10+ nejlepších stahovačů torrentů pro PC Windows/MAC 2023 – [Top List]

Hledáte nejlepší stahovač torrentů 2023? Díky internetu je svět dosažitelný a malý. Mnoho rutinních úkolů můžeme dělat s počítačem a internetem. Používáme internet pro podnikání, bankovnictví, vzdělávání, zábavu atd. Uživatelé mohou hrát online hry a sledovat a stahovat filmy a hry pro svou zábavu.

Každý si tedy nemůže koupit každý dostupný produkt online. Z tohoto důvodu do značné míry roste pirátství. K provádění těchto úkolů se s největší pravděpodobností používají weby Torrent. Lidé používají tyto stránky ke stahování filmů, her, videí, softwaru atd.

Torrent je v podstatě program typu hruška-hruška pro jeden soubor ke stažení. Torrent je založen na několika aktivních programech. Torrent downloader provádí tento úkol a funguje jako zdroj. Pomocí tohoto softwaru můžeme snadno spravovat naše stahování.

Můžeme snadno obnovit naše stahování od bodu selhání. Tento torrent klientský software poskytuje vysokorychlostní stahování. Zde je několik nejlepších stahovačů torrentů pro Windows. Ale dělat pirátství není ta správná cesta. Vždy vám doporučujeme kupovat skutečné produkty a podporovat vývojáře.

 • Utorrent.
 • BitTorrent.
 • BitLord.
 • BitComet.
 • qBitTorrent.
 • Vuze.
 • Tribler.
 • Potopa.
 • Přenos-QT.
 • Tixati.
 • Nejlepší stahovač torrentů pro Windows a MAC.

  1. Utorrent.

  Utorrent je jedním z nejlepších torrent klientů ve všech stahovačích torrentů pro Windows. Je také k dispozici pro Mac, Linux a Android. Jedná se o lehký software se snadno použitelným rozhraním. Utorrent má také bezplatnou verzi a verzi pro.

    Zakažte rychlé spuštění ve Windows 10 pro řádné vypnutí

  Pro verze je k dispozici pouze za 19,95 $ ročně. Verze Pro poskytuje některé další funkce, jako je automatická detekce a odstraňování malwaru, prémiový torrent klient atd. Utorrent poskytuje vysokou rychlost stahování a vestavěný prohlížeč pro vyhledávání torrentů.

  2. BitTorrent.

  BitTorrent je další slavný v seznamu nejlepších stahovačů torrentů pro Windows. Poskytuje krásné rozhraní fialové barvy, které se snadno používá. Můžeme snadno přehrávat torrent video nebo audio soubory bez úplného stahování.

  BitTorrent má také dvě verze zdarma a pro. Pro verze je k dispozici za 19,95 $. Verze Pro poskytuje další funkce, jako je integrace antiviru pro skenování souboru. Utorrent také poskytuje video konvertor v profesionální verzi, který jej převede do telefonních formátů. BitTorrent má také svůj vestavěný zesilovač šířky pásma.

  3. Bitlord.

  Bitlord je úžasný torrent klient v top softwaru Torrent pro Windows. Je k dispozici také pro Mac OS. Je zdarma ke stažení a použití. Jeho hlavním motivem je poskytovat uživatelům alternativy svobodného softwaru.

  Bitlord má také výkonný vyhledávač pro snadné vyhledávání našich stažených souborů. Jedná se o lehký software se snadno použitelným rozhraním. Také zvyšuje naši rychlost stahování a udržuje selhání stahování.

    Oprava Kontrola disku nemohla být provedena, protože systém Windows nemá přístup k disku

  4. BitComet.

  Bitcomet je další slavný torrent klient v nejlepším torrent downloaderu pro Windows. Je zdarma ke stažení a vyvinut v C++. Podporuje také stahování HTTP a stahování torrentů – Bitlord může zvýšit naši rychlost stahování z 5 na 10 procent.

  Podporuje 52 různých jazyků. Můžeme snadno přidat mnoho typů pluginů pro vylepšení jejich schopností. Je k dispozici v 32 i 64bitové verzi.

  5. QbitTorrent.

  Je to další nejlepší torrent klienti pro Windows, Linux a MAC. Je kompatibilní se všemi verzemi Windows. Bitlord je bezplatná alternativa k Utorrentu. Podporuje všechna rozšíření BitTorrent. Bitlord poskytuje rozhraní podobné utorrentu.

  Poskytuje také pokročilou podporu RSS s filtry stahování. Má také dobře integrovaný a rozšiřitelný vyhledávač. Bitlord má také plánovač šířky pásma pro zvýšení výkonu stahování.

  6. Vuze.

  Vuze je jedním z nejlepších ze všech stahovačů torrentů pro Windows. Poskytuje snadno použitelné rozhraní s atraktivní grafikou. Poskytuje vysokou rychlost stahování. Vuze je k dispozici také pro Mac a Android.

  Má také HD přehrávač pro snadné přehrávání videí pomocí pluginu. Vuze má také možnost metasearch k nalezení nejlepších torrentů ke stažení. Jedná se o peer-to-peer downloader založený na Javě. Vuze je kompatibilní se všemi verzemi Windows.

  7. Tribler

  Tribler je torrentový klient s otevřeným zdrojovým kódem, který je k dispozici pro Windows, Linux, Mac a Android. Neustále vylepšuje protokol bit torrent. Tribler je peer-to-peer program pro sdílení souborů.

    Co je „Windows Feature Experience Pack“ ve Windows 10?

  Tribler je kompatibilní se všemi verzemi Windows a je multiplatformním klientem. Poskytuje vysokou rychlost a automatickou správu stahování. Tribler má také vestavěný streamerový přehrávač.

  8. Potopa.

  Jedná se o open-source software, který je volně ke stažení. Deluge je k dispozici pro Windows a Mac Linux. Je to lehký torrent klient se snadno použitelným rozhraním. Podporuje různé pluginy pro vylepšení jeho funkčnosti.

  Deluge je navržen jak v samostatných režimech, tak v architektuře klient-server. V systému klient-server jej můžeme vzdáleně ovládat z jiného počítače. Deluge poskytuje rychlé stahování z torrent stránek.

  9. Přenos-Qt.

  Transmission je další populární stahovač torrentů pro Windows. Je to oficiální verze pro Windows. Je také k dispozici pro Unix Linux a Mac. Přenos je standardně nainstalován v systému Unix a jeho příchutích. Jeho uživatelské rozhraní je jako utorrent.

  Poskytuje vysokou rychlost stahování. Má hodnocení 4,2 z 5. Přenos je zdarma ke stažení se svými úžasnými funkcemi. Můžeme snadno spravovat naše pauzy ve stahování a obnovit je.

  10. Tixati.

  Je to další nejlepší bit torrent klienti v seznamu nejlepších torrent softwaru pro Windows. Je 100% zdarma ke stažení a použití. Tixati poskytuje jednoduché rozhraní. Je k dispozici pro Windows a Linux. Tixati neobsahuje reklamy ani spyware.

  Poskytuje také rychlé stahování a správu šířky pásma pro zvýšení rychlosti stahování. Tixati také poskytuje pokročilé funkce, jako je filtrování IP a plánovač událostí.

  Toto jsou nejlepší stahovače torrentů pro Windows. Používejte prosím tento downloader pouze pro stahování legálních a bezpečných stránek. Nenabádáme vás k pirátství.