AndroidiOS

11 nejlepších selfie aplikací pro přidání speciálních efektů pro Android a iOS

Fotoaparáty chytrých telefonů se v průběhu let vyvíjely, ale výchozí aplikace fotoaparátu na našich zařízeních dělá jen minimum.

Pokud máte rádi klikání na selfie stejně jako masy tam venku, pak by bylo dobré použít aplikaci pro selfie, abyste získali perfektní selfie a upravili je, jak chcete.

Selfie aplikace vám umožňují přidávat efekty, provádět korekce barev, skrýt vady a mnoho dalšího. Je nabitý funkcemi, které mají vylepšit vaše fotografie, abyste pokaždé dosáhli nejlepšího možného výsledku.

V tomto příspěvku se podíváme na nejlepší selfie aplikace pro zařízení Android a iOS.

Pokud to zní zajímavě, pojďme do toho.

Nejvýraznější funkce aplikací pro selfie

Když mluvíme o sociálních sítích, první věc, která vás napadne, je selfie. I když se fotoaparáty chytrých telefonů v průběhu let výrazně zlepšily, vždy existuje rozdíl mezi profesionálně naklikanými fotografiemi a fotografiemi pořízenými z fotoaparátu telefonu.

Chcete-li zvýšit úroveň své selfie hry, můžete použít aplikace pro selfie, které vám pomohou zlepšit kvalitu vašich fotografií během několika sekund a téměř z nich vytvoří profesionální fotografie bez použití jakýchkoli špičkových nástrojů. Zde jsou některé z mnoha funkcí, které s sebou aplikace pro selfie přinášejí:

 • Kolekce vestavěných efektů ✨
 • Schopnost korigovat kožní vady, tmavé kruhy, unavené oči a další
 • Možnost přidávat zábavné samolepky a text
 • Klikněte na lepší fotky i při slabém osvětlení
 • Okamžité sdílení napříč platformami sociálních médií

Většina aplikací je k použití zdarma a jsou dodávány s prémiovými plány pro využití dalších funkcí. Celkově jsou tyto aplikace skvělé, zvláště když váš telefon nemá nejlepší megapixely.

Nyní přejdeme k seznamu aplikací.

Selfie kamera – Beauty Camera

Selfie Camera je dodávána s kosmetickým fotoaparátem, tvůrcem fotografických koláží a editorem fotografií, které můžete použít k vylepšení svých fotografií.

Tato aplikace má bohatý seznam funkcí, který obsahuje filtry pro fotografie, jídlo, scenérie, umění a další, které lze okamžitě použít. Má také možnosti oříznutí, dvojitou expozici a různé nástroje pro úpravy.

  Jak odesílat zprávy z počítače do telefonu Android

Existují online nálepky a filtry, které můžete použít při klikání na obrázek, pokud se vám nelíbí zdlouhavé přidávání po pořízení fotografie. Fotografie a videa můžete upravovat v režimech přírodní přesnosti a extrémní krásy.

Tato aplikace je přínosem pro uživatele Androidu, má také chytrou galerii, ze které můžete snadno spravovat své fotografie a videa.

Sladké selfie: Fotoaparát a editor

S více než milionem stažení a spoustou recenzí se tato bezplatná selfie kamera a editor pro Android s názvem Sweet Selfie prosadila díky bohaté sadě funkcí, kterým je těžké odolat.

Můžete jej použít k přeměně svých každodenních fotografií na fotografie, které lze sdílet. Zde jsou některé z těch skvělých funkcí, které mě zaujaly:

 • Šablony hudebních videí
 • Tvůrce koláží a mřížky fotografií
 • Selfie fotoaparát s řadou efektů krásy
 • Vyladění obličeje pro zvýraznění rysů obličeje
 • V případě potřeby proveďte retuš těla, abyste získali ideální tvar těla
 • Selfie časovač
 • Vystřihovací prvky

Čtěte také: Jak upravovat fotky jako profík v Canva

Můžete také získat základní funkce pro úpravu fotografií, pokud chcete nějaké jednoduché úpravy obrázků. I když je použití této aplikace zdarma, můžete provádět nákupy v aplikaci podle svých preferencí a rozšířit tak její funkce.

InstaBeauty – Makeup Camera

Instabeauty, jedna z nejoblíbenějších aplikací pro úpravu selfie mezi uživateli iOS, má více než 50 stylů líčení a 100 filtrů. Nabízí celou řadu nástrojů, díky kterým vaše selfie zazáří tak, jak má.

Funkce kosmetického make-upu vám umožní přidat make-up na vaši pokožku a zároveň zachovat přirozenou krásu. Můžete také vytvářet koláže ve stylu časopisu z více než 200 elegantních šablon v režimech selfie, portrét, pruhy a na šířku.

Nejoblíbenější funkcí InstaBeauty je Quicksnap, který můžete použít k pořízení více vlastních snímků, jejich prohlížení a uchování těch, které se vám líbí.

Máta – Selfie filtry a editor

Pokud si vás sezóna vybrala a máte extrémně suchou pokožku a skvrny, pak je tu Mint Selfie Editor, aby to napravil – virtuálně.

Díky funkci zvlhčené pokožky můžete svou pokožku na fotografii změnit na něco bezchybného a přitom si zachovat její přirozenost. V konečné úpravě dodává jemnou záři.

  Přehrávejte hudbu během jízdy snadno pomocí aplikace založené na gestech [iOS]

Chcete-li své fotografie dále vylepšit, můžete použít širokou škálu filtrů nebo obrázky jednoduše upravit pomocí funkce editoru fotografií na jeden dotyk.

Můžete také kliknout na skvěle vypadající fotografie z vestavěného selfie fotoaparátu.

YouCam perfektní

Pokud je vaším cílem dosáhnout okouzlujících fotografií, pak se YouCam Perfect může stát vaším novým nejlepším přítelem. S více než 800 miliony stažení na iOS a Android má tento editor fotografií všechny nástroje, které potřebujete pro skvělé selfie.

Zde jsou některé z hlavních funkcí této aplikace:

 • Kouzelný štětec a vrstvy
 • Zvýrazněte nebo skryjte objekty rozmazáním
 • Foto pozadí a odstraňovač objektů
 • Koláže, rámečky a efekty
 • Filtry, úpravy, nálepky a písma

Rychlé editační funkce YouCam Perfect lze použít k úpravě fotografií a videí jediným klepnutím. Svůj plán můžete také upgradovat a získat přístup k některým skvělým prémiovým funkcím, které zahrnují více než tisíc rámečků, písem, nálepek a další.

Editor Facetune

Další úžasnou možností v selfie aplikacích pro Android a iOS je Facetune Editor. Umožňuje vám zachytit tento bod světla odstraněním rušivých vlivů z vašich fotografií a rozmazáním pozadí nebo jeho nahrazením novým.

Má obrovský katalog funkcí, které vám společně umožňují upravovat vaše selfie a videa s výkonnými efekty v každém snímku.

Můžete si hrát se sytostí, přidávat filtry, upravovat a vyhlazovat svá videa – to vše během několika minut pro příspěvek na sociálních sítích, který zaujme všechny oči.

Fotoaparát 360

Camera 360 je bezpochyby jednou z nejlepších aplikací pro selfie fotoaparáty a úpravy pro uživatele iOS a Android. Může to být vaše oblíbená aplikace, pokud hledáte bezproblémové řešení, které upraví vaše obrázky během okamžiku a také vám umožní kliknout na krásné autoportréty.

Některé z mnoha skvělých funkcí Camera360 zahrnují:

 • Retuš obličeje
 • Zkrášlení jedním klepnutím
 • Profesionální funkce zjednodušené pro laika
 • Kolekce filtrů
 • Galerie skvělých samolepek
 • Vysoce kvalitní selfie v reálném čase

Kromě toho získáte také základní funkce pro úpravu fotografií, jako je oříznutí, úpravy, saturace, rozostření a vestavěný nástroj pro vytváření koláží, pomocí kterého můžete svým fotografiím dodat skvělý vzhled.

Cymera

Cymera je jedna taková aplikace dostupná pro iOS a Android, která vám umožňuje upravovat vaši fotografii a způsob, jakým tyto fotografie prezentujete. Dodává se s výkonným vestavěným fotoaparátem, který bezchybně zachycuje fotografie a umožňuje vám je upravovat pro zvýšení celkové vizuální kvality.

  Jak přidat a číst kanály RSS v novém Firefoxu pro Android

Své obrázky můžete také vylepšit pomocí 130 různých filtrů a různých nástrojů, které vám pomohou s retuší, korekcí barev a dalšími.

BeautyPlus

Beauty Plus, jedna z nejpopulárnějších selfie aplikací, se může pochlubit různými funkcemi pro vytvoření dokonalého momentu. Tady jsou některé z nich:

 • Režim automatického zkrášlování
 • Krása retušování
 • Spousta efektů
 • Vestavěná beauty selfie kamera

Také, pokud nejste spokojeni s nežádoucím předmětem nebo osobou na vašich fotografiích, můžete je snadno odstranit pomocí technologie AI.

Tato aplikace zvyšuje kvalitu fotografií a zároveň zachovává jejich přirozenou krásu, abyste nevypadali jako úplně jiný člověk. BeautyPlus je k dispozici na zařízeních Android i iOS.

Retrica

OG znají Retricu jako jednu z úplně prvních aplikací, které upravují vaše selfie pomocí mnoha úžasných filtrů. Je k dispozici pro zařízení Android a iOS a má více než 100 milionů stažení.

Je to také sociální síť, kde můžete najít inspiraci pro úpravy pro svá selfie od jiných lidí a komunikovat s nimi.

Navíc vám umožňuje vytvářet GIFy a videa pomocí fotografií pořízených vaším fotoaparátem. V této aplikaci najdete mnoho dalších funkcí, takže bych doporučil zkontrolovat tuto.

B612

B612 je všestranná aplikace pro fotoaparát, fotografie a videa, má širokou škálu funkcí, které vám pomohou pořídit perfektní selfie. Dodává se s trendy filtry, nálepkami, efekty a možnostmi úprav, které jsou aktualizovány téměř denně.

Jednou z nejlepších funkcí této aplikace je, že vám umožňuje vytvořit si filtr, který můžete použít k pořizování selfie prostřednictvím vestavěného fotoaparátu. Tato aplikace nedávno zahrnovala také funkce AR, takže od ní můžete očekávat skvělé možnosti.

B612 si můžete zdarma stáhnout na zařízení se systémem Android a iOS.

Závěrečná slova

Nejlepší využití selfies aplikací není úplně změnit váš fyzický vzhled, ale vylepšit fotografii, aby se vyrovnaly určité situace. Pokud máte například unavený obličej kvůli nedostatku spánku, máte problémy s osvětlením nebo kvalita vašeho fotoaparátu není nejlepší.

Výše uvedené selfie aplikace vám pomohou v těchto a dalších situacích.

Dále se dozvíte, jak z fotografií odstranit nežádoucí objekty.

x