etechblog

11 nejlepších peněženek Solana pro ochranu vaší investice s jistotou

Vaše investice Solana vyžadují tu nejlepší ochranu. Vyberte si z nejlepších peněženek zde uvedených, abyste mohli investovat s maximální důvěrou.

Solana (SOL), která byla spuštěna v roce 2020, patří do seznamu 10 nejlepších kryptoměn. Kromě toho má Solana tržní kapitulaci téměř 10 miliard dolarů.

Solana je také považován za největšího konkurenta Etherea. Vysoká rychlost transakcí, nízký poplatek za plyn a robustní bezpečnostní funkce pomohly této kryptoměně získat popularitu v kryptoprostoru. Tyto působivé vlastnosti také vedly k vývoji různých peněženek Solana.

Kromě toho je Solana také připravena 8. května 2023 uvést na trh svůj Web3 smartphone, Saga. Představení tohoto smartphonu vylepší funkce založené na blockchainu Solana, jako je rychlejší připojení k peněžence.

Nyní pojďme rovnou a rozumějme Solana Wallet.

Co je peněženka Solana?

Jak název napovídá, Solana peněženka je kryptopeněženka, která vám pomůže uložit a přenést vaši Solana(SOL). Kromě toho můžete tuto peněženku použít také k obchodování, odesílání, přijímání a výměně tokenů na blockchainu Solana.

Peněženky Solana můžete použít v různých podobách. Mezi nejběžnější typy patří:

 • Hardwarové peněženky: Tato fyzická peněženka vám umožňuje bezpečně ukládat soukromé klíče pro vaše kryptoaktivy Solana.
 • Softwarové peněženky: Pomocí softwaru a připojení k internetu můžete tyto peněženky Solana používat k ukládání a přenosu vašich tokenů.
 • Papírové peněženky: Papírové peněženky, které jsou považovány za jednu z nejbezpečnějších metod ukládání, můžete zvážit pro uložení vašich kryptografických klíčů jako ručně psanou poznámku nebo fyzický výtisk.
 • Mobilní peněženky: Mobilní peněženky jsou nejpohodlnějším typem peněženek, které umožňují rychlou interakci tokenů Solana pomocí mobilních aplikací.
 • Webové peněženky: Tyto peněženky jsou vyvinuty pro okamžitý přístup pro uživatele peněženky Solana pomocí webových prohlížečů.
 • Můžete si vybrat kteroukoli z těchto peněženek Solana na základě vašich preferencí použití. Pokud například používáte svůj smartphone pro běžnou transakci tokenů Solana, můžete se rozhodnout pro mobilní peněženky.

  Vlastnosti peněženky Solana

  Mezi hlavní funkce, které je třeba zvážit v peněžence Solana, patří následující:

  • Správa aktiv a transakce: Peněženky Solana mohou ukládat a spravovat všechna vaše podporovaná kryptoaktiva. Kromě toho můžete tuto peněženku použít k okamžitému provádění krypto transakcí.
  • Zabezpečení peněženky: Peněženky Solana poskytují robustní bezpečnostní funkce pro ochranu kryptografických aktiv uživatelů. Spolehlivé šifrování a bezpečnostní opatření pomáhají chránit soukromé klíče uživatele.
  • Konektivita DApp: Pomocí peněženky Solana se můžete připojit k DApps a provádět bezproblémové krypto transakce.
  • Kompatibilita zařízení: Peněženky Solana jsou podporovány na mobilních zařízeních a počítačích. Navíc můžete použít webovou peněženku pro snadný přístup pomocí webových prohlížečů.
  • Crypto Staking: Staking vám umožňuje získávat krypto odměny. Své žetony můžete vsadit pomocí peněženky Solana v několika jednoduchých krocích.
  • Uživatelsky přívětivé: Peněženky Solana jsou vyvinuty v jednoduché struktuře, která uživatelům umožňuje snadno ukládat a provádět transakce.

  Pojďme se nyní podívat na nejlepší peněženky Solana.

  Přízrak

  Phantom je uživatelsky přívětivá peněženka Solana, která vám umožňuje nakupovat, odesílat, přijímat a ukládat kryptotokeny na blockchainu Solana. Kromě toho můžete tuto peněženku použít také ke sbírání vašich oblíbených NFT.

    Jak používat knihovnu aplikací na iPhone

  Tato peněženka také přichází s působivou funkcí rychlé výměny s nízkými poplatky. Pomocí této funkce můžete okamžitě vyměnit dva podporované kryptotokeny.

  Peněženku Phantom můžete použít pro připojení k různým aplikacím Solana. Tuto peněženku můžete například snadno propojit s oblíbenými tržišti Solana NFT jako SolSea, Solanart nebo Metaplex.

  Navíc můžete vsadit své žetony Solana(SOL) a získat odměny za sázky. Tyto krypto odměny se v pravidelných intervalech ukládají přímo do vaší peněženky.

  Fantomové peněženky nesledují data svých uživatelů a nemají žádnou kontrolu nad kryptografickými aktivy uživatele. Kromě toho jsou k dispozici bezpečnostní funkce, jako je biometrické ověřování, které chrání majetek uložený v peněžence.

  Pokud jste mobilní uživatel, můžete si Phantom peněženku nainstalovat z Google Play nebo App Store. Tato peněženka Solana je také podporována v hlavních prohlížečích, jako je Brave, Chrome, Edge a Firefox.

  Peněženka Trust

  Pokud jde o kryptopeněženky, Trust Wallet je oblíbenou volbou. Představili peněženku Solana navrženou pro ukládání a snadné použití krypto aktiv.

  Tato peněženka podporuje ukládání a transakce všech hlavních kótovaných kryptoměn. NFT můžete také bezpečně uložit několika jednoduchými kliknutími.

  Mezi hlavní funkce Trust Wallet for Solana (SOL) patří:

  • Vlastnictví: Trust Wallet nekontroluje kryptoaktiva uživatele. Můžete posílat a přijímat kryptoměny a NFT podle svého pohodlí.
  • Zabezpečení: Tato peněženka je dodávána se silným šifrováním dat, které chrání kryptoměny a NFT uživatele. Kromě toho můžete svou peněženku obnovit pomocí obnovovací fráze v případě poškození, ztráty nebo odcizení peněženky.
  • Soukromí: Trust Wallet umožňuje uživatelům zůstat v anonymitě a plynule provádět kryptotransakce.

  Tuto peněženku Trust Wallet podporovanou Solana si můžete nainstalovat z App Store a Google Play. Verze webové peněženky je navíc dostupná i pro uživatele Brave a Chrome.

  Atomová peněženka

  Hledáte peněženku Solana s kompatibilitou s více zařízeními? Pak přijde vhod Atomic Wallet.

  Pomocí této peněženky můžete mít úplnou kontrolu nad svým kryptofondem. Soukromé klíče této peněženky Solana jsou také zašifrovány, aby byla zajištěna další bezpečnost.

  Kromě těchto funkcí nabízí tato peněženka Solana také následující:

  • Krypto swapy na více než 60 párů s až 1% cashbackem.
  • Nákupy kryptoměn pomocí kreditních nebo debetních karet vaší banky.
  • Sázková příležitost k získání kryptotokenů.
  • 24/7 online zákaznická podpora.
  • Vestavěný systém správy portfolia.

  Nejpůsobivější funkcí Atomic Wallet je, že je podporována ve Windows, Ubuntu, MacOS, Debian a Fedora. Navíc si tuto peněženku můžete nainstalovat pro vaše mobilní zařízení Android nebo iOS.

  MathWallet

  Máte zájem o multiplatformní peněženku Solana? Pak byste se měli podívat na MathWallet.

  Tato peněženka je k dispozici v různých typech jako rozšíření prohlížeče, mobilní aplikace a hardware. MathWallet je navíc k dispozici na Google Play a App Store.

  Jste někdo, kdo závisí na webových prohlížečích pro ukládání a transakce kryptoměn? Poté si můžete nainstalovat tuto peněženku Solana do prohlížeče Chrome, Edge nebo Brave a získat rychlé výsledky.

  MathWallet také klade maximální důraz na bezpečnostní aspekty. Své kryptografické prostředky můžete zabezpečit pomocí obnovovacích frází a soukromých klíčů. Kromě toho je pro uživatele k dispozici také dvoufaktorové ověřování.

  Další působivou funkcí MathWallet je sledování živého portfolia. Kromě toho můžete také sledovat své sbírky NFT na jednom místě.

    Super aplikace vysvětlené za 5 minut nebo méně

  Exodus

  S více než 4 miliony stažení je peněženka Exodus Solana oblíbenou možností v kryptoprostoru. Tato peněženka přichází s jednoduchým a efektivním uživatelským rozhraním.

  Dostupná funkce rychlé výměny pomáhá vyměnit Solana za jiné kryptotokeny. Stačí si vybrat preferovaný token a kliknout na „Swap“. Tak jednoduché!

  V souladu se zásadami ochrany osobních údajů a zabezpečení Exodus šifruje vaše transakční data a soukromé klíče. Navíc si nemusíte vytvářet účet ani ověřovat svou identitu.

  Exodus poskytuje video tutoriály a průvodce, pokud jste s peněženkou Solana noví. Stejně tak můžete získat podporu 24/7 od jejich týmu zákaznické podpory.

  Mobilní aplikaci peněženky Exodus Solana si můžete nainstalovat z Google Play nebo App Store. Pro uživatele Brave a Chrome jsou k dispozici také webové peněženky.

  Tato peněženka je podporována na desktopových operačních systémech, jako jsou Mac, Windows a Linux. Navíc se můžete rozhodnout pro hardwarovou peněženku Exodus pro větší bezpečnost.

  Paybis

  Paybis, založená v roce 2014, se v posledních letech stala prominentní peněženkou. S hodnocením Trustpilot 4,3 z 5 je tato peněženka Solana nejlepší mezi spokojenými uživateli kryptoměn.

  Tato peněženka Solana využívá špičkové zabezpečení k ochraně vašich soukromých klíčů. K dispozici je také 3-vrstvá ochrana pro bezpečné uložení vašich kryptografických aktiv.

  Peněženku Paybis můžete vždy použít k ověření všech vašich transakcí na řetězci. Navíc můžete sledovat všechny své kryptotokeny a jejich aktuální tržní cenu. Kromě toho můžete podle toho také přidávat a spravovat více peněženek.

  Pro přístup k Paybis si u nich musíte vytvořit účet. Jakmile bude váš účet připraven, nainstalujte si tuto peněženku Solana pro zařízení Android nebo iOS.

  YouHodler

  YouHodler, regulovaný poskytovateli plateb z EU/Švýcarska, je důvěryhodné jméno v kryptoprostoru. Kromě toho stojí za zmínku, že tato peněženka je kryta pojistkou proti zločinu Ledger Vault v hodnotě 150 milionů dolarů.

  YouHodler nedělá kompromisy ohledně bezpečnosti a zabezpečení své peněženky. Všechny operace jsou zabezpečeny osvědčenými postupy v oboru.

  Tato peněženka Solana také dostává pravidelné aktualizace, aby poskytovala nejlepší uživatelský zážitek. S tímto záměrem zavádí YouHodler každý týden minimálně jednu novou funkci peněženky.

  Kromě toho můžete tuto peněženku použít k vsazení svých kryptotokenů, abyste získali odměny za sázky. Navíc si své žetony můžete půjčit za vyšší úrok.

  Mobilní uživatelé si mohou nainstalovat YouHodler z Google Play nebo App Store. Tuto aplikaci můžete použít pro rychlou kontrolu portfolia.

  Guarda

  Hledáte peněženku Solana, která poskytuje plnou kontrolu nad vašimi krypto aktivy? Pak je Guarda skvělou volbou!

  Tato uživatelsky přívětivá peněženka neuchovává klíče vašich uložených aktiv. Podrobnosti týkající se vašich osobních údajů a tokenů navíc zůstávají v bezpečí.

  Pro vaši bezpečnost a pohodlí můžete aktivovat funkce zabezpečení, jako je Face ID a Touch ID. Také jejich tým zákaznické podpory je aktivní 24/7.

  Guarda také poskytuje svým uživatelům funkce kompatibilní s různými platformami. Můžete například vložit tokeny Solana(SOL) pomocí počítače a sledovat je prostřednictvím smartphonu.

  Můžete také vsadit kryptoměny dostupné ve vaší peněžence a získat pasivní výnosy. Odměny za sázky se liší podle vybraného kryptoaktiva. Například peněženka Guarda poskytuje 3% roční výnos pro sázky Ethereum.

    Jak používat aplikaci Apple Translate na iPhone

  Mobilní aplikace pro tuto peněženku je dostupná pro zařízení Android a iOS. Kromě toho je Guarda k dispozici také pro operační systémy jako Windows, Linux a Mac.

  Solflare

  Solflare je výkonná a bezpečná peněženka Solana. Tuto peněženku můžete použít k ukládání, swapování a nákupu kryptoměn a NFT.

  Tato peněženka také poskytuje svým uživatelům působivé možnosti sázek. V době psaní tohoto článku uživatelé Solflare vsadili krypto aktiva v hodnotě přes 2 miliardy dolarů.

  Tato peněženka má také bezpečnostní funkci „Simulace transakcí“. Tato funkce umožňuje potvrdit a ověřit každou transakci.

  Kromě toho vás Solflare varuje před interakcí s podezřelými webovými stránkami. Toto varování vám pomůže odhalit červené vlajky a chránit vaši peněženku.

  Všechny vaše aktivity peněženky Solana se zaznamenávají v reálném čase. Kromě toho můžete vždy procházet svou historii aktivit.

  Co když se vyskytne problém související s transakcemi v peněžence? Nebojte se; můžete získat okamžitou pomoc prostřednictvím „Solflare Live Chat“.

  Peněženky Solflare jsou k dispozici jako rozšíření prohlížeče pro uživatele Brave a Chrome. Kromě toho můžete také instalovat mobilní aplikace do zařízení Android a iOS.

  Dusík

  Dusíková peněženka si klade za cíl poskytovat svým uživatelům ty nejlepší bezpečnostní funkce. Z tohoto důvodu může ten, kdo najde zranitelnost, získat odměnu až 100 000 $.

  Tato peněženka Solana pravidelně provádí nezávislé bezpečnostní audity. Tyto audity provádějí zkušení a renomovaní odborníci na kybernetickou bezpečnost.

  Bezplatnou peněženku s dusíkem si můžete vytvořit v několika jednoduchých krocích. Navíc nemusíte poskytovat svá data.

  Dusíková peněženka je vyvinuta s jednoduchým uživatelským rozhraním. Tato funkce umožňuje efektivní krypto transakce během několika sekund. Tato peněženka také podporuje rychlý přístup ke GameFi a DeFi.

  Mezi další hlavní vlastnosti této peněženky Solana patří:

  • Okamžitá výměna kryptotokenů.
  • Solana vytyčování.
  • Interakce DApp.
  • Odesílejte a přijímejte podporované tokeny.
  • Nakupujte a skladujte NFT.
  • Správa kryptografických aktiv a NFT.

  Dusíková peněženka přichází jako rozšíření prohlížeče Chrome a Brave. Tato peněženka Solana je navíc k dispozici na App Store a Google Play.

  Záře

  Jste v peněžence Solana nováčkem? Pak je Glow nejjednodušší možností, jak začít.

  Rozhraní peněženky vám umožňuje sledovat aktuální tržní data kryptoměn, historické ceny a mnoho dalších. Tato data můžete použít k nákupu nebo prodeji svých kryptografických aktiv.

  Uživatelé Glow mohou zabezpečit své klíče od peněženky pomocí bezpečnostní funkce Keychain. Kromě toho můžete k zálohování klíčů použít iCloud. Součástí této peněženky je také Face and Touch ID.

  Můžete také využít funkce výměny tokenů. Tato funkce je navíc uživatelům Glow poskytována zdarma.

  Mobilní aplikace pro tuto peněženku Solana je dostupná na Google Play a App Store. Verze webové peněženky je také podporována v prohlížečích jako Brave, Edge, Chrome a Firefox.

  Závěrečná slova

  Solana se ukázala jako vysoce škálovatelná, bezpečná a rychlá blockchainová síť. Tyto funkce inspirovaly lidi, aby si vybrali peněženku Solana pro ukládání a transakce kryptoměn.

  Nakonec všechny peněženky uvedené v tomto článku přicházejí s působivými funkcemi zabezpečení a ochrany osobních údajů. Můžete si vybrat kteroukoli z těchto peněženek Solana na základě vašich osobních preferencí.

  Můžete se také podívat na nejlepší Solana NFT Marketplaces.

  x