11 nejlepších rybářských aplikací pro zlepšení vašeho úlovku [Android and iPhone]

Vyhledávač ryb je také známý jako sonarové zařízení. Je to nezbytný kus základního rybářského vybavení pro každého zkušeného rybáře.

Vyhledávač ryb nabízí základní informace, jako je hloubka vody, která se používá k rozhodování o nejúčinnějších rybářských strategiích pro použití za jakýchkoli daných okolností.

Ne každý však má finanční prostředky na nákup specializované sonarové výbavy. Pokud chcete jen o víkendu vyrazit na ryby se svými blízkými, pravděpodobně nebudete potřebovat žádné z těchto položek, protože mohou být drahé a nejsou vyžadovány.

Váš smartphone může sloužit jako vyhledávač ryb, pokud si stáhnete některou ze stovek dostupných rybářských aplikací.

Každá aplikace je přizpůsobena konkrétním potřebám a dokáže přeměnit vaše mobilní zařízení na rybářský nástroj. Nebudete muset trávit čas instalací nesmyslných rybářských aplikací, protože jsme vybrali výběr těch nejlepších rybářských aplikací.

Co jsou Rybářské aplikace?

Rybářské aplikace poskytují širokou škálu informací, mimo jiné včetně rybářských průvodců, map přílivu a odlivu, solunárního načasování a tras lodí.

Na webu je k dispozici velký výběr rybářských aplikací. Jen několik z nich však stojí za váš čas a šířku pásma ke stažení.

Je to jednodušší a pohodlnější alternativa, protože většina rybářů nosí své mobilní telefony před nástupem na loď. Můžete jej používat i poté, co dosáhnete úrovně a začnete lovit štiky na ledě nebo lovit ryby trollingem.

Jak fungují rybářské aplikace?

Tyto aplikace nashromáždily miliony uživatelů a zaznamenaly úlovky, čímž se staly nejrozsáhlejší sítí milovníků rybolovu. Navíc slouží jako osobní deník, do kterého můžete zaznamenávat a sledovat svůj rybářský vývoj.

Pomocí crowdsourcované databáze, kterou aplikace poskytuje, můžete zjistit, kdy máte největší šanci ulovit pstruhy, okouny, kapry a více než 100 dalších druhů.

Údaje o ulovených rybách vám mohou pomoci při rozhodování, kde lovit, jaké ryby koušou a jaký druh návnady je úspěšný. Tyto aplikace pro sociální rybolov vám navíc umožňují zkoumat přesná místa úlovků jiných rybářů.

Budete se moci spojit s velkým počtem rybářů, kteří zveřejňují svou rybářskou aktivitu, polohu a obrázky prostřednictvím aplikace.

Pomocí těchto aplikací můžete na mapě označit preferované rybolovné oblasti, trasy pro trolling a trotly. Můžete jej také použít k uchování informací o čemkoli, co na své cestě ulovíte, včetně obrázků, hmotnosti a délky.

Jaké jsou některé skvělé funkce rybářských aplikací?

Rybářské aplikace přicházejí s desítkami jedinečných funkcí, které vám mohou být užitečné při chytání ryb. Níže jsou uvedeny některé vynikající funkce ve většině aplikací uvedených v seznamu.

Předpověď doby krmení ryb

 • Hodinové intervaly krmení s významnými hlavními a vedlejšími načasováními
 • Aktivita ryb každý den
 • Kalendář s nejlepšími časy lovu okounů a dalších oblíbených druhů
 • Chytrá upozornění, která si můžete přizpůsobit na dny s dobou krmení

Objevte své destinace

 • Ušetřete trollingové vzory a trotline.
 • Uložte si svá oblíbená místa pomocí různých ikon a barev
 • Uložte si rybářská místa, místa, aktivní místa a trasové body.
 • Použijte GPS k nalezení uložených míst
 • Má přístup k námořním mapám po celém světě.
 • Offline režim s námořními mapami NOAA
 • Kompas pro určení směru a další funkce měření vzdálenosti založené na GPS
  Ignorujte už žádné zámky telefonů, když děti neodpovídají na volání rodičů [Android]

Podmínky rybolovu

 • Aktuální rybářský barometr s hodinovou předpovědí tlaku vzduchu
 • Přesné, aktuální rybářské povětrnostní podmínky s hodinovou předpovědí vlhkosti, pravděpodobnosti srážek a UV indexu
 • Předpověď větru zahrnuje rychlost, poryvy a směr větru
 • Vážná živá varování před počasím

Optimální rybolovné přílivy

 • Hodinové grafy přílivu a odlivu pro rybolov, které ukazují nadcházející příliv a odliv
 • Předpovědi přehledu přílivů s denním vrcholem a nejnižším přílivem
 • Grafy předpovědi přílivu a odlivu s podrobným přílivovým proudem

Předpověď pro moře

 • Teplota moře (SST), hodinové předpovědi vln (vlny, vlnobití a vlny větru) a informace o oceánských proudech

Sluneční data

 • Čas východu a západu slunce; pozice slunce; Polohy Měsíce; Fáze Měsíce.

Předpisy pro ryby a druhy ryb

 • Podrobnosti o několika druzích ryb, jako je okoun, pstruh, snapper, snook, buben, kanic a sumec.

Zachyťte protokol

 • Založte si rybářský deník a zaznamenejte specifika každého úlovku (fotografie, váha, délka)
 • Automaticky k vašim úlovkům přidává informace o počasí, slunci a přílivu a odlivu

Podíl

 • Importujte data GPS nebo soubory kmz nebo gpx z jiných aplikací.
 • Řekněte svým přátelům, kde jste
 • Pochlubte se svými úlovky ostatním rybářům

Nyní, když víte o všech skvělých funkcích, prozkoumejte některé z nejlepších rybářských aplikací, které můžete vyzkoušet.

ANGLR

ANGLR je aplikace, která to všechno dělá díky své rozsáhlé sadě funkcí. Veškeré obavy, že by peníze investované do aplikace nestály za to, byly zažehnány, protože právě prošla kompletní redesignem a nyní má moderní uživatelské rozhraní. K jeho elegantnímu rozhraní máte přístup na zařízeních Android i iOS.

Získáte přístup ke všem nástrojům nezbytným k plánování a provádění výzkumu. Dodává se také s mnoha mapami pro zkoumání a plánování trasy GPS.

Můžete zaznamenávat své úlovky a sdílet své nápady na rybolov s ostatními uživateli a aplikace podporuje téměř každý druh rybolovu, od muškaření po hlubinný rybolov.

Za používání aplikace nemusíte nic platit, ale pro přístup ke všem funkcím aplikace, včetně 14 prémiových mapových vrstev, je nutné měsíční nebo roční členství.

Cena měsíčního předplatného je 2,50 $ měsíčně, zatímco cena ročního předplatného je 29,99 $. Aplikaci můžete používat, jak chcete, a pokud se vám líbí, co vidíte, nebo potřebujete několik dalších funkcí, předplatné bude užitečné.

Rybí mozek

Fishbrain je fantastická rybářská aplikace dostupná pro zařízení Android i iOS. Vzhledem k tomu, že má širokou uživatelskou základnu a umožňuje uživatelům registrovat své úlovky, tato aplikace se stala nejkomplexnější sítí milovníků rybolovu. Navíc slouží jako osobní deník, do kterého můžete zaznamenávat a sledovat svůj rybářský vývoj.

Pomocí crowdsourcované databáze, kterou aplikace poskytuje, můžete zjistit, kdy máte největší šanci ulovit pstruhy, okouny, kapry a více než 100 dalších druhů.

Kromě toho může aplikace sledovat přesné umístění úlovků jiných rybářů. Prostřednictvím aplikace se můžete spojit s velkým počtem rybářů, kteří zveřejňují svou rybářskou aktivitu, polohu a obrázky.

Profesionální rybář

Charakteristickým rysem Pro Angler je, že do databáze přispívají odborníci z Floridy. Místní kapitáni váží informace o tom, jaké druhy při kousání koušou a kde koušou.

Kromě toho aplikace obsahuje seznam více než 7 500 hotspotů, statistiky přílivu a odlivu, teploty vody a vzduchu a meteorologické podmínky.

K dispozici je také seznam pozemních atrakcí, včetně obchodů s návnadami a náčiním, lodních ramp, charterových lodí a vážících stanic. Jedná se o unikátní položku.

Pro Angler tvrdí, že je to nejlepší rybářská aplikace dostupná na Apple App Store, která je k dispozici zdarma. Existují však nákupy v aplikaci a reklamy a uživatelé mohou upgradovat na Live Action Premium Unlimited za 9,99 $ měsíčně.

  Jaký je rozdíl mezi Google TV a Android TV?

Fishidy

Fishidy je bezplatná aplikace, která uživatelům umožňuje zaznamenávat úlovky, diskutovat o místech rybolovu, sledovat statistiky rybolovu a další. Aplikace také umožňuje sdílet údaje o rybolovu.

Vzhledem k tomu, že aplikace využívá sofistikované algoritmy a jedinečné technické možnosti, je pro vás rybaření mnohem jednodušší. Může vám pomoci vytvořit vzorce nebo trendy rybolovu na základě vašich záznamů o rybolovu. Nejlepší na tom je, že se to všechno děje, aniž byste museli své záznamy aktualizovat.

Dokáže také najít rybářská hotspoty, což znamená, že budete mít dobrou představu o tom, kde byste měli být, než nastoupíte na loď.

Aplikace uchovává záznamy o vašich předchozích rybářských výpravách, abyste si je mohli prohlédnout a zjistit, jak daleko jste došli.

Díky svému intuitivnímu designu uživatelského rozhraní je snadné jej používat a užívat si ho každý, takže rybářský výlet je uspokojivější a složitější. Můžete si jej stáhnout na zařízení se systémem Android a iOS.

Předpověď basů

Bass Forecast byl vytvořen pro všechny milovníky basů. Aplikace je poháněna technologií AccuWeather, kombinuje údaje o počasí a basech, jako jsou denní doby, kdy se basy krmí, a doporučuje ideální časy na rybaření.

Pomocí 10denní předpovědi aplikace si můžete zmapovat své výlety za rybařením, zvýšit své šance na navíjení ryb a plánovat delší rybářské výlety.

Pokud chcete mít přístup k 10denním předpovědím, výběru pokrytí a jakýmkoli dalším prémiovým funkcím, budete si muset službu předplatit, stejně jako u aplikace počasí.

Předplatné stojí 2,99 $ měsíčně, ale můžete jej získat na celý rok za pouhých 9,99 $. Bass Forecast je přístupná pro zařízení Android i iOS.

Rybář

Aplikace Fish Angler má čtyři základní funkce. Poskytuje mapování, předpovědi počasí se sedmidenními námořními předpověďmi, funkce deníku s téměř 50 podrobnými atributy úlovků, které můžete použít k zaznamenávání úlovků a podmínek, a virtuální komunitu, která vám umožní spojit se s rybáři z celého světa.

Aplikace je zdarma ke stažení z App Store i Play Store.

FishTrack

FishTrack poskytuje informace, které potřebuje rybář na hlubokém moři mít. Online i offline můžete zkoumat nejnovější mořské proudy, předpovědi počasí na moři a svou polohu.

Můžete si uložit trasové body pro jednoduchý návrat a naplánovat si trasy, abyste zaručili, že dorazíte tam, kam potřebujete za dobrodružstvím. Je to ideální aplikace pro organizaci jakéhokoli druhu rybářské exkurze, která se koná na moři.

Je nabízeno předplatné, podobně jako u mnoha jiných aplikací. Cena však není veřejně uváděna na trh, protože roční náklady na členství Pro jsou 95,99 $.

Dokonce i měsíční předplatné stojí 14,99 $, což není levné. Aplikace nevyžaduje členství. Pokud tedy nechcete prémiové překryvné mapy, doporučujeme vám je používat bez placení. FishTrack najdete na svých zařízeních Android a iOS.

Aplikace iAngler

Aplikace iAngler je sesterskou společností nesmírně úspěšné platformy iAngler Tournament, která pořádá soutěže chycení-foto-vypouštění. Pokud rádi soutěžíte v rybářských soutěžích, existuje značná možnost, že v určitém okamžiku skončíte s používáním iAngler.

Shromážděné údaje o úlovcích se ukládají pro vědecký výzkum týkající se hodnocení populací, odhadu dopadu obnovy stanovišť a získávání hlubších vědeckých poznatků o našem rybolovu.

Vědět, co bylo uloveno, kdy a kde jste rybu chytili, může být užitečné. Pokud se nekoná soutěž, mohou jednotlivci používat verzi aplikace iAngler, která se liší od verze používané pro turnaje, k zaznamenávání svých úlovků a míst, kde je provedli.

  Jak přizpůsobit kanál Google Discover v systému Android

Děje se tak pouze v zájmu studia a ochrany. Je k dispozici pro zařízení se systémem Android i iOS.

GoWild

Podívejte se na GoWild Hunting Fishing Outdoor pro ty, kteří mají zájem objevovat další rybáře, kteří sdílejí jejich zájmy, a konverzovat s nimi v sociálním prostředí vedeném výhradně online.

Můžete vytvořit zdroj svých rybářských aktivit a sdílet je s ostatními, kteří dělají totéž. Díky tomu je to podobné tomu, jak funguje Twitter v oblasti rybolovu.

Protože existuje i maloobchodní složka, je kromě hodnocení výbavy kladen důraz na výzkum a nákup nového vybavení.

Pokud se chcete ve světě rybaření prosadit jako ovlivňovatel sociálních sítí, pak je možná GoWild Hunting Fishing Outdoor místem, kde se vám bude dařit. GoWild je k dispozici pro zařízení Android i iOS.

deník rybářů

Pokud si myslíte, že mnoho aplikací na dnešním seznamu je buď příliš obtížné na používání, nebo mají nadměrný počet funkcí, pak je možná Log Anglers‘ Log více ve vaší uličce.

Jedná se o jednoduchou, ale užitečnou aplikaci pro vedení deníku vašich úlovků, kde můžete také zaznamenávat informace, jako je použitá návnada a velikost ulovených ryb. Tyto informace pak můžete sdílet s kamarády v aplikaci a ponechat si obrázky svých úlovků, aby je mohli ukázat ostatním jako vychloubání.

Můžete přispívat na vývoj Anglers‘ Log, protože je to open-source aplikace, která nic nestojí. Ačkoli Obchod Play a App Store uvádějí, že existují funkce Pro; zdá se, že už za ně není možné zaplatit.

Vzhledem k tomu, že se zdá, že se aplikace stala přístupnou v období před vydáním 2.0, je skvělý čas si ji stáhnout a vyzkoušet.

Rybářská místa

Fishing Points je navržen tak, aby zjednodušil proces organizace rybářských výprav. Tato rybářská aplikace vám poskytuje spolehlivou mapu, protokol, solunární kalendář a offline mapy, které vám pomohou najít cestu zpět na nejlepší místo. Můžete jej použít k předpovědi počasí, přílivu a pohybu ryb.

Pomocí funkce Fishing Points si můžete na mapu uložit všechna svá oblíbená místa pro rybolov a trotlines. Můžete jej také použít k uchování informací o všem, co během expedice ulovíte.

Zahrnuje obrázky, hmotnost a délku úlovku. Fishing Points najdete na zařízeních Android i iOS.

Sečteno a podtrženo

Když jedete na rybářskou dovolenou, není vždy snadné vybrat, kde a kdy na ryby. Uleví se vám, že si můžete vybrat perfektní den a odpovídající vybavení pro rybářské aktivity, pokud máte perfektní rybářskou aplikaci.

Můžete si stáhnout aplikaci, která dělá cokoli, od poskytování tras a informací o počasí až po vedení záznamů o úlovcích a další, pokud je to to, co hledáte.

Na druhou stranu, několik dalších rybářských aplikací dělá pouze jednu funkci, jako je upozornění na optimální čas k rybaření, a tuto funkci provádějí poměrně efektivně.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší offline navigační aplikace, které můžete použít, když se ztratíte nebo nemáte žádnou síť.

x