10 stránek, které vám platí za poslech hudby [2023]

Místo toho, abyste poslouchali hudbu ve svém galavečeru zdarma, získejte odměnu v podobě peněz a zároveň objevte nové melodie.

Ano, je to možné pomocí různých stránek pro poslech a výdělky. Tyto webové stránky vám budou platit za poslech hudby. Není to opravdu úžasné?

Pojďme se o tom dozvědět více poté, co pochopíme výhody poslechu hudby!

Výhody Poslechu Hudby

Jednou z věcí, které mohou prospět zdraví mozku, je poslech hudby. Pomáhá udržovat mozek aktivní, protože nám pomáhá při provádění všech každodenních činností. Podívejme se na některé další výhody, které přináší poslech hudby.

Hudba zvyšuje výkon paměti

Poslouchání hudby může stimulovat několik oblastí mozku zapojených do zpracování vzpomínek, včetně prefrontálního kortexu. Kromě toho účast na hudebních aktivitách, jako je hra na nástroj, může zlepšit paměť a kognitivní výkon tím, že zlepší konektivitu mozku a neuroplasticitu.

Snižuje stres a zlepšuje zdraví

Hladina kortizolu může klesnout v důsledku poslechu hudby. Poslouchejte hudbu, která vám pomůže relaxovat po náročném dni. Zpívejte a pohybujte nohama do rytmu pro optimální terapeutické účinky.

Hudba podporuje altruismus

Možná překvapivě může hudba dokonce podporovat smysl pro komunitu a soucit. Dalším hormonem, který se uvolňuje při poslechu hudby, je oxytocin. Je známý jako „hormon lásky“, protože podporuje pocity důvěry a blízkosti.

Hudba podporuje inteligenci

Ke zvýšení IQ může přirozeně dojít, protože zpracování hudby vyžaduje celý mozek. Mozkové hemisféry potřebují komunikovat, aby pochopily a propojily zvuky přijímané každým uchem. Corpus callosum má více neuronových spojení a je vitálnější při poslechu hudby. Díky rychlejšímu výpočetnímu výkonu, který následuje, můžete myšlenky a nápady propojit rychleji.

Zlepšuje kreativitu a produktivitu

Nedávné studie ukazují, že hudba může zvýšit kreativitu a produktivitu. Pokud máte potíže s psaním nebo potřebujete vymyslet inovativní koncept, pusťte si povznášející soundtrack. Díky nárůstu tempa si vyvinete nové metody pro předávání svých názorů.

Poslech oblíbené hudby je nejvíce uklidňující a oživující činnost. Když jste vyčerpaní, hudba vám může pomoci uvolnit se. Má moc okamžitě změnit něčí emoce.

I když se to může zdát absurdní, vydělávat peníze a užívat si hudbu je možné. Stále více jednotlivců je kompenzováno za poslech své oblíbené hudby. Ale kolik? Pojďme se o tom dozvědět více.

Kolik peněz můžete očekávat, že vyděláte poslechem hudby?

Existují různé příležitosti, které se vám otevírají, pokud chcete vydělávat peníze a zároveň si užívat hudbu.

Podle platformy, kterou používáte, existují rozdíly v tom, kolik můžete vydělat. Některé weby vám například mohou zaplatit 0,02 až 0,2 USD za každou skladbu, zatímco jiné mohou zaplatit 1 až 15 USD. Pokud to se svou vedlejší prací myslíte vážně, můžete očekávat, že budete vydělávat 100 až 200 dolarů měsíčně jen tím, že si budete užívat hudbu.

  Jak se zbavit vyskakovacího překryvného okna MS Gaming

Vaše průměrné měsíční zisky se však mohou změnit, protože každý web platí jinak. Konkrétní platformy mohou také poskytovat další příležitosti k vydělávání peněz, jako je odesílání recenzí a hodnocení seznamů skladeb.

Nyní se pojďme dozvědět více o aplikacích, které vám mohou platit při poslechu hudby.

Aktuální

S instalací mobilního softwaru Current na bázi Android a iOS můžete za poslech hudby v telefonu dostat ročně přibližně 600 USD. Pokud chcete vydělávat peníze pasivním poslechem hudby, patří tato aplikace k nejvděčnějším aplikacím.

Body budete sbírat, když se připojíte k vysílacím stanicím dle vašeho výběru – od hip-hopu po country. Pokud budete stále více naslouchat, váš příjem poroste. Current vám za poslech pečlivě vybrané hudby nebude nic účtovat. Body můžete získat opakovaným klepnutím na tlačítko přehrávání.

Nejvýraznějším rysem tohoto programu je, že můžete vydělávat peníze cvičením, prací na pracovišti nebo dokonce cestováním. Vaše body lze použít k nákupu dárkových karet, pořizování hudebních nahrávek pro offline poslech nebo k výplatě peněz pomocí PayPal.

Playlist Push

Playlist Push je aplikace, která vám umožní vydělávat peníze za psaní hudebních recenzí. Účelem placení za poslech hudby je podpořit začínající hudebníky a umělce. Tento web je vhodný pro vás, pokud máte vynikající hudební sluch a umíte psát recenze.

Chcete-li vydělávat peníze poslechem hudby zde, musíte mít nárok. V každém z těchto seznamů hudebních skladeb, včetně seznamů na YouTube, Spotify a Apple Music, musí být daná osoba vlastníkem a mít mnoho sledujících. Aplikace se snadno používá a musíte být dobří v psaní recenzí, abyste mohli začít.

Vynikající mzdovou sazbu poskytuje Playlist Push. Za každou skladbu, kterou zkontrolujete, dostanete zaplaceno 12 USD. Peníze budou převedeny přímo na váš registrovaný bankovní účet. Je to špičková aplikace se špičkovými funkcemi s jediným cílem propojit umělce.

Hit Predictor

Dalším vynikajícím hudebním výzkumem, který předběžně testuje skladby před jejich vysíláním, je Hit Predictor. Uživatelé obdrží platbu výměnou za poslech hudby a poskytování recenzí. Zde se uživatelé stačí zaregistrovat, vybrat si preferovaný žánr, poslechnout si nabízenou ukázku a ohodnotit ji.

Uživatelé Hit Predictor mají přístup k rozsáhlé databázi zbrusu nové a nevydané hudby. Když se zaregistrujete, můžete si vybrat hudbu, kterou chcete slyšet. Poté skladbu, kterou jste právě poslouchali, ohodnoťte.

Zákazníci získávají body od společnosti. Za každou skladbu, kterou ohodnotíte, získáte 3 body, což odpovídá 1 dolaru. Jakmile budete mít dostatek bodů, můžete je vyměnit za odměny, jako jsou dárkové karty Amazon. Uživatelé mohou také profitovat z hodnocení hudebníků.

Nakrájejte koláč

Slice The Pie patří mezi nejznámější internetové stránky s placenými recenzemi. Pokud oceníte sdílení svých hudebních nápadů, může to být jeden z nejlepších způsobů, jak vydělat peníze navíc. Po relaxaci a poslechu hudby poskytněte recenze na skladbu.

Úroveň recenze i žánr hudby ovlivní vaši výplatu. Typická platba za každou recenzi se však pohybuje mezi 2 až 20 centy. Peníze, které vyděláte, lze také převést na váš účet PayPal.

Chcete-li zkontrolovat skladbu na webu, musíte ji poslouchat alespoň 90 sekund. Nejlepší na tom je, že si to můžete poslechnout při recenzování. Předpokládejme, že jste neuvěřitelně produktivní a uděláte 40 recenzí za hodinu. Pravděpodobně byste za to dostali šokující 4 dolary.

Musicxray

Musicxray umožňuje hudebníkům přispívat svými melodiemi a dostávat za to zaplaceno. Je to web, který odkazuje. Nejsou to skauti s umělci. Odesláním svých skladeb na stránku a získáním následovníků mohou tito hudebníci inzerovat svou hudbu a vytvořit si fanouškovskou základnu za stanovenou cenu.

  7 způsobů, jak vyřešit problém s nefunkčním webovým přehrávačem Spotify

Za účelem poslechu oblíbené hudby se uživatelé mohou zaregistrovat jako fanoušci. Většina nahrávek trvá pouhých 30 sekund. Musicxray používá k platbám svým uživatelům pouze PayPal. Dávají uživatelům 10 centů za každou skladbu. Minimální požadavek na výplatu je 20 USD. Aplikace velmi povzbuzuje své uživatele, aby vydělávali při poslechu hudby jako vedlejší koncert.

Výdělečně

Placená webová stránka s názvem Earnably platí svým členům za konkrétní práci. Uživatelé musí dokončit úkoly, za které dostávají body. Za splnění každého úkolu získáváte různý počet bodů. Mezi tyto činnosti patří poslech rádia, sledování reklam nebo hudebních videí nebo provádění průzkumů.

Organizace nabízí řadu dárkových karet a rychlých pobídek prostřednictvím partnerství s více než 30 partnery, což vám umožní uplatnit své body, kdykoli si vyberete. Aplikace poskytuje jednu z nejlepších platforem, jak vydělat nějaké vedlejší peníze.

Uživatelé Earnably jsou placeni prostřednictvím různých aplikací, jako je PayPal, Bitcoin a Amazon Gift Cards. Minimální částka pro výběr je 2 $ nebo 225 bodů. Registrace je snadný úkol a zabere sotva pár minut. Vydělat nějaké peníze je snadné a vydělat nějaké peníze prostřednictvím této aplikace nikdy nevyjde z módy.

RadioEarn

RadioEarn je název rádiové stanice i aplikace. Přihlásit se je zdarma. Po vytvoření účtu na jejich webu můžete poslouchat rádio. Rádio můžete začlenit na svou domovskou stránku, aby návštěvníci mohli poslouchat.

Díky této možnosti je také možné vytvářet pasivní příjem. Tento odkaz na rádiovou stanici můžete vložit na své webové stránky nebo profily na sociálních sítích, abyste vydělali peníze pokaždé, když se někdo proklikne na rádiovou stanici. Pro vás a naše partnery nabízí aplikace stabilní výměnu bodů a řadu bezpečnostních opatření.

Své zisky můžete vybrat prostřednictvím bitcoinů, dárkových karet Amazon nebo bankovních převodů. Počínaje následujícím měsícem budou tyto body převedeny na USD.

Soundhalla

Na webu Soundhalla s hudebními odměnami mohou milovníci hudby vydělávat peníze poslechem svých oblíbených skladeb. Firma se specializuje na vývoj softwaru a chce uživatelům usnadnit objevování populárních skladeb.

Nainstalujte si aplikaci, zaregistrujte se vyplněním svých údajů a jste připraveni jít. Aplikace vám umožňuje vyhledávat oblíbené skladby a poslouchat hudbu, která vyhovuje vaší náladě. Hledání drahokamů vám může vydělat až 50 $. Tyto drahokamy jsou pak převedeny na peníze a peníze můžete dostat na svůj účet každých 90 dní.

Platforma také pomáhá různým žánrům umělců propagací jejich tvorby. Můžete také získat další drahokamy zasláním odkazu na doporučení svým přátelům a rodinám.

Hotovost 4 minuty

Web s názvem Cash4minutes kompenzuje své uživatele za telefonování a poslech rádia. Uživatelé si zaregistrují účet a uvedou své kontaktní údaje, včetně čísel pevných linek. Po nastavení profilu obdržíte zprávy s odpovídajícími úkoly, které je třeba dokončit.

Po registraci můžete najít národy uvedené na webové stránce a jejich telefonní čísla. Pouhé vytočení čísla umožní uživatelům slyšet rozhlasový program na druhém konci. Výplatní lhůta musí být maximálně 35 dní, u mezinárodních hovorů se může prodloužit až na 50 dní.

Uživatelé mají možnost naladit kteroukoli aktuálně vysílající rozhlasovou stanici. Posluchači Cash4minutes dostávají asi 0,08 $ každou minutu. Platby můžete přijímat přes PayPal, bitcoiny nebo litecoiny nebo dokonce použít dárkové karty Amazon k získání výplaty.

Hudební brána

Music Gateway je služba, která hudebníkům pomáhá prodávat a distribuovat jejich hudbu na známých streamovacích webech, včetně Spotify, Soundcloud a Apple Music. Poskytují přiměřené náklady a umožňují uživatelům ponechat si plné vlastnictví svých licenčních poplatků.

  Proč se Netflix ptá: „Stále se díváte? (a jak to zastavit)

Music Gateway také poskytuje bezplatný zkušební účet pro distribuci hudby. Uživatelé mohou dokonce profitovat z odkazování lidí na službu. Aplikace vám poskytuje slušnou částku výplaty jako pasivní příjem. Když si opravdu uděláte čas a prozkoumáte web Music Gateway, budete ohromeni tím, jak rozmanité jsou jeho nabídky a zboží.

Na první pohled by se společnost mohla zaměřit na rozvoj umělců a propagaci hudby. Všechny své hudební seznamy stop, skladby, data a projekty můžete uložit do cloudové služby Music Gateway. Umělci mohou nyní bez námahy organizovat své skladby pomocí velmi zabezpečené databáze.

Seznam prací na částečný/plný úvazek, jak vydělat peníze poslechem hudby

Zde jsou některé práce na částečný úvazek, které vám mohou pomoci vydělat peníze při poslechu hudby.

#1. Práce v obchodě s deskami

Jako zaměstnanec obchodu s gramofonovými deskami můžete využít svůj přístup k široké škále hudby k generování příjmů několika způsoby. Založení blogu nebo podcastu s hudebními recenzemi je jednou z možností. Můžete poslouchat nová alba, kritizovat je a vydělávat peníze prostřednictvím sponzorství a reklam.

Zákazníci od vás mohou také obdržet přizpůsobená doporučení hudby za určitou cenu, a to buď osobně, nebo online. Můžete také vytvářet seznamy skladeb, prodávat je ve službách jako Spotify nebo Apple Music a dostávat zaplaceno za každý stream.

#2. Práce jako DJ

DJ má mnoho způsobů, jak zpeněžit svou lásku k hudbě. První způsob, jak získat peníze, je hraním na večírcích, klubech a shromážděních. Váš poplatek se bude lišit podle vaší úrovně popularity, zkušeností a rozsahu akce.

Kromě toho můžete vydělávat peníze podporou a sponzorováním společností a produktů souvisejících s hudbou. Svou přítomností na sociálních sítích můžete vydělávat peníze produkcí obsahu souvisejícího s hudbou, jako jsou seznamy skladeb nebo videa, a spoluprací se společnostmi na vytváření sponzorovaných příspěvků.

#3. Kurátor streamování

Můžete si vydělávat peníze jako kurátor streamování vytvářením a marketingem seznamů skladeb různých hudebních žánrů. Můžete vytvořit reklamní nebo sponzorská partnerství s firmami, které chtějí oslovit vaše publikum, vytvořením vysoce kvalitních seznamů skladeb, které přilákají velké publikum.

S využitím svých znalostí kurátora můžete poskytovat rady lidem, kteří si chtějí vytvořit své seznamy skladeb, nebo těm, kteří pracují v hudebním byznysu.

#4. Přepis textů

Přepis textů je cenná služba, která může pomoci autorům, hudebním vydavatelům a umělcům zajistit, aby texty byly správné a v souladu se zákonem. Můžete pracovat jako freelancer a vydělávat peníze přepisováním textů. Můžete také nastavit ceny na základě obtížnosti textu nebo termínu dokončení a můžete účtovat podle písně nebo hodiny za práci s přepisem.

#5. Spusťte webovou stránku, podcast nebo kanál YouTube a zhodnoťte hudbu

Vytvoření webu nebo kanálu YouTube zaměřeného na hudbu má potenciál přinést peníze několika způsoby. Výnosy z reklamy jsou jednou z metod. Získáním sledujících můžete vydělávat peníze tím, že necháte inzerenty vkládat reklamy na váš web nebo kanál YouTube.

Dalším přístupem je affiliate marketing, kde můžete prodávat zboží spojené s hudbou a vydělávat peníze z nákupů uskutečněných pomocí vašeho přidruženého odkazu.

#6. Psaní pro stránky s hudebními recenzemi

Weby s hudebními recenzemi si často najímají nezávislé autory, aby psali o hudbě pro jejich články nebo recenze. Můžete získat peníze tím, že se zapojíte do styku s publikem, zatímco posloucháte, analyzujete a diskutujete o hudbě tím, že se připojíte jako autor těchto webových stránek. Můžete vydělat více peněz psaním více článků.

Závěr

Závěrem lze říci, že hudebníci a producenti obsahu, kteří chtějí komercializovat svou práci online, mohou vydělávat peníze prostřednictvím hudebních stránek. Umělci mohou vydělávat peníze využíváním webových stránek jako Spotify a YouTube, aby mohli využívat licenční poplatky, reklamu, prodej zboží a podporu fanoušků.

Je tedy načase proměnit váš koníček poslouchání hudby na vedlejší koncert, který vám přinese peníze navíc.

Můžete také prozkoumat některé aplikace a vydělat peníze sdílením svého internetu