11 nejlepších aplikací pro jógu (Android+iOS) pro všechny úrovně cvičení

„Jóga je zrcadlo, abychom se na sebe podívali zevnitř.“ Všichni se snažíme přežít ve shonu života. Pravidelný stres a úzkosti snížily kvalitu našeho životního stylu.

To je místo, kde jóga přichází do akce. Jóga je cesta, která klade důraz na uvedení těla a mysli do rovnováhy. Kromě svých fyzických výhod byla jóga zavedena pro snížení úzkosti a zlepšení duševní pohody.

Na trhu se objevily různé aplikace, které zlepšují praktikování jógy mezi lidmi. Tyto aplikace nejen kultivují kulturu praktikování jógy, ale také tvoří komunitu zdravých lidí.

Jak můžete těžit z aplikací jógy?

S pokrokem vědy a technologie učinily aplikace jógy cvičení jógy více než jen sezení na podložce. Zahrnuje předem navržené rutiny výhradně přizpůsobené vašim zdravotním požadavkům. Vzniká tak komunita stejně smýšlejících lidí, kteří upřednostňují své duševní a fyzické zdraví.

V těchto aplikacích získáte špičkové instruktory, rutinní dietní plány, videa na míru a další. Dokonce i líní chlapci jsou nadšeni z přidávání kondice do svého života prostřednictvím těchto aplikací.

Funkce, které byste měli zkontrolovat před výběrem aplikace jógy

Na trhu existuje několik aplikací pro jógu. Vybrat ten správný může být obtížný úkol. Zde je několik funkcí, které byste měli zkontrolovat před výběrem aplikace pro jógu:

  • Dobré hodnocení od zákazníků
  • Vynikající spotřebitelská zkušenost a uživatelské rozhraní
  • Vestavěný s přizpůsobitelnými funkcemi
  • Obsahuje různé formáty jógy spolu s extra lekcemi
  • Má nonstop zákaznickou podporu
  • Máte dobré recenze zákazníků
  • Má zabezpečené zásady ochrany osobních údajů

Pojďme se podívat na některé z nejlepších aplikací jógy pro všechny úrovně cvičení.

  Jak odemknout Mac pomocí snímače otisků prstů Android

Denní jóga

Denní jóga nabízí 100 lekcí jógy a meditace pro začátečníky i odborníky. Získáte rozsáhlou sbírku výukových programů pro začátečníky, které vám pomohou zlepšit se za pouhé dva týdny. Týdenní aktualizace kurzů vás nepřinutí opakovat stejnou jógovou rutinu znovu a znovu. Můžete také sledovat svůj osobní růst od 1. dne až do současnosti.

Tato aplikace poskytuje zdravotní výhody pro vaši mysl a tělo s mnoha světovými jogíny. Ptejte se, seznamujte se s novými lidmi, sdílejte své zkušenosti s jógou a přijměte jógovou cestu. Aplikace je dostupná jak pro Android, tak pro iOS.

Glo

Glo je aplikace pro fitness, pilates, jógu a meditaci vše v jednom, jejímž cílem je poskytnout vám zdravý životní styl. Ať už jste začátečník nebo zkušený jógový umělec, tato aplikace přichází se širokou škálou funkcí pro všechny.

Aplikace je dobře navržena a pomocí vhodných klíčových slov můžete rychle najít správné třídy. Získáte také osobní zkušenost na základě vaší praxe. Třídy si můžete snadno uložit a stáhnout pro budoucí použití. Tuto aplikaci najdete na Androidu i iOS.

Jednoduše jóga

Simply Yoga zahrnuje online kurzy jógy a šest programů jógy úrovně 1, které vás provedou celým procesem. Video pečlivě ukazuje každou pózu, kterou se můžete snadno naučit. Každým postojem vás provede vyškolený instruktor.

Tato aplikace je přizpůsobitelná podle vašich potřeb. Získejte krásná videa v HD kvalitě, která umocní váš zážitek. Během cvičení jsou navíc k dispozici zvukové pokyny. Tuto aplikaci můžete využít jak pro Android, tak pro iOS.

Kapesní jóga

Jak již název napovídá, Pocket Yoga přináší Yoga Studio do vaší kapsy. Tato flexibilní aplikace jógy vám umožňuje vybrat si mezi různými praktikami s různou úrovní obtížnosti. Můžete cvičit v pohodlí svého domova výběrem z 27 různých lekcí.

  Zvládejte cukrovku sledováním krevního cukru, aktivity a léků [iOS]

Tato aplikace vám umožní cvičit bez připojení k internetu. Obsahuje rozsáhlou, kategorizovanou a prohledávatelnou knihovnu pozic. Pomocí AirPlay přeneste své cvičení do televizoru. Na cestě také odemkněte různá uklidňující prostředí. Tuto aplikaci si můžete stáhnout z Androidu a iOS.

FITNESS22

Aplikace Yoga od FITNESS22 LTD vám pomůže usnadnit vaši cestu do jógy a jejích pokročilejších programů. Tato rutina zlepšuje vaši rovnováhu, hbitost a vytrvalost. Získejte přizpůsobenou strategii pro vytvoření ideálního režimu jógy a sledujte svůj pokrok.

Tato aplikace rozvíjí dlouhodobý návyk, který vám obnoví energii a udrží vás v soustředění. Zahrnuje vedené lekce jógy s více než 500 jógovými pozicemi, HD videa a zkušené trenéry, kteří vás provedou. Můžete si jej stáhnout na zařízení se systémem iOS a Android.

Jógový kolektiv

Yoga Collective přichází s více než 1 000 unikátními, na míru vyrobenými lekcemi jógy, meditace a fitness, které vedou nejlepší cvičitelé jógy po celém světě. Od telefonu po televizi si tuto relaci můžete užít na každém zařízení.

Nové kurzy každý týden narušují vaši monotónní rutinu. Tato přísná sezení pomáhají zlepšit vaši duševní a fyzickou pohodu. Přichází také s dalšími funkcemi, jako jsou otevřené výzvy a připomenutí kalendáře. Tu můžete získat na zařízeních Android i iOS.

Mezinárodní jóga

Yoga International nabízí četné kurzy jógy a meditace, soutěže a programy, přičemž každý den přibývají nové lekce. Udržují se více než 30 let a mají zkušenosti s transformačními zdravotními přínosy jógy.

K dispozici jsou kurzy pro každého, bez ohledu na úroveň dovedností. Nejlepší na tom je, že prvních 30 dní získáte bezplatný přístup. Můžete také sledovat svůj pokrok a ukládat si oblíbené položky na později. Aplikace je dostupná pro Android i iOS.

Jóga kdykoliv

Yoga Anytime je speciálně navržena pro podporu vaší intenzivní jógové praxe. Můžete si stáhnout a prohlížet tisíce vysoce kvalitních videí jógy a meditace. Jejich předplatné nabízí neomezený přístup k dalším nápadům kromě řízených jógových rutin.

  18 nejlepších aplikací s automatickým kliknutím pro hry Android

S několika zkušenými instruktory, kteří upřímně dodržují učení jógy, se budete cítit vítáni na všech úrovních. S touto aplikací získáte také bezplatnou 14denní zkušební verzi. Můžete si jej stáhnout na Android i iOS.

DoYou

DoYou vám pomůže dosáhnout vašich individuálních cílů prostřednictvím různých programů na míru a velkolepých lekcí. Můžete cvičit s telefonem, tabletem, notebookem nebo dokonce na televizi. Vyberte si svou ideální třídu rychle a získejte přístup ke všem úrovním programu, od základní až po pokročilé.

Tato aplikace vám umožní sledovat vaši praxi a zůstat motivovaní. Světoznámí učitelé vám pomohou posunout zážitek z jógy na další úroveň. Aplikace obsahuje bezplatné i prémiové modely předplatného. Můžete si jej stáhnout na Android a iOS.

CorePower

CorePower zahrnuje širokou škálu online kurzů jógy, sochařství a meditace. S členstvím CorePower Yoga On Demand získáte různé typy kurzů v různých délkách a formátech.

Ve svém rozvrhu máte přístup k více než 300 lekcím. Nové kurzy vás nebudou nudit. Nejlepší na tom je, že váš první týden CorePower Yoga On Demand je zdarma.

Aplikaci můžete získat na Android i iOS.

Jógové studio

Yoga Studio od Fit For Life LLC vám umožňuje naplánovat a přizpůsobit si snadno sledovatelné HD VIDEO kurzy jógy. Kurzy si můžete prohlížet kdykoli a kdekoli bez připojení k internetu.

Vyberte si z řady možností atmosférické hudby a zvuku a posuňte svůj zážitek na další úroveň. Vyberte si úroveň a oblast zájmu, abyste našli ideální třídu. Tato aplikace je dostupná pro Android i iOS.

Závěrečná slova

Jóga je jednou z nejlepších forem cvičení, která může zlepšit fyzickou a duševní pohodu. Je vhodný pro mladé i starší lidi. Pokud chcete online Yoga Studio na dosah ruky a vylepšit svůj zážitek z jógy, prozkoumejte výše uvedený seznam. Nezapomeňte se však před zahájením jakéhokoli cvičebního programu poradit se svým poskytovatelem zdravotní péče.

Pokud byste chtěli vyzkoušet jakoukoli jinou formu cvičení, zde jsou některé další fitness aplikace.