10 nejlepších platforem dárkových karet pro vaše zaměstnance, partnery a zákazníky

Hledáte nejlepší platformy pro nákup dárkových karet pro své zaměstnance, partnery a zákazníky? Vytvořili jsme seznam stejných, abychom vám ušetřili námahu!

Dárková karta nebo dárkový poukaz je druh předplacené debetní karty s určitou peněžní hodnotou, kterou lze použít k nákupům v maloobchodních prodejnách, čerpacích stanicích, restauracích a dalších podobných místech.

Digitální nebo fyzické dárkové karty jsou často považovány za lepší možnost než hmotný dárek v osobních a profesionálních scénářích, protože eliminuje potíže s výběrem nejlepšího dárku pro tuto příležitost.

Dárkové poukazy jsou skvělým gestem ocenění vašich zaměstnanců a zákazníků, kteří zůstávají věrní vaší společnosti. Jsou skvělým způsobem, jak platit pobídky zaměstnancům a zákazníkům a podporovat zdravé vztahy.

Netřeba dodávat, že představují snadný a pohodlný způsob, jak odměnit zaměstnance a zákazníky, aniž byste museli kupovat fyzické předměty.

Dárkové karty jsou navíc skvělým způsobem, jak vyjádřit uznání za doporučení a propagovat vaši firmu. Dárkové karty lze použít jako vyjádření vděku svým zákazníkům nabízením slev na některé produkty nebo poskytováním bezplatných upgradů nebo služeb.

Jak fungují dárkové karty a jak je lze uplatnit

Dárková karta je nákupní karta předem nabitá pevnými prostředky. Obvykle se používají k nákupu položek od konkrétního prodejce nebo společnosti a jsou k dispozici v různých formátech, jako jsou fyzické karty, digitální karty a elektronické dárkové karty.

Aby mohl příjemce uplatnit dárkovou kartu, musí kartu předložit pokladníkovi v kamenné prodejně, kde je nákup uskutečněn. Pokladní naskenuje čárový kód karty nebo ručně zadá číslo karty a hodnota karty se automaticky použije při nákupu.

Po dokončení nákupu se zbývající zůstatek zobrazí na účtence karty. Pokud je nákup vyšší než hodnota karty, může příjemce zbývající částku zaplatit v hotovosti, debetní kartou nebo kreditní kartou.

Stejně tak digitální nebo e-dárkovou kartu lze uplatnit online a v tomto případě musí příjemce zadat informace o kartě na stránce pokladny, aby zaplatil za svůj nákup. Toto je neuvěřitelně pohodlná možnost pro ty, kteří se nemohou dostat do kamenného obchodu.

Dárkové poukazy jsou skvělým způsobem, jak někomu dát dárek dle vlastního výběru. Jednoduše se používají a jsou perfektním dárkem pro každou příležitost.

Výhody zasílání dárkových poukazů

Dárkové poukazy se stávají stále oblíbenějším způsobem, jak obdarovat rodinu a přátele. Dárkové poukazy jsou fantastickým způsobem, jak někomu ukázat, že vám na něm záleží, aniž byste museli kupovat fyzický dárek. Zde jsou některé výhody zasílání dárkových karet:

Pohodlí

Dárkové karty jsou neuvěřitelně pohodlné na nákup a odeslání. Lze je zakoupit online, v obchodech nebo prostřednictvím pošty a odeslat elektronicky nebo fyzicky. Protože se dají tak snadno koupit a odeslat, jsou skvělou volbou pro dárky na poslední chvíli.

  Přidejte do svých fotografií a videí animované vzory GIF

Flexibilita

Dárkové karty jsou neuvěřitelně flexibilní. Můžete si vybrat částku a vybrat kartu odpovídající zájmům příjemce. Dárek tak můžete přizpůsobit obdarovanému.

Nákladově efektivní

Obecně jsou dárkové karty považovány za cenově výhodnější než fyzické dárky. Je tomu tak proto, že se nemusíte starat o náklady na dopravu nebo řešit vrácení zboží.

Odrůda

Dárkové poukazy nabízejí nejširší výběr dárků. Díky tomu jsou skvělou volbou pro každého, bez ohledu na jeho zájmy.

Ekologický

Dárkové poukazy jsou šetrnější k životnímu prostředí než fyzické dárky. Vyžadují méně balení a není třeba je zasílat, což může pomoci snížit vaši uhlíkovou stopu.

Celkově jsou dárkové karty skvělým způsobem, jak někomu ukázat, že vám na něm záleží, aniž byste museli kupovat fyzický dárek.

Níže jsou uvedeny některé z nejvybranějších platforem, které můžete navštívit a zakoupit si hodnotné dárkové karty, abyste poděkovali svým zaměstnancům a zákazníkům za jejich podporu.

Obrovský

Tremendous, který preferují Pinterest, Microsoft, Google a tisíce dalších značek, je jednoduchý, rychlý a efektivní způsob, jak posílat dárkové karty svým zaměstnancům po celém světě. Platforma nabízí dárkové karty od více než 700 prodejců a umožňuje vám ručně vybrat dárkové karty, které chcete přidat do katalogu pro příjemce.

Tremendous podporuje flexibilní možnosti doručení a umožňuje vám vybrat si jednu ze tří možností, e-mail, adresu URL a SMS, pro doručení dárkových karet příjemcům.

Funkce:

 • Vlastní branding spolu s každou dárkovou kartou
 • Odesílejte dárkové karty hromadně
 • Funkce pokročilého hlášení
 • Automatizujte dárkové karty pomocí API

Giftbit

Giftbit zefektivňuje proces nákupu, odesílání a sledování digitálních dárkových karet jako druhu odměny nebo součásti motivačního programu. Platforma má solidní zákaznickou základnu, včetně University of Toronto, Tesla a Hubspot, díky přímému přístupu Giftbit k zasílání dárkových karet.

Chcete-li začít, musíte si vytvořit bezplatný uživatelský účet, přizpůsobit šablonu dárkové karty a odeslat nabídky podle potřeby!

Giftbit vám umožňuje hromadně posílat tisíce dárkových karet, aby se proces dále zjednodušil. Rozhraní API pro dárkové karty pomáhá automatizovat proces plnění odměny a funkce uplatnění nabídky v aplikaci umožňuje uživatelům vybrat, uplatnit a zobrazit digitální dárkovou kartu ze samotné aplikace.

Funkce:

 • Sledovací a reportovací modul pro sledování průběhu programu odměn.
 • Přizpůsobte si „vzhled a dojem“ svých digitálních dárkových karet, abyste zlepšili povědomí o značce.
 • Zaplaťte nominální hodnotu dárkových karet a získejte 50 % zpět na nevyzvednuté.

Coingate

Coingate umožňuje jednotlivcům a firmám nakupovat dárkové karty pomocí bitcoinů, litecoinů a dalších podobných kryptoměn. Má více než 2000 možností dárkových karet od značek jako Amazon, eBay a Xbox. Platforma slibuje okamžité doručení dárkových karet prostřednictvím e-mailu bez ohledu na kryptoměnu, kterou používáte k nákupu.

  17 Platforma online kurzů účetnictví pro každého

Coingate je rychlý a bezpečný a nabízí maximální pohodlí pro nákup dárkových karet.

Funkce:

 • Možnost Lightning Network pro bitcoiny a litecoiny zajišťuje, že vždy platíte nižší síťové poplatky.
 • Při nákupu předplatného obejděte regionální omezení pomocí dárkových karet od Coingate.
 • Okamžité doručení dárkových karet spadajících do kategorií jako eCommerce, cestování, hry a další.

Odměny BHN

BHN Rewards, dříve známá jako Rybbon, vám umožňuje poskytovat publiku příjemné zážitky prostřednictvím dárkových karet, které mohou zvýšit výsledky, zapojení a potenciální zákazníky.

BHN Rewards, preferované marketingovými týmy, výzkumníky trhu a akademickými výzkumníky, překonávají omezení umístění a pomáhají jim poskytovat odměny zaměstnancům a zákazníkům v mezinárodním měřítku.

Funkce:

 • Automaticky upravte dostupné odměny na základě umístění a hodnoty dárkové karty.
 • Nastavte více kampaní a sledujte jejich průběh z centralizovaného místa.
 • Doručujte dárkové karty globálně zasláním SMS z vyhrazených telefonních čísel.
 • Prohlédněte si a vyzkoušejte proces uplatnění dárkové karty.
 • Implementujte průmyslové standardy a dodržování předpisů, abyste zajistili bezpečnost dárkových karet.

Amazonka

Amazon je oblíbeným místem pro nákup dárkových karet pro vaše zaměstnance, zákazníky, obchodní partnery, rodinné příslušníky a tak dále. Své obrovské množství dárkových karet kategorizuje podle různých příležitostí, což usnadňuje hledání vhodných.

Amazon vám umožňuje personalizovat digitální dárkové karty přidáním videa, písně, animace, hudby nebo personalizované zprávy. Platforma také umožňuje posílat dárkové karty hromadně, což je výhodné pro podniky a firmy. Celkově je Amazon tím nejlepším místem k nákupu dárkových karet pro sportovní fanoušky nebo milovníky hudby.

Gyft

Gyft, který je k dispozici na Google Play Store a Apple App Store, vám umožňuje nakupovat, prodávat, spravovat a uplatňovat dárkové karty pohodlně z jakéhokoli zařízení.

Platforma zahrnuje dárkové karty od více než 200 maloobchodníků a přijímá několik platebních možností pro nákup digitálních dárkových karet, včetně bitcoinů. Gyft nabízí dokonalé řešení nákupu dárkových karet pro firmy, které odměňují a vyplácejí pobídky svým zaměstnancům.

Funkce:

 • Snadné nastavení
 • Nulové transakční a manipulační poplatky
 • Žádné omezení minimálních objednávek
 • End-to-end služba pro hromadné objednávání, distribuci a sledování dárkových karet
 • Vynikající zákaznický servis

Giftogram

Giftogram nabízí dárkové karty od nejžhavějších značek, prodejců a služeb, jako je Amazon, Walmart a Starbucks, a poskytuje nejlepší způsob, jak se zbavit dohadů při zasílání dárkových karet vašim zákazníkům a zaměstnancům. Umožňuje příjemcům vybrat si dárkovou kartu, která se jim líbí, což jim dává pocit, že si je váží.

Firmy mohou upravovat katalog dárkových karet pro příjemce podle tématu, jako jsou restaurace a rozvoz jídla, stravování a zábava a zdraví a wellness, ze kterých si mohou příjemci později vybrat.

Dárkové karty od Giftogramu je možné doručit digitálně nebo objednat fyzicky. Je také možné personalizovat odměny logem vaší společnosti a zprávou pro příjemce.

  10 nejlepších alternativ Wayback Machine v roce 2022

Vanilkový dárek

Vyberte si VanillaGift, abyste potěšili věrné zákazníky a blízké svých zaměstnanců tím, že je odměníte fyzickými dárkovými kartami nebo eGiftCards. Dárkové karty, fyzické i digitální, lze přizpůsobit osobním vzkazem, logem nebo fotografií a jinou barevnou paletou, což může být perfektní způsob, jak ocenit své klienty a obchodní partnery.

VanillaGift také nabízí předplacené dárkové karty Visa v různých vzorech a provedeních, které lze použít kdekoli ve Spojených státech. Dárkové karty se pohybují od 10 do 500 USD a hodnota těchto karet nevyprší a lze je kdykoli uplatnit v jakémkoli online nebo offline obchodě.

Dárková karta Babička

Pokud jste jednotlivec nebo firma a hledáte dárkové karty Visa, dárkové karty Mastercard, dárkové karty Walmart, dárkové karty Home Depot a dárkové karty iTunes, GiftCardGranny je pro vás tím pravým místem. Je to online platforma, která vám usnadňuje nákup přizpůsobených dárkových karet v libovolném množství.

Platforma je zásobena kartami eGift od více než tisíce prémiových značek a pravidelně jsou zařazovány nové značky. Dárkové karty můžete doručit online zadáním e-mailové adresy příjemce nebo si objednat fyzické dárkové karty, podle toho, co se vám zdá vhodné.

GiftCardGranny také dodává hromadné dárkové karty pro korporace, které chtějí odměnit své zaměstnance, a umožňuje jim přizpůsobit si své nabídky přidáním fotografií nebo loga.

XOXODay

Adobe, Pepsi a Capgemini spolu s tisíci dalších začínajících a velkých firem důvěřují XOXODay za odměňování a nabízení pobídek a vyplácení výplat svým zaměstnancům a partnerům.

Jeho specializovaná sekce digitálních odměn a pobídek umožňuje podnikům nakupovat, doručovat a sledovat online dárkové karty okamžitě a bezpečně. XOXODay obsahuje bohatou zásobu dárkových karet od více než čtyřiceti tisíc populárních značek z celého světa.

Platforma také nabízí možnost hromadného darování podnikům, aby se urychlilo doručení dárkových karet. XOXODay také podporuje integraci v aplikaci, která firmám umožňuje spravovat dárkové karty ze strukturovaného motivačního modulu.

Plány XOXODay začínají na 199 USD měsíčně, fakturované čtvrtletně.

Poslední slova

Toto jsou oblíbené platformy, které můžete navštívit, když potřebujete odměnit nebo projevit uznání svým zaměstnancům, zákazníkům a obchodním partnerům. Můžete porovnat nabídku a cenové plány těchto platforem a vybrat si tu, která nabízí nejvyšší hodnotu.

Můžete také prozkoumat některé platformy pro dárky zaměstnanců, abyste si zajistili šťastnější pracoviště.

x