10+ nejlepších nástrojů pro odstranění malwaru pro Windows 10 11 PC 2023 – [Top List]

Dnes se internet stal nezbytným požadavkem. Používáme internet v našich mobilních a počítačových systémech k provádění našich každodenních úkolů, jako jsou e-maily, online nakupování, bankovnictví, stahování atd. Díky internetu se svět zmenšuje a zmenšuje.

Na druhou stranu je internet také velkým zdrojem škodlivých aktivit a kyberzločinů. Existuje mnoho typů virů, jako je malware, spyware a adware, které zpomalují náš počítač a sledují naše osobní údaje. Normálně všichni preferujeme používání antiviru pro Windows.

Některé další nežádoucí soubory však nelze odstranit běžným antivirem. Ze všech těchto malwarů je speciální druh škodlivého programu, který zpomaluje náš počítač, přidává do prohlížeče další rozšíření a panely nástrojů, sleduje naše osobní údaje, jako jsou bankovní údaje atd. Každý chce využívat internet ve svůj prospěch. Abyste se ochránili před škodlivými soubory, můžete použít soukromý prohlížeč, jako je Duckduckgo. Otázkou ale zůstává, je kachna zdarma? Ano to je.

Musíme tedy chránit náš počítač proti tomuto malwaru pomocí nástrojů pro odstranění malwaru pro Windows. V tomto tématu budeme sdílet seznam nejlepších nástrojů pro odstranění malwaru pro počítač. Některé z nich jsou placené a některé jsou zdarma. Vyberte si tedy podle svých potřeb.

Nejlepší nástroje pro odstranění malwaru pro Windows PC.

 • Malwarebytes.
 • Microsoft Security Essential.
 • Kaspersky Internet Security.
 • Avast Free Antivirus.
 • SpyBot Search & Destroy.
 • Zabezpečení BitDefenderu.
 • AVG Antivirus.
 • Panda Internet Security.
 • SuperAntiSpyware.
 • AD-Aware Free Antivirus Plus.
 •   Jak získat vlastní upozornění Windows 10

  1. Malwarebytes.

  Malwarebytes je jedním z nejpopulárnějších nástrojů v seznamu nejlepších nástrojů pro odstraňování malwaru pro počítače. Je k dispozici pro Windows a MAC. Je kompatibilní se všemi verzemi Windows, včetně 32bitových a 64bitových.

  Malwarebytes poskytuje rychlé skenování systému, blokuje škodlivé webové stránky, čistí infekce a zabraňuje budoucí infekci malwaru. Pokud hledáte jednoduchý nástroj na odstranění malwaru, stačí jeho bezplatná verze. Jinak je jeho prémiová verze k dispozici za cenu 24,95 USD.

  MalwareBytes: Stažení.

  2. Microsoft Security Essential.

  Microsoft Security Essential je oficiální nástroj společnosti Microsoft pro ochranu počítačů se systémem Windows. Je volně ke stažení na jeho oficiálních stránkách. Je kompatibilní se všemi verzemi Windows, pro 32 i 64bitové OS.

  Microsoft Security Essential poskytuje ochranu proti malwaru a ochranu před jinými škodlivými vlákny. To také chrání pozadí našeho systému. Je k dispozici ve 33 různých jazycích. Poskytuje automatické aktualizace, když se připojíme k internetu.

  Microsoft Security Essential: Stažení.

  3. Kaspersky Internet Security.

  Kaspersky Internet Security 2016 je také dobrým nástrojem v seznamu nejlepších nástrojů pro odstranění malwaru pro Windows. Chrání před malwarem, hrozbami a dalšími škodlivými nástroji. Přidává další vrstvu zabezpečení pro online nakupování a bankovnictví.

  Kaspersky Internet Security 2016 chrání naše děti před škodlivými hrozbami a poskytuje rodičovskou kontrolu pro sledování aktivit našich dětí. Poskytuje také ochranu pro náš prohlížeč a automaticky zastavuje phishingové útoky. To je k dispozici za 59,95 USD na 1 rok pro 1 počítač.

    [Explained] Jak používat Linux Commands ve Windows

  Kaspersky Internet Security: Stažení.

  4. Avast Free Antivirus.

  Avast je také dobrý nástroj, který chrání před malwarem, spywarem, adwarem, trojskými koňmi atd. Je kompatibilní s Windows 7, 8, 10, Vista a XP. Také chrání náš prohlížeč před nežádoucími panely nástrojů a rozšířeními, která zpomalují náš počítač.

  Avast také poskytuje inteligentní skenování systému a zapamatování si našich hesel. Poskytuje snadno použitelné rozhraní. Svou prémiovou verzi poskytuje pouze za 49,99 USD na jeden rok.

  Avast Free Antivirus: Stáhnout.

  5. SPYBOT Search and Destroy.

  SPYBOT je dalším dobrým nástrojem v seznamu nejlepších alternativ pro nástroje pro odstranění malwaru. Je k dispozici pro platformu Windows. SPYBOT je k dispozici zdarma pro domácí uživatele, kteří chtějí základní nástroj pro odstranění malwaru. Jeho prémiová a business verze je k dispozici také pro prémiové uživatele s dalšími funkcemi.

  Je to lehký a snadno použitelný nástroj. Ve své bezplatné verzi poskytuje ochranu proti spywaru a malwaru. Jedná se o prémiovou verzi, která je k dispozici za 9,99 USD ročně.

  SpyBot Search & Destroy: Stažení.

  6. Bitdefender Internet Security.

  Bitdefender je také dobrým nástrojem v seznamu nejlepších nástrojů pro odstranění malwaru. Pokud hledáte profesionální nástroj pro odstranění malwaru, pak je tento nástroj jednou z dobrých možností. Má nulový vliv na výkon systému a získává zlatou cenu za výkon systému.

  Udržuje vaše děti v bezpečí a poskytuje rodičovskou kontrolu pro sledování jejich aktivit. Bitdefender je k dispozici za cenu 51,97 USD ročně pro tři počítače.

    Jak zkontrolovat výstupní výkon portu USB v systému Windows 10

  Bitdefender Internet Security: Stažení.

  7. AVG Antivirus.

  AVG je snadno použitelný nástroj s atraktivní grafikou a vysokým výkonem. Je k dispozici pro Windows, MAC, Android atd. Chrání před malwarem, spywarem, trojskými koňmi a dalšími škodlivými nástroji.

  AVG poskytuje rychlé skenování systému a je to oceňovaný software. Poskytuje ochranu odkazů, ochranu e-mailů, šifrování dat atd. Je k dispozici za cenu 13,33 USD ročně.

  AVG Antivirus: Stažení.

  8. Panda Internet Security.

  Panda je také dobrý nástroj pro odstranění malwaru, který je k dispozici zdarma. Jedná se o lehký nástroj se spoustou funkcí. Poskytuje ochranu proti spywaru v reálném čase, filtrování adres URL a webu s analýzou chování.

  Panda je kompatibilní s Windows 7, 8 a 10. Poskytuje snadno použitelný nástroj s atraktivním rozhraním. Je to jednoduchý nástroj pro odstranění malwaru s výkonem.

  Panda Internet Security: Stažení.

  9. SuperAntiSpyware.

  SuperAntiSpyware je dobrý nástroj, který nám poskytuje spoustu chytrých funkcí. Je to lehký nástroj pro OS Windows. Poskytuje ochranu systému před malwarem, spywarem, trojským koněm, adwarem atd. SuperAntiSpyware poskytuje vlastní a úplné skenování našich disků.

  Ve své bezplatné verzi také poskytla systémového vyšetřovatele, který sleduje naše aplikace nainstalované v systému. Poskytuje pravidelné aktualizace definic virů. Jeho profesionální verze je k dispozici za cenu 29,95 USD ročně.

  SuperAntiSpyware: Stažení.

  10. Ad-Aware Free Antivirus Plus.

  Pokud hledáte jednoduchý, rychlý a bezplatný nástroj na odstranění malwaru a antivirový nástroj, je to dobrá volba. Poskytuje plnou ochranu před malwarem a dalšími škodlivými aktivitami. Ad-Aware také chrání naše stahování a kontroluje je v době stahování.

  Automaticky aktualizuje naši databázi hrozeb, abychom byli před hrozbami lépe chráněni. Také nás chrání před URL a škodlivými weby.

  Ad-Aware Free Antivirus Plus: Stažení.

  Toto jsou některé nejlepší nástroje pro odstranění malwaru, které ochrání vaše zařízení před všemi nežádoucími věcmi.