etechblog

10 nejlepších přepisovačů vět pro zlepšení vašeho stylu psaní

Vytváření, správa a publikování obsahu může být únavný úkol.

Vždy musíte zůstat na vrcholu své hry, zvláště když váš obsah budou číst lidé, kteří byli součástí vaší cesty po dlouhou dobu.

Vysoce kvalitní obsah je nutností, pokud se těšíte na vytvoření základny loajálních fanoušků a na blogování jako na seriózní obchodní model.

Když však pravidelně přicházíte s novým obsahem, pravděpodobně používáte stejné staré opakující se věty.

Můžete také čelit spisovatelskému bloku nebo používat plagiát, abyste učinili věci „jedinečnými“ ve vašem stylu psaní.

Tento scénář se zhoršuje, když máte nastavený plán zveřejňování a musíte do té doby článek dokončit.

Pokud s tím vším máte zásadní vztah, pak je tu velmi chytré řešení. Řešením je použít nástroj na přepisování vět, který vám pomůže zlepšit váš styl psaní a vytrhne vás ze spisovatelského bloku.

Pokud to zní zajímavě, pojďme se o nich dozvědět více a objevit ty nejlepší možnosti.

Kdy použít přepisovač vět?

Nástroj pro přepisování vět vám pomůže přepsat věty a mnohem lépe je zarámovat, přičemž si zachová jejich původní význam.

Tento nástroj můžete používat v plném rozsahu, když:

 • Chcete se vyhnout náhodnému plagiátorství
 • Chcete upravit tón a použít jiný tón ve svém obsahu
 • Chcete zlepšit kvalitu svého obsahu
 • Chcete, aby vaše věty byly ostřejší a stručnější
 • Chcete překonat spisovatelský blok v těsném termínu

Nástroj pro přepisování vět využívá AI, která vám během několika minut přeformuluje vaše věty. To vám pomůže zůstat na vrcholu hry při zachování času a efektivity.

Je však důležité si uvědomit, že tyto nástroje by se neměly používat k napsání celého článku, protože chcete zachovat lidský kontakt.

Obsah generovaný umělou inteligencí není oceňován vašimi věrnými čtenáři ani vyhledávači.

Čtěte také: Nástroje pro korektury, díky kterým bude možné váš příspěvek na blogu sdílet

Jak může přepisovač vět zlepšit váš styl psaní?

Pokud používáte nástroj na přepisování vět poprvé, uvědomíte si, že je to přínos v době krize. Pomůže vám změnit tonalitu, kvalitu a strukturu vašich vět. Poskytuje vám svěží a nový pohled na váš psaný obsah.

Učením nových slov pomocí umělé inteligence si také zlepšíte své verbální a písemné dovednosti. Naučíte se, jak lépe orámovat své věty, aby zněly poutaji a čtenářsky přívětivější.

  Jak opravit, že Fotky Google se správně nezálohují

Pokud bych měl shrnout výhody používání nástroje pro přepisování vět, byla by to skutečnost, že se naučíte nové způsoby, jak své věty rámovat.

Rozdíl mezi nástrojem pro parafrázování a nástrojem pro přepisování vět

Mnoho lidí má tendenci si myslet, že oba nástroje jsou stejné, ale pravdou je, že mají různé použití a výsledky a musíte znát rozdíly mezi nimi.

Nástroj pro parafrázování vám pomůže „otočit“ nebo parafrázovat vaše věty a zajistí, že nebudou plagiátorské. Také eliminuje všechna zbytečná slova, aby byly vaše věty jedinečné.

Umělá inteligence zachovává myšlenku a zobrazuje ji odlišně tím, že přeskupuje důležité aspekty textu tak, aby poskytla původní zprávu. Je široce používán pro projevy nebo když musíte doručit zprávu v méně slovech.

Na druhou stranu nástroj na přepis vět přepíše stejnou větu „kreativně“, aby zlepšil kvalitu vašeho psaní.

Vím, že to zní stejně, ale slibuji, že tady je rozdíl. Hlavní rozdíl v nástroji pro přepisování vět je v tom, že tento nástroj zachovává všechny původní informace vašeho textu.

Nevylučujete žádná slova nebo text, ale pouze používáte jiný tón, figuru řeči nebo styl, aby to vypadalo a znělo jinak.

Pokud je nám zde všem jasno, přejděme k seznamu nástrojů pro přepisování vět, které tuto práci skvěle odvedou.

Copy.ai

Pravděpodobně nejpopulárnější nástroj pro přepisování vět, Copy.ai, existuje již nějakou dobu a pro mnoho lidí zůstává nejlepší volbou.

Jedna z věcí, které se mi na tomto nástroji líbí, je, že vyžaduje vaše vstupy a informace v DETAILU, abyste zjistili, jak chcete, aby vaše věty dopadly. Položí vám několik otázek, včetně typu tónu, který se vám líbí, vašeho cílového publika a vašeho jazyka.

Toto řešení můžete používat zdarma, pokud je celkový počet slov do 2 000 slov za měsíc. Pro cokoliv víc, než to, budete muset koupit jejich prémiový plán.

Buďte si však jisti; získáte snadno použitelné rozhraní, více než 45 šablon ve více než 25 různých jazycích a mnoho úžasných funkcí, se kterými bude přepisování obsahu hračkou.

Frase

Frase vám svými skvělými funkcemi pomůže posunout tvorbu obsahu pomocí umělé inteligence na další úroveň.

Své věty můžete přepsat ve 3 jednoduchých krocích:

 • Zkopírujte a vložte větu, kterou chcete přepsat, do vstupního pole nástroje (až 400 slov)
 • Zvolte přepis -> Rozhodněte tón -> Zkontrolujte výstup AI
 • Můžete se také rozhodnout přepsat větu různými hlasy
 • Tento nástroj odvádí úžasnou práci při zvýraznění změn žlutě, aby vám pomohl pochopit, co se změnilo. Kromě toho má spoustu užitečných funkcí pro spisovatele, kteří mohou procesem bezproblémově projít.

    Jak vytvořit vlastní navigační podokno v aplikaci Outlook

  Celkově vzato snadno změní vaše hrubé na leštěné a přitom si zachová původní sdělení. Nezapomeňte, že výsledek se vrací 100% jedinečný.

  Scalenut

  Scalenut, známé jméno v komunitě spisovatelů, má co nabídnout, pokud jde o nástroj pro přepisování vět. Obsah, který produkuje, je přátelský k SEO, což je pravděpodobně hlavní USP, na který je třeba v těchto nástrojích dávat pozor.

  Zjednodušuje vaše věty, zlepšuje čitelnost a strukturu a zároveň zajišťuje, že jsou plagiátorské a bez chyb.

  Scalenut má obrovskou komunitu na Facebooku a užitečný tým podpory, který vám pomůže, když se zaseknete v nějakém problému.

  Kromě jejich nástroje pro přepisování vět můžete také vyzkoušet další nástroje, jako je tvorba meta popisů, generátor úvodu do blogu a převodník pasivního hlasu na aktivní.

  Kontrola vět

  Nástroj Sentence Checkup, který vám pomůže zdokonalit vaše psaní tím, že přepíše vaše věty nejčistším způsobem, stojí za svým názvem. Svým způsobem to zkontroluje text, který vložíte, a opraví ho na něco jedinečného a svěžího.

  Dodává se také s pokročilým nástrojem pro parafrázování, který usnadňuje čtení složitých vět a šetří čas tím, že je zpracuje během okamžiku.

  Toto řešení je vhodné pro začátečníky a vytváří obsah bez plagiátorství, který můžete použít, když uvíznete v králičí noře spisovatelského bloku. Skutečnost, že používá jedinečná synonyma, vám pomůže vylepšit obsah hry jako profesionál.

  Čtěte také: Nejlepší generátory úvodu do blogu pro spisovatele

  SEOMagnifier

  SEOMagnifier se hodí, když vám dochází čas a chcete publikovat svůj příspěvek v určený den.

  Zde jsou některé z mnoha úžasných funkcí, díky kterým je tento nástroj opravdu skvělý:

  • Webový přepisovač vět AI
  • Nejlepší pro profesionální nebo osobní použití, dokonce i pro studenty
  • Zajímavým způsobem formuluje věty
  • Zachová původní sdělení věty
  • Obsahuje bohatou knihovnu jedinečných slov

  Navzdory těmto funkcím zůstává použití zcela zdarma, pokud je váš požadavek základní.

  AISEO

  AISEO, umístěný jako jeden z nejsofistikovanějších nástrojů pro přepisování vět, je nástroj, který byste měli vyzkoušet. Využívá GPT-3 a další AI enginy k přepisování vašich vět ve špičkové kvalitě, aniž by vám chyběl jediný detail.

  To také ušetří spoustu vašeho času, když chcete generovat hromadný obsah pro svůj blog, nebo dokonce když potřebujete přehlednost uprostřed spisovatelského bloku.

  Řekl bych, že je to skvělý způsob, jak zvýšit svou produktivitu a naučit se novým dovednostem psaní z jeho výkonného AI enginu.

    Zkontrolujte aktivitu sítě na počítači Mac pomocí nástroje Activity Monitor

  Přepisovač vět Neila Patela

  Pokud jste v online obchodním prostoru nějakou dobu, jistě byste věděli, kdo je Neil Patel. Sedí na vrcholu s největšími SEO odborníky, takže je přirozené říci, že s jeho nabídkou nemůžete udělat chybu.

  V tomto případě je to nástroj Neil Patel’s Sentence Rewriter, který můžete bez pochyby použít ve své hlavě. Jak název napovídá, vrací se s větami, které jsou přátelské k SEO, ale jsou snadno srozumitelné.

  Chrlí jedinečné věty a pomáhá vám zvýšit organickou návštěvnost vašeho webu a udržet publikum připoutané k vašemu článku až do konce.

  Obsahově

  Contentwise běží na technologii AI, která se neustále učí z různých vstupů. To znamená, že se neustále učí nové věci, aby je mohl aplikovat v dalších příkazech, díky čemuž je tento proces velmi pohodlný.

  Celý software má řadu ručních editorů obsahu, které neustále kontrolují jeho výstupy a okamžitě opravují případné chyby.

  V případě potřeby je také nutné změnit aktivní hlas na pasivní hlas ve vašich větách.

  Wordtune

  Wordtune, který byl uveden na stránkách jako Yahoo, Fortune, Business Insider a dalších velkých jménech, je přepisovací nástroj, který se hladce integruje s vašimi oblíbenými weby, jako je Slack, Whatsapp a Dokumenty Google.

  Umožňuje vám vybrat si tón vět a vetkává jej do působivého a autentického obsahu, kterým se můžete hrdě chlubit.

  Nemluvě o tom, že také vybaví váš obsah opravami pravopisu spolu s přeformulováním a přepsáním vět. Wordtune můžete používat zcela zdarma.

  Přepisovací nástroj

  Pokud potřebujete něco rychlého, může se vám hodit velmi jednoduché a přímočaré řešení, nástroj Rewrite Tool. Jednoduše vložte svůj obsah do textového pole a klikněte na „Start Re-writing“ pro okamžité zlepšení vašich vět.

  Samozřejmě je samozřejmé, že jakmile je AI přepsána, můžete slova ručně změnit, pokud nejste s výsledkem spokojeni. Můžete si však být jisti, že jde o krok navíc, abyste získali pouze bezchybný výstup.

  Navíc vám umožňuje provést hlubokou kontrolu gramatiky pomocí Grammarly.

  Poznámka autora

  Jak bylo zmíněno výše, výše uvedené nástroje jsou skvělé v tom, co dělají, ale je také důležité ve výsledku pár věcí upravit a doladit, abyste mohli být plně spokojeni.

  Osobně, pokud tyto nástroje nepoužíváte nesprávně, věřím, že by pro vás mohlo být prospěšné poskytnout vám nápady a pomoci vám, když se zaseknete.

  Také bych doporučil nespoléhat se na tyto nástroje, protože byste mohli ztratit svou kreativitu, pokud budete vždy používat pomoc AI. K zapojení vašich čtenářů bude vždy potřeba lidský dotek.

  Dále se podívejte na tato úžasná rozšíření pro Chrome, která vám pomohou s psaním.

  x