12 aplikací Photo Collage pro úpravu a spojení vašich nejlepších fotografií dohromady

Znovu prožít staré časy s fotoalbem je vždy výjimečné.

Je to jako vracet se k těm sladkým vzpomínkám na dětství nebo na den, kdy jste první den na vysoké potkali svou milovanou dámu. Dokážete si představit všechny tyto okamžiky v jediném snímku na dosah ruky? Pokud ne, pak je čas si to představit. Ano, slyšeli jste dobře. S fotografickou koláží je to možné.

Fotografická koláž je jedním z nejznámějších druhů fotografického umění. Ať už chcete vytvořit grafiku pro vaši firmu, popřát narozeniny nebo pozvat své kolegy na obchodní akci. Aplikace fotografické koláže má vestavěné šablony, které se hodí pro každou příležitost.

Rozsáhlá sbírka aplikací pro fotografické koláže usnadnila vytvoření dobře navrženého obrázku a udržení nejlepších okamžiků pohromadě.

Jste připraveni vyzkoušet si aplikaci pro koláže fotografií a vytvořit poutavé návrhy, které přitáhnou pozornost vašich sledujících?

Podívejte se na tyto aplikace pro fotografické koláže, abyste během chvilky vytvořili poutavé vizuály.

Co je aplikace Photo Collage?

Aplikace Photo Collages je aplikace, která vám umožní uspořádat více obrázků do jednoho obrázku. Aplikace pro koláže vám umožňuje spojit své nejlepší snímky přidáním snímků vašich vzpomínek z dětství nebo cesty z dětství do dospělosti.

Pomocí aplikace pro koláže fotografií můžete používat filtry, manipulovat s nimi, prolínat a provádět několik dalších funkcí.

Co je třeba zvážit při výběru aplikace Photo Collage

Není pochyb o tom, že na trhu je k dispozici mnoho aplikací pro koláže fotografií. Ale výběr kolážové aplikace se liší od člověka k člověku. Při výběru aplikace pro koláže zvažte tyto faktory.

#1. Funkce

Hlavním faktorem určujícím výběr aplikace pro fotografické koláže jsou její špičkové funkce. Díky pokročilým funkcím a špičkovým funkcím můžete vytvořit obchodní koláž, která přivede zákazníka k vaší firmě. Ať už vytváříte osobní koláž nebo vás zveme na událost, funkce hrají klíčovou roli.

#2. Služby zákazníkům

Jako každá aplikace a produkt je při řešení stížností zásadní zákaznický servis. Aplikace pro koláže fotografií je stejná. I vysoce kvalitní aplikace může v určitém okamžiku selhat; to je místo, kde vám spolehlivý zákaznický servis pomůže vyřešit problémy.

  Nemůžete smazat aplikace na iPhone nebo iPad? 10 způsobů, jak problém vyřešit

#3. Náklady

Cena je dalším a nejvlivnějším faktorem při výběru aplikace pro koláže fotografií. Výběr aplikace pro koláže neznamená, že byste měli překročit svůj rozpočet. Pro stanovení rozpočtu je nezbytné vzít v úvahu denní používání aplikace. Čím více času strávíte aplikací koláže, tím lépe se můžete rozhodnout o svém rozpočtu.

Trh je zaplaven bezpočtem aplikací pro fotografické koláže, ale výběr toho nejlepšího z nich znamená rozdíl ve vytváření vizuálně přitažlivé koláže. Zde jsme odhalili některé nejlepší aplikace pro koláž fotografií. Pojďme prozkoumat!

Adobe Express

Aplikace Adobe Express nebyla výslovně navržena pro ty, kteří chtějí vytvářet fotografické koláže, ale svou práci plní dobře.

Navzdory pověsti Adobe, že má vysoce kvalitní produkty, je tato konkrétní aplikace mnohem přístupnější a uživatelsky přívětivější než profesionální sada produktů Adobe, která je známá svou vysokou kvalitou.

Kromě podnícení vaší kreativity vám Adobe Express může pomoci vytvořit online fotografickou koláž, která vypadá profesionálně.

Funkce

 • Skládání obrázků je snadné.
 • Umožňuje synchronizovat snímky z více zdrojů.
 • Snadno sdílejte koláže na Facebooku, Twitteru, Instagramu a dalších.

Aplikaci si můžete stáhnout z Google Play Store a App Store.

Canva

Canva je jednou z předních aplikací pro fotografické koláže, které si nemůžete dovolit vynechat v seznamu nejlepších aplikací pro fotografické koláže. Umožňuje vytvářet koláže během chvilky. Od digitálních marketérů po vývojáře webových stránek je ideální pro každého, kdo chce rychle a dokonale sestavit profesionální fotografické koláže.

Umožňuje vám pracovat s vlastními rozměry a má mnoho možností úprav, včetně funkce koláže, která je skvělá pro vytváření koláží z vašich fotografií.

Funkce

 • Fotografie lze upravovat přidáním textu.
 • Procházejte obrázky ve své galerii nebo si vyberte prémiové obrázky z knihovny.
 • Navrhování je rychlé a snadné.

Tato aplikace je k dispozici pro zařízení Android i iOS.

Picsart Studio

Picsart studio je nejstarší aplikace pro vytváření koláží fotografií, kterou používá více než 500 milionů uživatelů a která převádí fotografie na koláže. Je to robustní a všestranný program, který dokáže vytvářet nejrůznější koláže.

Díky funkci historie můžete svá předchozí díla kdykoli obnovit jejich načtením z databáze programu.

Funkce

 • Na Picsartu je k dispozici nespočet fotorámečků.
 • Obrázky a nálepky jsou k dispozici zdarma.
 • Uživatelské rozhraní aplikace se snadno používá.

Stáhněte si tuto aplikaci z Google Play Store a App Store.

Obrazová koláž

Aplikace pro fotografické koláže PicCollage je jednou z nejlepších na trhu, protože uživatelům umožňuje rychle a kreativně kombinovat fotografie z mobilu a vytvářet neuvěřitelně krásné koláže.

  Proč je můj ventilátor Mac tak hlasitý? 14 způsobů, jak opravit přehřívající se Mac!

S aplikací máte na výběr řadu rozvržení a k zobrazení obrázků můžete použít také fotografickou mřížku.

Funkce

 • Samolepky pomáhají zdobit obrázky a koláže.
 • Obrazové zprávy jsou jedinečné.
 • Kresby lze přidat do vaší koláže.

Tato aplikace je dostupná v App Store i Play Store.

Diptický

Diptic Photo Collage Maker je všestranná a rozsáhlá aplikace pro fotografické koláže navržená výhradně pro uživatele produktů Apple a mezi fanoušky je považována za oblíbenou. Kromě vytváření zajímavých video koláží pomocí této aplikace vám také umožňuje upravovat videa a přidávat hudbu.

Funkce

 • K dispozici je široká škála rozvržení a filtrů.
 • Snadné použití.
 • Integruje se s Flickrem a Twitterem.

Aplikaci si můžete stáhnout z App Store.

PicPlayPost

Pokud jste kreativní člověk s talentem zachytit spontánní okamžiky v přírodě, video může být ideálním prostředkem k zachycení těchto autentických okamžiků. PicPlayPost je aplikace pro video koláže, která je vítaným doplňkem do prostředí aplikací, kterému dominují aplikace pro koláže pouze pro fotografie.

Funkce

 • Můžete vytvořit video koláže až se šesti klipy.
 • Videokoláž může trvat až deset minut a může obsahovat hudbu.
 • Podporuje širokou škálu obrazových formátů, videí a GIFů.

Aplikaci si můžete stáhnout z Google Play Store a App Store.

piZap

Aplikace koláže piZap má téměř neomezené rozvržení pro vytváření úžasných nejlepších fotografických koláží. Chcete-li ze svých fotografií vytěžit maximum, vytvořte obdélníky, srdce, kruhy nebo smíšené tvary, které prostřednictvím nich ilustrují příběh.

Vytvoření koláže může být zábavné a snadné, pokud použijete filtry, nálepky, rámečky nebo okraje, aby vaše fotografie vypadaly zajímavěji, než je vytvoříte.

Funkce

 • V databázi lze nalézt celkem 1,6 milionu stock obrázků a 367 písem.
 • V této aplikaci jsou rozvržení koláží smíšených tvarů a rozvržení koláží srdce.
 • Aplikace vám umožňuje přidat barevné nálepky na vaše fotografie.

Tato aplikace je k dispozici pro zařízení Android i iOS.

Phototastic Collage Maker

Aplikace Phototastic Collage Maker vám umožní vytvářet krásné koláže pomocí několika klepnutí na tlačítko. Kromě široké škály šablon dostupných v aplikaci najdete také široký výběr pozadí, nálepek a písem.

Do obrovské sbírky se přidává neustálý přísun nových designů. Můžete vytvořit koláže s maximálně 25 fotografiemi. Phototastic má také bohaté možnosti přizpůsobení, což z něj dělá kompletní prostředí pro úpravu fotografií.

Funkce

 • K dispozici je široká škála možností přizpůsobení.
 • K dispozici je více než 50 šablon pro navrhování úžasných fotografických koláží.
 • Umožňuje vám vytvořit fotografickou koláž pro Windows 10 a 11.
  Naučte se R a staňte se datovým vědcem

Stáhněte si aplikaci z obchodu Google Play a užívejte si!

PhotoGrid

PhotoGrid je skvělá aplikace pro vytváření fotografických koláží s mnoha užitečnými funkcemi, jako jsou koláže videí a fotografií, funkce pro úpravu videa a fotografií, prezentace a spousta dalších funkcí, díky kterým je to skvělý web. Tento nástroj kombinuje vaše upravená videa, fotografie a další zábavné prvky, jako je text a emotikony, s vaší hudbou.

Funkce

 • Aplikace vám umožní vytvořit koláž s až 18 fotografiemi.
 • Pomocí této aplikace si můžete vybrat z více než 100 rozvržení rámečků.
 • Nabízí široký výběr pozadí, písem a samolepek.

Aplikaci si můžete stáhnout z App Store.

Ribbet

Zjednodušené rozvržení a základní nástroje pro úpravy dělají z Ribbet oblíbenou bezplatnou aplikaci pro koláže fotografií pro uživatele s malými zkušenostmi s úpravami. Vyberte si z různých koláží pro jakoukoli událost, příležitost nebo náladu. Prozkoumejte řadu nástrojů pro úpravy a přidejte nálepky a text pro osobní dotek.

Funkce

 • Nástroje pro úpravu fotografií.
 • Samolepky a překryvy jsou specifické pro dovolenou.
 • Určeno pro začátečníky.

Tato aplikace je k dispozici pro zařízení Android i iOS.

Rozložení podle Instagramu

Mezi nejlepšími bezplatnými aplikacemi pro vytváření koláží fotografií je Instagram Layout poctěn tím, že je proslulým jménem v aplikacích pro koláže, protože se může pochlubit vysokou hodnotou značky a je velmi uživatelsky přívětivý.

Rozvržení bylo navrženo tak, aby maximalizovalo uživatelský zážitek z Instagramu, služby, kterou lze označit za jednu z největších online galerií na světě.

Bezplatný tvůrce obrazových koláží, který tato aplikace poskytuje, má několik funkcí, které vám usnadní používání a porozumění.

Funkce

 • Vaši práci mohou vidět přátelé.
 • Remixování více než devíti fotografií je možné.
 • Galerie umožňuje ukládat rozvržení.

Stahování je k dispozici pro zařízení Android i iOS.

Pixlr

Předplatitelé sady Pixlr aplikací pro úpravu fotografií mohou zachytit každý okamžik svým jedinečným stylem. Editor Pixlr obsahuje běžné uživatelské rozhraní podobné Photoshopu, které uživatelům umožňuje pracovat ve vrstvách, nahrazovat barvy, transformovat objekty a mnoho dalšího s velkým výkonem na dosah ruky.

Funkce

 • Snadno se integruje s platformami sociálních médií, jako je Instagram a Facebook.
 • Dodává se s vestavěnými šablonami.
 • Obsahuje rozvržení a filtry, které vám pomohou vytvořit působivé fotografické koláže.

Aplikaci si můžete stáhnout z Google Play Store a App Store.

Závěrečná slova

Nyní, když máte ty nejlepší aplikace pro fotografické koláže, vyberte si tu, která vyhovuje vašim potřebám a pomůže vám navrhnout nejpůsobivější koláž.

Pro všechny začátečníky je Canva ideální volbou a její snadno použitelné rozhraní a spousta bezplatných nástrojů usnadňují návrh koláže, která se nejlépe hodí pro každou příležitost.

Dále se můžete podívat na některé nejlepší aplikace pro vytváření memů, které zvýší zábavu na sociálních sítích.