etechblog

10 nejlepších přenosných tiskáren, které můžete použít [2023]

Seznam nejlepších přenosných tiskáren, které vyřeší vaše potřeby rychlého tisku!

Kdykoli můžete potřebovat tisk🖨️. To je důvod, proč byste měli mít jednu z těchto nejlepších přenosných tiskáren po svém boku pro pohodlí.

Možnost tisku papírů, obrázků a účtenek bez fyzického připojení k tiskárně je vylepšena výběrem špičkových přenosných tiskáren. Jedná se o velmi přizpůsobivá zařízení, která si můžete vzít kamkoli díky jejich lehkému a kompaktnímu designu.

Zde je několik mých oblíbených😍, pokud jde o skvělé výtisky a také přenositelnost.

Proč milujeme přenosné tiskárny

Musím souhlasit s tím, že přenosné tiskárny jsou technologický zázrak a staly se nezbytnou součástí mého osobního i profesního života. Tyto lehké, přenosné gadgety zcela změnily způsob, jakým pracuji a udržuji organizaci.

Pohodlí je jedním z nejpůsobivějších aspektů přenosných tiskáren. Jsou pohodlné, protože se vejdou do kabelky nebo batohu. Nepotřebuji konvenční velkou tiskárnu, protože mohu tisknout dokumenty okamžitě, ať jsem kdekoli – v kavárně, v co-workingové oblasti nebo v kanceláři klienta.

Kromě toho je skvělé, jak všestranné přenosné tiskárny jsou. Mají bezdrátové připojení k různým zařízením, včetně tabletů, počítačů a mobilních telefonů, takže mohu tisknout odkudkoli a kdykoli.

Možnost rychle sdílet papírové kopie dokumentů s klienty nebo kolegy pro mě změnila hru na obchodních jednáních. Koneckonců, ne vždy potřebujete řešení pro správu tisku, protože většina podniků netiskne hromadně.

Kromě jejich konektivity a snadného použití tyto tiskárny produkují výtisky pozoruhodné kvality. Pomohli mi se vším, od zásadních smluv až po barevné obrázky, a pokaždé byl výstup ostrý a jasný.

Můj pracovní proces se zcela změnil a přenosné tiskárny mi výrazně zjednodušily život, když jsem na cestách. Jejich malá velikost, možnosti připojení a vynikající výstup z nich udělaly nepostradatelný nástroj pro zaneprázdněné profesionály, jako jsem já.

Výhody přenosné tiskárny oproti tradiční tiskárně

Přenosné tiskárny se v současné digitální éře staly průkopnickými nástroji s několika výhodami oproti běžným tiskárnám.

 • Umožňují přesně a individuálně přizpůsobit konstrukci trojrozměrných objektů. Tisk na této úrovni detailů pomocí konvenčních metod je nemožný.
 • Všestrannost přenosných tiskáren navíc umožňuje vyrábět obrovskou škálu produktů, jako jsou složité prototypy, praktické díly a dokonce i nádherné sochy. Jejich schopnost vyrábět složité díly s minimálním odpadem má uplatnění v různých odvětvích, včetně zdravotnictví, automobilového průmyslu a letectví.
 • Další významnou výhodou je schopnost rychlé iterace. Na rozdíl od tradiční výroby, která často vyžaduje drahé formy a dlouhé dodací lhůty, umožňuje 3D tisk návrhářům testovat prototypy rychle a levně a zároveň provádět rychlé úpravy.
 • Protože tyto tiskárny používají pouze materiál potřebný k výrobě předmětu, obvykle platí méně odpadu a mají menší dopad na životní prostředí.

Jak tyto přenosné tiskárny fungují?

Funguje tak, že kombinuje špičkovou technologii s konvenčními tiskovými technikami. Funguje to takto:

 • Napájení: Dobíjecí baterie, AC adaptéry nebo USB připojení mohou napájet přenosné tiskárny, takže jsou použitelné téměř kdekoli.
 • Vstup: Chcete-li začít, použijte kabelové nebo bezdrátové připojení, včetně USB, Bluetooth nebo Wi-Fi, k propojení přenosné tiskárny s počítačem nebo mobilním zařízením. Prostřednictvím specifické aplikace nebo vestavěného rozhraní zařízení si vyberete soubor nebo obrázek, který chcete vytisknout.
 • Zpracování dat: Interní procesor tiskárny následně zpracuje digitální soubor, který jej převede do formátu připraveného pro tisk. Správné zobrazení barev, grafiky a textu optimalizuje data pro tiskový proces.
 • Tiskový systém: Většina přenosných tiskáren využívá termální nebo inkoustové tiskové technologie. Zatímco termální tiskárny využívají teplo k přenosu inkoustu z pásky na papír, inkoustové tiskárny stříkají na papír malé kapky inkoustu a vytvářejí obraz.
 • Zdroj papíru: Tiskový mechanismus tiskárny podává vybraný papír nebo list štítků. Parametry tiskárny určují druh papíru, který by měl být použit.
 • Výstup: Inkoust se aplikuje k vytvoření požadovaného obrázku nebo textu, když papír prochází tiskárnou. Vytištěná stránka se poté vysune z výstupního zásobníku tiskárny.

Níže je uveden seznam některých nejlepších přenosných tiskáren, které můžete používat kdekoli na cestách. Ty vám usnadní práci v každém okamžiku, ať už jde o tisk dokumentů nebo přepravních štítků.

Bezdrátové přenosné tiskárny JADENS

Přenosná tiskárna JADENS je multifunkční, přenosné bezdrátové tiskové řešení ideální pro použití na cestách. Toto užitečné zařízení vyhovuje různým úkolům, protože dokáže tisknout dokumenty o velikosti až 8,5″ x 11″ ve formátu US Letter.

Snadno se připojuje k iOS, Android a notebookům přes Bluetooth a nabízí zákazníkům dokonalou kompatibilitu a pohodlí v různých prostředích, včetně kanceláře, domova a školy.

Klady

 • Tiskárna JADENS je ideální pro potřeby cestování a mobilního tisku, protože je velmi lehká a přenosná.
 • Jeho připojení Bluetooth zajišťuje nepřehledný pracovní prostor tím, že eliminuje nutnost nevzhledných kabelů.
 • Jeho termální tisková technika šetří čas a peníze tím, že se nikdy nebudete muset bát, že vám dojde inkoust.
 • Tiskárna nabízí všestrannost potřebnou pro různé tiskové úlohy tím, že podporuje několik typů zařízení.

Nevýhody

 • Tiskne primárně černobíle; proto mohou lidé, kteří vyžadují barevné tisky, považovat za nevhodný.
 • Rychlost tisku nemusí být tak vysoká jako u některých větších kancelářských tiskáren, přestože je efektivní.

Pokud hledáte použití na cestách, které zvládne práci, pak jsem zjistil, že se na tuto přenosnou tiskárnu můžete rozhodně spolehnout.

Přenosná bezdrátová tiskárna Aixiqee

Přenosná bezdrátová tiskárna Aixiqee, navržená pro práci a cestování, je víceúčelová a praktická termální tiskárna Bluetooth. Tato malá tiskárna je vhodná pro několik použití, protože dokáže spravovat různé velikosti papíru, včetně termopapíru 8,5″ x 11″ US Letter, Legal, A4 a A5.

Klady

 • Je adaptabilní a vhodný pro osobní i obchodní použití díky své schopnosti spravovat řadu velikostí a typů papíru.
 • Vzhledem k tomu, že není potřeba inkoust, je tiskárna nákladově efektivní a nevyžaduje žádnou údržbu. Vytváří také ostré a jasné výtisky.
 • Kromě toho můžete nakonfigurovat dobu automatického vypnutí zařízení, abyste ušetřili co nejvíce energie pro sebe.

Nevýhody

 • Přestože tiskne v dobré kvalitě, rychlost tisku nemusí být tak rychlá jako u větších nepřenosných tiskáren.

Vzhledem ke své schopnosti tisknout různé velikosti papíru je tato přenosná tiskárna velmi preferovaná.

IOOOIOO Peripage přenosná bezdrátová inkoustová tiskárna

S inteligentní a přenosnou přenosnou bezdrátovou inkoustovou tiskárnou IOIOOO Peripage mohou uživatelé tisknout poznámky, štítky a obrázky, když jsou na cestách. Tato přenosná tiskárna je cenným společníkem pro lidi, kteří oceňují kreativitu a pohodlí.

Klady

 • S baterií je bezdrátový a podporuje Bluetooth.
 • Vzhledem k tomu, že tiskárna využívá termální technologii, nejsou nutné špinavé inkoustové kazety. Dojdoucí inkoust pro vás nebude problém.
 • Nejen, že je vhodný pro tisk na papír Letter nebo A4, ale lze jej použít také k vytvoření přepravních štítků nebo nálepek na produkty s lepidlem.

Nevýhody

 • Vzhledem k tomu, že výtisky peripage jsou obvykle malé, nemusí být vhodné pro vysoce kvalitní fotografie nebo velké papíry.

Můžete tisknout přímo z počítače pomocí kabelu USB nebo z telefonu pomocí Bluetooth. Kromě toho můžete tisknout také z jiných zařízení iOS.

Přenosná kompaktní tiskárna Phomemo

Díky bezdrátovému designu a malé velikosti je přenosná kompaktní tiskárna Phomemo vynikajícím společníkem na cesty pro každého, kdo potřebuje tisknout dokumenty na cestách. Je to nedávný přírůstek do arzenálu Phomemo a je pozoruhodný svou schopností tisknout na papír, který má velikost jako US Letter.

Klady

 • Tiskárna M08F-Letter tiskne jasně a ostře i přes svou kompaktní velikost.
 • Aplikace Phomemo zjednodušuje tisk ze zařízení iPhone, iPad nebo Android.
 • Jedná se o velmi flexibilní nástroj k použití, protože má silnou kompatibilitu a dokáže tisknout slova, grafiku a soubory PDF, takže se můžete přesunout přes společnosti s tiskem na vyžádání!

Nevýhody

 • Přestože může tisknout na papír velikosti US Letter, tiskárna nezvládne papír větší velikosti, což v některých situacích omezuje její použití.

Tiskárna je navíc přizpůsobivá a vhodná pro různé uživatele, protože se může připojit přes Bluetooth k zařízením iOS a Android.

Přenosná tiskárna POOLITECHxHPRT

Bezdrátové připojení Bluetooth k přenosné tiskárně POOOLITECHxHPRT je revoluční pro každého, kdo hledá pohodlný mobilní tisk. Tato malá mobilní tiskárna bez inkoustů je flexibilní volbou pro domácnost, v práci nebo dokonce v autě, protože bez problémů spolupracuje se smartphony a počítači.

Klady

 • Jeho kompaktní a lehký design, který se úhledně vejde do kufru nebo dokonce přihrádky na rukavice, z něj dělá ideálního společníka na cesty.
 • Odstraňuje možnost rozlití inkoustu a šetří peníze a námahu tím, že nevyžaduje nákup inkoustu nebo pásky.
 • Kompaktní tiskárna je kompatibilní s připojením typu C pro notebooky a počítače a Bluetooth pro telefony iPhone, iPad a Android.

Nevýhody

 • Přestože je přenosná, při delších tiskových relacích se doporučuje nosit nabíječku, protože životnost baterie může být problémem.
 • Vzhledem ke své kompaktní velikosti může tiskárna pojmout pouze určité množství papíru, což vyžaduje častější vkládání.

Pokud potřebujete několik kopií na cestách, pak se na tuto přenosnou tiskárnu můžete při své práci určitě spolehnout.

Bezdrátové přenosné tiskárny Betife

Přenosná tiskárna Betife M08F je pohodlným společníkem na cesty pro ty, kteří chtějí přenosná tisková řešení. Díky své schopnosti zpracovávat papír velikosti US Letter (8,5″ x 11″) je tato bezdrátová Bluetooth tiskárna vhodná pro širokou škálu osobních a obchodních povinností.

Technologie tepelného tisku bez inkoustů, která odstraňuje nepohodlí spojené s nošením inkoustových kazet, je jednou z jejích nejlepších výhod.

Klady

 • Rychlost tisku je docela dobrá, což znamená, že vaše dokumenty budou k dispozici, když je budete potřebovat.
 • Díky připojení Bluetooth je tisk z notebooků, tabletů a chytrých telefonů jednoduchý a poskytuje flexibilní možnost pro různé zařízení.
 • Betife M08F je díky své lehké a malé konstrukci perfektní zařízení pro lidi, kteří jsou neustále na cestách.
 • Vhodné pro většinu nabíječek, včetně notebooků, automobilů, napájecích bank a nabíječek napájecích adaptérů.

Nevýhody

 • Ačkoli může používat papír formátu US Letter, nemusí si poradit s většími formáty dokumentů.
 • Barevný tisk se pro tuto černobílou tiskárnu nedoporučuje.

Tuto tiskárnu lze používat s notebooky a zařízeními Android a iOS, což spotřebitelům poskytuje různé možnosti připojení.

Připojení Bluetooth k přenosné tiskárně HPRT

Vylepšený model, HPRT Portable Printer, překlenuje propast mezi digitálními a fyzickými dokumenty pomocí bezdrátového, přenosného tiskového řešení. Snadno se spáruje pomocí bezdrátového Bluetooth s vašimi zařízeními Windows, Mac, Android a iPhone, což vám umožňuje tisknout na cestách.

Klady

 • Díky malým rozměrům a bezdrátovému připojení se snadno přenáší a tiskne z libovolného místa.
 • Rozlišení 300 DPI umožňuje ostrý tisk souborů.
 • Váš pracovní postup lze zjednodušit úpravou a tiskem dokumentů snadno pomocí aplikace HPRT.
 • Podporuje širokou škálu velikostí papíru a zařízení splňujících různé požadavky na tisk.

Nevýhody

 • Vzhledem ke své nízké rychlosti tisku nemusí být vhodné pro časté použití pro tisk velkého množství dokumentů.

S pomocí přenosné tiskárny HPRT je snadné tisknout některé naléhavé dokumenty.

Bezdrátové přenosné tiskárny HPRT

Během celé životnosti produktu se přenosné tiskárny HPRT Wireless MT810 používají snadněji než standardní tiskárny a nevyžadují žádný uhlík, pásku nebo inkoust. Jsou také mnohem menší než papír A4. Tuto přenosnou tiskárnu také snadno vložíte do tašky nebo batohu.

Klady

 • Přenosná tiskárna funguje s telefony se systémem iOS a Android a notebooky se systémem Windows a macOS (při připojení přes USB).
 • Vestavěná 2500mAh dobíjecí baterie má dlouhou výdrž a je vhodná pro všechny vaše potřeby.
 • Na rolový papír můžete také tisknout dlouhé bannery a malé poznámky. Není ani nutné vozit další tiskový papír.

Nevýhody

 • Protože se jedná o tiskárnu ve stupních šedi, barevný tisk není možný.

Nejlepší na této přenosné tiskárně je schopnost vytisknout 400+ kusů papíru na jedno nabití díky dlouhé výdrži baterie.

Přenosná termální tiskárna Zoolion

Pro každodenní použití a cestování je model M08F přenosné termální tiskárny Zoolion víceúčelová bezdrátová tiskárna. Tato malá tiskárna bez inkoustů je ideální pro různá použití v domácím i kancelářském prostředí, protože dokáže tisknout na termální papír o velikosti 8,5″ x 11″ US Letter.

Klady

 • Díky své extrémní přenosnosti je Zoolion M08F vynikající volbou pro profesionály a cestovatele, kteří jsou neustále na cestách.
 • Může tisknout dokumenty, poznámky, štítky a dokonce i zábavné projekty, jako je tepelné tetování, protože podporuje papír velikosti US letter.
 • Použitím termopapíru místo inkoustu nebo toneru tiskárna šetří peníze a vyžaduje méně údržby.

Nevýhody

 • Používá termální papír, který nemusí být tak široce dostupný jako běžný papír do tiskáren a může mít za následek dražší spotřební materiál.

Ve srovnání s tradičními tiskárnami můžete očekávat, že s pomocí této bezinkoustové tiskárny ušetříte značné množství peněz.

Přenosná termální tiskárna bezdrátové cestování

Kompaktní a lehké přenosné tiskárny M08F-Letter jsou ideální pro použití na cestách. Tuto kompaktní přenosnou tiskárnu můžete rychle použít v jakémkoli autě nebo malém pracovním prostoru a vejde se úhledně do vaší aktovky nebo tašky na počítač.

Ve srovnání s běžnými tiskárnami je mobilní tiskárna M08F-Letter o 80 % menší a váží pouze 1,57 lb.

Klady

 • Využívá nejnovější technologii bezdrátového připojení Bluetooth, která vám umožňuje připojit tiskárnu odkudkoli a kdykoli pomocí smartphonu.
 • Obsahuje integrovanou 1200mAh dobíjecí baterii, která po úplném nabití dokáže vytisknout až 140 listů termopapíru ve velikosti Letter, což uspokojí potřeby vašeho pracoviště.
 • Nastavení této přenosné tiskárny je opravdu jednoduché. Stačí si do zařízení stáhnout aplikaci a vytisknout papíry.

Nevýhody

 • Může se ukázat jako drahá možnost ve srovnání s ostatními protějšky.

I když je to drahá možnost, snadný tisk přímo prostřednictvím aplikace z ní dělá dobrou volbu.

Závěr

Několik věcí, které je třeba zvážit při hledání nejlepších přenosných tiskáren, jsou velikost, možnosti připojení, kvalita tisku a výdrž baterie. Vyberte si design, který nejlépe splní vaše požadavky na malou a lehkou mobilitu. Dalšími požadavky jsou kompatibilita s více zařízeními, bezdrátové připojení a nastavitelné možnosti tisku.

Vyberte si model, který vyvažuje kvalitu tisku a přenosnost, aby splňoval vaše specifické požadavky na cestách. V konečném důsledku je spolehlivost a jednoduchost to, co byste měli u přenosné tiskárny pro potřeby mobilního tisku hledat.

Zjistil jsem, že výše uvedené tiskárny splňují požadavky pro tisk na cestách a nejsou příliš objemné, aby je bylo těžké přenášet. Tak si vyberte, všechny jsou nejlepší!

Dále chcete tisknout fotografie na cestách? Vyzkoušejte místo toho tyto nejlepší přenosné fotografické tiskárny!

  Jak vymazat mezipaměť Instagramu a zabít pomalost
x