zvukový editor s ovládáním výšky tónu, úpravami obálky hlasitosti, dozvukem a modulací hlasu.

Vizuální kvalitu můžete zlepšit také úpravou barevných filtrů. Kromě toho je snadné přidat hudbu a zvukové efekty (SFX) bez poplatků. A stejně tak vytváření zpomalených, zrychlených a zpětně přehrávaných videí. Export 4K je podporován také u videí UHD a FHD a také u GIFů.

KineMaster najdete na Google Play Store i Apple App Store.

Wondershare Filmora

S více než 100 miliony uživatelů ve více než 150 zemích a regionech je Wondershare Filmora multiplatformou pro vytváření videí kdekoli. Tento editor videa a tvůrce filmů, dříve FilmoraGo, je snadno použitelný, intuitivní a pokročilý.

Ořízněte videa, použijte různé barevné filtry a ořízněte a exportujte videa v HD kvalitě. Přidejte vestavěné zvukové efekty s královskou hudební knihovnou a nahrávejte si vlastní hlasové komentáře pro své vlogy, kotouče a videa.

Navíc můžete použít nástroj pro animaci klíčových snímků k úpravě směru, rychlosti a orientace klíčových snímků vašich videí.

Při výrobě kotoučů je častým problémem detekce rytmu; Wondershare Filmora automaticky označuje zvukové rytmy, takže je snazší sladit vaše snímky videa a rytmy.

Mezi další pokročilé funkce pro úpravu videa patří rozdělená obrazovka, dávkové úpravy, automatické přerámování, inteligentní vystřihování AI, sledování pohybu a zvyšování rychlosti. Pokud jde o speciální efekty, k dispozici jsou také Boris FX, NewBlue FX, AI Portrait, Mask & Blend. S touto aplikací snadno vytvářejte podcasty, memy a kotouče!

Wondershare Filmora je k dispozici také v rámci profesionálního předplatného a je k dispozici na Google Play Store a Apple App Store.

Splice

Pokud hledáte aplikace pro úpravu cívek, které pomohou vašim videím získat virálnost, vyzkoušejte all-in-one video editor Splice. Užijte si všechny funkce desktopového video editoru na vašem mobilu.

Intuitivní funkce, pokročilé nástroje na profesionální úrovni a obrovská hudební knihovna jsou tři pilíře této aplikace pro úpravy kotoučů. Vyzkoušejte rychlostní rampu, aby byla videa zajímavá: zrychlete svá videa nebo je zpomalte, abyste přidali podstatu.

Udržujte projekty na správné cestě pomocí pokročilého pracovního postupu editoru Splice. Nebo změňte barvy objektů pro vaše obrázky pomocí chroma klíče jediným klepnutím. Můžete přidat textové překryvy, automatické titulky, hudební skladby, efekty rychlosti a přizpůsobení poměru stran.

Můžete oříznout a smíchat více zvukových stop, upravit hlasitost, přizpůsobit písmo, barvu a velikost textu a přidat do svých projektů efekty zatmívání a zatmívání.

Vyzkoušejte na svých videích také časosběrný a hyper-lapse. Pokud chcete vytvářet kotouče a příspěvky, které mají ideální velikost pro různé platformy sociálních médií, jako je TikTok, YouTube a Instagram.

Verze Pro také přichází s profesionálním zastřihovačem a řezačkou, profesionálním slučovačem a spojkou, které vám pomohou vytvářet úžasná videa. Splice najdete na Google Play Store i Apple App Store.

LumaFusion

Připravte se na objevování radosti z profesionálního střihu na mobilním zařízení s oceňovaným editorem videa LumaFusion. Pomocí tohoto prvotřídního profesionálního video editoru můžete vrstvit až 6 videí a 6 zvukových stop.

  Jak deaktivovat Google Analytics v eShopu Nintendo Switch

Můžete také přidávat odborně vytvořené bloky příběhu, používat 35 nových přechodů a upravovat pomocí vylepšené magnetické časové osy s funkcemi vkládání/přepisování a spojování/odpojování klipů. Vytvořeno pro vícedotykové prostředí, můžete také vytvářet své vlastní přechody pomocí LumaFusion.

Svůj pracovní postup úprav můžete vylepšit vytvářením nekonečných projektů s vícevrstvými titulky, tvary a obrázky, pomocí nástrojů pro korekci barev a efektů vrstvení. Navíc můžete také použít zámek a stabilizátor zatížení pro stabilizaci videí.

To není vše! LumaFusion také umožňuje vyjmout, kopírovat a vkládat mezi různými projekty. Ve skutečnosti pro zvuk – můžete doladit zvuk, vytvářet dokonalé mixy, izolovat stopy a přidávat různé zvukové pluginy.

Tato aplikace je k dispozici na Google Play Store a Apple App Store a je ideální pro kreativní vyprávění příběhů a virální navijáky.

Mojo

Hledáte aplikace pro úpravu kotoučů, které vám také pomohou přeměnit nápady, příběhy a příspěvky na výkonná animovaná videa? Mojo je odpověď.

Je to proto, že vám dává nekonečné kreativní příležitosti k vytváření vynikajícího obsahu pomocí vysoce kvalitních rozvržení a animací. Pomocí několika klepnutí se můžete pohybovat mezi prvky, měnit barvy, měnit časování a přidávat bezplatné hudební skladby, obrázky a videa a krásná písma.

Můžete také přidávat nálepky a efekty a vytvářet vícestránkové nálepky s více než 500 jedinečnými animovanými šablonami, včetně šablon pro elektronický obchod. Pozadí lze snadno sdílet na všech platformách sociálních médií a jedním kliknutím odstranit.

Navíc můžete vytvářet vícestránkové příběhy, aby byly vaše kotouče zajímavé a virální. Předveďte své produkty nebo prodávejte online snadno a rozšiřte svou značku.

Pokud chcete mít přístup ke všem pokročilým funkcím, můžete vyzkoušet mojo PRO pro nejlepší virální obsah. Mojo TEAMS vám také umožní spolupracovat na profesionálních projektech, zatímco základní bezplatný plán Mojo je skvělý způsob, jak začít!

Mojo najdete na Google Play Store i Apple App Store.

Rozvinout

Unfold je jedna z takových aplikací pro úpravy kotoučů, která je vytvořena tak, aby vám pomohla vyniknout s vaším sociálním obsahem.

Tato all-in-one aplikace vám pomůže vytvořit skvělý obsah s více šablonami, přidat filtry a efekty pro úpravu fotografií a videí, naplánovat si instagramový zdroj a také vytvořit bio stránky pro váš jediný odkaz na Instagramu.

Díky oceněním Best of the Year – Apple a Google Awards vám Unfold from Squarespace umožní spojit více videí dohromady a spravovat všechny vaše sociální sítě (včetně Instagramu) jako profesionál!

Ideální pro jednotlivé fotografy, kameramany, podnikatele a tvůrce. Natáčení poutavých videí na profesionální úrovni vyžaduje minimální čas a úsilí. Můžete použít pokročilé textové nástroje a prozkoumat různá písma a styly, abyste vytvořili zajímavá videa.

Unfold Basic vám poskytuje přístup ke standardním nástrojům pro úpravy, zatímco Unfold+ vám poskytuje přístup k prémiovým a pokročilým nástrojům s rychlým přístupem k novým šablonám.

Unfold Pro má všechny nabídky Unfold+ spolu se speciální sadou značky a odkazem stori.es, který vám pomůže snadno publikovat webové příběhy.

Unfold, který je k dispozici v obchodě Google Play a Apple App Store, vám umožní vytvořit interaktivní storyboard s videi, fotografiemi a texty během několika minut!

  Jak změnit účet PayPal z firemního na osobní

Promeo

Představte si, že máte kreativní designové studio na dosah ruky a máte Promeo! S 22 635 přizpůsobitelnými šablonami pro obsah reklam a sociálních médií se Promeo snadno používá a pomáhá vám vytvářet poutavá videa, která mají dojem.

Chcete-li vytvořit skvělý obsah, můžete se řídit třemi snadnými kroky: vybrat šablonu, přizpůsobit barvu a logo a přizpůsobit textové prvky. A tady to máte!

Můžete nejen zvýšit svůj dosah, ale také vytvořit speciální sadu značek pro svou osobní značku. Udržujte svou značku konzistentní s logy, písmy a barvami, které si vyberete. K dispozici jsou také výřezy s umělou inteligencí, které vám pomohou vytvořit působivá produktová videa.

Promeo vám navíc poskytuje přístup ke světově uznávaným knihovnám akcií. Bez ohledu na to, v jaké kategorii pracujete, najdete hotové šablony pro krásu, finance, zdraví, fitness, sport, cestování, módu, nemovitosti a jídlo. K dispozici v obchodě Google Play a Apple App Store.

Reelsy Reel Maker

Pomocí Reelsy můžete během několika sekund vytvořit poutavý videoobsah pro Instagram Reels a platformy sociálních médií.

S Reelsy si navíc můžete vybrat z vysoce kvalitních šablon s trendy zvukem a automaticky synchronizovat svá videa do rytmu.

Na svých videích nebudete mít žádný vodoznak a budete mít přístup k oblíbenému zvuku z Instagramu a TikTok.

Od jídla přes módu až po fitness, Reelsy Reel Maker Video Editor má 10+ různých kategorií a 100 – 500 šablon. Reelsy najdete jak na Apple App Store, tak na Google Play Store.

Video YouCam

Připravte se na vytváření vytříbených vlastních videí s YouCam Video, první aplikací pro úpravu selfie kotoučů. Pokud vás zajímá, co to znamená, YouCam Video vám může pomoci snadno nalíčit a retušovat vaše fotografie.

Díky výkonným funkcím úprav můžete upravovat videa několika klepnutími, zvolit orientaci videa a porovnávat videa před a po.

Navíc je to jedno z mála videí s editorem make-upu, které vám pomůže přetvořit váš obličej, upravit velikost nosu, upravit oči během okamžiku a přetvořit vaše rty.

Ve skutečnosti můžete svou pleť také doladit, abyste pomohli odstranit pupínky, akné, černé tečky, vrásky, skvrny, tmavé kruhy a skvrny na obličeji.

Prémiová verze YouCam umožňuje přístup k exkluzivnímu make-upu a sbírkám a neomezené používání kosmetických nástrojů, jako je ladička očí, tvarování obličeje, rtů a nosu. Od roztomilých po dramatické, získejte s YouCam požadovaný vzhled. Aplikaci najdete jak na Google Play Store, tak na Apple App Store.

Vytváření skvělých kotoučů je snadné, když máte tyto aplikace

Instagramové kotouče přicházejí s vlastními editačními funkcemi. Funkce jsou však opravdu, ale opravdu omezené a uživatelé se často potýkají s závadami. Chcete-li odemknout nekonečné kreativní možnosti, musíte se uchýlit k některým aplikacím pro úpravu cívek Instagramu třetích stran, které vašim videím a rolím dodají výhodu.

Použití výše uvedených kotoučů vám může pomoci ušetřit čas a námahu a zároveň maximalizovat vaši kreativitu. Vyberte si aplikaci, která vám vyhovuje z hlediska funkcí, které potřebujete, a možností úprav. Téměř všechny výše uvedené aplikace vám také umožňují upravovat videa, která jsou ideální pro jiné platformy sociálních médií, jako je TikTok.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší repost aplikace pro instagram, abyste mohli snadno sdílet to, co se vám líbí.