10 nejlepších tvůrců pozvánek pro vytvoření dokonalého prvního dojmu

Pokud hledáte způsob, jak své pozvánky okořenit, pak je správným řešením zbavit se tradiční textové pozvánky a vytvořit působivou videopozvánku.

První dojem má vliv, zejména pokud jde o jakýkoli druh pozvání, ať už jde o svatbu, narozeninovou oslavu nebo jinou speciální událost. Pozvánka udává tón vaší události a nakonec udělá na vaše hosty trvalý dojem.

V poslední době je popularita video pozvánek na vzestupu, a to z mnoha správných důvodů. Tato forma pozvánky pomáhá okamžitě upoutat pozornost a představivost hostů a vytváří požadované vzrušení pro událost.

A proto se v tomto příspěvku podíváme na nejlepší tvůrce pozvánkových videí, abychom vám pomohli snadno vytvořit nezapomenutelné pozvánky.

Co je to Invitation Video Maker?

Jak název napovídá, tvůrci pozvánkových videí vám umožňují vytvářet elegantně vyhlížející pozvánky, abyste je mohli poslat svým hostům, namísto prostého textu. Tyto nástroje lze použít k vytvoření video pozvánek na různé události, například:

 • Svatby 💍
 • Narozeninové oslavy 🎂
 • Miminko 👶
 • Obchodní konference 👥
 • Jubilejní oslavy 🎉
 • Festivalová setkání 🎄
 • Promoce 🎓

Můžete si vybrat z různých přizpůsobitelných šablon a designových prvků a začít okamžitě vytvářet videopozvánku. Mluvte o oznamování událostí ve velkém stylu!

Přemýšlíte o uspořádání večírku? Vyzkoušejte tyto aplikace pro plánování večírků a vrhněte se na to nejlepší.

Výhody používání tvůrců pozvánek

U takového nástroje se očekává, že bude mít spoustu výhod. Jsem si jistý, že některé z nich již znáte, protože jsou zřejmé, ale zde jsou některé z nejvýznamnějších.

#1. Udělejte skvělý první dojem

Už jsem se toho dotkl, ale stojí za to znovu říci, že být trochu „mimo krabičku“ a jedinečný ve svém přístupu vám může pomoci udělat skvělý první dojem. V tomto případě je to video pozvánka.

Video pozvánka vyčnívá mezi tradičními pozvánkami, které jsou obyčejné a nudné.

#2. Zajistěte, aby se objevilo více hostů

Už jste někdy pořádali akci a pozvali mnoho lidí, ale dostavila se jen hrstka z nich? Není to 100% jisté, že vaše pozvání bylo špatné nebo nudné, ale hej, je tu možnost, že?

  Jak spustit neidentifikovanou aplikaci bez změny nastavení Gatekeepera

Jako lidé máme rádi atraktivní věci a do této kategorie patří videopozvánka.

#3. Vytvořte vzpomínky, které vydrží na celý život

Má smysl snažit se, aby vše vypadalo skvěle, pokud jde o váš výjimečný den, jako je vaše svatba. Když čas plyne, můžete se ohlédnout a vzpomenout si na všechny věci, které jste udělali, aby to bylo příjemné a nezapomenutelné.

Video pozvánka k tomu může přidat, protože vám pomůže vytvořit vzpomínky, které s vámi zůstanou po zbytek vašeho života.

Nyní, když víme něco o těchto nástrojích, pojďme skočit do seznamu a zjistit, který by vám vyhovoval.

Steve AI

Vytvářejte personalizované video pozvánky na různé události pomocí Steve AI. Jeho platforma nabízí řadu šablon, které si můžete upravit podle svých představ přidáním vlastního textu, fotografií, hudby a dalšího.

Jeho použití je neuvěřitelně snadné, a to i pro lidi s malými nebo žádnými estetickými znalostmi. Jediné, co musíte udělat, je vybrat šablonu, vygenerovat skript s pomocí jejich AI, provést úpravy tam, kde je to možné, a máte hotovo.

Videopozvánky jsou navrženy tak, aby byly vizuálně přitažlivé a poutavé, aby uživatelům usnadnily upoutat pozornost svých hostů a udělat trvalý dojem a upravit si je přidáním vlastní chuti.

Máte přístup k více než 1000 animovaným postavičkám, výrazům a akcím. Rozsah funkcí, které tento nástroj poskytuje, z něj činí vynikající volbu pro jednotlivce i firmy.

FlexClip

Z mnoha možností vytváření videa, které FlexClip nabízí, jsou pozvánky jednou z nich a shodou okolností je to jejich nejoblíbenější nástroj.

Můžete s ním vytvářet atraktivní video pozvánky pro několik příležitostí a jeho použití je velmi jednoduché bez ohledu na vaše zkušenosti s úpravou videa.

Můžete si vybrat jednu z mnoha předpřipravených šablon navržených tak, aby vyhovovaly konkrétním tématům a stylům, a začít vytvářet své mistrovské dílo. Šablony lze dostatečně přizpůsobit, aby byly zcela vlastní přidáním textu, obrázků a dalších prvků.

Navíc můžete přistupovat k jejich knihovně hudby a provádět různé editační akce, jako je ořezávání, ořezávání, úprava barev a změna celkového vzhledu.

Po vytvoření videa si ho můžete stáhnout v různých formátech nebo ho přímo sdílet na preferovaných platformách sociálních médií.

FlexClipu důvěřují společnosti jako Microsoft, Google a Dropbox.

InVideo

V rozhraní InVideo máte přístup k mnoha šablonám, které obsahují předem připravenou grafiku, textová pole, hudbu a další. Můžete je upravovat, měnit a nahrazovat podle vlastních požadavků a zakončit krásnou pozvánkou, kterou pošlete svým hostům.

  Jak opravit psaní čísel místo písmen na klávesnici

Všechny šablony jsou navrženy profesionály, aby bylo zajištěno, že vaše video bude hned od začátku vypadat uhlazeně a stylově.

Jednou z klíčových výhod používání tohoto nástroje je, že získáte velkou flexibilitu při začlenění vašich preferencí do pozvánky. Poskytuje mnoho návrhových nástrojů pro změnu písem, barev a rozvržení.

Navíc můžete přidat přechody a vybrat si z různých vzrušujících animací, abyste to ještě okořenili.

Animaker

Užijte si uživatelsky přívětivé rozhraní pro vytváření video pozvánek na Animakeru. Je to oblíbený nástroj, který miluje a důvěřuje mu mnoho uživatelů po celém světě, včetně společností jako Amazon a HP.

Nemluvě o tom, že tento nástroj v průběhu let získal různá ocenění a věřím, že jedním z důvodů je jeho obrovské množství funkcí. Můžete si vybrat z mnoha šablon, více než 100 milionů aktiv, více než 100 hudebních skladeb a mnoho dalšího.

K dispozici je také velmi skvělý tvůrce postav, který vám umožní vytvářet postavy během okamžiku. To je skvělá funkce, když chcete do pozvánky zahrnout kreslenou verzi sebe sama.

VEED.IO

Můžete vytvářet dynamická videa s pozvánkami, která budou vypadat úžasně na všech digitálních zařízeních, to vše s pomocí VEED.IO. Začít je velmi snadné a trvá jen několik kliknutí.

Před použitím mnoha prvků, jako jsou přechody, efekty a styly textu, jednoduše nahrajte fotografie a hudbu na pozadí.

Případně si můžete vybrat ze spousty šablon, pokud nechcete začínat od začátku. Také vám umožňuje používat rekordér webové kamery, pokud chcete nahrávat klipy tímto způsobem.

Export hotového videa je jednoduchý a můžete si vybrat z mnoha různých formátů.

Promo

Propagace vám nabízí vše, co potřebujete k vytvoření videa s pozvánkou, které vynikne. Má jednoduché rozhraní, ale je nabitý některými z nejlepších funkcí.

Zde jsou některé z hlavních předností promo akce:

 • 110+ milionů fotografií a videotéky
 • Stylovatelné možnosti textu
 • Přizpůsobitelná šablona rozdělená podle příležitostí
 • Zvukové stopy bez licenčních poplatků, které můžete použít ve videu s pozvánkou
 • Stovky písem a barevných palet

Jakmile dokončíte vytváření videa, můžete je okamžitě sdílet na sociálních sítích nebo si je stáhnout do svého systému ve formátu, který si vyberete.

Nástroj je zcela online a můžete si jej vyzkoušet zdarma.

  Jak vymazat data EXIF ​​z JPEG ve Firefoxu

Renderforest

Renderforest, který používají společnosti jako BBC a Sony Music, je bezplatný tvůrce videa s pozvánkami, který se téměř nemusí učit. Umožňuje vám vytvořit nezapomenutelnou pozvánku během několika sekund, a to vše díky mnoha dostupným šablonám.

Můžete je upravovat a přizpůsobovat podle svých potřeb přidáním různých barev, písem, obrázků a dalších.

Tento nástroj je podpořen mnoha nadšenými recenzemi od dlouhodobých uživatelů, takže si můžete být jisti, že dobře poslouží vašemu účelu.

Flixier

Odstraňte dohady, pokud jde o vytváření skvělých videí s pozvánkami pomocí Flixier. Obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření poutavých a nezapomenutelných pozvánek, které můžete poslat svým hostům.

Jednou z mnoha úžasných funkcí tohoto nástroje je možnost importovat klipy ze služeb cloudového úložiště, které vám v případě potřeby pomohou shromáždit klipy od vašich přátel a příbuzných. Kromě toho se můžete také nahrát pomocí jejich funkce webové kamery, abyste tomu dodali osobní dotek.

Editor Flixier vám umožňuje provádět různé editační akce, jako je oříznutí, oříznutí, otočení a další.

Typito

Typito můžete použít pro různé události, včetně konferencí, svateb a narozenin. Umožňuje vám dokonale sladit náladu a téma příležitosti a celý proces netrvá déle než několik minut.

Šablony, které má Typito, jsou různé designy a styly, aby vyhovovaly vašim požadavkům. Líbí se mi, že vám nabízí více než 20 různých formátů a poměrů stran, ze kterých si můžete vybrat, mezi které patří mimo jiné čtverec 1:1 a vertikální 9:16.

Jako bezplatný uživatel byste měli přístup ke všem funkcím, ale jedinou nevýhodou bude, že vaše videa budou mít vodoznak. Chcete-li jej odstranit, museli byste získat jejich prémiový plán.

Smilebox

Jednoduché, rychlé a flexibilní jsou atributy, které nejlépe popisují Smilebox. Má více než 100 šablon a můžete si je přizpůsobit podle svých požadavků.

Všechny šablony lze snadno upravovat a můžete provést personalizaci, jako je:

 • Přidávání fotek
 • Přidávání titulků
 • Přidání loga a obchodního podpisu
 • Změna textu a písma
 • Měnící se barvy
 • Výběr z obrovské knihovny hudebních skladeb

Každý soubor, se kterým na tomto nástroji pracujete, je bezpečně uložen na jejich disku a vy můžete mít neomezenou úložnou kapacitu.

Závěrečné myšlenky

Videa jsou skvělým způsobem, jak upoutat pozornost lidí, takže má smysl tuto skutečnost využít a vytvořit také videopozvánky.

Výše uvedení tvůrci pozvánkových videí vám pomohou vytvořit milé vzpomínky a zanechají na hosty trvalý dojem.

Dále se podívejte na tyto úžasné nástroje k vytváření nezapomenutelných video koláží.

x