10 nejlepších softwaru pro registraci zákazníků, který nabízí úžasné zážitky

Získání zákazníků je primárním cílem internetových obchodů a může to být náročné! Použití správného softwaru pro registraci zákazníků vám však může pomoci snadno získat více zákazníků.

Customer onboarding je prvním a nejdůležitějším krokem na cestě zákazníka k nákupu. Tvoří spojení mezi zákazníkem a službami, které nabízíte. Díky tomu se s větší pravděpodobností stanou pravidelnými, opakovanými a spokojenými zákazníky.

Software pro registraci zákazníků usnadní vašemu zákazníkovi nákupní cestu ve vašem online podnikání. S tímto přístupem zákazníci snadno dostanou to, co chtějí, aniž by museli hledat dále. Zákazníci s lepší uživatelskou zkušeností a znalostmi produktů jistě nakoupí. Vaše zákaznická základna tak poroste a míra odchodu se sníží.

Od nákupu až po proces pokladny provádí software pro přihlášení zákazníka zákazníky postupně. V tomto článku představíme některé z nejlepších zákaznických onboardingových softwarů, které nabízejí úžasné zážitky. Budeme také diskutovat o výhodách a kvalitách efektivního softwaru pro onboarding zákazníků.

Výhody onboardingu zákazníka

Registrace zákazníka není povinná pro každý druh podnikání. Je to však klíčová součást marketingové strategie pro podniky, jako jsou technické vybavení, automobily a formáty založené na předplatném.

Podnikové organizace po celém světě (74 %) investují do specializovaného týmu pro onboarding zákazníků. Ale proč?

Většina zákazníků přistane na stránce produktu s nákupním záměrem. Před nákupem ale provedou spoustu průzkumu tím, že investují svůj čas. Takže s přihlášením zákazníka dokončujete jeho rozhodnutí. Jak? Tím, že odráží autenticitu a hodnotu vašeho produktu.

Nyní se pojďme dozvědět o výhodách, které získáte prostřednictvím registrace zákazníka:

 • Spokojenost zákazníků: Prostřednictvím registrace zákazníků zajistíte, že zákazníci vynaloží menší úsilí na pochopení vašich produktů a jejich hodnot. Protože lidé rádi vynakládají méně úsilí, budou se vracet jako opakovaní zákazníci.
 • Zvýšená míra aktivace: Dobře navržený zákaznický onboarding efektivně definuje produkt zákazníkům. V důsledku toho si vaši službu aktivuje více zákazníků a bude nadále používat váš produkt.
 • Minimální míra odchodu zákazníků: Pozitivní zkušenost s registrací zákazníků vede ke zvýšení loajality zákazníků. Takže procento zákazníků, kteří přestali používat váš produkt nebo službu, se sníží.
 • Zvyšte udržení zákazníků: Zákazníci s příjemným zážitkem z registrace doporučí vaše produkty ostatním. Díky tomu se míra udržení vašich klientů v průběhu času zvýší.
 • Rychlé řešení problémů: Efektivní proces registrace zahrnuje funkce, které zákazníkům pomáhají získat rychlou podporu. S lepšími zákaznickými službami se zvyšuje celková zákaznická zkušenost. Náklady zákazníků tedy klesají a výnosy rostou.
 • Zlepšená pověst značky: Snadný proces registrace pro zákazníka povede k pozitivnímu ústnímu podání a pověsti značky.

Nyní, když znáte výhody onboardingu zákazníků, pojďme diskutovat o tom, jak může onboarding software pomoci.

Jak software pro registraci zákazníků pomáhá firmám

Software pro onboarding zákazníka automatizuje celou nákupní cestu zákazníka. Během procesu onboardingu můžete zákazníka přesvědčit a motivovat. Máte určitý stupeň vlivu na to, co vaši zákazníci na vašem webu dělají.

Nenutíte je však, aby získali vaše služby. Místo toho se díky onboarding softwaru klienti ochotně rozhodnou koupit vaše položky.

Podívejme se blíže na to, jak software pro registraci zákazníků pomáhá firmám:

 • Automatizuje určité úkoly, když se zákazník dostane na váš web. Například: zasílání uvítacích e-mailů nováčkům, nastavení účtů atd.
 • Zlepšuje zákaznickou zkušenost tím, že poskytuje personalizovanou vstupní cestu.
 • Sleduje pokrok zákazníků prostřednictvím procesu onboardingu.
 • Pomáhá při identifikaci překážek a oblastí, kde je potřeba zlepšení.
 • Umožňuje zákazníkovi samoobslužné možnosti a minimalizuje vaše náklady na podporu.
  Zvyšte svůj prodej pomocí chytrých marketingových strategií FOMO

„Příště se ponoříme do klíčových funkcí, které je třeba hledat v softwaru pro registraci zákazníků.

Klíčové vlastnosti softwaru pro přihlášení zákazníka

Před výběrem softwaru pro registraci zákazníka byste měli zvážit několik faktorů. Zde jsou klíčové funkce softwaru pro registraci zákazníků, které byste měli hledat:

 • Návod nebo návod v aplikaci: Software by vás měl provést všemi funkcemi aplikace a vaší firmy.
 • Školení zákazníků: Aplikace by měla poskytovat dostatečné pokyny k výběru správné možnosti a vyzvednutí správného produktu.
 • Samoobslužné možnosti: Uživatelé by měli mít pomocí softwaru přístup k dalším informacím o vašem produktu nebo službách.
 • Postupný pracovní postup: Měl by existovat logický a stupňovitý postup. Nejprve představí základní funkce a poté postoupí ke složitějším.
 • Zprávy o používání produktu: Správce by měl mít snadný přístup k podrobným zprávám o používání softwaru. Měl by poskytovat jasný přehled o chování zákazníků.
 • Případové studie zákazníků: Měly by být schopny analyzovat cesty klientů a odhalit možné problémy.
 • Více kanálů zapojení: Ideální software pro integraci by měl zapojit uživatele prostřednictvím různých kanálů.
 • Transparentní shromažďování dat: Uživatelé musí být informováni o datech, která software shromažďuje, ao účelech, které za tímto sběrem dat stojí.
 • Sledování pokroku: Zákazníci by měli být schopni vidět, jak blízko jsou k dokončení procesu registrace. Bude je to motivovat k přesnému dokončení procesu onboardingu.
 • Optimalizace výkonu: Integrační software by měl ve vašem systému běžet bez využití příliš mnoha zdrojů.
 • Vícejazyčná podpora: Uživatelé by měli mít možnost spouštět software ve svém preferovaném jazyce.

Nyní vás provedeme některým z nejlepších softwaru pro registraci zákazníků, který vám nabídne fantastický zážitek.

Některé z nejlepších zákaznických onboardingových softwarů prošly našimi testy. Tyto programy mají atributy, které by měl obsahovat program pro přihlášení zákazníka. Pojďme si tedy prozkoumat níže uvedený seznam a vybrat jeden pro vaši firmu:

Proces.st

S Process.st můžete zefektivnit registraci svých klientů pro neustálý obchodní růst. Pomocí tohoto softwaru můžete ušetřit své prostředky automatizací úloh připojování klienta. Můžete se tedy soustředit na udržování vztahů se zákazníky.

Tento software aktualizuje a optimalizuje proces nástupu klienta jediným kliknutím. Poté uloží klíčové informace o klientovi, takže informace o zákaznících se nikdy neztratí. Kromě toho můžete udržovat pracovní postup spolupráce tím, že budete pracovat ve skupině.

Protože můžete upravovat proces registrace klienta, můžete se přizpůsobit měnícím se požadavkům zákazníka. Kromě toho můžete zjednodušit přístup k registraci klienta pomocí různých šablon. Vždy můžete minimalizovat chyby a poskytnout zákazníkům dokonalý zážitek.

Clustrdoc

Hledáte cloudový software pro onboarding zákazníků? Clustdoc může být vaším řešením. Hladce spravuje vstupní dokumentaci klienta a proces odesílání. Můžete tak udržovat proces sekvenčně a spojit se s klienty, dodavateli, studenty, nájemci a dalšími.

Pomocí tohoto softwaru můžete shromažďovat informace prostřednictvím online formulářů, žádostí o soubory, dokumentů k podpisu, online plateb, nevyřízených úkolů a dalších. Ze zabezpečené platformy připravené pro mobilní zařízení můžete klientům posílat e-maily nebo SMS a zahájit proces registrace. Můžete si dokonce přizpůsobit logo, pozadí a adresu URL portálu.

Usnadněte si proces registrace díky stavu průběhu v aplikaci a možnostem kontroly. Z centrálního řídicího panelu můžete dělat více, například kontrolovat odeslaná data a sbírat schválení. Po dokončení procesu registrace můžete vše uložit do cloudu.

  Jak zobrazit statistiky výkonu systému na Chromebooku

Appcues

Appcues je další integrační software, který zákazníkům usnadňuje přijetí produktu. Pomáhá podnikům zlepšit proces propojování nových uživatelů s jejich produkty. V důsledku toho se výrazně zvyšuje zapojení klientů a míra udržení zákazníků.

Sledováním procesu registrace můžete ulehčit úsilí svého zákazníka. Zákazníci si mohou tento proces sami obsluhovat prostřednictvím výukových programů, zpráv v aplikaci a integrovaných postupů. Tvůrce bez kódu navíc poskytuje úžasnou uživatelskou zkušenost a přizpůsobení.

Software dokáže vyhodnotit, jak různé toky registrace ovlivňují klíčové obchodní metriky. Můžete tak provádět úpravy a vylepšovat proces registrace, abyste časem převedli více zákazníků.

Placené a bezplatné verze této aplikace vám umožňují integraci s mnoha platformami. Kromě toho je software dostupný na webových, desktopových a mobilních platformách.

Tallyfy

Tallyfy je nástroj pro registraci klienta, který upřednostňuje vašeho zákazníka během procesu registrace. Celý proces registrace zákazníků je automatizovaný, což klienty zajímá na každém kroku, snižuje míru odchodu zákazníků a zvyšuje příjmy.

Software poskytuje úžasné klientské zkušenosti tím, že poskytuje různé formy a přiřazení. Zahrnuje interní a více komunikačních kanálů, takže nebudete muset udržovat e-maily.

Všechny úkoly pro přihlášení se objeví ve správný čas díky správné podmíněné logice. Kdykoli můžete odeslat a synchronizovat data do různých systémů a CRM. Kromě toho sleduje celý průběh onboardingu každého zákazníka. Identifikace a vylepšení procesu je tedy mnohem jednodušší.

Na palubě

Onboard je snadno použitelný nástroj pro správu, optimalizaci a automatizaci celého procesu. Udržuje transparentnost napříč všemi členy vašeho týmu i zákazníky. V důsledku toho zákazníci projdou procesem efektivněji.

Využijte automatizované plány dynamického spouštění Onboard, které využívají informace z vašich dat CRM. Pomocí různých šablon tohoto softwaru vytvořte úplný přehled zákazníků, dynamické plány spouštění a další.

Věnujte více času svým zákazníkům vytvořením vlastního pracovního postupu a konfigurací rychlé akce. Také udržujte komunikaci prostřednictvím e-mailů se svými zákazníky pomocí hlasu vaší značky. Můžete dokonce spravovat úkoly pro přihlášení a sdílet všechny aktualizace přes slack.

Sledujte proces registrace zákazníka prostřednictvím trychtýře a získejte aktuální informace o průběhu. Moderní úspěšný tým vaší firmy může snadno řídit proces onboardingu. Mohou tak udržovat strukturu svého týmu a poskytovat okamžitou péči o zákazníky.

Tok uživatelů

Userflow tvrdí, že je to nejrychlejší uživatelská aplikace a aplikace na trhu. Můžete vytvářet dynamické uživatelské toky s nulovými technickými dovednostmi, podobně jako stavění lego kostek. Poskytuje uživatelské prostředí bez kódu s funkcemi přetažení. Můžete živě upravovat pracovní postupy registrace zákazníků a okamžitě improvizovat.

Toto ultralehké řešení můžete dokonce nainstalovat zkopírováním a vložením zdrojového kódu. Aplikace bezproblémově funguje v prohlížečích a jednostránkových a vícestránkových aplikacích. Vzhledem k tomu, že můžete sledovat události a atributy úložiště, je segmentace a cílení na uživatele opravdu snadné.

Software umožňuje sledovat dané úkoly s minimalizovatelným kontrolním seznamem. Personalizované centrum zdrojů zahrnuje znalostní bázi, možnost živého chatu a další. Kromě toho můžete pomocí aplikace vytvářet průzkumy, abyste získali zpětnou vazbu od zákazníků.

Tento vícejazyčný software lze přizpůsobit pomocí přizpůsobitelných témat. Kromě toho bez problémů integruje mnoho dalších nástrojů, které běžně používáte.

Zahrnovat mě

Involve.me je dalším softwarem pro registraci zákazníků, který automatizuje proces registrace zákazníků. Vede zákazníky podle jejich potřeb a rychle dokončí proces.

Proces registrace si můžete přizpůsobit podle svých preferencí. Pomocí funkce přetažení vytvořte uvítací průzkum výběrem z kolekce více než 200 šablon. Vždy pokládejte zákazníkům správné otázky o jejich očekáváních a nasměrujte je na správné místo.

  Jak formátovat kód v kódu VS

Každého zákazníka můžete přesměrovat na jeho preferovanou logickou cestu získáním jeho odpovědí. Přizpůsobením šablony pro přihlášení můžete efektivně odrážet identitu své značky. Protože je sledována každá aktivita, nemusíte žádný proces opakovat. Kromě toho můžete ve svém CRM seskupit nové uživatele v závislosti na odpovědích na jejich uvítací průzkumy.

Zvyšte interakci s klienty odesíláním personalizovaných a automatických e-mailů svým zákazníkům. Kromě toho získáte podrobné preference zákazníků a přehled z vizuální analýzy onboardingu.

Rocketlane

Rocketlane je platforma pro spolupráci zákazníků, která urychluje proces registrace. Důvěru zákazníků si můžete získat vytvořením dokonalého prvního dojmu. Poté můžete klientům postupně ukazovat hodnotu svých produktů a nastavovat pro ně cíle, plány a stavy.

Při používání tohoto softwaru získáte úplný přehled o svém projektu a svých zákaznících. Proto můžete snadno najít body, kde je třeba použít nějaké vychytávky.

Už nikdy nemusíte opakovat úkol, protože software nabízí opakovaně použitelné šablony. Díky spolupráci se svými zákazníky a členy týmu můžete udržovat jednotný proces registrace. Kromě toho existuje spousta zdrojů, které vám pomohou zvládnout registraci zákazníků.

HelpHero

HelpHero vám nabízí jednoduchý a nenákladný způsob, jak vytvořit prohlídky pro zákazníky. Umožňuje vám vytvářet interaktivní a snadno sledovatelné vstupní prohlídky. Proces registrace můžete urychlit přijetím nových požadavků.

HelpHero vám umožní vytvářet a přizpůsobovat zákaznické návody bez jakéhokoli kódování. Prohlídky si také můžete přizpůsobit naprostou svobodou změnou textů, barev a rozvržení.

Zákazníci mohou projít procesem registrace prostřednictvím přizpůsobitelných kontrolních seznamů. V kontrolním seznamu můžete postupně přidávat požadované úkoly. Hotspoty jsou další skvělou funkcí tohoto softwaru, která obsahuje kontextové rady na vyžádání.

Analytika HelpHero vám pomáhá měřit aktivity diváka během procesu registrace. Proto můžete objevit bolestivé body a vyladit proces, abyste dosáhli co nejlepší úspěšnosti. Pomocí trychtýře této aplikace můžete také segmentovat a cílit na konkrétní zákazníky.

Obsah Snare

Content Snare vám poskytuje snadný a chytrý způsob, jak získat nové zákazníky. Zahrnuje jedinou zabezpečenou platformu pro shromažďování všech informací o zákaznících. Automatická připomenutí pomáhají zákazníkům zůstat u úkolu a osvobozují je od pronásledování klientů.

Kontrolní seznam pro registraci si můžete uložit jako šablonu a později jej znovu použít, abyste ušetřili čas a zdroje. Kromě toho můžete zákazníkům posílat automatická a pravidelná připomenutí, abyste je udrželi v kontaktu.

Správci mohou schválit správné informace zaslané zákazníkem a odmítnout nesprávné informace. Zákazníci se mohou kdykoli vrátit a opravit nesprávné informace. Po dokončení procesu registrace si můžete kliknutím stáhnout celé informace o zákazníkovi.

Závěrečné myšlenky

Měli byste ohromit své zákazníky hned poté, co vstoupí do vašeho online obchodu. Správný způsob, jak toho dosáhnout, je mít skvělý proces registrace pro nové zákazníky. Z tohoto důvodu byste měli věnovat pozornost nejlepšímu onboarding softwaru, abyste minimalizovali své úsilí v procesu onboardingu.

Provedli jsme důkladný průzkum nástrojů pro přihlášení klienta uvedených v tomto seznamu. Můžete vyzkoušet bezplatnou verzi těchto nástrojů a poté postupně upgradovat v závislosti na typu vaší firmy a preferencích. Šťastný nástup!

x