11 univerzálních aplikací pro přidání produktů z libovolného webu [2023]

Často zapomínáte na narozeniny svých blízkých a dokupujete jim dárky na poslední chvíli? Nebo jste někdo, kdo se na něco díval, ale teď si to nemůže dovolit?

Nebojte se, protože aplikace pro seznam přání vám pomohou splnit vaše potřeby. Díky tomu si můžete sestavit přizpůsobenou kolekci zboží, které chcete zakoupit, a uložit ji na svůj uživatelský účet pro pozdější použití. Pojďme pochopit obrovské využití aplikací na seznamu přání v našem každodenním životě.

Co jsou aplikace pro seznam přání?

Vytvořte si seznam přání, seznam nápadů na dárky, seznam svátků nebo nákupní seznam rychle a snadno pomocí aplikace Wishlist. Můžete sledovat změny cen ve více obchodech a usnadnit nákup vytvořením seznamu přání.

Abyste ze svého seznamu přání pro příští velkou událost vytěžili maximum, je nejlepší plánovat. Aplikace seznamu přání vám mohou pomoci uspořádat vaše volby tak, abyste dosáhli maximálního užitku.

Proč byste měli používat aplikace pro seznam přání?

Aplikace seznamu přání jsou vaším dokonalým přítelem, který odstraní všechny vaše strasti. Zatímco některé aplikace pro seznam přání vám pomohou s rozdáváním dárků, jiné vám umožní vytvořit seznam věcí, které si chcete koupit.

Zde je několik důvodů, proč byste měli používat aplikace pro seznam přání:

 • Můžete sledovat zboží, které chcete koupit pro budoucí použití.
 • Svůj seznam přání můžete sdílet se svými blízkými. Mohou vám dát dárky, které se vám líbí.
 • Influenceři jej mohou využít ke sdílení nejlépe tříděných produktů na trhu.
 • Pokud vám dojdou peníze, uložte si svůj produkt do aplikace wishlist. Můžete si to pak koupit, když si to můžete dovolit.

Přijďte se podívat na některé z nejlepších aplikací pro seznam přání na trhu.

Obdarovaný

Giftful usnadňuje vytvoření dokonalého seznamu přání. Můžete si vytvořit registr nebo seznam přání a sdílet je s přáteli a rodinou, kteří si pak mohou nárokovat položky, které chtějí darovat.

Dárky můžete přidávat z libovolného webu pomocí prohlížeče v aplikaci nebo klepnutím na symbol sdílení na libovolném odkazu. Navíc můžete vyhovět přáním přátel, aniž by o tom věděli, takže budou překvapeni, když jim dáte jejich dárek. To jen usnadňuje přidávání přání do seznamu.

  Jak zablokovat číslo na iPhone

Tuto aplikaci si můžete stáhnout pro své zařízení iOS.

WishUpon

Vytvářejte a sdílejte své seznamy přání pro všechny nákupy na jednom místě pomocí WishUpon. Když cena uložených položek klesne, aplikace vás upozorní e-mailem. Navíc prostřednictvím aplikace objevujte denní nabídky a exkluzivní slevy.

Podívejte se, co je populární na seznamech přání jiných lidí v kanálu Prozkoumat. Pro bezproblémové používání si nainstalujte bezplatné rozšíření prohlížeče plně propojené s mobilní aplikací Wishupon.

Aplikace je k dispozici ke stažení v Obchodě Play i App Store.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

WishSprout

Aplikace WishSprout vám může pomoci tím, že poskytuje upozornění push v reálném čase, abyste získali komentáře vašich přátel, jakmile uložíte položku do seznamu. To vám již nikdy nedovolí provést samostatný nákup přes internet.

Vyhněte se nutnosti někoho osobně žádat o požadovaný dárek. Jednoduše jim pošlete odkaz na váš registr Wishsprout a uvidíte, jak se práce zázračně odvede za vás. Všechny vaše oblíbené položky lze spravovat a sledovat na jednom místě. Díky tomu je ideální aplikací pro nakupování, seznamy bucketů atd.

Tuto aplikaci můžete získat na zařízeních Android i iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Věci, které mě dostanou

Aplikace Things To Get Me je zcela nezávislá na jakémkoli obchodě. Na váš aktuální seznam lze přidat jakoukoli položku, kterou můžete sdílet s rodinou a přáteli, aby si mohli odškrtávat položky, které vám dostávají.

Uživatelská zkušenost je s touto aplikací bezproblémová. V aplikaci můžete snadno udržovat a kontrolovat svůj seznam přání. Vytvoření účtu v aplikaci Seznam přání vám umožní spravovat několik seznamů. Nejlepší na tom je, že tato aplikace je zcela zdarma.

Stáhněte si tuto aplikaci do zařízení Android a iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Listery

Použití Listery je nejlepší a nejjednodušší způsob, jak spravovat seznam dárků. Nemusíte sledovat další stránky nebo seznamy přání, protože vše je k dispozici zde. Sdílejte odkaz na svůj seznam přání s rodinou a blízkými společníky, aby vám mohli poskytnout to, co potřebujete.

S Listery Plus nyní můžete vytvářet neomezené seznamy a přání. Nejlepší je absence rušivé reklamy a odkazů na obchody partnerů. Můžete také zpřístupnit soukromé seznamy a chutě pouze vám.

  Jak hledat více typů souborů v Průzkumníku souborů

Pomocí této aplikace zajistíte, že nikdy nezmeškáte příležitost, která vám změní život. Pokud se událost blíží, aplikace Listery vás upozorní. Tímto způsobem zůstanete připraveni a připraveni vytvořit seznam přání pro jednotlivce, na kterých vám záleží.

Tato aplikace je k dispozici ke stažení pro Android i iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Giftbuster

Vytvořte si svůj vlastní registr dárků na Giftbuster pro vše od dárků k narozeninám po svatební dary. Umožněte svým blízkým snadno a rychle poznat vaše skutečné současné preference.

Jediným kliknutím uložte všechny odkazy a podrobnosti o produktu, aniž byste museli opustit prohlížeč. Navíc získejte kupóny, změny cen a upozornění na nabídky od svých oblíbených značek.

Kapacita pro vytváření více seznamů pomocí této aplikace je její nejlepší funkcí. Používání aplikace Giftbuster tedy nebude mít za následek žádné další výčitky, vracení peněz nebo vrácení peněz.

Tuto aplikaci můžete získat v Obchodě Play i App Store.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

WishList.com

WishList.com usnadňuje přidání jakékoli položky z libovolné webové stránky. Nyní můžete poskytnout seznamy přání rodině a přátelům a získat požadované dárky. Stačí uložit ty nejlepší z libovolného webu pro vás nebo pro ostatní.

Jednoduše jej uspořádejte na jednom místě a pošlete svým blízkým. Můžete vytvářet krásné, personalizované seznamy přání na WishList.com s fotografiemi a grafikou na pozadí a sdílet tyto seznamy přání s přáteli a rodinou.

K pozvání na shromáždění nebo aktivity můžete také využít jejich rozsáhlou obrázkovou knihovnu nebo zaslat své fotografie. Sledujte jednotlivce, kteří sdílejí vaše zájmy, abyste viděli, co je na jejich seznamu přání. Z jejich seznamu můžete rychle přidat zboží do svého seznamu přání.

Stáhněte si aplikaci pro vaše zařízení Android a iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Elfster

Na dovolené a jiná společenská setkání je Elfster nejlepším způsobem, jak organizovat výměny dárků, seznamy Secret Santa a seznamy dárků. Vaše rodina a přátelé si mohou vytvořit seznam přání, aby byl nákup pohodlný po celý rok.

Zjednodušte si nákup dárků a už se nikdy nestresujte tím, že nemáte žádné návrhy. Podívejte se na nákupní trendy a seznamy přání, abyste viděli, co zákazníci chtějí.

Pro vaše nadcházející nápady na dárky Elfster dokonce připravuje doporučení na dárky. Abyste zajistili, že rodinní příslušníci koupí vašim dětem ideální dárek, můžete přidat přání do jejich seznamu přání.

  11 FTP/SFTP klientů, které musíte znát jako správce systému a vývojáře

Stáhněte si tuto aplikaci z Obchodu Play nebo App Store.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Wishr

Wishr umožňuje snadné sdílení seznamů přání v digitální éře. Seznamy přání můžete bez námahy sdílet s každým jediným kliknutím. Do aplikace byste dotyčného neměli zvát, ale můžete hlasovat o tom, co mu chcete nabídnout.

Každá osoba, která zadá návrh na dárek, může zobrazit návrhy ostatních. Neexistují tedy žádné duplicitní dárky, protože je snadné hlasovat o tom, kdo dostane jaký dárek.

Můžete také poskytnout obrázky, aby každý pochopil, co se říká. Ať už jste streamer nebo influencer, dejte svému publiku své nápady nebo doporučení produktů prostřednictvím této aplikace.

Tuto aplikaci nyní můžete získat pro svá zařízení iOS a Android.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Make-A-List od Garbeka

Aplikace Garbek’s Make-A-List vám pomůže udržet si pořádek. Můžete vytvářet nákupní seznamy, seznamy úkolů, seznamy přání nebo jakýkoli jiný seznam, který potřebujete. Počet seznamů, položek seznamu nebo poznámek, které můžete přidat, není omezen.

Můžete sdílet své seznamy nebo poznámky a převádět zvuk na text. Můžete si také nastavit připomenutí pro své seznamy nebo poznámky, takže nikdy nezapomenete na důležitá data v životě svých blízkých. A s tímto softwarem můžete používat emotikony.

Stáhněte si a používejte tuto aplikaci na zařízení Android.

Giftster

Giftster usnadňuje a zpříjemňuje předávání dárků celé rodině. Vytvořte si seznamy přání pro svatby, miminka, vánoční svátky a narozeniny ve své nové rodinné skupině a sdílejte je se všemi.

Každý může přistupovat a nakupovat ze seznamů přání ostatních na jednom místě a může označit položky jako zakoupené, aby se zabránilo rozdávání duplicitních dárků.

Příjemce daru si není vědom svého stavu, chrání překvapení. Nastavte své seznamy jako soukromé, sdílené pouze se skupinami nebo veřejné, aby si je mohl kdokoli prohlížet ve vyhledávání, nebo sdílet odkaz pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Stáhněte si tuto aplikaci z Obchodu Play ještě dnes.

Závěrečná slova

Díky nainstalované univerzální aplikaci pro seznam přání ve vašem prohlížeči může být vaše online nakupování efektivnější a organizovanější. Tyto aplikace popsané v tomto článku vám mohou pomoci ušetřit čas a sledovat požadované produkty na více webech.

Pokud tedy hledáte univerzální aplikaci pro přidávání produktů z libovolného webu, prozkoumejte tento seznam pro perfektní nákup.

Dále se podívejte na platformy pro dárky zaměstnanců, abyste zajistili šťastnější pracoviště.