10 nejlepších tabletů📱pro děti / batolata👶pro zábavu a učení

Tablety pro děti jsou přenosná elektronická zařízení navržená speciálně pro děti. Vycházejí vstříc mladým uživatelům, často ve věku od 3 do 12 let, a poskytují různé zábavné funkce. Bezpečné používání internetu je zajištěno rodičovskou kontrolou, která je často součástí těchto zařízení.

Tyto ovládací prvky umožňují rodičům monitorovat a filtrovat materiál. Předinstalované vzdělávací programy, hry, e-knihy a kreativní nástroje na dětských tabletech podporují učení a kreativitu.

Zahrnují silnou konstrukci, intuitivní ovládání a barevný design, který je vhodný pro malé praktické dotykové obrazovky. Obecně platí, že tyto tablety poskytují dětem užitečný nástroj pro zapojení do regulovaného digitálního hraní a učení.

Jak se normální tablety liší od dětských?

Dětské tablety se od běžných tablet výrazně liší v mnoha důležitých ohledech, především proto, že jsou vyrobeny tak, aby splňovaly zvláštní požadavky a obavy o bezpečnost mladých uživatelů.

Obsah a aplikace

Na dětských tabletech jsou předinstalovány vzdělávací hry, aplikace a materiály odpovídající věku dítěte, které podporují učení a kreativitu. Na běžných tabletech je k dispozici větší množství aplikací, z nichž některé nemusí být vhodné pro děti.

Rodičovská kontrola

Tablety určené pro děti obsahují sofistikované nastavení rodičovské kontroly. To pomáhá rodičům sledovat používání, blokovat přístup ke konkrétním webům nebo aplikacím a nastavovat časové limity. Děti díky tomu zažijí bezpečnost na internetu. Normální tablety mohou obsahovat méně nebo hůře použitelná nastavení rodičovské kontroly.

Trvanlivost

Dětské tablety mají pevné obaly a zesílené displeje, aby přežily drsné zacházení a neúmyslné pády. Standardní tablety jsou často křehčí a nemusí vydržet tolik opotřebení.

Hardware a design

Dětské tablety mají často zářivou grafiku vhodnou pro děti a kompaktní, ovladatelné velikosti, díky čemuž jsou vhodné pro malé ruce. Typické tablety nemusí nabízet dobrou ergonomii pro děti, protože je výrobci navrhují pro dospělé.

Zaměřte se na vzdělávání

Tablety vyrobené speciálně pro děti kladou vysokou prioritu na vzdělávací materiály, pomáhají dětem učit se aritmetiku, číst atd. a přitom se bavit. Běžné tablety mají několik funkcí a oslovují širší demografické skupiny, včetně dospělých.

Reklama a nákupy v aplikaci

Dětské tablety mají obvykle nastavení, která jsou bez reklam nebo mají méně reklam, což zabraňuje neúmyslným nákupům v aplikaci. Děti mohou být vystaveny reklamám a případně neoprávněným nákupům na běžných tabletech.

Dětské tablety tak nabízejí přijatelnější a bezpečnější řešení ve srovnání s normálními tablety. Tato účelová zařízení upřednostňují bezpečnost, vzdělání a materiál odpovídající věku.

Vlastnosti a výhody těchto tablet, díky kterým jsou vhodné i pro batolata

Při navrhování tabletů vhodných pro děti je prioritou bezpečnost dětí, vzdělávání a zábava. To také poskytuje rodičům širokou škálu možností rodičovské kontroly. Níže jsou uvedeny některé pozoruhodné vlastnosti, díky kterým jsou ideální pro mladé uživatele:

 • Obsah odpovídající věku: Tyto tablety obsahují pečlivě vybrané různé vzdělávací aplikace, hry a materiály. Většina z nich je zaměřena na vývojová stádia dětí a podporuje učení hrou.
 • Aplikace pro rodičovskou kontrolu: Poskytují specializované aplikace rodičovské kontroly, které umožňují rodičům dohlížet na používání. Můžete také zavést časová omezení a omezit přístup ke konkrétním webům nebo aplikacím.
 • Bezpečné prohlížení pro děti: Mnoho tabletů vyrobených s ohledem na potřeby dětí nabízí bezpečné webové prohlížeče, které omezují přístup na nevhodné webové stránky a poskytují výsledky vyhledávání vhodné pro děti.
 • Filtry obsahu: Rodiče mohou pomocí filtrů obsahu zakázat nebo omezit přístup k obsahu, který nemusí být vhodný pro věk jejich dítěte.
 • Správa času u obrazovky: S pomocí těchto tabletů mohou rodiče omezit denní nebo týdenní čas strávený na obrazovce svých dětí. To podporuje vyváženou kombinaci online a offline aktivit.
 • Geolokační a bezpečnostní upozornění: Některé tablety obsahují funkce sledování GPS a sdílení polohy. To poskytuje rodičům klid a příležitost získat varování, když jejich děti vstoupí do určitých oblastí nebo je opustí.
 •   Jak automaticky změnit ciferník Apple Watch během dne

  Tyto nástroje poskytují rodičům možnost zaručit, že digitální zážitek jejich dítěte bude poutavý a bezpečný a že podporuje růst ve vzdělávání. Níže jsou uvedeny nejlepší tablety pro děti. Přijďte zkontrolovat a zajistit budoucnost našeho batolete.

  Amazon Fire HD 10

  Tablet Amazon Fire je vybaven osmijádrovým procesorem, až 1 TB rozšiřitelného úložiště a dvěma fotoaparáty a nabízí 10,1″ Full HD displej. Pro výrobu obrazovky bylo vyztuženo aluminosilikátové sklo. Produkt má také USB-C (2.0) konektor a 3 GB RAM.

  Namísto nákupu produktů jednotlivě zvažte nákup plnohodnotného tabletu určeného pro děti ve věku 6 až 12 let. To zahrnuje tenké pouzdro pro děti a roční obsah Amazon Kids+ vhodný pro daný rok.

  Funkce:

  • Tablety Kids Pro nabízejí přístup na virtuální tržiště. Kde rodiče povolují nákupy a stahování a děti mohou žádat o aplikace a elektronické knihy.
  • Děti mohou samostatně prozkoumávat web, ale existují omezení. Webové prohlížeče mají vestavěné funkce, které pomáhají blokovat konkrétní webové stránky a filtrovat ty nežádoucí.
  • Pomocí zařízení s podporou Alexa nebo aplikace Alexa mohou děti posílat oznámení a uskutečňovat hlasové hovory a videohovory přes wifi předem schváleným kontaktům.

  Chcete-li přidat další, nákup zahrnuje jednoleté členství v Amazon Kids+. Toto je jediná platforma s obrovským výběrem knih, her, filmů, aplikací atd. bez reklam od National Geographic, Marvel atd. Pokud se porouchá, můžete ji vrátit a bude vám zdarma vyměněna za další dva roky.

  JREN

  Dětský tablet JREN nabízí špičkovou technologii rodičovské kontroly. To vybere vhodný materiál pro dítě a reguluje obrazovku, aby se zkrátil čas strávený na obrazovce, jako jsou výukové hry, filmy atd.

  Tento tablet pro batole může dále napomáhat fyzickému a duševnímu rozvoji dítěte. Kromě toho mohou rodiče odpočívat s vědomím, že jejich děti jsou v bezpečí, a dát jim čas, aby dosáhly jiných věcí.

  Funkce:

  • Nárazuvzdorný a lehký kryt s vestavěným stojánkem chrání toto zařízení před oděrkami, nečistotami, kapkami, prachem atd. Dětská skořepina obsahuje 360stupňový nastavitelný stojan pro podporu dětského tabletu ve všech směrech.
  • S výdrží baterie až 12 hodin můžete číst, prohlížet web, sledovat filmy atd. na cestách. Můžete si dokonce prohlédnout stažený materiál.
  • Poměr stran 16:10, dotykový displej a rozlišení 1280×800 10palcového tabletu pro děti nabízí skvělé sledování z celého úhlu. Konstrukce 10palcového LCD panelu využívala technologii nízkého modrého světla pro snížení poškození zraku u dětí.

  Přesto balení obsahuje 360° nastavitelný stojan uvnitř dětské bezpečné skořepiny pro podporu dětského tabletu ve všech směrech. Pro uvolněnější a pro oči příjemnější zážitek ze sledování prosím připomeňte svým dětem, aby udržovaly správnou pozorovací vzdálenost.

  SANNUO

  Tento dětský tablet od SANNUO nabízí plynulejší provoz díky nejnovějšímu operačnímu systému Android 11, čtyřjádrovému CPU, 3 GB RAM a 32 GB ROM. Děti mohou fotografovat, nahrávat filmy a účastnit se videochatů s rodinou a přáteli.

  Má 32 GB ROM a 128 GB rozšiřitelné paměti, takže pojme spoustu kreslených filmů, e-knih, filmů, písniček atd.

  Funkce:

  • Zařízení obklopuje měkká pryžová ochranná skořepina, která chrání tablet pro děti před sporadickými pády a nárazy. Díky nastavitelnému stojanu mohou děti používat dětský tablet ke studiu, sledování a hraní her, aniž by jej museli neustále držet.
  • Dětský tablet využívá technologii minimálního modrého světla a má 1024*600 IPS displej na prémiové LCD obrazovce. Změňte jas obrazovky, aby bylo čtení příjemné a chránilo vaše oči.
  • Dětský tablet SANNUO K708 je ideální pro online studium a zábavu. Má předinstalovaný software vhodný pro děti s nejnovějšími vzdělávacími materiály, včetně her, filmů, e-knih, hádanek atd.

  Na dětský tablet je poskytována 2letá záruka a doživotní zákaznický servis zajišťující spokojená řešení do 24 hodin. Děti mohou studovat a bavit se kdykoli díky funkcím připojení Wi-Fi, Bluetooth a hotspot.

    5 nejlepších linuxových distribucí pro lepší výdrž baterie

  YOBANSE 7 palců

  Můžete nastavit a přizpůsobit profily pro účty svých dětí. Vyberte si materiál, který vidí, spravujte čas strávený na obrazovce a ujistěte se, že navštěvují pouze důvěryhodné webové stránky.

  Jak děti vyrůstají, lze tato nastavení zabezpečení upravit tak, aby zahrnovala obsah odpovídající věku. Ideální věk pro používání zařízení je nad 3 roky.

  Funkce:

  • Tablet je dodáván s tunou předinstalovaných programů. Patří mezi ně ABC Mouse, YouTube, Netflix, Google Play, několik zajímavých logických her, knihy, hudba, filmy a aplikace pro výuku umění.
  • Pouzdro drží poutko na místě, takže se děti mohou učit, sledovat a hrát hry bez neustálého držení tabletu. Pouzdro tvoří měkký silikonový materiál, který umožňuje dětem ho laskat a zároveň chrání tablet mimo jiné před pády, nárazy a poškrábáním.
  • Specifikace zahrnují OS Android 11.0, 024×600 IPS FHD dotykový displej, 3 GB + 32 GB, WiFi, Bluetooth a duální fotoaparát. Kapacitu úložiště můžete navýšit na 128 GB SD karet pro ukládání obrázků, hudby a filmů pomocí přídavných rozšíření na micro SD karty.

  Díky delší výdrži baterie je vhodný pro dlouhé cesty, které trvají více než 6 hodin. Na naše dětské tablety získáte doživotní zákaznickou podporu a 5letou záruku spolu s 24hodinovou odpovědí na vaše dotazy.

  TUOHAITIME

  Tento dětský tablet má vestavěný výkonný čtyřjádrový CPU, plynulou a spolehlivou verzi Androidu 11. Navíc 1280×800 IPS HD displej, WiFi, Bluetooth, duální fotoaparát s bleskem, dotykový displej a 3GB RAM je k dispozici.

  S vestavěným režimem rodičovské kontroly můžete vytvářet profily pro účty svých dětí. Vyberte materiál, který vidí, omezte čas strávený na obrazovce a ujistěte se, že navštěvují pouze bezpečné webové stránky.

  Funkce:

  • Pouzdro vyrobené na míru chrání tablet vašeho dítěte před nečistotami, nárazy a pády. Pokud se tablet Android při pádu rozbije, zaručí vám jeho výměnu.
  • Všechny funkce jsou současně dostupné díky přesně umístěným portům a výřezům pro fotoaparát. Spolehlivější Wi-Fi modul a 3000mAh silná baterie vám zajistí lepší zážitek.
  • Software iWawa Kid obsahuje zábavnou a bezpečnou verzi, která je již předinstalovaná. To spolu s bezplatnými aplikacemi pro děti z dětského obchodu a obchodu Google Play.

  V případě jakýchkoli problémů bude tým podpory vždy k dispozici, aby vám pomohl do 24 hodin. Je zaručena 180denní záruka vrácení peněz a pět let bezstarostného zabezpečení.

  SEVERNÍ BISON

  Produkt podporuje operační systém Android 11.0, 3 GB RAM, 32 GB ROM, podporu Wifi, Bluetooth, duální fotoaparát a 1024×600 IPS HD dotykový displej. Kapacitu úložiště můžete navýšit na 128 GB SD karet pro ukládání obrázků, hudby a filmů pomocí přídavných rozšíření na micro SD karty.

  Funkce:

  • Vylepšená baterie s výdrží více než 6,5 hodiny vyhovuje letům na dlouhé vzdálenosti nebo delším výletům po silnici.
  • Tento tablet získal certifikaci GMS a zahrnuje výuku uměleckých a inteligentních her. Kromě toho je zahrnuta také správa hesel, dálkové ovládání videa, zamykací obrazovka jedním tlačítkem a nastavení budíku.
  • Měkký silikonový materiál použitý k výrobě krytu chrání tablet před pády, poškrábáním, nárazy a jiným poškozením. Batolata mohou používat tento tablet handsfree při sledování filmů a účastnit se videochatů díky zadnímu nastavitelnému stojanu.

  Tento batolecí tablet je dodáván s množstvím bezplatných vzdělávacích aplikací pro děti. Na všechny dotazy týkající se produktu vám bude poskytnuta měsíční zkušební doba, doživotní záruka a 24hodinová doba odezvy.

  Relndoo

  Dětský tablet ReIndoo má 1024×600 IPS FHD dotykovou obrazovku, nejnovější OS Android 11 a 3 GB RAM. Disponuje 32 GB vnitřního úložiště (které lze rozšířit až na 128 GB), což usnadňuje práci s více úkoly a poskytuje dostatek prostoru pro stahování her, hudby a filmů.

  Funkce:

  • Děti mohou objevovat a zaznamenávat svět pomocí fotoaparátů na dětských tabletech. Tento dětský tablet může díky kapacitě baterie fungovat delší dobu, takže je ideální na dlouhé cesty.
  • Dětské silikonové pouzdro chrání batolecí tablet před pády, poškrábáním, nárazy a jiným poškozením.
  • Aplikace iWaWa je již předinstalovaná. Pečlivě vybíráte média pro své děti, řídíte jejich čas na obrazovce a dbáte na to, aby navštěvovaly pouze zabezpečené webové stránky.
    Jak používat Meld k porovnání změn v souborech na Linuxu

  Na dětské tablety získáte doživotní zákaznickou podporu a 5letou záruku. Také odpověď na vaše dotazy je doručena do 24 hodin.

  Wainyok

  Čtyřjádrový procesor 1,6 GHz, 2 GB RAM a 32 GB ROM 10,1palcového tabletu pracují rychle a efektivně a podporují multitasking. Nejnovější operační systém Android 12 podporuje kartu microSD s kapacitou až 128 GB, která poskytuje dostatek úložné kapacity pro vaše oblíbená média, hry a programy.

  Funkce:

  • Vysoce kvalitní 10,1” 800×1280 IPS displej s jasnými, brilantními barvami, pohodlným poměrem stran 16:10 a 178° širokým pozorovacím úhlem pro ten nejlepší zážitek ze sledování. Pětibodová dotyková obrazovka G+G s uzávěrem zaručuje rychlou a přesnou odezvu na dotyk.
  • Přístup k milionům aplikací a her, včetně YouTube Kids, Facebook, Netflix, Disney+ a TikTok. To je k dispozici prostřednictvím předinstalovaného Google Play. Řídicí panel rodičovské kontroly vám také umožňuje stanovit vzdělávací cíle a filtrovat materiál na základě věku dítěte.
  • Výrobce vytvořil pevný 10,1palcový tablet s průhledným, robustním pouzdrem TPU, které poskytuje podstatnou ochranu proti nárazům a pádům. Díky tomu je pohodlné přenášení pro každodenní použití.

  5MP zadní kamera a 2MP přední kamera umožňují pořizování snímků a videí a také videohovory. Baterie tabletu Android s kapacitou 5 000 mAh umožňuje až 8 hodin přehrávání filmů a 10 hodin surfování na webu. Díky tomu je ideální pro dlouhé cesty a dojíždění. Rychlé nabíjení je podporováno prostřednictvím konektorů typu C.

  YINOCHE

  Tento batolecí tablet pro děti je dodáván s předinstalovaným systémem Android 11.0, čtyřjádrovým CPU, 2 GB RAM a 32 GB úložiště (rozšiřitelné na 512 GB).

  Tento 7palcový dětský tablet pro batolata má aplikace IWAWA Kids Apps s certifikací GMS. Do tohoto dětského tabletu si můžete stáhnout aplikace jako Netflix, Disney Plus, ABC Mouse, YouTube Kids, Prime Video atd.

  Funkce:

  • Tento tablet pro malé děti má předem nahrané aplikace pro batolata, jako je Montessoria, STEM, Art and Craft a Brain Training, které podporují více než 40 jazyků.
  • Má rozsáhlou rodičovskou kontrolu, která umožňuje rodičům přizpůsobit účet jejich dítěte. To omezuje čas strávený na zařízení a na tento tablet pro děti aplikuje další ovládací prvky, takže děti nemohou opustit dětský režim bez svolení rodičů.
  • Zahrnutí 2,0 Mpx zadní kamery a 0,3 Mpx přední kamery umožňuje dětem zaznamenat jejich šťastné okamžiky. Videokonference s kamarády nebo prarodiči na tabletech pro batolata jsou stále jednodušší.

  S průměrnou výdrží baterie 8 hodin má výrobek zelenou barvu. Tento nový dětský tablet má navíc houbovitý design a dostatečnou ochranu očí.

  YOBANSE 10 palců

  Tento dětský tablet s narůžovělým odstínem má nejnovější operační systém Android 12, 2 GB RAM a 64 GB úložného prostoru. Tento 10palcový Android tablet získal certifikaci GMS. Z Google Play si můžete stáhnout aplikace pro služby jako YouTube, Netflix, Disney+, ABCmouse a další.

  Funkce:

  • Široký pozorovací úhel, skvělý kontrast, 280*800 IPS FHD dotykový displej, jasný jas a živé barvy poskytují dětem ten nejlepší možný vizuální zážitek.
  • Tablet se systémem Android 12 obsahuje software iWawa Kids pro hudbu, skicování, učení, vyprávění příběhů, aritmetiku a další. Můžete zamykat tablety svých dětí, přidávat nebo odebírat aplikace, vytvářet individuální účty a nastavit omezení času stráveného na obrazovce.
  • Baterie s kapacitou 8 000 mAh a procesor s nízkou spotřebou energie zlepšují váš zážitek a umožňují vám užívat si až 8 hodin provozu.

  5letá záruka a doživotní zákaznický servis nabízený Kids Tablets zajistí, že obdržíte přijatelné řešení do 24 hodin.

  Závěrečná slova

  Nalezení ideálního tabletu pro vaše dítě může znamenat zásadní změnu v oblasti technologií, protože kombinuje hru a učení v digitální éře. Produkty uvedené v tomto článku poskytují mladým uživatelům přizpůsobený, bezpečný a vzdělávací zážitek.

  Tyto tablety umožňují dětem objevovat, tvořit a učit se a zároveň poskytují rodičům klid. Za vše vděčí jejich obsahu přiměřenému věku, silné rodičovské kontrole a robustnímu designu.

  Tyto nástroje otevírají dveře do světa příležitostí, ať už jde o povzbuzení lásky ke čtení nebo zlepšení aritmetických schopností. S těmito nejlépe hodnocenými tablety vytvořenými pro podporu zvídavosti a rozvoje vašeho dítěte můžete okamžitě začít investovat do jeho budoucnosti.

  Dále můžete také zkontrolovat nejlepší kreslící tablety pro děti, které si mohou procvičovat a učit se.