10 nejlepších AVAX peněženek pro držáky Avalanche Crypto

Objevte nejlepší peněženky AVAX pro bezpečné ukládání a správu vašich kryptoaktiv.

Avalanche, která byla spuštěna v roce 2020 jako blockchainová platforma, si během několika let získala obrovskou popularitu v kryptoprostoru. Kromě toho se této platformě podařilo zajistit rychlejší transakce s nižšími poplatky.

Široké přijetí platformy Avalanche také vytvořilo vyšší poptávku po AVAX, jejím nativním kryptotokenu. Aktuálně je AVAX 16. největší kryptoměnou s tržní kapitalizací přes 4,9 miliardy dolarů.

V době psaní tohoto článku je v oběhu více než 330 milionů tokenů AVAX. V důsledku toho si budete muset vybrat nejlepší peněženku pro uložení vašich kryptoaktiv. Nejprve si ale projdeme funkce těchto peněženek.

Nenechte si to ujít!

Vlastnosti peněženek Avalanche (AVAX).

Mezi hlavní vlastnosti peněženek AVAX patří:

  • Zabezpečení: Bezpečné uložení vašich aktiv je hlavní funkcí kryptopeněženky. V tomto případě peněženky AVAX chrání vaše tokeny před externím hackováním.
  • Nižší transakční poplatky: Tito uživatelé peněženky mohou využívat výhod nižších poplatků za plyn účtovaných za každou kryptotransakci. V důsledku toho vám používání peněženky AWAX může po delší dobu ušetřit jmění.
  • Pohodlí: Můžete se rozhodnout pro peněženku, která odpovídá vašim obchodním nebo investičním metodám. Pokud často obchodujete s tokeny, je nejlepší zvolit webovou nebo mobilní peněženku pro rychlejší transakce.
  • Kompatibilita zařízení: Peněženky AVAX jsou podporovány v mobilních, stolních a webových prohlížečích. Z těchto preferovaných peněženek máte na výběr spoustu možností.
  • Správa majetku: Tyto peněženky jsou nejlepší, pokud jde o úsporu času. Zde můžete spravovat všechna svá aktiva z jediné aplikace.

Nyní se pojďme podívat na nejlepší peněženky AVAX!

Lavinová peněženka

Hledáte uživatelsky přívětivou peněženku AVAX? Pokud ano, Avalanche Wallet je pro vás skvělou volbou.

Nejpůsobivější na této peněžence je, že si novou peněženku vytvoříte za méně než 30 sekund. Ano, čtete správně; je to tak jednoduché.

Jakmile bude tato peněženka připravena, můžete svá kryptoaktiva sledovat v sekci „Portfolio“. Zde můžete sledovat aktuální cenu svých tokenů a digitálních sběratelských předmětů, jako jsou NFT.

Své tokeny AVAX můžete okamžitě odeslat na adresu odesílatele s minimálním transakčním poplatkem. Navíc jej můžete také odeslat pomocí QR kódu s adresou vaší peněženky.

Tato peněženka vám také umožňuje vsadit vaše uložené AVAX tokeny. Z tohoto důvodu obdržíte odměnu za sázky přímo do vaší peněženky.

Avalanche Wallet vám navíc umožní na první pohled prohlédnout si vaše kryptotransakce. Chcete-li tak učinit, navštivte sekci „Aktivita“ této peněženky.

Atomová peněženka

Atomic Wallet vám umožňuje ukládat a provádět transakce Avalanche (AVAX), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a 1 000 dalších krypto coinů a tokenů. Navíc má tato peněženka působivé hodnocení Trustpilot 4,4/5.

  Jak odstraníte více zpráv iMessage na Macu

Je to také peněženka bez kontroly nad vašimi soukromými klíči. V důsledku toho jste jediným vlastníkem své peněženky a aktiv v ní uložených.

Zde se pro vytvoření této peněženky AVAX nemusíte registrovat. Kromě toho můžete provádět krypto transakce bez jakéhokoli ověření KYC.

Můžete také použít funkci „Okamžitá výměna“ pro rychlou transakci kryptoměn. Můžete například okamžitě vyměnit své tokeny AVAX za jiné kryptotokeny na základě tržní ceny.

Kromě toho můžete pomocí kreditních nebo debetních karet nakoupit více než 30 aktiv. Tato peněženka také podporuje swapy tokenů pro více než 60 krypto párů s nabídkou cashback.

Atomic Wallet přijde vhod pro uživatele mobilů a PC. Tato peněženka je k dispozici pro Android, iOS, Windows, MacOS a další.

YouHodler

Hledáte pohodlnou mobilní peněženku AVAX? Pak se podívejte na YouHodler.

Tato peněženka je oblíbenou volbou pro uživatele iOS a Android. Abychom to vyjmenovali, YouHodler má na Google Play více než 1 milion stažení s působivým hodnocením 4,1/5.

Z této peněženky můžete také získat kryptopůjčky. Zde si můžete vzít okamžitou půjčku ve výši 90 % hodnoty vašeho majetku.

Podobně si můžete vytvořit „Crypto Yield Account“ s YouHodler. Díky tomu můžete generovat pravidelný úrok ze svých aktiv až do výše 8 % ročně.

Bezpečnost je na prvním místě a tato peněženka klade maximální důraz na bezpečnost svých uživatelů. Mají například pojistný plán ve výši 150 milionů dolarů na ochranu majetku svých uživatelů.

Můžete také sledovat aktuální cenu vašich uložených kryptoměn. Navíc můžete přímo z této peněženky sledovat celkovou hodnotu svého majetku.

Peněženka Trust

Trust Wallet, oficiální peněženka Binance, je oblíbená peněženka AVAX, které důvěřuje více než 60 milionů uživatelů po celém světě. Kromě toho tato peněženka podporuje více než 9 milionů kryptografických aktiv podporujících více než 70 blockchainových sítí.

Pomocí této peněženky se můžete připojit ke svým oblíbeným DApps a provádět krypto transakce. Trust Wallet je také integrován s PancakeSwap a Uniswap pro okamžité obchodování s kryptoměnami.

Kromě toho tato peněženka používá silné metody šifrování dat k ochraně vaší fráze pro obnovení a dalších dat. V případě odcizení nebo poškození peněženky můžete také kdykoli obnovit svou peněženku pomocí fráze pro obnovení.

Tato peněženka AVAX vám také umožňuje obnovit peněženku během několika sekund. Vše, co musíte udělat, je bezpečně a bezpečně uložit frázi pro obnovení.

Aplikace Trust Wallet pro mobilní peněženku je k dispozici na App Store a Google Play. Kromě toho můžete také využít její webovou peněženku dostupnou pro prohlížeče Opera, Chrome, Edge a Brave.

MathWallet

MathWallet je k dispozici jako mobilní aplikace a rozšíření prohlížeče a je skvělou volbou pro uživatele s více zařízeními.

Tuto peněženku můžete používat na svých zařízeních Android nebo iOS. Kromě toho můžete přidat jeho rozšíření prohlížeče pro rychlejší kryptotransakce do prohlížečů Brave, Chrome nebo Edge.

  8 nejlepších platforem pro tvůrce a vydavatele digitálních certifikátů pro odměňování studentů a zaměstnanců

Elegantní zásah uživatele MathWallet vám umožňuje nakupovat, odesílat nebo přijímat kryptoměny, aniž byste byli závislí na jiných aplikacích třetích stran. Navíc můžete komunikovat s podporovanými DApps v několika jednoduchých krocích.

Tato peněženka AVAX vám také umožňuje sledovat všechna vaše kryptoaktiva najednou. Kromě toho můžete také sledovat aktuální cenu populárních kryptoměn.

Jste NFT nadšenec? Pokud ano, tato peněženka poskytuje vyhrazenou část pro ukládání a sledování vašich sbírek NFT.

Můžete zapnout funkci „Auto Lock“ na mobilní peněžence, abyste zvýšili zabezpečení svých aktiv. Navíc si můžete ponechat zámek heslem pro větší bezpečnost.

Exodus

Zajímá vás vícedruhová peněženka Avalanche? Exodus, prominentní jméno v kryptoprostoru, poskytuje mobilní, desktopové, webové a hardwarové peněženky pro uložení vašich AVAX tokenů a dalších kryptoměn.

S více než 4 miliony stažení podporuje tato peněženka více než 260 kryptografických aktiv. Kromě toho si můžete také koupit tokeny AVAX pomocí svých bankovních karet.

Bezplatnou peněženku Exodus si můžete vytvořit bez vytvoření účtu. Kromě toho vás během krypto transakcí nebudou žádat o ověření identity.

Pokud jde o bezpečnost, tato peněženka oceňuje soukromí a bezpečnost dat svých uživatelů. Díky tomu šifrují transakční data a soukromé klíče.

Můžete také najít užitečné návody a video průvodce, které vám pomohou při vytváření peněženky a transakcích. Kromě toho můžete v případě potřeby také kontaktovat jejich zákaznickou podporu.

Exodus vám také umožňuje sledovat vaše krypto portfolio. Zde můžete sledovat cenu svého AVAXu a dalších kryptoměn.

Peněženka Infinity

Hledáte peněženku AVAX s hloubkovým sledováním portfolia? Pokud ano, Infinity Wallet se hodí!

Tuto peněženku můžete použít k podrobnému sledování cenových změn vašich kryptoaktiv. Kromě toho můžete také nastavit vlastní upozornění na cenu, která vám pomohou upozornit na velké pohyby trhu.

Tato peněženka také poskytuje funkci okamžitého swapu, která vám umožňuje vyměňovat tokeny AVAX s jinými podporovanými kryptoměnami. Kromě toho můžete také znát odhadovaný čas transakce před výměnou tokenu.

Tato peněženka AVAX zejména používá šifrování dat k ochraně soukromých klíčů svých uživatelů. Kromě toho můžete také zvýšit zabezpečení své peněženky pomocí biometrických zámků, jako je Face ID a skenování otisků prstů.

Dát všechna vajíčka do jednoho košíku může být riskantní a Infinity Wallets vám umožní vytvořit více peněženek. Tento proces pomůže ochránit váš celkový majetek před útoky nebo hackery.

Jeho mobilní peněženku si můžete nainstalovat z Google Play nebo App Store. Uživatelé PC si mohou stáhnout desktopovou peněženku, která podporuje Linux, Windows a MacOS.

Guarda

Guarda je multiplatformní peněženka, která vám umožňuje bezproblémově nakupovat, prodávat a ukládat vaše AVAX a další podporované tokeny. Můžete například nakupovat kryptoměny na svém PC a sledovat jejich aktuální ceny na svém mobilním zařízení.

  Jak číst komiksy na Linuxu s Peruse

Kromě toho můžete také těžit z funkce krypto sázek. V důsledku toho můžete generovat fixní úrok z vložených aktiv. Kromě toho jsou tyto výnosy pravidelně ukládány přímo do vaší peněženky.

Kromě kryptoměn můžete tuto AVAX peněženku použít také k ukládání vašich NFT. Mají také specializovaný tým péče o zákazníky, který řeší vaše dotazy 24/7.

Tato peněženka bez úschovy vám umožňuje úplné vlastnictví vaší peněženky a jejích soukromých klíčů. Kromě toho můžete tyto klíče použít k obnovení vaší peněženky, pokud se vaše zařízení ztratí, poškodí nebo ukradne.

Pokud jste mobilní uživatel, můžete si tuto peněženku nainstalovat přímo z App Store nebo Google Play. Kromě toho je Guarda k dispozici také jako webové a stolní peněženky.

Coinomi

Coinomi je multi-crypto peněženka, která umožňuje uložení a transakce více než 1 700 tokenů, včetně AVAX. Kromě toho tato peněženka podporuje také více než 125 blockchainů.

Vývojáři této peněženky zajišťují, že vaše soukromé klíče vždy zůstanou uvnitř vašeho zařízení. V důsledku toho budete jediným vlastníkem, který může spravovat svá kryptoaktiva.

Při zvažování bezpečnosti používá Coinomi k ochraně vašich kryptografických aktiv silné funkce šifrování a šifrování peněženky. K vytvoření této peněženky navíc nemusíte předkládat žádné dokumenty KYC.

Stejně tak můžete pomocí této peněženky zůstat zcela anonymní. Například neexistují žádné postupy pro sledování transakcí nebo propojování identit.

Kromě toho můžete na základě jejich tržní ceny použít vestavěné kryptoburzy k nákupu nebo prodeji AVAX a dalších tokenů. Kromě toho můžete své kryptoměny převést na dárkové karty.

Coinomi je k dispozici jako stolní a mobilní peněženka. Tuto peněženku AVAX můžete nainstalovat na zařízení se systémem iOS, Android, macOS, Linux nebo Windows.

Mostová peněženka

Co říkáte na kryptopeněženku, která vám umožní nakupovat AVAX a další tokeny pomocí fiat měn? S Bridge Wallet můžete použít vybrané fiat měny na vašem bankovním účtu k nákupu kryptoměn.

Kromě toho můžete své tokeny AVAX vyplatit přímo na svůj bankovní účet s podporou ve 170 zemích. Navíc nemusíte platit další poplatky, abyste mohli využívat tuto výhodu.

Tato peněženka vám zejména umožňuje převádět omezené prostředky bez ověření KYC. Kromě toho můžete prodávat tokeny AVAX s nulovými poplatky.

Tato peněženka také poskytuje přístup jedním klepnutím, který vám pomůže připojit se k oblíbeným DApps. V důsledku toho můžete své tokeny okamžitě vyměnit pomocí decentralizovaných burz (DEX), jako je Curve nebo PancakeSwap.

Tato mobilní peněženka je k dispozici pro uživatele Android a iOS. Tato peněženka vám také umožňuje sledovat všechny vaše krypto transakce z mobilní aplikace.

Závěrečné myšlenky

V tomto článku jsme se zabývali nejlepšími AVAX peněženkami dostupnými v kryptoprostoru. Funkce každé peněženky se od sebe liší a můžete si vybrat tu nejlepší, která vyhovuje vašemu investičnímu nebo obchodnímu stylu.

V neposlední řadě musí být při výběru peněženky důležitá bezpečnost a soukromí.

Můžete se také podívat na průvodce krok za krokem, který vám pomůže vytvořit kryptopeněženku.