11 nejlepších eSignature API pro vaši firmu [2023]

Rozhraní API eSignature umožňují předplatiteli požadovat podpisy dokumentů, získat aktuální informace o stavu podpisu a stáhnout podepsané dokumenty.

Speciální aplikace eSignature je skvělým řešením pro bezpapírovou práci. Ať už jste v kanceláři nebo na dovolené, smlouvu můžete poslat komukoli. Aplikace eSignatures jsou právně závazné a přípustné u soudu.

Jak jej ale používáte se svými aplikacemi?

Řešením je použití rozhraní eSignature API a jeho integrace s vašimi aplikacemi.

Můžete integrovat libovolnou aplikaci pomocí jejich API do svého firemního webu nebo aplikace a přidat do dokumentů logo své značky.

V tomto článku proberu rozhraní API eSign, jejich případy použití a funkce a některá z nejlepších rozhraní API pro eSignature pro vaši firmu.

Pojďme začít!

Co je eSign API?

Elektronický podpis nebo eSign API je typ API, který mohou používat nezávislí podnikatelé, majitelé firem, drobní investoři atd. k vytváření elektronických podpisů na svých dokumentech komunikací se systémem prostřednictvím volání API.

Jedná se o webovou službu založenou na REST, která pomáhá vývojářům a společnostem využívat a umožnit připojení aplikací třetích stran za účelem využití možností eSign in dokumentů.

S pomocí eSign API můžete digitalizovat každý kus papíru a uložit všechny dokumenty do cloudu ve formátu PDF.

Případy použití rozhraní eSign API

Finanční instituce

Finanční instituce se denně zabývá formuláři povolení, dohodami, sankčními dopisy, formuláři mandátů atd. Potřebují tedy integrovat eSign API do svých procesů ERP, CRM, zkrácení kontroly nebo autorizace půjčky, aby bylo možné podepisovat a udržovat digitální dokumenty.

Maloobchodní

Podniky v oblasti FMCG a maloobchodu musí být efektivní a rychlé, aby byly úspěšné. S eSign API je vytváření smluv dodavatele rychlejší, jejich odesílání dodavatelům je rychlejší a podpis smlouvy je ještě rychlejší.

Zdravotní péče

Zdravotnické organizace používají metody eSign k automatizaci procesu dokumentace, což jim umožňuje více se starat o pacienty. Dokumentační systémy eSign poskytují různé šablony, aby zdravotnická zařízení mohla hromadně připravovat formuláře a smlouvy pro pacienty.

Právní

Papírování v právním sektoru je vysoké, protože dokumentace je nejužitečnějším termínem v právních transakcích. Podniky tráví více času přípravou a prováděním právních smluv. S eSign API mohou právní týmy generovat výkonnou auditní stopu a zahrnout ověřovací nástroj pro podepisující osoby, aby zajistili shodu.

Vlastnosti eSign API

Rozhraní API eSign nabízejí několik funkcí pro zefektivnění vašeho procesu dokumentace, který pomáhá podnikům využívat možnosti rozhraní API eSign v jejich aplikaci nebo webu:

 • Stavební bloky pracovního postupu: Můžete využít konfigurovatelné podnikové pracovní postupy k vytvoření vlastních procesů rozhraní API eSignature za účelem sloučení různých dokumentů do jednoho pracovního postupu.
 • Možnosti hromadného podpisu: Můžete nahrát různé dokumenty pro účely podpisu a nechat je podepsat během několika minut.
 • Autentizace před podpisem: Využijte pracovní postupy nahrávání videa a rozpoznávání obličejů, abyste se ujistili, že jednáte se správným podepisujícím.

Nyní si proberme nejlepší eSign API, abyste se mohli rozhodnout, které z nich je pro vaši firmu lepší.

podepište nyní

Zjednodušte své obchodní pracovní postupy využitím výhod rozhraní API pro elektronický podpis signNow. Pomůže vám zlepšit vaši uživatelskou zkušenost s mobilní aplikací nebo webem díky robustnímu rozhraní API pro eSignature a zlepšit vaše pracovní postupy s dokumenty.

  Oprava Sling TV Down na Androidu

Snadno přizpůsobte eSignature API podle značky vaší společnosti. Službu eSignature si navíc můžete zdarma otestovat s vývojářským sandboxem. Proces nastavení je super rychlý. Získejte podrobnou dokumentaci k rozhraní API, abyste zajistili skvělý vývojářský zážitek.

Můžete posílat dokumenty s žádostí o platby a podpisy, vytvářet přizpůsobitelné šablony s vyplnitelnými poli a zjišťovat stav svých dokumentů.

Před vytvořením PDF můžete navíc do dokumentů přidat pole. Pozvěte ostatní, aby podepsali formuláře a vyplnili podrobnosti prostřednictvím e-mailu. Tímto způsobem můžete shromáždit právně závazné elektronické podpisy na jediném řídicím panelu.

Vyzkoušejte bezplatnou zkušební verzi API, která zahrnuje všechny funkce, 250 podpisů bez rizika a další. Můžete si vybrat své pozvánky za rok od 500 do 5000 a posunout digitální svět na další úroveň.

DocuSign

Integrujte eSignature do svého firemního webu nebo mobilní aplikace během několika minut pomocí DocuSign eSignature API. Jedná se o zabezpečené eSignature API, které pomáhá snadno požadovat platbu, sledovat dokumenty a automatizovat formuláře z aplikace.

DocuSign zpracovává téměř každý dokumentový proces ve vašem podniku, počínaje ověřením konceptů až po podnikové integrace napříč podnikovými aplikacemi organizace. Nabízí více než 400 koncových bodů pro podepisování, správu, jednání na základě dohod, spolupráci a další.

Získáte funkce, jako je hromadné odesílání obálek přímo a složené šablony. Vyzkoušejte toto rozhraní API ještě dnes a začněte spravovat své obchodní dokumenty v reálném čase.

Adobe Acrobat Sign API

Vylepšete svou zákaznickou zkušenost s důvěryhodným a bezpečným rozhraním Adobe Acrobat Sign API. Vývojářům to ještě usnadňuje práci při integraci možností elektronických podpisů do jejich webových stránek, mobilních aplikací a dalších platforem.

Funkce:

 • Acrobat Sign API je k dispozici s mnoha funkcemi spolu se snadno použitelnými REST API. Elektronické podpisy můžete snadno integrovat do své aplikace nebo pracovního postupu na cestách.
 • Překračuje nebo splňuje průmyslové bezpečnostní standardy, včetně Auth v2.0 pro správnou autentizaci.
 • Automatizace eSignature je skutečný termín pro konektor Microsoft Power Automate společnosti Acrobat.
 • Data můžete sloučit přímo ze své mobilní aplikace, předvyplnit data a odeslat obchodní dokumenty k podpisu.
 • Acrobat vám umožňuje vytvářet komplexní pracovní postupy. Můžete odesílat obchodní dokumenty pro správu a sledování stavu a podpisů.

Získejte plný přístup ke všem službám PDF, jako je generování dokumentů a extrakce PDF, s možností průběžné platby. Své předplatné můžete spravovat také prostřednictvím AWS.

Znamení Zoho

Získejte nejjednodušší a nejvýkonnější integraci rozhraní API pro digitální podpis s rozhraním Zoho Sign API. Začněte integrovat pomocí jasné dokumentace, která je dodávána s různými příklady. Ať už jste rychle rostoucí firma nebo podnik, může se flexibilně škálovat podle vašich potřeb.

Všechny obchodní dokumenty podepsané pomocí Zoho Sign API jsou právně závazné a akceptované u soudu. Je vysoce bezpečný, protože využívá průmyslové standardy protokolu Auth 2.0 pro bezpečnou autorizaci. Získáte vyšší bezpečnost dokumentů.

S Zoho Sign API můžete vytvářet, aktualizovat a odesílat dokumenty k podpisu, sledovat podrobnosti dokumentu, získávat seznamy, stahovat pdf, vyvolávat dokumenty, připomínat příjemcům, mazat dokumenty a další.

Vyzkoušejte Zoho Sign API zdarma pro správu pracovních postupů podepisování, příloh, šablon, webhooků, sestav, správy uživatelů a dalších.

Dropbox znamení

Odesílejte, podepisujte a ukládejte své důležité obchodní dokumenty v bezproblémovém pracovním postupu s intuitivním řešením eSignature Dropbox Sign.

  Jak správně oříznout obrázky v dokumentu MS Word

Postupujte podle následujících tří jednoduchých kroků a spravujte pracovní postupy s dokumenty, aniž byste opustili Dropbox:

 • Začněte podepisovat: Vyberte dokument ze svého účtu Dropbox a přidejte podepisující osoby, které budou vyžadovat podpisy.
 • Pole přetažení: Umístěte do dokumentu různá pole a určete různé části, které je třeba zakrýt, jako je jméno, podpis a datum.
 • Automatické ukládání a upozornění: Vyberte složku v Dropboxu, kam můžete uložit podepsaný dokument. Můžete nechat Dropbox ukládat tyto dokumenty automaticky a sledovat jejich stav od odeslání až po podpis.

S rozhraním Dropbox Sign API můžete snížit tření a umožnit svým klientům podepsat dokument odkudkoli s vědomím, že informace jsou bezpečné. Díky jedinému integrovanému pracovnímu postupu pro ukládání, organizování a podepisování dokumentů nikdy nezmeškáte ani minutu.

Zjednodušte svou žádost o podpis převedením nejpoužívanějších dokumentů, jako jsou nabídkové dopisy, smlouvy, SOW a NDA, na přizpůsobitelné šablony a zpřístupněte je ve svém účtu Dropbox.

Dropbox Sign API (dříve známé jako HelloSign) je neuvěřitelně rychlé eSignature API, které vám umožňuje implementovat eSignatures do vaší mobilní aplikace. Můžete vytvořit značkové a vlastní prostředí pro konfiguraci e-mailů a propagaci své značky.

Zabezpečte své obchodní dokumenty pomocí auditních záznamů, souladu s průmyslovými standardy, zabezpečením proti neoprávněné manipulaci a šifrováním dat. Vytvořte konzistentní prostředí pro odesílatele a signatáře pomocí tohoto rozhraní API.

eSignatures.io API

eSignatures.io API je nejlepší pro vytváření plně spravovaných smluv s rozsáhlou integrací eSign API se zařízeními s malou obrazovkou, jako jsou chytré telefony. Jedná se o mobilní platformu, která dokáže vykreslit smlouvu na vašem zařízení s vysokou rychlostí odezvy.

Smlouvy jsou právně závazné a přípustné u soudu. eSignatures.io API přichází s řadou funkcí, jako je integrace SMS, automatizace pracovních postupů, sledování auditu podpisů a další. Chcete-li požádat o podpis, musíte:

 • Získejte klíč API
 • Zavolejte koncový bod API a vytvořte tělo požadavku podle dokumentace
 • Jakmile smlouvu odešlete, můžete zjistit její stav, zda je podepsaná či nikoli.

Flexibilní cenová možnost vám umožňuje platit průběžně; tedy žádný dlouhodobý závazek.

PandaDoc

Uzavřete více obchodů rychleji shromažďováním elektronických podpisů pomocí rozhraní PandaDoc eSignature API. Umožňuje nahrát existující dokument v libovolném formátu nebo vytvořit nový dokument pomocí šablon z různých možností.

Odešlete svůj obchodní dokument více příjemcům prostřednictvím vámi zvoleného kanálu, s podpisem objednávky nebo bez něj. Můžete jej také vložit do rozhraní mobilní aplikace. Po podepsání obdržíte dokument s jeho bezpečnostním certifikátem, abyste mohli informace okamžitě přenést do systému.

Vestavěné webhooky PandaDoc nabízejí okamžitý přístup. O podpisy můžete požádat z jakéhokoli zařízení, odkudkoli, prostřednictvím webu, rozhraní aplikace a e-mailů. To přichází s vestavěným podepisováním, které zvyšuje uživatelský dojem a zapojení. Navíc automatizujte shromažďování podepsaných dokumentů v bezproblémovém pracovním postupu.

Pokud jste připraveni začít, vytvořte si bezplatný sandbox nebo požádejte o bezplatné demo. Vyberte si vyšší plán, abyste mohli využívat více výhod a funkcí.

BoldSign

Integrujte celý proces elektronického podpisu do svých podnikových aplikací s bleskově rychlým rozhraním API eSignature od BoldSign. Umožňuje vám automatizovat pracovní toky dokumentů. Jeho komplexní REST API můžete použít k nahrávání dokumentů, dynamickému přiřazování podpisových polí a odesílání dokumentů k podpisu.

Integrace aplikací SaaS pro více nájemců BoldSign je pro vás další výhodou.

Sledujte stav žádostí a po dokončení procesu si stáhněte kopii podepsaného dokumentu. Uživatelé mohou před odesláním vkládat podpisy do dokumentu na označená místa.

  PC Benchmarky: Jak fungují a co hledat

Sandbox pro vývojáře BoldSign vám umožňuje důkladně otestovat eSignature API, abyste mohli integrovat funkce eSignature do aplikace a zajistit, aby vše fungovalo dobře. Dokáže zpracovat miliony požadavků na podpis bez zpoždění.

Začněte s bezplatným účtem sandbox nebo vyzkoušejte bezplatnou zkušební verzi různých plánů, abyste pochopili výhody. Od neomezeného počtu šablon po ověřování, BoldSign nabízí rozsáhlé funkce.

Foxit eSign

Spravujte digitální podpis pomocí Foxit eSign API a využijte jeho funkcí k získání prvotřídních řešení. S tímto řešením můžete škálovat své podnikání, snížit náklady a rozšířit své možnosti. Sbírejte právně závazné elektronické podpisy a ukládejte je během několika minut.

Generujte obchodní dokumenty na vyžádání v aplikaci a buďte si jisti, že vy ani vaši klienti nikdy nezmeškáte. Vložte podepisování, abyste udrželi své zákazníky ve vaší aplikaci nebo webu. S Foxit eSign můžete propagovat komplexní, efektivní a pozitivní zkušenost se značkou.

Integrujte eSign API bezbolestně díky rychlým průvodcům. S podporou eSignature API můžete nahrát dokument a odeslat jej k podpisu, vytvářet vlastní značky a šablony, vkládat podepisování do aplikací, získávat pracovní postupy webhooku, stahovat sestavy a dokumenty a podporovat tok partnerů.

Vyberte si libovolný plán, který zahrnuje auditní záznamy, digitálně certifikované soubory PDF, snadno použitelné uživatelské rozhraní, knihovnu obsahu, e-mailové a SMS připomenutí, shodu s UETA a ESIGN, zabezpečení týmových dokumentů, možnosti příloh, štítky složek a další.

DigiSigner

Začněte s DigiSigner eSignature API a snadno zachyťte právně závazné podpisy. Zaregistrujte se a získejte svůj klíč API, abyste mohli odesílat žádosti o podpis a využívat pokročilé funkce s tímto jednoduchým a výkonným rozhraním API.

Dokumenty můžete na svém webu zobrazit tak, že je vložíte a necháte návštěvníky vyplnit dokument a podepsat, aniž by opustili web. Kromě toho můžete posílat odkazy na své obchodní dokumenty prostřednictvím e-mailu, takže vaši příjemci mohou dokumenty otevřít a podepsat kdykoli a kdekoli.

Nahrajte dokument nebo formulář jako šablonu a nakonfigurujte jej pomocí řídicího panelu. Pošlete je k podpisu přes eSignature API. Navíc do svých dokumentů přidejte části textu ve specifickém formátu, abyste zmínili, kde by se měl váš klient podepsat, a zadejte podrobnosti do formuláře, jako je jméno, datum atd. Můžete také použít značku vaší společnosti.

GetAccept

Integrujte GetAccept se svými obchodními nástroji a získejte vše, co potřebujete. Rozhraní API je jednoduché, snadno použitelné a rychlé, takže jeho platformu můžete bez problémů připojit k technologickému zásobníku. Automaticky vytvářejte dokumenty ze systému dle vašeho výběru pomocí informací, které již máte.

GetAccept API minimalizuje ruční zadávání informací a maximalizuje efektivitu. Můžete spustit pracovní postup dokumentu, načíst data poté, co dokument změní svůj stav, a extrahovat přílohy. Rozhraní API vám umožňuje shromažďovat a zaznamenávat právně přijatelné dokumenty.

Proměňte potenciální zákazníky ve své cenné zákazníky ještě dnes. Naplánujte si demo a zažijte jedinečnou cestu k digitálnímu podpisu.

Závěr

Rozhraní API eSign jsou skvělé nástroje pro podniky, které se zabývají více dokumenty během jediného dne. Podniky mohou získat nízký kód a všestranné rozhraní eSign API k optimalizaci a urychlení procesu podpisu tím, že jej integrují do své technologické sady.

Tato rozhraní API používají společnosti a vývojáři k implementaci a využití výhod online podpisů. To sníží náklady, zvýší hodnotu, zlepší spolupráci a zvýší produktivitu.

Vyberte si tedy nejlepší eSignature API z výše uvedeného seznamu na základě svých potřeb a integrujte je se svými aplikacemi.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší platformy digitálního zážitku pro poskytování vynikajících digitálních zážitků uživatelům.

x