10+ nejlepších správců/správců hesel pro Android 2023 – [Top List]

Hledáte nejlepšího správce hesel pro Android? Smartphony se systémem Android jsou poměrně široce používány pro různé účely. Každodenní práci děláme s pomocí telefonu Android. Můžeme také přistupovat na stránky sociálních médií, nakupování, bankovnictví a mnoho dalších stránek. Uživatelé také používají více aplikací a hrají hry.

Pro každý takový web a také několik aplikací se musí přihlásit pomocí přihlašovacích údajů. Někdy zapomeneme heslo k webu. Poté jej musíme obnovit, což je časově náročný proces. Nemůžeme si pamatovat příliš mnoho hesel pro různé webové stránky.

Nejlepším možným řešením tohoto problému je tedy použití správce hesel pro Android. Aplikace Password Manager Apps poskytují bezpečné místo, kde můžeme ukládat všechna naše hesla a bankovní přihlašovací údaje. Ale hlavním problémem, kterému čelíme při výběru aplikací pro správu hesel, je důvěra. Všichni se bojíme o své soukromí.

Dnes se podíváme na některé nejlepší správce hesel pro Android, jejichž používání je bezpečné a všichni poskytují skvělé funkce. Získáte tedy také stručný popis každé položky v seznamu.

 • Brankář.
 • DashLane.
 • LastPass.
 • peněženka.
 • 1 Správce hesel.
 • Keepass2Android Password Safe.
 • Zabezpečení heslem.
 • mSecure.
 • Správce hesel SafeInCloud.
 • OneSafe.
 • Seznam nejlepších správců hesel pro Android.

  1. Správce hesel Keeper.

  Je to skvělá aplikace, která sleduje naše hesla pro uživatele Androidu. Tato aplikace je jednoduché a snadno použitelné rozhraní s atraktivní grafikou. Můžeme uchovávat a uchovávat neomezené množství hesel pro různé webové stránky.

    Jak získat nástroj Android P Screenshot Markup Tool na jakékoli verzi Androidu

  Můžeme se přihlásit pomocí otisků prstů, abychom udrželi naše data v bezpečí na 100 procent. Uživatelé mohou také zabezpečit naše data a soubory v tomto trezoru. Můžeme také změnit různá témata pozadí.

  Svůj trezor můžeme ochránit i sebedestrukcí. Tuto aplikaci si stahuje přibližně 50 milionů uživatelů.

  Správce hesel Keeper: Stažení.

  2. Správce hesel DashLane.

  Je to jedna z vysoce hodnocených aplikací pro Android v seznamu Správce hesel pro Android. Tato aplikace pomáhá uchovávat naše hesla na jednom bezpečném místě. Pomocí této aplikace můžeme generovat náhodná a bezpečná hesla pro účty.

  Uživatelé se mohou snadno přihlásit na jakoukoli webovou stránku během několika sekund. Můžeme také zabezpečit hesla našich kreditních karet a provést bezpečnou platbu na cestách pomocí našich peněženek. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 5 milionů uživatelů.

  Správce hesel DashLane: Stažení.

  3. LastPass Password Manager.

  Je to dobrá aplikace zdarma v seznamu aplikací Password Manager pro Android, která je speciálně navržena tak, aby si bezpečně pamatovala a spravovala naše hesla. Tato aplikace automaticky vyplní jakýkoli web naším správným heslem.

  Vygeneruje nám také silné heslo. Tato aplikace je také chráněna heslem, takže nikdo nemůže zobrazit naše heslo. Nyní si nemusíme pamatovat heslo. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 5 milionů uživatelů.

  LastPass Password Manager: Stáhnout.

  4. aWallet Password Manager.

  Je to oblíbená aplikace, která udržuje naše heslo a bankovní údaje v bezpečí pro uživatele Androidu. Tato aplikace má v Obchodě Google Play hodnocení 4,4. Je kompatibilní s Androidem 3.0 nebo vyššími verzemi.

    11 nejlepších selfie aplikací pro přidání speciálních efektů pro Android a iOS

  Můžeme snadno vyhledávat v rámci polí. K dispozici je také funkce automatického zamykání, kterou lze předem nakonfigurovat na určitou dobu.

  Jedná se o snadno použitelný software bez reklam, který poskytuje atraktivní grafiku. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 5 milionů uživatelů.

  aWallet Password Manager: Stažení.

  5. 1Password Password Manager.

  Jedná se o snadno použitelnou aplikaci pro Android ve Správci hesel pro Android, která je volně dostupná v obchodě Google Play. Můžeme snadno uložit naše bankovní a kreditní údaje a hesla pro různé webové stránky.

  Pro přihlášení na různé webové stránky si nemusíme pamatovat hesla. Jedná se o lehkou aplikaci Wight pro Android, která vyžaduje Android 4.1 nebo vyšší verzi. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 1 milion uživatelů.

  1Heslo: Stažení.

  6. Keepass2Android Password Safe.

  Je to další vysoce hodnocená aplikace pro Android ve Správci hesel pro Android. Tato aplikace nám umožňuje uchovávat naše hesla na jednom bezpečném místě. Poskytuje snadno použitelné rozhraní a úžasnou grafiku.

  Můžeme jej snadno integrovat s naším prohlížečem. Uživatelé mohou naši aplikaci snadno uzamknout pomocí silného hesla. Aplikaci můžeme také zamknout po určité době. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 0,5 milionu uživatelů.

  Keepass2Android Password Safe: Stažení.

  7. Zabezpečení heslem.

  Password Safe je další aplikace v seznamu správců hesel pro Android, kterou lze zdarma stáhnout z Obchodu Play. Poskytuje bezpečné úložiště pro naše hesla a přihlašovací údaje.

  Můžeme snadno zálohovat a obnovovat naši databázi. Poskytuje generátor silných hesel. Poskytuje přístup ke všem heslům prostřednictvím hlavního hesla. Tato aplikace má hodnocení 4,5. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 0,5 milionu uživatelů.

    Echo třídí výstrahy podle typu na vašem Lockscren a připomíná vám je [Android]

  Zabezpečení heslem: Stažení.

  8. mSecure Password Manager (placené).

  Je to také dobrá aplikace pro správu hesel pro Android, která je k dispozici v obchodě Google Play za 10,11 USD. Poskytuje moderní design uživatelského rozhraní, který poskytuje úžasný vzhled a dojem.

  Tato aplikace poskytuje ultra-bezpečnost s funkcí automatického zámku po určité době. Poskytuje neodhadnutelný správce hesel. Má autodestrukční režim, pokud se někdo pokusí tuto aplikaci odemknout.

  Tato aplikace také poskytuje zálohu SD karty a e-mailu. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 0,5 milionu uživatelů.

  Správce hesel mSecure: Stažení.

  9. Správce hesel SafeInCloud (placený).

  Je to další placená aplikace v seznamu aplikací Správce hesel pro Android. Je k dispozici za cenu 4,49 USD. Tato aplikace má v obchodě Google Play hodnocení 4,8.

  Poskytuje bezpečné a šifrované cloudové úložiště pro naše bankovní přihlašovací údaje, hesla a další zabezpečené informace. Poskytuje analyzátor síly hesla a generátor silných hesel.

  Musíme si koupit bezpečné cloudové úložiště. Můžeme jej synchronizovat s našimi více zařízeními. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 0,1 milionu uživatelů.

  Správce hesel SafeInCloud: Stažení.

  10. OneSafe Password Manager (placené).

  Je to také skvělá aplikace Správce hesel pro Android, která je k dispozici za cenu 4,58 USD. Můžeme snadno uložit naše hesla, bankovní údaje a další přihlašovací údaje. Poskytuje také své vestavěné šablony pro zadávání našich dat.

  Tato aplikace poskytuje generátor silných hesel. Poskytněte také časování automatického zámku aplikace. V obchodě Google Play má hodnocení 4,3, což vyžaduje Android 4.4 nebo vyšší verzi. Tuto aplikaci si stáhne přibližně 10 tisíc uživatelů.

  OneSafe Password Manager: Stažení.

  Jedná se tedy o nejlepší aplikace, které vám pomohou spravovat vaše zabezpečení online. Neváhejte a zanechte své komentáře níže.