10 nejlepších generátorů kopírování reklam Google a sociálních médií pro obchodníky

Přiznejme si to; text reklamy může vaši kampaň narušit nebo narušit. Může to být rozdíl mezi tím, když si někdo koupí vaše produkty, nebo když projde vaši reklamu, ještě než dostanete šanci vysvětlit, co nabízíte.

Pouze 20 % lidí čte za titulky. Umění copywritingu je dovednost, která vyžaduje hodně praxe.

Naštěstí technologie umožnila průměrnému spisovateli psát úžasné kopie reklam.

Sestavili jsme obsáhlý seznam nejlepších generátorů reklamních textů Google a sociálních médií, které může jakýkoli obchodník použít k vytvoření stručné a přesvědčivé kopie během několika minut.

Nejprve si ale ujasněme základy…

Co je to reklamní kopie?

Text reklamy jsou slova používaná v reklamách k přeměně návštěvnosti na potenciální zákazníky nebo prodeje. Na rozdíl od psaní obsahu má text reklamy za cíl přimět čtenáře, aby na reklamu klikli.

V důsledku toho budou přesměrováni na vstupní stránku nebo prodejní cestu, která dále vysvětlí jejich produkt nebo službu.

Text reklamy musí efektivně sdělovat hodnotu vaší nabídky tím, že upoutá pozornost cílového publika a přesvědčí je, aby na vaši reklamu kliklo.

Špatné znění reklamy se promítá do špatného výkonu nabídek, nízkého skóre kvality, malého počtu zobrazení a nízké míry prokliku (CTR).

Obvykle obsahuje nadpis a krátký popis o jedné až dvou větách vysvětlující, co mohou lidé očekávat, když navštíví jejich vstupní stránku.

Jak text reklamy pomáhá v marketingu?

Skvělý text reklamy na reklamních platformách, jako je Google, Facebook a další sociální stránky, pomůže vaší reklamě oslovit více lidí. Psaní lepšího textu reklamy zvýší zapojení do vašich kampaní, což platformě signalizuje, že má rozšířit dosah reklamy.

Text reklamy by měl přímo oslovit vaše cílení na publikum. Platformy jako Facebook a Google budou měřit dosah vaší reklamy podle toho, jak dobře se vám podařilo zacílit na publikum a jak dobře si reklamy vedou. Text reklamy přímo přispívá k oběma faktorům.

Čím lepší je text reklamy, tím vyšší bude skóre kvality reklamy. Google závisí na penězích z reklamy; skóre kvality tedy pomáhá Googlu zobrazovat relevantní reklamy správným uživatelům pokaždé, když dojde k vyhledávání.

Skvělý text reklamy by měl obsahovat cílové klíčové slovo v názvu a textu reklamy, aby Google věděl, komu má reklamu zobrazit. Vyšší skóre kvality vám pomůže snížit náklady na reklamu.

Dobře napsaný text reklamy vám pomůže snížit náklady, zvýšit míru prokliku a přilákat do vaší firmy ty správné zákazníky.

Pokud jste někdy zažili spisovatelský blok, víte, jak je obtížné vytvořit kvalitní kopii. Naštěstí existují generátory textů reklam, které vám pomohou automaticky vytvořit kopii na základě zadaných vstupů a klíčových slov. Probereme, co každý nástroj nabízí.

Pojďme do toho!

Copy.ai

Copy.ai je považován za univerzální marketingový nástroj, který vám pomůže vytvořit a upravit kopii pro reklamy Google a další formy kopie.

  8 nejlepších rozhraní API pro generování videa a obrázků pro sociální média, elektronický obchod a další!

Funkce

 • Generátor titulků Google: Požádá vás o zadání názvu projektu a odpovídající webové stránky, aby se vygenerovala relevantní kopie.
 • Generátor popisu Google: Zadejte název svého produktu nebo značky a napište popis svého publika, jeho problému a toho, čím je vaše značka jedinečná.
 • Desítky šablon: Copy.ai nabízí desítky šablon, které vám pomohou psát pro každou příležitost.
 • 25+ jazyků: Copy.ai dokáže vytvořit kopie ve více než 25 jazycích během několika sekund.
 • Živé ukázky: Týdenní živé ukázky jsou hostovány, aby uživatelům pomohly pochopit a efektivně používat funkce.

Copy.ai je zdarma k použití až 2 000 slov za měsíc, nebo můžete upgradovat na jejich plán Pro, čímž získáte přístup ke 40 000 slovům.

Jaspis

Jasper, kterému důvěřuje více než 50 000 obchodníků a velkých společností jako Airbnb, Google, IBM a Logitech, vytváří působivé kopie reklam, které vypadají profesionálně.

Funkce

 • Osvědčené marketingové rámce: Využívá osvědčené marketingové rámce, jako je PAS (Problem-Agitate-Solution) nebo AIDA (Attention-Interest-Desire-Action) k vytvoření mistrovsky napsaného textu reklamy.
 • Facebook a Google Ads: Vytváří poutavé titulky a popisy pro obě platformy. Mohou generovat více návrhů textů reklam, takže můžete testovat rozděleným způsobem a zjistit, který z nich funguje nejlépe.
 • Různé styly a tóny psaní: Může generovat texty reklam v různých stylech a tónech. Některé zahrnují ležérní, vtipné, profesionální, sarkastické, vzrušené, mužské, ženské a další.
 • Vícejazyčnost: Jasper píše ve více než 25 jazycích, včetně angličtiny, čínštiny, francouzštiny, španělštiny, němčiny, italštiny a dalších.
 • Funkce týmu: Ke svému účtu můžete přidat členy týmu, aby měli přístup ke generátoru reklam.
 • 50+ šablon: Kromě psaní reklam najdete spoustu dalších předpřipravených šablon pro psaní pro blogy, firemní životopisy, popisy produktů, kreativní psaní příběhů a další.

Jasper je k dispozici ve dvou cenových balíčcích: Starter a Boss Mode. Režim Starter nabízí 20 000 slov, zatímco režim Šéf nabízí 50 000 slov.

Jakékoli slovo

Anyword je vysoce výkonný generátor AI s bohatými funkcemi, který poskytuje inteligentní kopírování za nízkou cenu. Důvěřují mu značky jako Red Bull, Ted Baker a NBC.

Funkce

 • Google a reklamy na sociálních sítích: Anyword dokáže efektivně generovat titulky a popisy pro všechny vyhledávače a platformy sociálních médií. Zajistí, že vaše reklama bude v souladu se zásadami každé platformy a nepřekročí povolený počet znaků.
 • Různé tóny psaní: Kopii můžete upravit podle svého preferovaného tónu, jako je přísný, mužský, ženský, uvolněný, starší nebo mladší věkové skupiny atd.
 • Integrace účtu reklamy: Anyword vám umožňuje integrovat vaše účty sociálních médií a Google prostřednictvím rozhraní API. V důsledku toho můžete upravit své rozpočty na reklamy napříč různými sadami reklam a rozdělit zkušební text reklamy.
 • Vylepšovač obsahu: Platforma přebírá jakýkoli obsah a nabízí několik vylepšených verzí, což vám umožní zjistit, která textová reklama funguje nejlépe.
 • Prediktivní skóre výkonu: Poskytuje skóre založené na tom, jak dobře bude text reklamy pravděpodobně oslovovat vaše cílové publikum.
 • 24 jazyků: Vytváří text reklamy v mnoha jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, španělštiny, čínštiny, němčiny, ruštiny, italštiny atd.

Anyword je cenově dostupná platforma s limitem 15 000 slov pro svůj startovací plán.

StoryLab.ai

StoryLab je vynikající nástroj pro generování háčků a obrysů pro zlepšení vývoje postavy. Pokud hledáte nástroj s nějakou kreativní palebnou silou, je to pro vás.

  Vytvořte společný strom pomocí těchto 4 Cladogram Maker

Funkce

 • Generátor titulků: Vymyslete nejlepší titulky, které upoutají pozornost a zvýší počet kliknutí.
 • Popis Creator: Vytváří organizovaný a profesionálně napsaný popis pro budování důvěry a konverzi provozu.
 • Různé generátory: StoryLab nabízí mnoho typů generátorů, které dokážou vytvořit řadu kopií, jako jsou popisy YouTube, titulky sociálních médií, titulky Instagramu, reklamy Google, kopie e-mailů a další.

StoryLab poskytuje bezplatný plán. Můžete se však také rozhodnout pro jejich měsíční plány a odemknout prémiové funkce.

Writecream

Writecream je vysoce inovativní marketingový software s umělou inteligencí, který využívá pokročilé strojové učení k tomu, aby pro vás napsal profesionální text reklamy.

Funkce

 • Digital Ad Copy Generator: Writecream vám pomůže napsat všechny typy reklamních textů, jako je Facebook, Google a Instagram.
 • Ice Breakers: To vám pomůže napsat chladné e-maily nebo kopie 1 liniové reklamy, abyste získali pozornost vašich potenciálních kupců.
 • Rozšíření Chrome: To vám umožní snadný přístup k funkcím Writecream prostřednictvím panelu nástrojů Chrome.
 • Kontrola plagiátorství: Vyhněte se stávkám za plagiáty pomocí jejich kontroly plagiátů.
 • 75+ jazyků: Napište text v téměř jakémkoli jazyce, na který si vzpomenete.
 • Výukové programy: Writecream nabízí spoustu výukových programů, které vás naučí, jak maximalizovat jejich funkce, abyste mohli vytvářet kopie s vysokým převodem.

Tento software nabízí čtyři plány: Free, Standard, Extended a Custom. Standardní plán je ideální pro startupy, nezávislé pracovníky nebo malé společnosti, které chtějí platformu otestovat.

Odskočit

Smart Copy od Unbounce je nástroj pro psaní, který obsahuje více než 30 šablon pro copywriting reklam a další potřeby.

Funkce

 • Ad Copy Generator: Smart Copy vytváří kopie reklam pro platformy jako Google, LinkedIn, Facebook a Amazon.
 • Plán zdarma: S jejich plánem navždy zdarma máte povoleno až 5 generací obsahu denně bez ohledu na počet slov.
 • Více jazyků: Smart Copy nabízí několik jazykových možností pro psaní kopií reklam.
 • Rozšíření Chrome: Pomocí rozšíření Chrome můžete vytvářet reklamní texty z platformy Google Ads nebo jakékoli jiné platformy sociálních médií.
 • Vylepšuje obsah: Může také vylepšit vaši stávající kopii přeformulováním nebo rozšířením.

Platforma je dodávána se 14denní bezplatnou zkušební verzí a poté, pokud se vám platforma líbí, můžete upgradovat na placený plán a nadále ji používat.

Text.kortex

Text.cortex je generátor reklamních textů, kterému důvěřuje více než 10 000 uživatelů zavedených značek jako Shopify, Amazon, Etsy, Fiverr a Upwork.

Funkce

 • Vytváření obsahu: Textcortext využívá pokročilé algoritmy NLG a nejlepší marketingové postupy k vytvoření kopie s vysokou konverzí.
 • Ad Copy Generator: Zadejte název produktu a cílový segment a okamžitě obdržíte nadpis a popis textu reklamy.
 • Rozšíření Chrome: Díky rozšíření Chrome pište všude rychleji a lépe.
 • Přepis: Nástroj pro přepis vám umožňuje přepsat jakoukoli formu existující kopie nebo obsahu.
 • Případy použití: Nechte Textcortex napsat všechny typy kopií, jako jsou popisy produktů, blogy, e-maily o prodeji, e-maily zákaznické podpory a další.

Platforma nabízí tři plány: Free, Pro a Business. S plánem zdarma získáte až 10 výtvorů denně, zatímco ostatní plány nabízejí neomezené výtvory.

Připojení

Connectio je sada nástrojů pro zefektivnění vaší reklamy na Facebooku, včetně psaní textu reklamy.

  Jak používat textové zkratky v Dokumentech Google

Funkce

 • Dotazník: Connectio se vás zeptá na podrobné otázky týkající se vašeho hlavního tématu, cílové skupiny, vašeho produktu nebo služby, jedinečných prodejních bodů a dalších informací.
 • Doručování: Na rozdíl od jiných nástrojů odesílá Connectio předem napsané reklamy na vaši e-mailovou adresu
 • Zdarma: Generátor reklam je k použití zdarma.
 • Integrace: Integrace s platformami pro automatizaci marketingu, jako jsou ActiveDemand, ConvertKit, Hubspot a další.

Connectio je dokonalý software pro automatickou správu, vytváření a testování reklam na Facebooku.

Writesonic

Writesonic je inovativní asistent psaní s umělou inteligencí, který dokáže během několika minut generovat vysoce konvertující text reklamy.

Funkce

 • Generátor reklam Google: Generujte reklamy Google jednoduše zadáním názvu, popisu a klíčového slova produktu nebo služby.
 • Více než 25 jazyků: Pište Google Ads v mnoha cizích jazycích, abyste mohli oslovit celosvětové publikum.
 • Testování: Vyzkoušejte různé kopie reklam, které vám pomohou lépe využít rozpočet na reklamu a zlepšit míru prokliku.
 • Knihovna: Generujte všechny typy reklam pro Google, Facebook, LinkedIn a dokonce i SMS.

Všechny plány společnosti Writesonic nabízejí bezplatnou zkušební dobu, která vám umožní ochutnat jejich funkce. Plány se také liší mezi generátory krátkých a dlouhých kopií.

Rytr

S více než 450 000 obchodníky a majiteli firem, kteří používají Rytr, je to jeden z nejvýkonnějších generátorů reklamních textů na trhu.

Funkce

 • Reklamy Google a sociální média: Rytr využívá technologii GPT3 AI a rámce PAS a AIDA k vytváření vysoce konverzních titulků a textů pro reklamy Google, Facebook, Twitter a LinkedIn.
 • Přes 20 tónů: Umí psát kopie ve více než 20 tónech, jako jsou formální, neformální, přesvědčivé, hrbolaté, nadšené a další.
 • Více než 30 jazyků: Rytr může vytvářet kopie v globálních jazycích, jako je angličtina, španělština, ruština, korejština, hindština atd.
 • Týmová přístupnost: Máte-li tým obchodníků, platforma vám umožňuje vytvořit týmový účet, aby měl každý přístup ke generátoru reklam.
 • 30+ případů použití: Kromě psaní placených reklam může Rytr produkovat obsah pro různé účely, jako jsou blogové příspěvky, kopírování webových stránek, vstupní stránky a psaní SEO.

S Rytrem mají uživatelé přístup ke svému navždy bezplatnému plánu, který generuje až 5 000 znaků za měsíc.

Závěrečná slova

Generátory reklamních textů jsou v dnešní době stále populárnější. Pokud bojujete s blokem spisovatele nebo potřebujete další palebnou sílu s pomocí umělé inteligence, pak máte na výběr spoustu nástrojů umělé inteligence. t

Pravda je však taková, že žádný generátor reklamních textů nemůže nahradit lidskou kreativitu, vynalézavost a strategii.

Nástroje pro AI copywriting však mohou být dokonalým vylepšením při psaní textů reklamy, které vám pomohou zvýšit míru prokliku a v konečném důsledku i tržby.

Dále se můžete podívat na nástroje pro sledování reklam.

x