11 aplikací pro iPhone, které vám pomohou každý den zavřít vaše kroužky aktivity

Jako uživatel Apple Watch si pravděpodobně uvědomujete, že musíte denně zavírat kroužky aktivity. Ale pokud váš životní styl není příliš aktivní, možná budete potřebovat další pomoc. A právě tehdy přijdou vhod tyto aplikace pro iPhone třetích stran.

1. Jemnější pruh

Gentler Streak, vynikající alternativa k Apple Fitness+, pokrývá širší škálu fitness aktivit, než nabízí vestavěný seznam Apple. S více než stovkou typů cvičení můžete každý den uzavřít své kroužky aktivity tím, že budete zkoušet nové možnosti cvičení od parkouru a jízdy na horském kole až po běhání s kočárkem a dokonce i každodenní práce!

Gentler Streak bezproblémově funguje s Apple Health, pokud povolíte sdílení dat se společností Apple v jejím nastavení. To je případ každé aplikace v tomto seznamu, takže zde je návod, jak zobrazit a změnit aplikace, které sdílejí data s Apple Health.

Aplikace Gentler Streak vám pomůže zlepšit vaši kondici bez přetrénování tím, že do svého fitness plánu začlení dny odpočinku a regenerační cvičení. A tato brilantní aplikace nikdy nepřestane poskytovat okamžik hrdosti s blahopřejnou zprávou i při té nejmenší výhře ve cvičení.

Stažení: Jemnější pruh (Zdarma, k dispozici předplatné)

2. Zova

Cvičební aplikace Zova využívá systém, který označuje jako ZX5, který nabízí více než 500 rutin a strečinků soustředěných kolem tří typů cvičení: Cardio Sweat, Strength and Sculpt a Body Burner.

Nejen, že se Zova integruje s Apple Health, ale má také barevné indikátory zóny srdečního tepu Apple na displeji na vašem iPhone i na Apple Watch. Během tréninku tato data neustále vizuálně připomínají, že je třeba zvýšit tepovou frekvenci a každá akce se počítá.

  Jak zakázat omezení výkonu procesoru Dell pro neznámé napájecí adaptéry

Stažení: Zova (Vyžaduje se předplatné, k dispozici je bezplatná zkušební verze)

3. Pot

Jedna z předních cvičebních aplikací pro ženy, Sweat, pomáhá ženám cvičit bezpečně doma nebo v tělocvičně. Mezi širokou škálou cvičení, lekcí a výzev najdete speciální programy pro těhotenství a po těhotenství.

Povolte sdílení dat pomocí Sweat v Apple Health a budete moci zaznamenávat podrobnosti, jako je aktivní energie, klidová energie a srdeční frekvence z vašeho úsilí. Tato aplikace, doplněná výživovým poradenstvím a komunitou Sweat, poskytuje spoustu rad, které vám pomohou vést aktivní život.

Stažení: Potit se (Zdarma, k dispozici předplatné)

4. Tréninkový klub Nike

„Just Do It“ je trvalou výzvou od Nike a fitness giganti nabízejí tuto bezplatnou aplikaci nabitou funkcemi, která vám pomůže splnit vaše fitness cíle bez výmluv.

Tréninkový klub Nike můžete využít pro fitness další úrovně. Spusťte aplikaci a budete překvapeni, kolik tréninkového obsahu máte zdarma. Nejsou to jen individuální tréninky, ale také podrobné vícetýdenní programy, ke kterým si většina aplikací účtuje příplatek. Povolte Apple Health zaznamenávat vaši aktivní energii a cvičení.

Stažení: Tréninkový klub Nike (Volný, uvolnit)

5. Fitbod

Aplikace pro silový trénink Fitbod využívá inovativní algoritmus k vytvoření přizpůsobeného tréninku, který vám pomůže splnit vaše fitness cíle. To znamená vyplnit rozsáhlý dotazník, než začnete, ale vyplatí se, když dostanete program, který znamená, že můžete trénovat na úrovni, která posouvá vaše limity, ale nevede ke zranění.

V rámci nastavení budete vyzváni k synchronizaci Fitbod s Apple Health a Fitbod si přečte váš profil a použije vaše informace o Apple Health k vytvoření vašeho cvičebního plánu. V důsledku toho je seznam kategorií přístupu ke zdraví pro Fitbod vyčerpávající. Ujistěte se, že jste zapnuli co nejvíce kategorií Health Access, abyste z této aplikace vytěžili maximum.

Stažení: Fitbod (Zdarma, k dispozici předplatné)

6. Krokoměr++

Chůze je jedním z nejlepších způsobů, jak zavřít všechny tři kroužky aktivity, a pokud nosíte Apple Watch, budete mít na zápěstí skvělý krokoměr. Apple Fitness detekuje, že jdete, a vyzve vás k zaznamenání skutečnosti.

  Jak změnit zvuk upozornění v Kik

Možná si však budete chtít stáhnout aplikaci speciálně pro měření vašich kroků a sledování vašeho pokroku. Mezi nejlepší aplikace krokoměru pro iPhone patří Pedometer++. Tato jednoduchá a efektivní aplikace využívá jasné barvy a jasný displej, aby vám poskytla vynikající obrázek o vašem pokroku, s výzvami a odznaky, které můžete sbírat.

V nastavení aplikace zvolte sloučení pohybových dat pouze z vašeho iPhonu nebo Apple Watch a povolte svá data Health Access ve všech kategoriích, abyste získali extra kredit za chození po schodech!

Stažení: Krokoměr++ (Zdarma, k dispozici předplatné)

7. Strava

Můžete také zaznamenávat své procházky se Stravou, spolu s téměř všemi ostatními prostředky cvičení, které si dokážete představit. Strava, jedna z nejoblíbenějších aplikací pro sledování cvičení, oslovuje každého, od nejběžnějších začátečníků v oblasti cvičení až po profesionální sportovce.

Strava se připojuje prakticky ke každému významnému fitness trackeru, který je v současnosti na trhu. Připojení Apple Watch je hračka a jakmile propojíte Strava s Apple Health, automaticky odešle všechny vaše aktivity na váš Apple účet. Úroveň sdílených podrobností je na tomto seznamu nejobsáhlejší, a pokud se přihlásíte k odběru, získáte úplnou analýzu svých aktivit.

Stažení: Strava (Zdarma, k dispozici předplatné)

8. Asana Rebel

S Asana Rebel se můžete naučit cvičit jógu. Tato funkcemi nabitá aplikace poskytuje články, výzvy, nutriční informace, lekce všímavosti a pomůcky pro spánek, které doplňují obsah cvičení.

Jsou to však cvičení založená na józe, která budete chtít sledovat v Apple Health. Na Apple Health budete moci hlásit svou aktivní energii, kroky, příjem vody, váhu a cvičení.

Stažení: Asana rebel (Zdarma, k dispozici předplatné)

9. Sedm

Velmi oblíbená cvičební aplikace Seven vás vybízí k tomu, abyste viděli výhodu, že se jen sedm minut denně věnujete jedné z jejích cvičebních rutin. Bez potřebného vybavení máte při vyzkoušení této bezplatné aplikace jen málo co ztratit. Aktivity jsou organizovány v kategoriích jako Mobilita, Hubnutí a Zaměření.

  Jak vytvořit sloupce ve stylu zpravodaje ve Wordu

Pokud můžete, povolte Apple Health sledovat vaše cvičení pomocí aplikace Apple Watch a ujistěte se, že jste povolili informace o srdečním tepu, aby Seven mohla zobrazit vaše úsilí v reálném čase na své tréninkové obrazovce.

Stažení: Sedm (Zdarma, k dispozici předplatné)

10. MySwimPro

Pokud je plavání vaší preferovanou formou cvičení, použijte MySwimPro ke sledování vašich plaveckých tréninků. Zatímco Apple Fitness vám umožňuje zaznamenat plavání v bazénu nebo na otevřené vodě, MySwimPro vám sestaví personalizovaný, podrobný tréninkový plán.

Díky cvičení na suchu, podrobné analýze, videotéce, která vám pomůže zvládnout techniku, a komunitnímu prvku můžete použít aplikaci MySwimPro, abyste se stali silnějšími plavci.

Přestože je mnoho podrobných funkcí dostupných pouze prostřednictvím předplatného, ​​můžete své Apple Watch nosit a sledovat neomezené plavání. Data, která MySwimPro sdílí, zahrnují vaši uplavanou vzdálenost, záběry, cvičební trasy a klidovou energii.

Stažení: MySwimPro (Vyžaduje se předplatné, k dispozici je bezplatná zkušební verze)

11. SmartGym

Oceňovaná aplikace SmartGym je nutností pro uživatele Apple Watch, skvěle se integruje s vaším zařízením a provede vás cvičením v tělocvičně nebo domácím cvičení. K dispozici jsou personalizovaná cvičení s umělou inteligencí, ale pokud chcete, můžete aplikaci jednoduše použít ke sledování své relace.

Předplaťte si, abyste získali neomezený přístup k celému katalogu cvičení a odemkli možnost používat Apple Watch jako samostatné zařízení. Až půjdete příště do posilovny, na hodinkách budete mít pokyny ke cvičení, podrobnosti o protokolování a dokonce i časovače odpočinku. Tyto kroužky aktivity můžete zavřít a nechat svůj iPhone ve skříňce.

Stažení: SmartGym (Zdarma, k dispozici předplatné)

Mějte přehled o svých kroužcích aktivity s těmito aplikacemi

S tolika dostupnými aplikacemi třetích stran můžete najít možnosti cvičení, které vám budou vyhovovat bez ohledu na vaše zájmy. Zatímco předplatitelé Apple Fitness+ těží z neuvěřitelného katalogu rutin, mnoho skvělých alternativ se nyní úhledně synchronizuje s vašimi Apple Watch a iPhone, abyste zajistili, že splníte své cvičební cíle a uzavřete tyto tři kroužky aktivity denně.