10 online nástrojů pro testování klávesnice

Mohou nastat případy, kdy začnete čelit problémům s klávesami na klávesnici.

Může se také stát, že nemůžete zjistit, kde je problém, ať už problém způsobuje hardware nebo software. Všechny tyto věci lze identifikovat pomocí dokonalého nástroje pro testování klávesnice.

Nástroj pro testování klávesnice pomáhá efektivně testovat klávesnici. Umožňuje vám zjistit, zda klávesy vaší klávesnice fungují správně nebo ne.

Pro testování klávesnice je k dispozici velké množství nástrojů. Ty přicházejí ve formě aplikací a softwaru, stejně jako online nebo webových formulářů. Pomocí těchto nástrojů můžete mnohokrát efektivně provést test klíčových slov.

Pokud tedy čelíte problému s klávesnicí, zde je několik dobrých online nástrojů, které můžete použít k testování klávesnice.

IObit

IObit je jednoduchý a efektivní online nástroj pro testování klávesnice, který vám umožní pohodlně provádět testy. Musíte stisknout klávesy vaší fyzické klávesnice. Pokud klíčová slova fungují správně, rozsvítí se na klávesnici zobrazené na obrazovce.

Musíte pečlivě zkontrolovat, zda tento tester reaguje na všechna tlačítka. Můžete také stisknout více kláves dohromady, abyste viděli, zda klávesy fungují současně nebo ne.

Kontrola klávesnice

Zkontrolujte, jak dobře vaše klíčové slovo funguje, pomocí tohoto nástroje Keyboard Checker, který provádí testy online. Může za vás otestovat všechny klávesnice, včetně bezdrátových, Apple, herních a dalších.

  10 nejlepších fotbalových (fotbalových⚽) her, které si můžete znovu zahrát

Na testovací obrazovce se zobrazí virtuální klávesnice. Jakákoli klávesa, kterou stisknete, bude v tomto zvýrazněna. V důsledku toho můžete zjistit, zda tlačítka, která stisknete, fungují nebo ne. Kromě toho tento nástroj také zobrazuje informace o posledním stisknutí klávesy, klávesách, které můžete stisknout atd.

Online test mikrofonu

Online Mic Test je další skvělý nástroj pro testování klávesnice, který obsahuje virtuální klávesnici na testovací obrazovce.

Tento online nástroj vám nabízí rychlejší způsob kontroly fungování kláves na klávesnici. Klávesy na virtuální klávesnici se rozsvítí, když je stisknete na fyzické klávesnici. Tato platforma Online Mic Test také nabízí průvodce řešením různých běžných problémů s klávesnicí.

Test klávesnice online

Pomocí tohoto online nástroje Keyboard Test Online zkontrolujte, zda máte klávesnici dokonale fungující nebo vadnou. Zařízení tohoto nástroje si můžete užít zdarma.

Domovská stránka této platformy je testovací stránka. Zde uvidíte na obrazovce virtuální klávesnici. Při stisknutí kláves se na virtuální klávesnici automaticky změní barva stisknutých kláves. Stisknutá klávesa se změní na modrou. Tímto způsobem můžete ověřit každou klávesu vaší klávesnice.

Keyboardtester.co

Keyboardtester.co je bezplatný online nástroj na testování klávesnice, který vám umožní otestovat váš notebook, počítač nebo mechanickou klávesnici.

  Jak zakázat doplňky aplikace Outlook pro řešení problémů

Jeho virtuální klávesnice říká vše o stavu kláves vaší klávesnice. Zde můžete také zkontrolovat fungování myši.

KeyboardTester.com

KeyboardTester.com je ručně kódovaný testovací nástroj pro vaši klávesnici, který můžete pohodlně používat online. Funguje s většinou prohlížečů.

Kliknutím na tlačítko „Spustit tester“ na domovské stránce spustíte test. Dále otevře stránku testeru v novém okně prohlížeče s virtuální klávesnicí.

Zde můžete stisknout klávesy na fyzické klávesnici. Virtuální zvýrazní stisknuté klávesy zeleným okrajem. Tímto způsobem můžete zjistit, který z klíčů funguje dobře a který je vadný.

Klíčový test

Key-Test je online nástroj pro testování klávesnice, který můžete použít online k testování fungování vaší klávesnice. Na domovské obrazovce vám přináší velkou virtuální klávesnici. Můžete snadno otestovat všechny klávesy vaší klávesnice.

Stejně jako ostatní nástroje také zvýrazní stisknuté klávesy, abyste věděli, které klávesy jste stiskli. Tímto způsobem můžete rozpoznat problematické klávesy.

Klávesnice-test.prostor

Pro testování kláves vaší klávesnice můžete také využít online nástroj Keyboard-test.space. Umožňuje vám sledovat jednoduchý proces provádění tohoto testu.

Stačí zadat klávesy na klávesnici. Pokud fungují dobře, budou na virtuální klávesnici zvýrazněny modrou barvou. Můžete narazit na falešné stisky, pády kláves nebo duplicitní tlak na postavu v případě jakékoli chyby.

Keyboardtester.io

Keyboardtester.io je další úžasný online nástroj na testování klávesnice dostupný na webu zdarma. Můžete to použít k testování jakékoli klávesnice notebooku, bezdrátové klávesnice nebo klávesnice počítače.

  Jak vytvořit plakát pomocí aplikace Microsoft PowerPoint

Tento tester klávesnice je zcela bezpečný a bezpečný pro použití. Neukládá informace, které zadáte při testování klávesnice.

Keyboard-Tester.com

Pomocí Keyboard-Tester.com zjistěte, které klávesy fungují perfektně a které jsou na vaší klávesnici vadné. Virtuální klávesnice pro testování je k dispozici na domovské obrazovce. Můžete rychle stisknout klávesy, které se na virtuální klávesnici rozsvítí.

S tímto online testerem snadno poznáte problematické klíče.

Závěr

Klávesnice je nejdůležitější součástí vašeho systému. Rozhoduje o efektivitě naší práce, zvláště pokud zahrnuje více psaní. Je tedy důležité zajistit, aby všechny klávesy na klávesnici fungovaly správně. Využijte tyto úžasné a pohodlné nástroje a okamžitě otestujte efektivitu své klávesnice.

Možná budete chtít prozkoumat nejlepší aplikace pro mobilní klávesnici pro Android, které vám usnadní psaní.

x