11 Nástroje Image Resizer pro Instagram, Facebook, Twitter a další

Měniče obrázků jsou neuvěřitelně užitečné nástroje, které pomáhají zajistit, aby byl vizuální obsah, který umístíte online, tak akorát.

Nástroj pro změnu velikosti obrázků může zmenšit velikost souborů, zvýšit výkon a výrazně zjednodušit práci s vizuály. Nejlepší na použití nástroje pro změnu velikosti obrázku je, že můžete snížit rozlišení a zmenšit velikost souboru bez ztráty kvality obrázku. Pomocí nástroje pro změnu velikosti obrázku můžete plně přizpůsobit vzhled obrázku, jak chcete!

Pokud také hledáte robustní resizer obrazu, který se pohodlně používá, zůstaňte nakonec zde.

V tomto článku prozkoumáme nejlepší nástroj pro změnu velikosti obrázků. Mnoho z nich je zdarma k použití.

Adobe Express

Abode Express je profesionální nástroj pro změnu velikosti obrázků. Dokáže zpracovat více souborů s různými velikostmi a formáty obrázků současně. Umožňuje vám rychle vybrat cílovou velikost nebo formát a dávkově převádět obrázky.

Výstup si můžete dokonce přizpůsobit. To vám umožní zajistit, že neztratíte žádné informace a zároveň snížíte velikost souboru.

Adobe Express má navíc interaktivní uživatelské rozhraní. Uživatelské rozhraní usnadňuje výběr obrázků a poskytuje okamžitý náhled po převodu. S tímto resizerem obrazu můžete získat rychlý a přesný výstup, který zajistí, že požadované obrazy budou produkovány v nejvyšší kvalitě.

Adobe Express má bezplatný plán a také prémiový plán.

Promo

Promo je další snadno použitelný a komplexní nástroj pro změnu velikosti obrázků. Tento špičkový software umožňuje upravovat obrázky v různých formátech. Získáte četné možnosti pro úpravu velikosti obrazu, optimalizaci rozlišení obrazu, nastavení kvality komprese, ovládání poměrů stran a další – to vše pouhými několika kliknutími tlačítka.

A co víc, Promo je také nabité dalšími skvělými funkcemi. K dispozici je tlačítko zpět a znovu, maska ​​výběru obrázku, podpora vrstev, maska ​​výběru pixelů, převod ve stupních šedi, časová osa animace a mnoho dalších.

Promo má základní plán, standardní plán a plán Pro. Jejich ceny začínají již od 29 $ měsíčně.

iLoveIMG

iLoveIMG je fantastický nástroj pro změnu velikosti obrázků navržený tak, aby poskytoval nejúčinnější výsledky při změně velikosti a optimalizaci obrázků. Má několik pokročilých funkcí, včetně komprese, oříznutí a převrácení. Můžete dokonce upravit kontrast a jas obrázků.

  Facebook Places vám pomůže najít něco, co dělat v jakémkoli městě

Umožňuje také optimalizovat snímky v dávkovém režimu. Tyto funkce jsou přínosem pro profesionály, kteří potřebují optimalizovat snímky častěji. Kromě toho získáte nástroj pro náhled, abyste viděli změny před jejich použitím.

iLoveIMG nabízí bezplatný plán a dva placené plány. Bezplatná verze by byla skvělá, pokud potřebujete základní editační funkce. Jinak můžete jít na jejich placené plány.

PicResize

PicResize je online nástroj pro změnu velikosti obrázků s bohatými funkcemi, který nabízí výkonné řešení pro rychlou úpravu fotografií na jakoukoli požadovanou velikost. Tento nástroj usnadňuje přizpůsobení obrázků libovolným rozměrům nebo dokonce změnu formátu souboru z JPG na PNG. Je to také jeden z nejlepších nástrojů pro rozmazání obrázků.

Jeho funkce optimalizace obrazu vám navíc umožňuje snadno zmenšit velikost souboru, aniž byste museli obětovat kvalitu. Pro další zjednodušení procesu můžete uložit více verzí obrázku do jednoho souboru. PicResize poskytuje bezproblémový způsob, jak zajistit, aby vaše obrázky měly správnou velikost, vypadaly skvěle a ušetřily úložný prostor!

PicResize má dva plány změny velikosti obrázku. Mají pravidelný plán, který je navždy zdarma, a plán Pro začínající od pouhých 75 $.

BeFunky

BeFunky je intuitivní a výkonný nástroj pro změnu velikosti obrázků, ideální pro každého uživatele, ať už je v úpravě obrázků nováček nebo zkušený. Jeho uživatelsky přívětivý design doplňuje působivá řada funkcí.

Pomocí několika jednoduchých kliknutí můžete vytvořit ohromující vizuální výsledky, díky nimž vaše fotografie zazáří. Kromě základních nástrojů máte přístup k pokročilejším nástrojům pro úpravy, včetně nastavení úprav a barevných efektů.

Nejlepší na tom je, že je zdarma k použití, takže můžete bez obav experimentovat a hrát si se všemi funkcemi!

Wix

Online nástroj pro změnu velikosti obrázků, Wix, nabízí snadno použitelné a pro začátečníky přívětivé řešení pro efektivní změnu velikosti vašich fotografií. Poskytuje řadu funkcí navržených tak, aby maximalizovaly pohodlí a minimalizovaly námahu.

Wix umožňuje uživatelům měnit velikost více obrázků současně, čímž zkracuje čas potřebný k práci na fotografickém projektu. Nabízí flexibilitu a umožňuje vám nastavit konkrétní velikost nebo si vybrat z různých přednastavených rozlišení.

Je také vybaven praktickou funkcí Zoom pro přesné vyladění jednotlivých pixelů, což uživatelům umožňuje použít správné množství úprav. Konečně podporuje okamžité ukládání do uživatelem zvolené složky, což znamená, že nemusíte čekat na sdílení nebo prohlížení fotografií.

  Jak zapnout dvoufaktorovou autentizaci na Instagramu

Díky bezplatnému resizeru obrázků Wix rozšiřuje čtyři placené plány, včetně některých obchodních plánů. Jejich plány začínají již od 80 Rs/měsíc.

Shopify

Shopify Image Resizer obsahuje širokou škálu všestranných a komplexních nástrojů. Má výkonné možnosti změny velikosti digitálních obrázků, které jsou zcela přizpůsobitelné. Ať už měníte velikost obrázků pro svůj internetový obchod, web nebo e-mailové kampaně, platforma nabízí flexibilitu, pokud jde o velikost a rozlišení.

Tento nástroj také obsahuje funkce oříznutí, které vám pomohou přiblížit a posouvat fotografii, spolu s nástroji pro rychlé otočení, zaostření a přidání efektů filtru. Platforma Shopify také umožňuje rychlou změnu velikosti fotografií a obrázků, což vám umožňuje vybrat více obrázků ke zpracování najednou.

Shopify má bezplatný resizer obrázků spolu se třemi placenými plány. Pokud si chcete některý z nich zakoupit, můžete pokračovat v jejich bezplatných zkušebních verzích!

Klikněte na Cesty

Nástroj pro změnu velikosti obrázků Click Funnels má neuvěřitelně užitečné funkce pro každého, kdo chce upravit své obrázky tak, aby co nejlépe vyhovovaly jejich webové stránce.

Za prvé, tento resizer umožňuje uživatelům vybrat si mezi čtyřmi oblíbenými rozměry nebo definovat vlastní rozměry, to vše při automatickém udržování poměru stran pod kontrolou.

Kromě toho můžete obrázek oříznout ručně nebo automaticky upravit oblast oříznutí. Kromě toho můžete také upravit úroveň kvality, sytosti, kontrastu a jasu, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Změna velikosti obrázků Click Trychtýře je zdarma k použití.

Kapwing

Kapwing image resizer je intuitivní online nástroj, který vám pomůže rychle a snadno optimalizovat vaše obrázky. Jeho funkce jsou navrženy tak, aby zlepšily váš pracovní postup při úpravě fotografií a poskytly vám ty nejlepší výsledky. Tento nástroj můžete dokonce použít ke změně velikosti videí pro Instagram, Facebook a další kanály.

Tento nástroj vám umožňuje generovat vlastní velikosti plátna nebo přidávat k obrázkům rámečky a okraje. Můžete také použít pokročilé funkce, jako je neprůhlednost, poměr stran a ostrost pro větší zjemnění. Tento nástroj vám umožňuje sdílet výsledný obrázek přímo na platformách sociálních médií, jako je Instagram, Twitter a Facebook. Můžete si také stáhnout obrázky s pozadím nebo bez něj.

  Jak zobrazit interakce Twitter s uživatelem [Chrome]

Kapwing má bezplatný nástroj pro změnu velikosti obrázků, který přichází s některými základními funkcemi. Mají také tři placené plány od pouhých 6 $ ročně.

Fotor

Díky snadno použitelnému rozhraní a přímým funkcím umožňuje Fotor snadnou změnu velikosti obrázku. Můžete okamžitě upravit velikost obrázku tak, aby byl vhodný pro použití na webu nebo platformě sociálních médií, nebo jej upravit tak, aby odpovídal vlastní velikosti nebo poměru stran.

Co odlišuje Fotor od ostatních nástrojů pro změnu velikosti obrázků, jsou jeho funkce přetahování, které zjednodušují proces. Nabízí také offline režim, který vám umožní pracovat s obrázky, i když nejste připojeni k internetu. Je k dispozici pro Windows i Mac.

Fotor image resizer lze zdarma stáhnout z oficiálních stránek.

Pixelované

Pixelied image resizer má řadu výkonných funkcí, které vám poskytují maximální kontrolu nad vzhledem vašich obrázků. Tento software vám umožní rychle a snadno změnit velikost fotografií s vysokým rozlišením na různé formáty souborů, včetně JPG, GIF, PNG a dalších.

Pixelied image resizer navíc umožňuje upravit rozměry fotografií a vytvářet mozaiky a speciální efekty.

A co víc, můžete optimalizovat obrázky pro zlepšení vizuálního vzhledu fotografií. Pixelied Image Resizer má vestavěné filtry a efekty, jako je gama korekce, kontrast, jas a sytost. Tento nástroj také zahrnuje dávkové zpracování pro změnu velikosti více obrázků v jednoduchých krocích. Navíc podporuje automatické přidávání metadat k fotografiím pro efektivní organizaci.

Pixelied nabízí bezplatný nástroj pro změnu velikosti obrázku pro každého, kdo chce upravit svůj obrázek. Kromě bezplatné verze existují dva placené plány: plán Pro a plán Pro plus.

Závěr

Pomocí těchto nástrojů můžete snadno upravit velikost a rozměry svých obrázků tak, aby vyhovovaly specifickým požadavkům každé platformy sociálních médií. Pomůže vám to zajistit, aby váš obsah vypadal profesionálně, uhlazeně a poutavě.

Pokud tedy chcete zlepšit svou přítomnost na sociálních sítích a smysluplně se spojit se svým publikem, zvažte použití jednoho z nástrojů pro změnu velikosti obrázků uvedených v tomto příspěvku na blogu!

Můžete také prozkoumat některé nástroje pro odstranění rozmazání obrázků a zlepšení kvality fotografií.

x