etechblog

10 nejlepších přenosných mixérů pro zdraví

Udržet si zdravý životní styl v dnešním uspěchaném světě je docela náročné. S nabitým programem lidé obětují své zdraví a nemohou najít pohodlný způsob, jak být zdravější.

To je místo, kde přenosné mixéry přicházejí jako relaxační a pohodlný produkt pro zdraví dbající. Kdykoli rozmixuje vaše oblíbené smoothies, koktejly, polévky a šťávy.

Ať už jste nadšenec do fitness, člověk chodící do kanceláře, student, domácí kuchař nebo zaneprázdněný jedinec, můžete tento přenosný mixér snadno nosit a kdykoli si užívat zdravé a chutné smoothies, koktejly, polévky a džusy.

„Přenosné mixéry jsou úžasný vynález, pohodlný způsob, jak získat živiny prostřednictvím smoothies a polévek,“ říká Haylie Pomroy, zdravotní stratég a autorka bestsellerů The Fast Metabolism Diet v The New York Times.

Je to rychlý, pohodlný a nezbytný produkt, který nejlépe zapadne do vašeho rušného životního stylu a rozmíchá vaše oblíbené ovoce a zeleninu do výživných smoothies a koktejlů.

V tomto článku se hluboce ponoříme do toho, co je to přenosný mixér, jak funguje a jak je prospěšný pro člověka, který si hlídá zdraví, jako jste vy, a prozkoumáme některé z nejlepších přenosných mixérů dostupných na Amazonu, které stojí za to koupit s jejich pozoruhodnými vlastnostmi. funkce.

Pojďme se tedy ponořit a najít tu ideální pro vybudování zdravého životního stylu.

Co je to přenosný mixér?

Přenosný mixér je malý, lehký a pohodlný produkt, který uživatelům umožňuje mixovat, pyré a mixovat přísady do chutných smoothies, koktejlů, polévek, džusů a dalších nápojů.

Je to mini mixér vhodný na cesty s motorem, ostrými noži a nádobou na mixování napájenou dobíjecími bateriemi nebo USB kabelem. Je vyrobena z plastu, skla nebo nerezové oceli a těsné víko zabraňuje úniku nebo rozlití při mixování.

Přenosné mixéry jsou nejvhodnějším produktem pro lidi, kteří hledají malý, snadno použitelný a používaný mixér typu na cesty. Tento produkt usnadňuje život mnoha lidí a pomáhá jim získat zdravé jídlo v jejich nabitém programu.

Jak to funguje?

Přenosný mixér je speciálně navržen pro použití na cestách. Lidé mohou tento mixér snadno nosit v tašce na cestách, v posilovně nebo v kanceláři a během několika sekund rozmixovat ingredience do chutných smoothies.

Než pochopíte, jak funguje, musíte si být vědomi jeho součástí.

V mini přenosném mixéru jsou některé klíčové součásti motor, nože, malá nádoba na mixování a těsně přiléhající víko.

Chcete-li použít přenosný mixér, postupujte podle několika jednoduchých kroků:

Krok 1. Shromážděte všechny ingredience, jako je ovoce, zelenina, jogurt, led, proteinový prášek atd.

Krok 2. Přidejte své ingredience do malé nádoby, ale ponechte horní prostor, aby se čepele mohly otáčet.

Krok 3. Jakmile jsou všechny ingredience přidány, pečlivě zamkněte víko a ujistěte se, že je dostatečně těsné, aby nevyteklo.

Krok 4. Zapněte mixér kliknutím na tlačítko a mixujte, dokud nebude hladký. Správné promíchání trvá několik sekund.

Krok 5. Jakmile je vaše smoothie hotové, vyjměte nádobu a pijte přímo.

Vychutnejte si své smoothie nabité živinami kdekoli a cokoli s přenosným mixérem!!

Jaké jsou výhody používání přenosného mixéru pro lidi s vědomím zdraví?

Zde jsou některé nejzajímavější výhody používání přenosného mixéru pro lidi, kteří dbají na své zdraví, jako jste vy:

  Jak sloučit soubory PDF ZDARMA?

1. Snadné použití

Přenosné mixéry se snadno používají a jsou navrženy s jednoduchostí. Tento mixér můžete použít s tlačítkem na jedno kliknutí k mixování ingrediencí do nápojů nabitých živinami.

2. Pohodlí

Největší výhodou přenosného mixéru pro lidi, kteří dbají na své zdraví, je to, že jej mohou snadno nosit v tašce, mixovat přísady a mít chutné a výživné nápoje nabité kdekoli a kdykoli.

3. Nákladově efektivní

Je to přenosný mixér, který je také cenově výhodný a šetří vám peníze. Namísto každodenního utrácení peněz za drahé, velké mixéry nebo předpřipravené smoothies může být přenosný mixér skvělým způsobem, jak si denně připravit vlastní osvěžující nápoje bez konzervantů a živin.

4. Zvýšená absorpce výživy

Pro ty, kteří již mají nabitý program a nemají čas dodržovat zdravé návyky, může být přenosný mixér pohodlným způsobem, jak si kdekoli dát výživné smoothies, koktejly nebo jakékoli nápoje, aniž by narušili jejich nabitý program.

5. Velké a viditelné značky měření

Mnoho lidí dává přednost měřicím značkám, aby mohli pokaždé vložit správnou porci ingrediencí k výrobě požadovaného nápoje a také zabránit nadměrné spotřebě.

Vyzkoušejte: Aplikace pro sledování maker, které změní vaši výživu

To jsou některé vzrušující výhody používání přenosného mixéru pro lidi, kteří si uvědomují zdraví, jako jste vy.

Nyní vyvstává otázka, kde najít nejlepší přenosný mixér, který vám pomůže vybudovat zdravý životní styl?

Proto jsme zkontrolovali některé nejlepší přenosné mixéry s jejich pozoruhodnými funkcemi, abyste mohli najít ten nejlepší. Pojďme to zjistit!

Hamilton Beach osobní mixér

Hamilton Beach 51131 Jednoporcový mixér je malý, přenosný a snadno ovladatelný mixér, který se zdá být ideální pro koktejly, koktejly, džusy a další nápoje na cestách.

Dodává se s nádobou o objemu 14 uncí, čepelemi z nerezové oceli, mixováním jedním dotykem a plastovou nádobou na mixování bez BPA s pevně uzavřeným víkem.

Dokáže snadno rozmixovat led, mražené ovoce a další ingredience pomocí výkonného 400wattového motoru a nožů z nerezové oceli, které se hladce rozmixují a připravují smoothie a koktejly plné živin.

Přenosný mixér Hamilton je produktem Amazon’s Choice a je to velmi cenově dostupný, snadno čistitelný a přenosný mixér pro každodenní přípravu smoothies a koktejlů na cestách.

Klíčové vlastnosti:

 • Nabízí jednorázové pohodlí.
 • Dodává se s cestovním víčkem pro snadné pití na cestách.
 • Je přenosný a snadno se vejde do většiny držáků nápojů do auta.
 • Je k dispozici v různých barevných variantách – malinová, černá, modrá, červená a bílá.
 • Nádoba mixéru, čepele a víko lze mýt v myčce.
 • Umožňuje vám dokonale rozmixovat smoothie a koktejly jedním dotykem.

Pro ty, kteří chtějí osvěžující koktejly a další nápoje, je to nejvhodnější přenosný mixér pro běžné použití.

Přenosný mini mixér GUSSLM

Mini přenosný mixér GUSSLM je malý, dobíjecí, přenosný osobní mixér speciálně navržený pro koktejly a koktejly na cestách na cestách.

Dodává se s odnímatelným cestovním hrnkem o objemu 20 uncí, bez BPA, 600 ml, 240wattovým motorem, čepelemi z nerezové oceli, dobíjecí baterií 4000 mAh a těsně uzavřeným víčkem s přídavným brčkem a kartáčkem pro snadné čištění.

Přenosný mixér GUSSLM je ideální volbou pro cestovatele, nadšence do fitness, kancelářské pracovníky a zaneprázdněné profesionály, kteří mixují ingredience a rychle poskytují výživné smoothies a koktejly kdykoli jediným klepnutím.

Klíčové vlastnosti:

 • Je to lehký a přenosný mixér.
 • Můžete snadno připravit smoothies, koktejly, dětskou výživu a další nápoje.
 • Má dva režimy míchání (Blend a Pulse Mode).
 • Dodává se s houbou a kartáčem pro rychlé čištění mixéru.
 • Nabízí dlouhou výdrž baterie pro delší používání.
 • Má odnímatelnou nádobu a nepropustné víko.

Jeho dobíjecí baterie, výkonný motor a přenosnost z něj dělají kompatibilní mixér pro lidi, kteří dbají na své zdraví.

Přenosný mixér PopBabies

Přenosný mixér PopBabies je nejkompatibilnější a nejvýkonnější mixér, který bude rád používat každý člověk, který si hlídá zdraví. V tomto mixéru s čepelemi z nerezové oceli a výkonným motorem je snadné mixovat ingredience, které kdykoli poskytují ty nejosvěžující nápoje plné živin.

  Vždy si uvařte perfektní šálek čaje s časovačem, abyste to měli správně

Dodává se s kapacitou 14 Oz, nádobou bez BPA, 175W motorem, čepelemi z nerezové oceli a mixováním jedním dotykem pro snadné míchání přísad, jako je led, mražené ovoce a další, pro přípravu osvěžujících nápojů.

Nejlepší na zvažování tohoto přenosného mixéru je, že tento mixér lze použít více než jen na smoothie a koktejly. Používá se k přípravě dětské stravy a proteinových koktejlů.

Je to perfektní pár s přenosným mixérem pro nalévání surovin a přípravu osvěžujících smoothies nebo jiných nápojů.

Klíčové vlastnosti:

 • Během nabíjení může míchat přísady.
 • Je to kompaktní a cestovní mixér.
 • Dodává se s nálevkou a vlastní miskou na ledové kostky.
 • Podporuje rychlé nabíjení přes USB.
 • Zobrazuje značky měření, aby byly přísady ve správném poměru.

Doporučuje se hlavně jako jeden z nejlepších domácích kuchyňských spotřebičů, který nezabere tolik místa, snadno se rozmixuje a připraví osvěžující nápoje během několika sekund.

Přenosný mixér Levinist

Přenosný mixér Levinist je vše, co člověk, který dbá na zdraví, potřebuje k vybudování zdravého životního stylu. Je to chytrý, přenosný a snadno použitelný mixér pro přípravu výživných koktejlů, koktejlů a dalších nápojů během několika sekund.

Má kapacitu 20 Oz, nádobu bez BPA, výkonný motor 270 W, 6 čepelí z nerezové oceli, pevně uzavřené víko, dobíjecí baterie 5000 mAh, 2 režimy mixování a vodotěsný mixér IP67.

Je to stylový, přenosný a odolný mixér, který mohou zaneprázdnění lidé použít kdekoli k hladkému mixování ledu, mraženého ovoce a další zeleniny a kdykoliv k přípravě osvěžujících smoothies a dalších nápojů.

Klíčové vlastnosti:

 • Dokáže hladce rozmixovat jakékoli ingredience a bez námahy drtit led.
 • Nabízí dva režimy míchání (prolnutí a pulzní režim).
 • Nabízí inteligentní funkci automatického zastavení.
 • Díky koženému handheldu se snadno přenáší kamkoli.

Pro časté cestovatele a lidi, kteří dbají na své zdraví, je to nejpohodlnější mixér pro přípravu smoothies a jiných nápojů plných živin.

Xibonol multifunkční přenosný mixér

Xibonol nabízí osobní přenosný mixér pro cestovatele, pracovníky v kanceláři, milovníky posiloven a lidi, kteří dbají na své zdraví, aby si mohli kdykoli dát své oblíbené smoothies, koktejly a nápoje nabité živinami, aniž by byli nabití.

Jedná se o malý, přenosný, multifunkční mixér s kapacitou 16 Oz, nádobou bez BPA, 150W motorem, dobíjecí baterií typu C a ultra ostrými 6 čepelemi z nerezové oceli s těsně uzavřeným víkem pro výrobu chutných nápojů.

Přenosný mixér se velmi snadno používá, je čistý a pohodlný na cestách. Pomáhá lidem zvýšit absorpci výživy tím, že připraví osvěžující nápoje a nápoje kdekoli během několika sekund.

Klíčové vlastnosti:

 • Jedná se o mini mixér se sportovním vzhledem k přípravě rychlých osvěžujících nápojů.
 • Na jedno plné nabití lze připravit až 40 nápojů (460 ml).
 • Jeho ultra ostré čepele dokážou hladce rozmixovat ingredience a připravit proteinové koktejly, nápoje a další.
 • Zajišťuje bezpečnost a smísí se pouze po těsném, utěsněném víčku.

Je to nejlepší mixér pro cestovatele, milovníky posiloven a lidi, kteří dbají na své zdraví, aby si mohli připravovat smoothie na cestách.

Ruční mixér Elechelf

Elechelf nabízí mini, přenosný a ruční mixér pro fitness nadšence, aby smíchali ingredience a vyrobili své oblíbené smoothies, koktejly a další nápoje jediným klepnutím.

Je to velmi pohodlný a výkonný mixér, který se dodává s kapacitou 12 Oz, nádobou na odšťavňování bez BPA, 150W motorem, 8 čepelemi z nerezové oceli, vestavěnou možností nabíjení typu C, těsně uzavřeným víkem, atraktivním designem, Tento významný přenosný mixér umožňuje snadné čištění.

Snadno se přenáší, ingredience ostře promícháváte, abyste vytvořili chutné smoothie plné živin, a zobrazuje značky měření, které jim pomáhají připravit nápoje ve správném poměru.

Klíčové vlastnosti:

 • Má vestavěnou bezpečnostní kontrolku a funkci automatického zastavení.
 • Dodává se s možností automatického čištění.
 • Je to chytrý ruční mixér s moderním tvarem.
 • Je vyrobena z ekologického materiálu.

Přenosné mixéry Elechelf jsou nejlepší volbou pro cestovatele a milovníky posilovny.

  Jak používat vestavěný Správce úloh prohlížeče Chrome

Přenosný mixér COKUNST bez BPA

Mixéry COKUNST jsou výkonné, přenosné a snadno se používají, mixují ingredience rychleji a během několika sekund připravují osvěžující smoothie nabité živinami a další nápoje.

Má kapacitu 18 Oz, nádobu bez BPA, 110W motor, 6 čepelí z nerezové oceli, LED indikátory, dobíjecí baterie, těsně uzavřené víko a značky měření.

Tento přenosný mixér je snadné přenášet, používat a čistit kdekoli a mít své oblíbené smoothies a koktejly.

Klíčové vlastnosti:

 • Má velkou kapacitu s měřicími značkami.
 • Obsahuje vlastní zásobník na ledové kostky, dobíjecí baterie a čisticí sadu.
 • Podporuje rychlé nabíjení typu C.
 • Nabízí funkci automatického čištění a bezpečnostní mechanismus.
 • Nejpohodlnější je připravovat osvěžující šťávy a koktejly.

Pro cestovatele, fitness nadšence a pracující zaměstnance je to přístroj na přípravu nápojů, který se kdykoli osvěží.

Osobní mixér velikosti OTPEIR

OTPEIR je přenosný mixér, který rychle rozmixuje ingredience a připraví osvěžující šťávy a další nápoje. Tento přenosný mixér je tak snadné přenášet kamkoli, protože má atraktivní design jako láhev s vodou.

Dodává se s kapacitou šťávy 350 ml, bezdrátovým nabíjením, 4 výkonnými břity, možností samočištění a 1400mAh dobíjecími bateriemi s pevně uzavřeným víkem.

Tento přenosný počítač vám během několika minut poskytne výživné smoothies, džusy a koktejly a zvýší vaši denní absorpci živin.

Používání, přenášení a čištění tohoto přenosného mixéru je velmi snadné a vychutnávejte si svou oblíbenou osvěžující šťávu kdekoli.

Klíčové vlastnosti:

 • Je to přenosný mixér ve tvaru mini lahvičky s rychlým mixováním.
 • Čerstvé smoothies a džusy dokáže připravit kdykoli jedním klepnutím.
 • Podporuje bezdrátové nabíjení.
 • Na jedno plné nabití může běžet 8-10krát.

Tento přenosný mixér je pro vás, ať už jste student, milovník posilovny, kancelářský pracovník nebo nadšenec do fitness, který si chce udržet zdravý životní styl, aniž by porušil nabitý program.

Multifunkční osobní mixér Bininew

Binineew nabízí mini přenosný mixér pro přípravu instantních smoothies a koktejlů kdekoli během několika sekund.

Je to malý, pohodlný a přenosný mixér pro cestování, kuchyni, kempování, posilovnu a kancelář pro lidi s nabitým programem. Tento přenosný mixér jim poskytuje osvěžující koktejly a smoothies nabité živinami na cestách v jejich nabitém programu.

Je vybaven 15 oz kapacitou, nádobou bez BPA, LED indikátory, 6 čepelemi z nerezové oceli, pevně uzavřeným víkem, dobíjecími bateriemi, možností mixování jedním dotykem a čisticím kartáčkem pro snadné čištění mixéru.

Klíčové vlastnosti:

 • Je to výkonný přenosný mixér.
 • Má vestavěný bezpečnostní mechanismus, který zabraňuje přetížení.
 • Můžete snadno připravit smoothies, koktejly, džusy, dětskou výživu a další nápoje.
 • Je to značný mixér pro časté cestování.
 • Tento mixér se snadno čistí, protože balení obsahuje další kartáč.

Pokud hledáte multifunkční, snadno ovladatelný, ruční mixér, který kdykoli připraví osvěžující smoothie a jiné nápoje, pak je to značná volba pro váš každodenní život a zvyšuje vstřebávání živin.

Přenosný mixér Luoshivp

Mixéry Luoshivp upoutají pozornost různých lidí, kteří dbají na své zdraví, a milovníků posiloven svými přenosnými, lehkými a multifunkčními mixéry, díky nimž během několika sekund připraví smoothie, koktejly a další nápoje plné živin.

Má kapacitu 22 Oz (600 ml), nádobu bez BPA, 6 ostrých čepelí z nerezové oceli, funkci automatického zastavení, výkonný motor 240 W, bezpečnostní zámek a dobíjecí baterie 2000mAh. Je plně nabitý funkcemi a snadno se používá a čistí, takže kdokoli může míchat ingredience a vyrábět své osvěžující nápoje.

Jediným klepnutím si snadno připravíte své oblíbené nápoje během několika sekund a vychutnáte si je kdekoli.

Klíčové vlastnosti:

 • Jedná se o multifunkční mixér s velkou kapacitou.
 • Podporuje bezpečnostní mechanismy.
 • Na jedno plné nabití může běžet 25krát.
 • Nabízí dva režimy míchání (Blend & Pulse Mode).
 • Snadno se přenáší pomocí kožené rukojeti.
 • Nabízí zdarma zásobník na ledové kostky.

Je to nejpohodlnější mixér pro ty, kteří chtějí denně osvěžující smoothies a jiné nápoje, aniž by museli měnit svůj nabitý program.

Závěr

Nyní si každý může kdykoli vychutnat osvěžující a výživné smoothies, koktejly a další džusy, aniž by narušil svůj nabitý program. Tato příručka vám pomůže dozvědět se vše o přenosných mixérech a výhodách jejich používání. Nyní je řada na vás, abyste si ze seznamu vybrali ten nejlepší přenosný mixér a přidali do svého nabitého denního rozvrhu zvýšenou absorpci živin.

Zde je několik generátorů receptů s umělou inteligencí, které vám pomohou vytvořit výživné jídlo v rámci vašich dietních doporučení.

x