10 nejlepších šablon Adobe After Effects pro vizuální efekty, při kterých vám spadne čelist

Proč navrhovat všechny následné efekty od začátku, když můžete použít šablony Adobe After Effects, abyste je udělali lépe a rychleji?

Jak všichni víme, Adobe After Effects je i nadále zlatým standardem úprav ve světě postprodukce. Od filmů přes hry až po videa na YouTube/sociálních médiích, výkonný software Adobe pomáhá pozvednout kreativní a filmovou brilantnost v působivé pohyblivé grafice, úžasných digitálních efektech VFX a VFX kompozici.

Pokud jste se za posledních 20 let alespoň jednou podívali na obrazovku, určitě jste narazili na video s následnými efekty, které navrhla společnost Adobe. Téměř všechna videa spoléhají na nějaký druh následných efektů, které dodávají pocit šmrncu a jedinečnosti. Od speciálních akcí přes firemní prezentace až po filmy až po propagace produktů, následky jsou všude!

Proč zvažovat šablony Adobe After Effects

Vytváření následných efektů však může být opravdu časově náročný proces. Nemluvě o počtu dovedností, které bude každý přechod nebo pohyblivá grafika vyžadovat. Zde přicházejí na řadu šablony Adobe After Effects!

Jsou to předem vytvořené a připravené soubory projektů, kde můžete zaměnit zástupné symboly za relevantní videa a obrázky. Ve skutečnosti vám mohou pomoci přeměnit obyčejný záznam na neobyčejný.

Stejně tak maximalizují efektivitu a nejsou nijak omezující. S inteligentními výběry barev, ovladači a četnými možnostmi přizpůsobení vám umožní přizpůsobit všechny aspekty šablony tak, aby vyhovovaly vašemu projektu.

Ať už chcete posílit svou značku nebo zvýšit kvalitu svého videoobsahu, zde jsou nejlepší šablony Adobe After Effects, které posunou váš videoobsah nahoru.

Pohybové pole

Chcete posunout svá videa do nových výšin? Šablony Motion Array After Effects pro Adobe jsou vysoce kvalitní a snadno se používají. Navíc přicházejí s konkrétními výukovými programy, které vám pomohou vytvářet projekty řízené dopadem.

Šablony následných efektů Motion Array lze nalézt pro různé kategorie s trendy, energickými animacemi, upravitelnými textovými vrstvami a hladkými přechody. Zahrnují, ale nejsou omezeny na fotografie/videa, text, loga, prezentace a úvody.

Šablony Motion Array jsou navíc dodávány se speciálním inteligentním ovladačem barev, který vám umožní rychle a efektivně sladit jakýkoli styl. Můžete si také vybrat dodatečné efekty pro Adobe podle rozlišení řazení (2K, 4K, 5K+). Nebo podle orientace (horizontální, vertikální, čtvercová) a verzí After Effects CC.

Prvky Envato

Možná nebudete mít čas neustále navrhovat úžasné následné efekty pro své vizuální projekty a videa. Ale to je v pořádku, pokud se spoléháte na šablony pro následné efekty navržené odborníky.

Šablony Envato Elements After Effects jsou dobrým výchozím bodem pro vytváření poutavých projektů a dodržování termínů. Je to proto, že šablony after effects Envato mají upravitelné vrstvy, které vám pomohou je přizpůsobit.

  Jak vytvořit ohraničení stránky v aplikaci Microsoft Word

Můžete začít přidáním obsahu do zástupných symbolů. Pokud však chcete vytvořit komunikaci na značce, můžete prozkoumat další vrstvy a změnit písma, barvy a prvky značky.

Od odhalení značky přes prezentace až po úvodní a závěrečné sekvence, šablony Envato jsou jasně barevné, mají výrazný styl a mohou vám pomoci vylepšit vaši osobní značku nebo projekt, který máte po ruce.

Rozsáhlá knihovna šablon obsahuje propagace produktů, balíčky vysílání, titulky, zobrazení videí a infografiky, ze kterých si můžete vybrat. Ve skutečnosti můžete prozkoumat šablony After Effects tak, že je seřadíte podle použití.

Ať už je potřebujete pro Instagram nebo YouTube, pozvánku k narozeninám nebo pozvánku na svatbu, výběr šablon After Effects společnosti Envato je mnoho a jsou všestranné.

Pokud byste raději nepoužívali žádné pluginy při úpravě šablon After Effects, Envato Elements má také šablony, které žádné pluginy nevyžadují. S měsíčním nebo ročním předplatným získáte přístup k neomezenému stahování šablon.

Šablony následných efektů Envato’s Elements jsou k dispozici pro různé účely a oblasti, od restaurací přes maloobchod, předpovědi počasí až po volby.

MotionElements

MotionElements má více než 28 000 šablon After Effects, které vám pomohou uvolnit vaši kreativitu a vytvářet kampaně, sekvence a projekty, které generují potenciální zákazníky. Díky snadnému a intuitivnímu rozhraní můžete vyhledávat šablony MotionElements v různých stylech.

Tím se liší od ostatních stránek šablon After Effects. Pro představu najdete mimo jiné styly jako roztomilý, plochý, pop, luxusní, retro a high-tech.

Navíc MotionElements nabízí také některé bezplatné šablony, pokud ještě nejste zcela připraveni na předplatné. Díky moderním možnostem kreativní typografie, možnostem prezentace a vertikálám mohou šablony nesmírně zjednodušit proces vytváření videa.

Tyto šablony jsou kompatibilní s Mac i Windows. Nejen to, můžete měnit intenzitu efektů nebo si k tomu vybrat relevantní hudební skladby.

Videvo

Hledáte prémiové šablony Adobe After Effects, které lze snadno integrovat? Videvo může být tím místem!

Vytvářejte infografiku, animace, outros, překryvné vrstvy a videa na sociálních sítích prostřednictvím šablon Videvo. Navíc jsou plně přizpůsobitelné. Šablony jsou poutavé a dovedně animované, od jasných a dynamických šablon AE po lehké a svěží.

Tyto šablony jsou dostupné v HD a lze je stáhnout pro použití, jakmile se zaregistrujete. Můžete si stáhnout náhled a zjistit, zda to funguje pro váš projekt.

Od šablon pro kreativní typografii přes otvíráky log až po minimální nebo maximální slideshow až po firemní firemní prezentace, určitě zde najdete rozmanitou škálu následných efektů! Pokud potřebujete pomoc s jednoduchými přechody, animacemi map nebo firemními infografiky, šablony Videvo jsou zdarma.

  Nesdílejte své digitální hry s Xboxem svého přítele

Koneckonců, tyto šablony Adobe After Effects jsou dodávány s licencí Creative Commons 3.0, kde by měla být zásluha připsána původnímu autorovi. Můžete je použít v osobních i profesionálních projektech.

Příběhové bloky

Šablony Adobe After Effects od Storyblocks vám pomohou přidat do vašich videí zručnou pohyblivou grafiku, aniž byste je museli navrhovat od začátku. Jsou tedy jednoduché, bezproblémové a lze je přizpůsobit pro ty nejpozoruhodnější výsledky VFX.

Vyberte si z různých kategorií AE, jako je úvod, obchod, odhalení loga, prezentace, prezentace, typografie, kinematografie, fotografie a promo akce. Co je jedinečné na tomto zdroji šablon after effects je, že má kolekce šablon, ze kterých si můžete vybrat.

Pro představu jsou zde CS4, CS5, Apple Motion 5, odhalení loga, obchodní prezentace, úvody, infografika a šablony s plochými ikonami, které vám pomohou pracovat s videem rychle a fantasticky.

Úpravy na Storyblocks jsou snadné: stačí vyměnit zástupné symboly. A nahraďte je personalizovanými položkami, jako jsou texty, loga a video/fotky. Můžete také použít možnosti sériové fotografie a videa schválené pro komerční použití.

MotionVFX

Proč se škatulkovat k několika sadám obecných přechodů, když můžete věci otevřít pomocí šablon MotionVFX? Najdete zde jedinečné výběry šablon: šablonu tekoucích elektronů, barevnou směs, výraznou typografii, šablonu otevírání dvojité expozice nebo dokonce hi-tech šablony úvodů.

Použijte tajemné úvodní šablony s deformacemi, závadami a stylizovanými záběry. Nebo pro energické animace zvolte šablonu převrácení paralaxy, abyste měli moderní šablonu orientovanou na záběry.

Můžete také použít skládací alba a krásné kompozice obrázků/videí k oslavě nebo připomenutí vašeho výjimečného dne. Od narozenin přes svatby až po výročí vám tyto šablony pomohou přidat čistý a úhledný vzhled. Svou společnost můžete světu představit moderní prezentací, vytvořit filmový trailer nebo sportovní intro.

Ať už jsou vaše cíle jakékoli, šablony MotionVFX pro Adobe After Effects vám mohou pomoci posunout vaši pohyblivou grafiku o stupeň výš.

Shutterstock prvky

Nejnovější galerií video prvků ShutterStock je Shutterstock Elements. Zde najdete šablony Adobe After Effects, které pozdvihnou vaše projekty. Díky tisícům přechodů, odlesků čoček a videoefektů lze jejich šablony snadno použít pro všechny hlavní programy pro úpravu videa.

Získáte četné možnosti na výběr z 9 knihoven video sad, 18 knihoven VFX, 5 knihoven přechodů, 5 knihoven filmových překryvů, 8 knihoven odlesků objektivu a 3 knihoven HUD & UI.

Vytvářejte úžasné projekty s dolními třetinami a ikonami čar, které dodají vašim projektům souvisejícím s AE styl, okázalost a jemnost. Ve vlogech, firemních prezentacích a online videích na sociálních sítích můžete přidat pocit své osobnosti pomocí přizpůsobitelných prvků značky.

Třída filtru

Nemáte čas vytvářet následné efekty, ale chcete efekty navržené odborníky? Šablony FilterGrade přicházejí v mnoha kategoriích: úvod/závěr, prezentace, spodní třetiny a upoutávky.

  12 věcí, které jsou mimo krabičku Macy, které PC neumí

Docela spolehlivý a působivý jako zdroj pro Adobe After Effects, FilterGrade má retro a funky vizuály, které můžete použít, vintage nebo moderní. Navíc hledáte neuvěřitelné tituly, působivé typografie a filmové efekty?

Potřebujete slideshow pro módu? Moderní akční intro, nebo otvírák filmu, nebo glitch promo? Najdete ji v rozsáhlých knihovních sbírkách FilterGrade mezi oblíbenými, ručně vybranými a nejnovějšími. Většina šablon efektů má cenu mezi 30 – 100 USD a FilterGrade často poskytuje slevy, aby byly kapesní.

Artlist

Vytváření dokonalých videí s ikonami čar, nadpisy a pohyblivou grafikou by se šablonami Artlist nemělo být těžké. Tento zdroj šablony Adobe After Effects má velkou knihovnu se snadnou navigací.

To, co začalo jako hudební knihovna, která vám může pomoci se zvukovými stopami a zvukem pro videa, má Artlist prémiových 400 000+ prostředků pro úspěšné vyprávění příběhů prostřednictvím videa.

Díky aplikacím, pluginům, hudbě, záběrům a zvukovým efektům bez licenčních poplatků zde určitě najdete vše, co potřebujete. Jejich šablony AE jsou všestranné, vhodné pro konkrétní domény a perfektní pro vytvoření bezproblémového pracovního postupu.

Šablony Artlist AE s dynamickými titulky, hravou stopáží, závadami, deformacemi, uměleckým pozadím a gradientní grafikou vám umožní prozkoumat celý rozsah vaší kreativní šířky pásma, aniž byste museli slevit z kvality nebo rozmanitosti.

Prozkoumejte řadu prezentací s paralaxou, modulární videa s posuvnou dělenou obrazovkou, abstraktní příběhy chromového typu, holografické závady a mnoho dalšího.

MonsterOne

Snažíte se natočit jedinečné produktové video s veškerým jazzem bez potíží? MonsterOne má jistě všechny šablony Adobe After Effects, které hledáte. Možná se teď divíte, proč je MonsterOne jedinečný.

Šablony 1808 AE od MonsterOne využívají všech 6 základních nástrojů výkonné AE: VFX, skládání, klíčování, upoutávka, infografiku a animovaná loga. Díky zcela přizpůsobitelným zástupným symbolům, kompatibilitě se všemi hlavními editačními aplikacemi a bez potřeby pluginů jsou šablony výjimečné.

Můžete zde najít promo nabídky produktů, zobrazení videí, balíčky vysílání, názvy, pozadí, odhalení loga a přechody pro vylepšení vašich videí. Navíc můžete najít šablony AE videa pro firmy, služby, podniky, sport, speciální akce, svátky, technologie a děti.

Prozkoumejte zvlněné odhalení loga, názvy upoutávek, návrhy Eclipse, propagace aplikací a lesklé sady. Nechte se rozmazlovat výběrem! Jejich interaktivní uživatelské rozhraní vám pomůže třídit šablony Adobe AE vyhledáváním trendů, oblíbených, nejnovějších a neobjevených položek.

souhrn

Šablony Adobe After Effects a související zdroje fungují jako katalyzátor pro video editory a filmaře, aby prozkoumali neomezené možnosti v oblasti filmové brilantnosti. Když se tvůrci vrátí k šablonám AE, nakonec ušetří čas a vytvoří ohromující vizuální videa a videa založená na pohyblivé grafice.

Zdroje, které jsme citovali, jsou spolehlivé s citlivými rozhraními a mají rozsáhlou a rozsáhlou knihovnu prvků profesionální úrovně navržených odborníky. Vyberte si ten, který je pro váš projekt vhodný, mějte na paměti plány, ceny a kategorie.

Můžete také prozkoumat Adobe Audition Audio Editor.