10+ nejlepších programů pro zamykání složek pro Windows PC 2023 – [Top Edition]

Windows je převládající operační systém vyvinutý společností Microsoft Corporation. OS Windows používá 80 procent uživatelů na celém světě. Počítač se používá v každém oboru pro úsporu času a zvýšení efektivity práce.

Počítačový svět změnil lidský životní styl. Lidé rádi používají počítače k ​​hraní her, surfování na internetu, videohovorům, sledování videí a mnoho dalšího. Pokud jste také našli sledování videí a hledání nejlepších přehrávačů videa. Pak si musíte přečíst náš předchozí příspěvek Nejlepší přehrávače médií pro Windows.

Jedním z důvodů pro používání operačního systému Windows je to, že systém Windows poskytuje aplikační software v různých oblastech, protože víme, že počítače mohou ukládat velké množství dat.

Mohou to být naše data, která nechceme s nikým sdílet. V některých situacích je jeden počítač sdílen několika uživateli. Musíme tedy svá data chránit. Jedním ze způsobů, jak chránit naše data, je vytvořit složku chráněnou heslem a uložit do ní naše data. Pro externí zařízení můžete také použít software pro šifrování dat.

Potřebujeme tedy software pro zamykání složek pro Windows. Pokud jste uživatelem Windows a chcete chránit svá data, nemějte obavy. Dnes budeme diskutovat o nejlepším softwaru pro zamykání složek Windows. Každý software v seznamu je před předložením zkontrolován.

 • Zámek složky.
 • Chráněná složka.
 • Easy File Locker.
 • Skříňka složek WinMend.
 • Soukromá složka.
 • Zamknout a skrýt složku.
 • SecretFolder.
 • HiddenDIR.
 • Zamknout složku.
 • Zdarma Skrýt složku.
 • Nejlepší software pro zámek složek pro Windows.

  1. Zámek složky.

  Zámek složky je jedním z fantastických programů pro zamykání souborů a složek pro Windows, který chrání naše data před neoprávněným přístupem. Tento software je k dispozici pro Windows 8, 7, 10, XP, Vista atd.

    Jak otevřít a uložit soubory DMG v systému Windows [+8 Tools]

  Je to snadno použitelný software s atraktivním GUI. Můžeme také šifrovat soubory a složky. Poskytuje také možnost zamknout náš pero, pevný disk atd. Jednou z jeho významných výhod je, že zkušební verze je volně dostupná.

  Zámek složky: Stažení.

  2. Chráněná složka.

  Chráněná složka je další oblíbený software pro zamykání složek pro Windows. Je to lehký software, který snižuje schopnosti. Uživatel musí přetáhnout soubor nebo složku a umístit je do bezpečnostní oblasti.

  Skryje složku před viditelností a chrání ji před zobrazením nebo úpravou dat. Je kompatibilní s Windows 7/8.

  Chráněná složka: Stažení.

  3. Easy File Locker.

  Easy File Locker je další oblíbený software pro zamykání složek pro uživatele Windows. Jednou z jejích výhod kukuřice je, že je volně dostupná pro každého. Je kompatibilní s Windows 7, 8, XP, Vista. Je to lehká aplikace se snadno použitelným GUI.

    Oprava nespouštění MultiVersus ve Windows 10

  Poskytuje možnost přetažení a také nabízí možnost procházení souborů/složek pro skrytí souboru. Zabraňuje neoprávněným uživatelům v přístupu, prohlížení a úpravě našich údajů.

  Easy File Locker: Stažení.

  4. Skříňka složek Winmend.

  Winmend folder Locker je další bezplatný software pro skrývání a zamykání složek pro uživatele Windows. Funguje tak, že skrývá soubory a složky, které jsou zcela neviditelné pro jiné programy a operační systémy.

  Soubory a složky můžeme odkrýt pomocí možnosti odkrytí softwaru. K otevření softwaru musíme použít heslo, které poskytneme při instalaci softwaru. Zajišťuje, že nikdo nemůže zobrazit vaše data. Je plně kompatibilní s Windows 7, 8, VISTA.

  Skříňka na složky Winmend: Stažení.

  5. Soukromá složka.

  Soukromá složka je dalším volně dostupným schovávačem souborů pro Windows. V této aplikaci můžeme skrýt nebo zamknout několik souborů. Je to možné pro 32 i 64bitovou verzi.

  Poskytuje jedinečnou funkci, pokud se změní název složky kontejneru. Poté zůstanou skryté soubory ve složce také skryté. Je to nejlepší bezplatná aplikace pro domácí uživatele. Je plně kompatibilní s Windows 7, 8, Vista.

  Soukromá složka: Stažení.

  Zkontrolujte také:- Jak chránit Pendrive heslem

  6. Zamknout a skrýt složku.

  Lock and Hide folder je další bezplatný software pro zamykání složek pro Windows. Může pouze uzamknout složku, ale nemůže zavřít soubor. Poskytuje 256bitové šifrování pro skrytí složek.

    Populární aplikace pro přenos obsahu pro Android Pushbullet přichází do systému Windows

  Složku můžete skrýt nebo odkrýt jediným kliknutím. Je kompatibilní s Windows 11. Je vhodný pro domácí uživatele. Tento nástroj má méně funkcí, ale je to užitečný nástroj pro ochranu seznamů, pokud chcete pouze skrýt adresáře.

  Zamknout a skrýt složku: Stažení.

  7. Tajná složka.

  SecretFolder je snadno použitelný obslužný software, který vám umožní velmi snadno skrýt vaše složky a jejich obsah. To nejlepší, co tento jednoduchý nástroj nabízí, je, že jej nelze odinstalovat bez zadání hesla.

  Má maximální bezpečnost. A rozhraní je tak intuitivní a užitečné, že tento software může používat každý.

  SecretFolder: Stažení.

  8. HiddenDIR.

  HiddenDIR je další nástroj, který vám může pomoci skrýt složky na ploše operačního systému Windows. Používá také bezpečnostní systém chráněný heslem, jehož použití je velmi pohodlné.

  Nejlepší věc na tomto malém nástroji je, že má velmi leštěné a dobře vytvořené rozhraní, které přispívá k vynikající uživatelské zkušenosti.

  HiddenDIR: Stažení.

  9. Zamkněte složku.

  Lock a Folder je bezplatný software pro zamykání složek pro OS Windows. A uživatelé mohou použít software ke skrytí těchto tajných souborů. Tento nástroj vám poskytne hlavní heslo, aby nemohlo dojít k neoprávněným odinstalacím.

  Tento projekt byl bohužel opuštěn, což znamená, že vývojář již nebude nabízet žádné další aktualizace.

  Zamknout složku: Stažení.

  10. Zdarma skrýt složku.

  Free Hide Folder je základní a minimální nástroj pro skrytí souborů a složek ve Windows. Můžete to zkusit a stáhnout z níže uvedeného odkazu.

  Skrýt složku zdarma: Stažení.

  Na závěr doufáme, že najdete výše uvedený nejlepší software pro zamykání složek pro uživatele Windows. O své zkušenosti a myšlenky se můžete podělit v poli komentářů níže.