10 nejlepších softwaru pro vyhledávání obchodů, který pomůže vašim zákazníkům vás najít

Vyhledávače obchodů využívají vyhledávací software pro návštěvníky, aby našli blízké obchody i obchodní místa. Software Store Locator je pro moderní podniky nutností, jinak by mohl zůstat pro své potenciální zákazníky neodhalitelný a nedostupný.

Co dělá Store Locator?

Lokátor obchodu sděluje zákazníkům fyzické umístění obchodu. Uživatelé dnes tráví více času průzkumem, než fyzicky navštíví obchod. Kontrolují recenze, umístění, produkty, služby, cenu, načasování, menu atd. Software pro vyhledávání obchodů poskytuje všechny tyto informace a zpřístupňuje zážitek z nákupu.

Účel použití softwaru pro vyhledávání obchodů

Software pro vyhledávání obchodů používají podniky, které mají obchody, obchody, nákupní centra, restaurace, garáže a jakékoli fyzické adresy. Jeho účelem je získat pro společnost více potenciálních zákazníků. Tento software nebo aplikace mohou vytvořit vyhledávač obchodů pro jakýkoli web. Snadno se instalují a jsou plně přizpůsobitelné a pomáhají zákazníkům seznámit se s produkty a službami tváří v tvář.

Zvýšená viditelnost znamená zvýšenou návštěvnost webu i obchodu. Podniky mohou s takovým softwarem zvýšit omnikanálové prodejní strategie a zvýšit návštěvnost. Převádí potenciální zákazníky z vyhledávání do obchodů a také zvyšuje hodnocení ve vyhledávačích.

Zjevnou výhodou softwaru pro vyhledávání obchodů je, že zákazníci mohou snadno najít fyzické obchody. Zlepšuje však také hodnocení podniků ve výsledcích vyhledávání. Vyhledávače, jako je Google, odmění společnosti, které poskytují vynikající a užitečný obsah. To také zvyšuje loajalitu zákazníků. Zákazníci jsou loajální k těm podnikům, které jim poskytují správné a užitečné informace pro informovaná rozhodnutí o nákupu. Je to klíčový koncept pro úspěšné příchozí marketingové kampaně.

Jaké případy použití by mohla mít firma pro tento druh nástroje?

Budujte publikum

Inteligence umístění obchodu pomáhá budovat loajální publikum. Sleduje, kde byli zákazníci v minulosti. Pomůže to zlepšit cílení, které vytvoří vlastní publikum.

Rozbalte cílení

Statistiky publika z používání tohoto softwaru pro vyhledávání obchodů pomáhají rozšířit cílení. Mají rádi jen diskonty, nebo chtějí značkové? To prozradí vkus a preference zákazníků. Bude tedy sloužit pro e-mailový i SMS marketing.

Personalizace

Zákazníci mají rádi značky, které se zaměřují na poskytování personalizovaných zážitků. Tento lokalizační software pomáhá budovat základnu loajálních zákazníků. Díky efektivnímu zacílení na trh může podnik posílat zákazníkům personalizované zprávy podle jejich minulých nákupních zkušeností.

Výběr místa

Software pro vyhledávání obchodů poskytuje informace o provozu obchodů. Firmy mohou tyto znalosti využít při výběru otevření nového obchodu. Pokud je obchod otevřen na více místech v horkém místě, může rovnoměrně rozložit pěší provoz a snížit pravděpodobnost front a davu. To ušetří čas zákazníků a také zlepší zákaznickou zkušenost.

  Borderlands 2 Golden Key Codes: Redeem Now

Standardní funkce, které je třeba hledat v softwaru Store Locator

  • Geokódování
  • Aktualizace v reálném čase
  • Trasy jízdy
  • Mezinárodní mapování
  • Vícejazyčné schopnosti
  • Funkce Uložit moji polohu
  • Mobilní design
  • Integrace jedním kliknutím
  • Přátelský k návrhářům
  • Vysoce přizpůsobitelné

Dále se podívejme na dostupný software.

StorePoint

StorePoint je docela snadno použitelný software. V tomto softwaru můžete snadno přidávat a upravovat místa. Firmy mohou také snadno nahrávat z tabulky nebo synchronizovat přímo z Tabulky Google.

Můžete vyhledávat obchody podle oblasti, PSČ, města a PSČ, takže zákazníci snadno najdou místa v okolí. Kromě toho můžete snadno přidat webovou stránku pomocí jednoduché možnosti kopírování a vkládání během několika sekund.

Software podporuje více jazyků. a umožní zákazníkům najít produkty, služby nebo kategorie.

Můžete si vybrat zobrazení otevírací doby obchodů na různých místech. Software má špičkově hodnocenou podporu, takže podniky od nich nikdy nedostanou žádnou odpověď.

Skladník

Skladník je uživatelsky přívětivé řešení a uživatelé získají fantastický zážitek nejen na mobilních zařízeních a tabletech, ale také na počítačích. Tento software vám může pomoci nastavit jakýkoli CMS nebo web elektronického obchodu během několika minut. Aplikace je plně přizpůsobena pomocí CSS, díky čemuž je také designově přívětivá. Pomocí nástrojů pro hromadné nahrávání lze přidávat nebo upravovat místa z tabulky.

Software poskytuje funkci deduplikace, která udržuje data v pořádku. Software má bezplatné přizpůsobení součástí každého plánu. Výkonná analytika říká, které obchody mají největší provoz, a podle toho směrují zásoby.

Zákaznická podpora je vynikající a pomáhá se vším od instalace po správu dat a přizpůsobení.

Woosmap

Woosmap vyhledávač obchodů je velmi rychlý a flexibilní při překlepech. Rozvíjí vysoce kvalitní vyhledávání. Woosmap také nabízí API, pokud potřebujete spravovat umístění programově.

Reverzní geokódování získává vyhledávací adresy podle zeměpisných souřadnic nebo získává člověkem čitelnou adresu s jakoukoli polohou.

Software poskytuje přesné polohy v reálném čase. Pokročilá databáze IP automaticky vyhledá a analyzuje polohu uživatele. Společnost se zaměřuje na podporu kvality implementace a vývoje a budování dlouhodobých řešení pro podnik nebo startup. Má dvojí funkci API, která automaticky vybírá umístění pro web.

StoreRocket

StoreRocket je skvěle navržený software pro vyhledávání obchodů pro web. Tento software ušetří čas a peníze díky vyhledávači obchodů, který je připraven k použití, přizpůsobitelný a snadno se instaluje. Je vysoce přizpůsobitelný, poskytuje výkonnou analýzu a také podporuje integraci Google Sheet, která pomáhá synchronizovat je s vyhledávačem obchodů.

Je to šikovný nástroj pro sběr potenciálních zákazníků. Když uživatel nemůže najít žádné blízké místo, umožňuje mu zanechat své informace a firma je může později nabídnout pro budoucí prodeje a nabídky.

Poskytuje také funkce hodin v reálném čase, které pomáhají společnostem ukázat, zda jsou místa otevřena nebo zavřena v reálném čase. Vytvořte znovu použitelnou otevírací dobu a přiřaďte je místům nebo si vytvořte vlastní otevírací dobu pro zvláštní otevření nebo svátky.

  8 Rozhraní API pro zpracování a optimalizaci obrazu dostupná v roce 2022

Bullseye

Bullseye je lokátorové řešení vytvořené tak, aby uzavřelo kruh v digitálním marketingu a prodeji, a poskytuje vše, co zákazníci potřebují k nalezení produktů a prodejců. Tento lokátor používá značkové místní stránky k zahrnutí podrobností, jako jsou předváděcí místnosti, designové služby, odhady, recenze, fotografie projektů, odborné znalosti, certifikace, videa, události, nabídky atd.

Jakmile jsou zájemci z webu připraveni se zeptat, můžete je automaticky zachytit a nasměrovat k prodejcům.

Kromě toho používá integrované pracovní postupy vedoucích k okamžitému odesílání následných zpráv, dohlíží na reakci prodejce a uzavírá více prodejů. Tento software usnadňuje prodejcům a dodavatelům prodej jejich produktů. Podporuje je tokem potenciálních zákazníků a místem na webu, kde mohou sdílet svou nejlepší práci a propagovat své služby.

Prolofinder

Prolofinder je jednoduché nastavit. Pomocí jednoduchého nástroje pro správu získejte tento vyhledávač během několika minut. V Prolofinderu není vyžadováno žádné kódování, protože vše je pouze o kopírování a vkládání. Přidávání nových obchodů je neuvěřitelně jednoduché. Stačí vyhledat název obchodu, kliknout na přidat a aktualizovat vyhledávač.

Je vysoce přizpůsobitelný. Je snadné změnit vyhledávač tak, aby odpovídal barevnému schématu webu, pouhými několika kliknutími a je hotovo.

Jeho řídicí panel také poskytuje přehled o tom, jak zákazníci hledají produkty, a umožňuje podnikům přeměnit dotazy na prodej. Prolo funguje skvěle na tabletech, stolních počítačích a mobilních zařízeních a zákazníci nebudou mít problém najít produkty na cestách. Poskytuje snadnou integraci a funguje se všemi platformami webových stránek, jako je Squarespace, Shopify, WordPress, Wix nebo custom.

MetaLocator je výkonný lokalizační software. Jedná se o funkčně bohatý a vysoce konfigurovatelný lokalizační software, kde můžete vyhledávat podle PSČ, adresy nebo dokonce automaticky detekovat polohu uživatele. Kompletní s integrovaným mapováním a automatickou geolokací.

Je vhodný pro mobilní zařízení s plnou podporou všech jazyků a adresních systémů.

Kromě toho poskytuje analytické nástroje a nástroje business intelligence pro plnou optimalizaci a viditelnost uživatelské cesty. MetaLocator má kompletní sadu produktů pro splnění potřeb správy obsahu umístění. Podporuje to výkonný redakční systém. Snadno se nastavuje a funguje na jakémkoli webu. Funguje také efektivně a intuitivně na mobilu, tabletu a stolním počítači. K používání tohoto softwaru nejsou vyžadovány žádné zkušenosti s programováním.

Widgety pro vyhledávání obchodů

Widget pro vyhledávání obchodů je robustní software pro vyhledávání obchodů, který se krásně integruje s každou významnou webovou stránkou, CMS nebo výlohou. Snadno se používá a je nabitý funkcemi pro náročné uživatele.

Firmy si mohou vybrat z různých rozvržení. Tento lokátor poskytuje integrovanou mapovou službu s výkonnými možnostmi filtrování. Filtry mohou být zaškrtávací políčka, rozevírací seznamy nebo skryté.

Navíc jsou jedinou službou pro vyhledávání obchodů, která umožňuje podnikům vložit na web formulář pro zadání polohy, aby ostatní mohli odesílat a upravovat místa. Má vestavěný systém hodnocení a recenzí. Tento widget poskytuje vlastní barevná schémata. Umožňuje firmám nastavit barevné schéma mapy a zcela ovládat barvy textu, pozadí a tlačítek. Neexistuje žádný požadavek na CSS a také poskytuje podporu více jazyků.

  Jak získat certifikaci Six Sigma v roce 2022

EasyLocator

EasyLocator je skvělé pro začátečníky nebo webové vývojáře. Úroveň mikroslužeb tohoto softwaru je bezplatná a umožňuje umístění až 10 obchodů. Je výhradně hostován na oceňované cloudové infrastruktuře a udržuje více než 99,99% dostupnost, takže potenciální zákazníci nikdy nepřijdou o nic. Nárůsty návštěvnosti webových stránek jsou automaticky započítávány a nikdy nezpomalí službu.

Kromě výše uvedeného byl tento software pro vyhledávání obchodů vytvořen od základů a speciálně zaměřený na poskytování nejrychlejších výsledků maloobchodních míst.

EasyLocator je jasnou volbou pro vyhledávače prodejců s funkcemi, jako je vestavěná detekce země, automatická detekce polohy, filtrování vyhledávání podle různých faktorů, jako jsou produkty, kategorie nebo služby, a přizpůsobení stylu webu pomocí CSS. Tento lokátor může za přijatelnou cenu hostit lokátor obchodů nebo vytvořit vlastní řešení lokátoru, aby vyhovovalo všem potřebám.

ZenLocator

ZenLocator je nejlepší přizpůsobitelný vyhledávač obchodů a produktů vhodný pro mobily, bez kódu. Můžete jej plně přizpůsobit barvám, logům a ikonám značky. Prezentujte produkty pomocí vlastních log a značek, vlastních stylů map, přepište jakýkoli druh pomocí vlastních stylů CSS, zobrazte vlastní značky a loga prodejců.

Kromě toho lze pomocí ZenLocatoru nastavit na místě krásný lokátor zaměřený na zákazníka během několika minut bez kódu a bez starostí. Při řešení jakýchkoliv dotazů lze vždy konzultovat rozsáhlou znalostní základnu ZenLocatoru.

Funguje na jakékoli webové stránce a platformě, jako je Shopify, Squarespace, BigCommerce, Wix atd. K používání tohoto softwaru není potřeba žádný vývojář. Poskytuje automatickou synchronizaci, takže není třeba ztrácet čas aktualizací umístění.

Závěr

Probral jsem některá z nejlepších softwarových řešení pro vyhledávání obchodů. Jsou cenově dostupné a snadno se používají i nastavují. Software pro vyhledávání obchodů je pro podniky nezbytný, pokud plánujete rozšířit své podnikání a posunout ho na další úroveň. Moderní zákazníci jsou nadšenci do výzkumu a neradi fyzicky ztrácejí čas hledáním obchodů.

Jak vložím vyhledávač obchodů na svůj web?

Krok 1: Nejprve se zaregistrujte do aplikace pro vyhledávání obchodů. U většiny softwaru jsou nabízeny zkušební dny.
Krok 2: Nyní musí firma přidat svůj obchod. Můžete to udělat většinou prostřednictvím řídicího panelu příslušného softwaru.
Krok 3: Nakonec je třeba webovou stránku vložit kódem. Stačí zkopírovat a vložit kód. Všichni jste připraveni začít přivádět zákazníky do prodejen.

x