etechblog

10 nejlepších aplikací Wear OS ke stažení na vaše chytré hodinky v roce 2022

Zde jsou některé z nejlepších aplikací Wear OS, záchranné lano nadějí Googlu na převzetí současného lídra, Apple Watch.

Apple Watch byly dosud dominantní silou v zařízeních Wearables. Převyšuje úsilí ostatních prémiových hráčů, jako je Samsung a Google dohromady. Hrozilo tedy partnerství k převzetí šampiona.

To se naplnilo v roce 2021, kdy Google a Samsung spojily své síly a vytvořily dokonalý nositelný operační systém, aby jej předaly dalším značkám a nakonec sesadily z trůnu Apple WatchOS.

To je hned, jak se Google pokouší udělat Android, tentokrát pro zařízení na zápěstí.

Nejlepší aplikace Wear OS

Jakýkoli operační systém do značné míry závisí na podporovaných aplikacích pro široké přijetí.

A právě proto jsme tu, abychom vám řekli o nejlepších aplikacích WearOS pro vaše chytré hodinky.

Začněme.

G Pay

G Pay je vynikající způsob, jak platit online, v kamenných obchodech a v aplikacích Obchodu Google Play. Můžete přidat kreditní nebo debetní karty a použít účet PayPal.

S hodinkami s podporou NFC je to mnohem pohodlnější. Stačí jej podržet blízko terminálu a zaplatit nejrychlejším možným způsobem.

Kromě toho vám G Pay zajišťuje špičkové zabezpečení dat a je nezbytnou aplikací Wear OS pro snadné nakupování.

Kamera jedna

Kamera jedna zajišťuje, že vám smartphony nebudou chybět, pokud jde o fotografie a videa. Podporuje gesta, jako je kroucení zápěstí pro pořizování fotografií/videí. To může fungovat samostatně na vašich chytrých hodinkách, což znamená, že je nemusíte připojovat k telefonu.

  Jak odesílat obsah z Chromu na domovskou stránku Google

Kromě pořizování snímků a nahrávání videí můžete Camera One používat také pro nahrávání zvuku. Dodává se s mnoha užitečnými funkcemi, jako je zoom, blesk, časosběr atd.

Camera One má zkušební období, ve kterém si můžete užívat všechny prémiové funkce. Můžete však také zůstat u bezplatné verze, pokud jsou základní funkce vše, co potřebujete.

Strava

Strava for Wear OS přináší tolik potřebnou mobilitu do jedné z nejoblíbenějších aplikací mezi sportovci.

Jakmile jej nakonfigurujete pomocí smartphonu, můžete jej používat pro venkovní procházky, běhy, vyjížďky, jízdu na kole a mnoho dalších funkcí založených na vašich hodinkách. Pravděpodobně jsou to komunitní funkce, které vás udržují motivované a konkurenceschopné.

Nicméně, protože Strava je freemium aplikace, některé funkce mohou být omezeny na placené uživatele.

Facer Watch Faces

Facer Watch Faces je pro lidi milující přizpůsobení.

V době psaní tohoto článku má tato aplikace přes 100 tisíc bezplatných a prémiových ciferníků od renomovaných světových značek a umělců.

Můžete si však navrhnout vlastní na www.facer.io/creator a zveřejnit jej. Existuje spousta možností přetažení, jak začít. Můžete například importovat obrázky, přizpůsobit písma, přidat různá časová rozvržení a dokončit svůj vlastní návrh během několika minut.

A konečně, toto je kompatibilní s každým zařízením Wear OS a také perfektně funguje s hodinkami Samsung.

Google mapy

Tenhle je nanic. Google mapy snadno se promění v ty nejlepší aplikace Wear OS, které vám umožní vydat se na neznámá místa, pokud nenávidíte pohled na smartphone na každém rohu.

  Jak spárovat a nakonfigurovat Apple Pencil (2. generace)

Mapy Google na chytrých hodinkách fungují s pomocí Google Assistant. Chcete-li získat nějaké výsledky, musíte hodinkám sdělit cíl. Nakonec si můžete vybrat ten, který chcete zahájit navigaci.

IFTTT

IFTTT je produktivní a automatizační aplikace, která může zjednodušit každodenní monotónní úkoly. Můžete najít několik pracovních postupů nebo si vytvořit vlastní.

Každý pracovní postup používá některé aplety, prvky, které propojují různé aplikace.

Můžete si například nastavit pracovní postup, který vás upozorní na chytré hodinky pokaždé, když se baterie smartphonu vyschne. Nebo získejte upozornění, kdykoli nad vaším domovem proletí mezinárodní vesmírná stanice.

Podobně můžete také připojit prvky chytré domácnosti k ovládání spotřebičů přímo z vašich chytrých hodinek.

Wear Audio Recorder

Wear Audio Recorder je výkonný nástroj pro nahrávání pro chytré telefony a chytré hodinky. Získáte pozoruhodné funkce, jako je optimalizace kvality zvuku, nahrávání do cloudu, přidávání fotografií do nahrávek, potlačení ozvěny, přeskakování ticha atd.

Může také pracovat na pozadí a nahradit ikonu oznámení, aby se dále zlepšily funkce stealth.

Toto je freemium aplikace s nejpokročilejšími funkcemi vyhrazenými pro Wear OS.

Monitor baterie telefonu a hodinek

Další v řadě nejlepších aplikací Wear OS je Monitor baterie.

Tento monitor baterie poskytuje během dne varování a předpovědi o vybité baterii.

Vývojář navíc slibuje minimální dopad na baterii. Kromě toho budete informováni o sazbách vybíjení a nabíjení. Nakonec pomáhá vzdáleně monitorovat připojená zařízení a být informováni o všech možných prostojích.

  Proč je „Animal Crossing“ skvělý a proč byste ho měli hrát

Měli byste však pamatovat na to, abyste aktualizovali aplikace pro chytré telefony i chytré hodinky, abyste zajistili přesné hlášení.

Kompas

Kompas se bude hodit při objevování neprobádaných území, kde online mapy právě vymírají.

Můžete zkontrolovat své aktuální souřadnice a rozlišit mezi skutečným a magnetickým severem.

Upozornění pro vývojáře: Pro kalibraci zařízení několikrát zamávejte v osmičce (∞)!

Kromě toho můžete zadat souřadnice cíle a začít cestovat kontrolou vzdálenosti. Zmenšující se vzdálenost samozřejmě znamená správnou trajektorii. To může být přinejlepším přibližné, ale jediná dostupná možnost na nezmapovaném, opuštěném místě.

Konečně je to rozhodně jedna z nejlepších aplikací Wear OS pro dobrodružné lidi.

Vícenásobná kalkulačka

Může to znít divně nainstalovat kalkulačku na chytré hodinky, ale může to stát za to.

The Vícenásobná kalkulačka je plnohodnotná aplikace pro chytré telefony. Jeho podpora pro Wear OS je však v současnosti omezena na standardní kalkulačky a převodníky měn.

Ale prakticky nebudou složité funkce pro malý majetek chytrých hodinek opravdu užitečné. Aplikace je tedy přímočará pro omezení aplikace chytrých hodinek na základní funkce.

Závěr

Toto byl náš souhrn některých nejlepších aplikací Wear OS. Náramkové hodinky skutečně ušly dlouhou cestu a Wear OS má nyní svým zájemcům něco vážného.

Nebylo by ale špatné říci, že chytrá náramková zařízení byla původně určena pro fitness nadšence. A pokud jím jste, podívejte se na tyto chytré sledovače zdraví, abyste udrželi svou kondici na vrcholu.

x