10 nejlepších světel pro selfie prsteny pro tvůrce obsahu v roce 2023

Chcete se také na fotkách vidět jasněji? Využijte tato kruhová selfie světla co nejlépe úpravou různých barev a efektů.

Co jsou to světla na selfie prstenech?

Pro pořizování lépe vypadajících selfie uživatelé smartphonů stále častěji používají selfie prstencová světla. Primární funkcí selfie prstencového světla je přidat další osvětlení. Vylepšuje kvalitu snímků a videí zaznamenaných ve slabě osvětleném prostředí.

Kruhový tvar kruhového světla vytváří atraktivnější a realističtěji vypadající obraz. Dále, s rovnoměrně dobře vyváženým zdrojem světla, odstraňuje stíny a uvolňuje rysy obličeje.

Selfie kruhová světla jsou také lehká a pohodlná, takže jsou ideální pro vytváření obsahu nebo fotografování na cestách. Uživatelé si mohou vybrat ten, který nejlépe odpovídá jejich potřebám, protože jsou k dispozici v různých velikostech a úrovních jasu.

Některá kruhová světla dokonce umožňují změnit teplotu barev a vytvořit tak více nálad a efektů ve statických obrázcích a pohyblivých obrázcích. Pro každého, kdo si chce pořizovat selfie a má se svým chytrým telefonem vynikající obsah, jsou selfie kroužková světla nutností. Je to nezbytný nástroj pro tvůrce obsahu a videa, díky němuž bude tvář vypadat ostřeji a jasnější.

Důležité mít selfie prstenová světla při tvorbě videa

Obecnou kvalitu filmu lze výrazně zlepšit vhodným osvětlením v online interakci a video produkci. Selfie prstencová světla jsou pro vytváření videí zásadní z následujících důvodů:

Zlepšuje osvětlení

Selfie prstencová světla nabízejí jemný a rovnoměrný zdroj světla. Tím se zabrání ostrým stínům a nerovnoměrnému osvětlení a zlepší se kvalita osvětlení. Publikum shledá, že video je ve výsledku esteticky přitažlivější a profesionálnější.

Zlepšuje vzhled tónu pleti

Vzhledem k tomu, že selfie prsteny jsou vyrobeny tak, aby připomínaly přirozené sluneční záření, mohou pleť vypadat zářivější a zdravější. To je zásadní pro vloggery a další osoby ovlivňující krásu, kteří chtějí propagovat produkty péče o pleť a make-up.

Obsluha bez námahy

Často mají stojánek, takže můžete zdroj světla umístit do ideální polohy a držet jej dál od obličeje. Úrovně jasu můžete změnit a přizpůsobit tak osvětlení svým potřebám. Dále nejsou vyžadovány žádné technické znalosti pro manipulaci a obsluhu kruhových světel. Díky tomu je snadné a dostupné pro každého, aby jej mohl používat podle potřeby.

Zlepšuje zapojení

Videa s dobrým osvětlením mají vyšší míru udržení a zapojení. Pokud je video vizuálně přitažlivé, diváci se na něj více přiklánějí a kritickou součástí je přiměřené osvětlení.

Osvětlovací zařízení pro selfie prsteny jsou vynikající investicí pro producenty obsahu, kteří chtějí vytvářet vysoce kvalitní videa. Jsou levné, snadno se používají a mohou výrazně zlepšit vizuální přitažlivost vašich videí. Níže uvedené patří mezi nejlepší kruhová světla pro selfie, která se používají při vytváření obsahu nebo natáčení videa.

  Jaké jsou kódy pro RPG simulátor?

Kaiess Selfie Ring Light

Víceúčelové osvětlovací zařízení pro živé vysílání, fotografování, nahrávání videa a nanášení make-upu je 10,2″ Selfie Ring Light Kaiess. Jedná se o 10,2″ prstencové světlo s LED žárovkami, které produkují brilantní, rovnoměrné osvětlení s programovatelným jasem a teplotou barev.

Navíc je dodáván se stativovým stojanem, který lze nastavit a je vyroben z odolné hliníkové slitiny. Je vybavena spolehlivým uzamykacím mechanismem pro bezpečnost a stabilitu. Obsahuje také držák telefonu, který funguje s většinou smartphonů. Jak nováčci, tak experti zjistí, že nastavení a používání je snadné.

Držák telefonu lze otočit o 360 stupňů, abyste získali ideální úhel pro váš živý přenos nebo video, a prstencové světlo lze připevnit na stativ nebo použít samostatně.

Celkově vzato je 10,2″ kruhové selfie světlo Kaiess s 65″ nastavitelným stativovým stojanem a nástavcem na telefon prémiové možnosti osvětlení za rozumnou cenu, které jsou ideální pro vytváření záběrů v profesionální kvalitě z pohodlí vašeho domova.

LED světelný prsten se stojánkem

LED kruhové světlo se stativovým stojanem využívající 10palcové kruhové LED světlo s velkým průměrem může zlepšit váš zážitek z natáčení videa a fotografií, což vám umožní zachytit všechny okamžiky života. Pro provozovatele vysílání všech pruhů jsou možnosti kruhového osvětlení trendovou a nenákladnou metodou, jak přizpůsobit stream a výrazně zlepšit vaši vizuální kvalitu.

Použijte jej pro základní videokonference, prezentace v kanceláři a pro fotografování nebo líčení. LED kruhové světlo pro stolní webovou kameru je praktickým nástrojem pro producenty obsahu, kteří potřebují být na cestách, protože se snadno nastavuje a je napájen přes USB. Kromě toho má kruhové světlo různá nastavení světla, která vám umožní upravit jas a pohodlí světla podle vašich preferencí.

Tvůrci make-upu, beauty bloggeři a živí vysílatelé mají tento druh prstencového světla obzvláště rádi, protože pomáhá poskytovat jasné a ostré osvětlení, které zlepšuje jejich práci. Kruhové zkrášlující světlo je prospěšné pro zdůraznění rysů a vrhání stínů, aby váš make-up získal hloubku.

JIOZER Ring Light

JIOZER Ring Light má výkonná LED světla a nabízí osvětlení profesionální kvality, měkké, prakticky bez stínu 3000 lumenů na metr s RA 95+. Výsledkem je, že kruhová světla pomáhají při odstraňování vad na obličeji, včetně pupínků a vrásek, které jsou obvykle viditelné při slabém osvětlení.

Design výrazného kruhu vytváří „zavinovací efekt“, který jemně zvýrazní tvář objektu. Poskytuje spolehlivé osvětlení salonní kvality, ať jste kdekoli, takže je ideálním společníkem na cesty.

Když cestujete nebo jedete na služební cestu, je vhodné nezabírat mnoho místa v zavazadlech. Díky malým rozměrům prstencového světla a lehkému nastavitelnému stojanu. Jas můžete změnit pomocí stmívatelné regulace, abyste získali požadovaný výstup a výsledek.

  Úvod do rozšířené reality a proč na ní záleží

Eicaus RGB Ring Light

Špičkové nastavení osvětlení pro produkci videa, živé vysílání, lekce krásy a další úkoly vyžadující odborné osvětlení je 12″ RGB prstencové světlo Eicaus se stativovým stojanem. 162 LED žárovek použitých v prstencovém světle vytváří silný a rovnoměrný světelný výkon. Lze je nastavit na jas a teplotu barev mezi 3000K a 6500K.

Obsahuje také 20 barevných režimů RGB, které lze upravit tak, aby poskytovaly různé světelné efekty. Kruhová lampa má spolehlivou platformu stativu, kterou lze zvednout nebo snížit, aby se vešla do ideální výšky pro vaše požadavky na osvětlení. Stojan navíc funguje s většinou chytrých telefonů a fotoaparátů, takže jej můžete při práci ovládat jako hands-free nástroj.

Díky své přenosnosti a nízké hmotnosti se snadno přenáší a skladuje, když se nepoužívá. Kruhové světlo Eicaus RGB se stojanem na stativ je nejlepší volbou pro každého, kdo hledá prémiové a adaptabilní řešení osvětlení.

Světelný prsten Weilisi

Pro producenty obsahu, fotografy a vizážisty vytvořila společnost Weilisi profesionální osvětlovací nástroj s názvem Weilisi 12″ Ring Light se 72″ vysokým stojanem. Dodává se s 12palcovým prstencovým světlem, které nabízí rovnoměrné, intenzivní osvětlení pro jakékoli téma.

Pomocí přiloženého dálkového ovladače můžete bez námahy upravit deset nastavení jasu světla a tři barevné možnosti (bílá, teplá bílá a žlutá).

12″ kruhové světlo Weilisi se snadno sestavuje a je dodáváno s napájecím adaptérem, dálkovým ovládáním a přenosnou taškou. Je to flexibilní a vynikající nástroj, který vám může pomoci při vytváření obsahu nebo fotografování.

Aureday Selfie Ring Light

Pro ty, kteří potřebují flexibilní a spolehlivý zdroj osvětlení, jako jsou producenti obsahu, vloggeři, fotografové a vizážisté, je Aureday 10” Selfie Ring Light oblíbeným doplňkem osvětlení. 120 LED žárovek v kruhové lampě vytváří silné, rovnoměrné světlo, díky čemuž je ideální pro pořizování vysoce kvalitních snímků a filmů.

Aureday 10” Selfie Ring Light se vyznačuje výsuvnou platformou stativu. Dá se nastavit na vaši oblíbenou výšku a měří až 62 palců na výšku. Robustní základna stativového stojanu a robustní konstrukce z hliníkové slitiny zabraňují pádu světla a udržují jej stabilní.

Navíc má deset úrovní jasu, které lze nastavit pomocí ovládacího panelu napájecího kabelu. Aureday Selfie Ring Light s nastavitelným stativovým stojanem je ideální možností osvětlení pro každého, kdo potřebuje pořizovat vysoce kvalitní fotografie a filmy.

Aureday Upgraded Ring Light Stand

Chcete-li pořizovat snímky a filmy na dálku, je Aureday Upgraded Ring Light dodáván s dálkovým ovládáním Bluetooth. U většiny chytrých telefonů lze dálkový ovladač ovládat na vzdálenost až 10 metrů.

Většina gadgetů s USB porty, včetně notebooků, počítačů, power bank, USB nabíječek atd., je s ním kompatibilní. Užijte si používání po delší dobu, aniž byste se museli starat o baterii. Ať už jej postavíte na stůl nebo na podlahu, kabel poskytuje dostatečný prostor.

Závěrem lze říci, že upgradované 10″ prstencové světlo Aureday se stojanem a držákem telefonu je vynikající koupě pro každého, kdo si přeje zlepšit své schopnosti fotografování nebo vytváření obsahu. Nabízí dokonalé osvětlení, je lehký a snadno se nastavuje.

  Jak Microsoft chystá Google Chrome ještě vylepšit

Prstencové světlo TODI

Vysoce kvalitním řešením osvětlení pro streamování a filmování je 12″ prstencové světlo TODI. 63″ výsuvný stativový stojan, který lze nastavit do různých výšek a úhlů, nabízí stabilní základnu pro prstencové světlo. Stojan na stativ váží až 10 liber a je vyroben z odolné hliníkové slitiny.

Stojan na stativ a prstencové světlo se snadno sestavují a lze je použít pro různé úkoly. Mezi takové úkoly patří portrétní fotografie, živé vysílání, videokonference a kosmetické ukázky.

5V USB napájecí kabel se snadno zapíná/vypíná, mění režim osvětlení nebo jas a je vhodný pro USB nabíječky, notebooky, stolní počítače, powerbanky a další. Bezdrátový dálkový ovladač Bluetooth navíc usnadňuje pořizování skupinových nebo selfie fotografií až do vzdálenosti 30 stop.

Eiucas Selfie Ring Light

Eiucas Selfie Ring Light obsahuje tři různé teploty barev a 10úrovňový stmívač, který vám umožní přizpůsobit teplotu barev a jas. Můžete jej použít v různých situacích, včetně make-upu, produktové fotografie, živého vysílání a nastavitelného osvětlení.

Zatahovací stativ se může rychle vysunout z 17,5 na 51 palců pomocí rychloupínací přezky. Jedna věc může sloužit dvěma účelům: prodloužit šasi, abyste jej mohli používat jako stativ, a zasunout jej, abyste jej mohli používat jako selfie tyč.

Po zvážení všech věcí je Eiucas Selfie Ring Light se stativovým stojanem a nástavcem na telefon praktickým a levným nástrojem pro každého, kdo chce zlepšit své živé přenosy, vlogy a selfie. Můžete jej použít doma, v kanceláři nebo ve studiu s nejlepší možnou výhodou.

Vlogging Selfie Ring Light

Vlogging Selfie Ring Light nabízí úžasných 50 nastavení osvětlení RGB. Poskytuje vám možnost volby mezi dynamičtějšími možnostmi změny barev a statickými barvami, jako je červená, zelená, žlutá, modrá a fialová. Tlačítka Nahoru a Dolů usnadňují změnu rychlosti světla.

Můžete experimentovat s různými náladami a estetikou díky těmto dynamickým světelným efektům, které poskytují zábavnou a inovativní metodu pro vylepšení vašich fotografií. Použití dálkové spouště Bluetooth k pořizování filmů a selfie je jednoduché. Už žádné nepohodlné dosahy paží pro získání dokonalého obrazu.

S pomocí dálkového ovládání je pořizování snímků nebo videí na dálku jednoduché. Poskytuje vám svobodu zaujmout ideální držení těla bez jakýchkoli problémů. Přicvakávací prstencové světlo je šikovná věc, kterou lze přidat do telefonu nebo počítače a poskytuje dostatečné osvětlení.

Závěr

Použití prstencového světla pro selfie může výrazně zlepšit kvalitu videa tím, že adekvátně osvětlí obličej objektu, odstraní stíny a zlepší celkovou estetiku filmu. Téma je rovnoměrně osvětleno díky kulatému tvaru kruhového světla, takže vypadá dobře osvětlené a realistické.

Některá kruhová světla pro selfie mají navíc ovládání jasu a teploty barev, což umožňuje návrhářům upravit osvětlení tak, aby vyhovovalo jejich požadavkům. Selfie prstencové světlo je levný, ale účinný způsob, jak zvýšit produkční hodnotu video obsahu. Díky tomu je cenným nástrojem pro vloggery a producenty obsahu, kteří chtějí zvýšit kvalitu svých videí.

Můžete také prozkoumat některá nejlepší LED/neonová světla pro vylepšení vašeho herního nastavení.

x