12 nejlepších bezdrátových adaptérů CarPlay pro bezpečnou jízdu

Přicházíte pozdě na schůzku a procházíte hustým provozem, když vám najednou zazvoní telefon. Neodvážíte se spustit oči ze silnice ani ruce z řízení, ale zároveň to může být důležitý hovor. Zní to povědomě? Toto je úlovek 22, se kterým jsme se všichni potýkali znovu a znovu. S bezdrátovými adaptéry CarPlay se však můžete tohoto hovoru zúčastnit a také řídit své auto.

Jezdíte hodně autem? Chcete si z toho udělat zábavu? Podívejte se na nejlepší aplikace pro Android Auto, díky kterým bude řízení bezpečné a zábavné.

Co jsou bezdrátové adaptéry CarPlay?

Bezdrátové adaptéry CarPlay vám umožní připojit auto k telefonu a užívat si všechny jeho aplikace na obrazovce, bez jakýchkoli drátů nebo kabelů.

Výhody:

 • Pohodlí
 • Lepší navigace přes Mapy
 • Nemusíte ovládat svůj telefon, abyste mohli volat nebo přijímat a odesílat zprávy, připojovat se ke své oblíbené hudbě atd.

Trh s bezdrátovými adaptéry CarPlay má mnoho modelů od různých značek a možná nevíte, který vyhovuje vašim potřebám. Abychom to zjednodušili, provedli jsme náš průzkum a uvedli jsme 12 nejlepších bezdrátových adaptérů CarPlay, aby bylo řízení bezpečné, abyste mohli řešit nouzové situace, aniž byste sami museli přistávat.

WQQBFF

WQQBFF je kompatibilní se systémy Apple CarPlay. S tímto zařízením máte z telefonu přístup k různým službám Apple, jako jsou telefonní hovory, asistent Siri a navigace, aniž byste se dotkli telefonu. Toto zařízení můžete používat na iPhone, iOS 10+ a většině modelů aut od roku 2016.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadné použití: Jedná se o zařízení typu plug-and-play. Abyste mohli toto zařízení začít používat, nepotřebujete problematické aktualizace ani žádný další software.
 • Plně automatizované řízení: Po konfiguraci tohoto zařízení Wireless CarPlay pomocí telefonu se toto zařízení automaticky připojí k vašemu telefonu pokaždé, když zapnete motor. Užijte si rychlé připojení, protože je dodáváno s vestavěným 5GHz WIFI modulem.
 • Široká kompatibilita: O kompatibilitu se nemusíte starat, protože adaptér je kompatibilní s více než 600 modely automobilů.

WQQBFF je kompatibilní s iPhone, iOS 10+ a většinou modelů aut od roku 2016.

AutoSky 2023 Pro Edition

AutoSky usnadňuje bezstarostnou a uvolněnější jízdu. Toto zařízení umožňuje uživatelům převést kabelové CarPlay na bezdrátové CarPlay.

Klíčové vlastnosti

 • Rychlé nastavení: AutoSky Wireless CarPlay Adapter se snadno konfiguruje a automaticky se připojí po prvním připojení. Vše, co potřebujete, je zajistit, aby bylo po konfiguraci nastavení WiFi zapnuto Bluetooth.
 • Snadné aktualizace: Zkontrolujte QR kód v návodu k tomuto adaptéru a naskenujte jej, abyste získali nejnovější aktualizace.
 • Široká kompatibilita: Tento adaptér je kompatibilní s více než 600 modely automobilů.
 • Flexibilní: V závislosti na vašem továrním modelu CarPlay můžete k připojení tohoto adaptéru k telefonu použít moduly 2,4 GHz a 5 GHz.
  iPhone + AI = 🔥

AutoSky je kompatibilní se smartphony Apple od iPhonu 6 a vyšším, běžícím na iOS 10 a vyšším.

OTTOCAST

OTTOCAST nabízí jednorázovou funkci plug-and-play, kde vše, co musíte udělat, je zapojit adaptér, zapnout WiFi telefonu a spárovat Bluetooth pro automatické připojení.

Klíčové vlastnosti

 • Plug & play: Nakonfigurujte jednou a užijte si automatické připojení, kdykoli zapnete motor.
 • Široká kompatibilita: Tento adaptér funguje perfektně s více než 600 modely automobilů se systémy Factory OEM Wired CarPlay. Není však kompatibilní se zařízeními Android.
 • Špičkový výkon: Tento adaptér má vestavěný 5G čip, což se promítá do rychlého připojení a rychlosti přenosu dat.

Bezdrátové adaptéry CarPlay OTTOCAST jsou kompatibilní s iPhony.

URJD

URJD vám umožňuje bezdrátový přístup k aplikacím vašeho telefonu, jako jsou Zprávy, Navigace, Mapy Google, Siri a další.

Klíčové vlastnosti

 • Kompaktní design: Toto zařízení je kompaktní, takže nezabere tolik místa ve vašem autě.
 • Snadné a rychlé připojení: První konfigurace je snadná a rychlá. Poté se toto zařízení připojí přibližně za šest sekund, kdykoli zapnete motor.
 • Různé kompatibilní modely aut: Je kompatibilní s většinou aut s Factory Wired CarPlay od roku 2015.

URJD je kompatibilní se zařízeními se systémem iOS 10+, od iPhonu 6 a vyšším.

Eleacc 5.0

Eleacc 5.0 vám umožňuje přejít bez drátů s další výhodou poskytování nejnovější aktualizace firmwaru pro tento adaptér online pro aktualizace.

Klíčové vlastnosti

 • Malý, ale silný: Tento adaptér velikosti dlaně zabírá ve vašem vozidle jen málo místa. Tento produkt má dva typy datových kabelů; USB typu A až C a typu C až C.
 • Rychlý: Užijte si rychlé připojení s podporou 5,8 GHz WiFi a 5,2 Bluetooth. Technologie Next Generation & Signal Filter zajišťuje konektivitu bez zpoždění nebo přerušení.
 • Plug and play: Po první instalaci se automaticky připojí k telefonu, když zapnete motor.
 • Kompatibilní s mnoha modely automobilů: Je kompatibilní s téměř 98 % OEM Wired CarPlay CarPlay a iPhonů.

Eleacc 5.0 Wireless CarPlay Adapter je kompatibilní s iPhony a má vysokou míru kompatibility přes 98 % s vozidly.

Phoebus Link převádí auta s vestavěným továrním CarPlay na bezdrátové systémy. Tento produkt váží pouze 4,2 unce a je vybaven průběžnými aktualizacemi firmwaru, aby bylo zajištěno, že adaptér běží na nejnovějším softwaru.

  Jak získat Philo 7denní bezplatnou zkušební verzi

Klíčové vlastnosti

 • Plug and play: Tento adaptér se automaticky připojí k telefonu po zapnutí motoru auta.
 • Podpora mnoha vozidel: Bezdrátový CarPlay adaptér Phoebus Link je kompatibilní s většinou vozů od roku 2015 se systémy Wired CarPlay.
 • Hands-free operace: Můžete si užívat různé funkce, jako je hlasové ovládání a asistent Siri, aniž byste se během řízení dotkli telefonu.

Bezdrátové adaptéry CarPlay Phoebus Link jsou kompatibilní s iPhone 5 a vyšším.

CARLIET

CARLIET přeměňuje OEM kabelová auta Apple CarPlay CarPlay z roku 2015 na bezdrátové systémy. Tento adaptér dokonale zdědí režim továrního CarPlay a přenese všechny aplikace vašeho telefonu na obrazovku auta.

Klíčové vlastnosti

 • Plug and play: Po první instalaci se váš telefon automaticky připojí k systému CarPlay, kdykoli zapnete motor. Musíte se však ujistit, že jste na svém telefonu povolili bezdrátové připojení a že již není připojen k jiným zařízením.
 • Rychlý: Užijte si rychlý přenos 5 GHz s vysokorychlostním přenosem dat a nízkou latencí zvuku.
 • Řízení handsfree: Přijímejte hovory a přistupujte k mapám a všem aplikacím pro zasílání zpráv v telefonu, aniž byste se ho dotkli.

CARLIET podporuje iPhone 6 a modely nad touto verzí a verze iOS 10 a vyšší. Dále podporuje pouze vozy s OEM (drátovým) Apple CarPlay.

Auformer

Auformer převádí OEM Wired CarPlay Cars na bezdrátové systémy. Tento adaptér je kompatibilní s téměř 98 % vozů vyrobených od roku 2013 a s továrním systémem CarPlay.

Klíčové vlastnosti

 • Plug and play: K připojení bezdrátového adaptéru Autoformer CarPlay k vašemu iPhone nepotřebujete další software ani hardware. Po první instalaci se adaptér po zapnutí motoru automaticky propojí s vaším iPhonem.
 • Kompaktní: Tento adaptér má elegantní a lehký design, který usnadňuje přenášení, aniž by zabíral mnoho místa ve vašem vozidle.
 • Rychlý: Tento adaptér má modul 5,8 GHz, takže připojení a přenos dat jsou bezproblémové.
 • Snadná aktualizace: Při online aktualizaci firmwaru bezdrátového adaptéru Autoformer CarPlay můžete vždy získat nejnovější funkce.

Bezdrátové adaptéry CarPlay Auformer podporují iPhone IOS 6 a vyšší.

GUSSLM

GUSSLM vám umožňuje udržovat plnou funkci CarPlay a přistupovat ke službám, jako je hlasové ovládání, asistent Siri, zasílání zpráv a navigace, bezdrátově a bez dotyku telefonu.

Klíčové vlastnosti

 • Plug and play: Po první instalaci se adaptér automaticky připojí k vašemu iPhone, když zapnete motor.
 • Široká kompatibilita: Můžete použít více než 600 modelů automobilů s továrně nainstalovanými systémy Wired CarPlay.
 • Rychlý: Užijte si rychlé připojení, protože tento adaptér má vestavěný 5Ghz WIFI modul pro rychlý přenos dat.
  Jak přizpůsobit stránku Nová karta Microsoft Edge

GUSSLM je kompatibilní s modely aut od roku 2015 a podporuje iPhony s iOS 13 a vyšším.

CPCGER

CPCGER zajišťuje, že již nebudete muset řešit zamotané dráty, protože přemění váš kabelový CarPlay na bezdrátový. Umožňuje nativní přístup k hovorům, aplikacím pro zasílání zpráv a navigaci bez kabelového připojení v telefonu.

Klíčové vlastnosti

 • Snadná konfigurace: Ke konfiguraci tohoto adaptéru s vaším iPhonem nepotřebujete další software ani hardware. Potřebujete pouze kabelový systém CarPlay, telefon a tento adaptér.
 • Vysoká kompatibilita: Tento adaptér má více než 600 modelů automobilů s továrními systémy CarPlay.
 • Automatizovaný zážitek z jízdy: Po úvodní konfiguraci se připojení naváže automaticky po zapnutí motoru, protože jej napájí vestavěný 5GHz WIFI modul.

CPCGER je kompatibilní pouze s Apple CarPlay.

CarlinKit 3.0

CarlinKit 3.0 je užitečný při převodu vašeho kabelového CarPlay na bezdrátový systém. Tento adaptér funguje pouze s vozy, které mají Wired CarPlay, a některými modely pro trh s náhradními díly.

 • Snadné připojení a přehrávání: Po první konfiguraci se tento adaptér automaticky připojí k telefonu, kdykoli zapnete vozidlo.
 • Kompatibilní s různými vozidly: Bezdrátový CarPlay adaptér Carlink 3.0 je kompatibilní s většinou vozů vydaných od roku 2015+ a má funkci CarPlay.
 • Hands-free: Jakmile je adaptér připojen k telefonu, můžete přistupovat ke všem aplikacím telefonu na obrazovce, aniž byste jej připojovali k CarPlay pomocí kabelu.

CarlinKit 3.0 je kompatibilní s modely telefonů iPhone 5 až iPhone 14 Pro Max.

AutoSky

AutoSky je plug-and-play adaptér. Podporuje rozšíření USB-A a USB-C a obsluhuje širokou škálu modelů CarPlay.

Klíčové vlastnosti

 • Snadná konfigurace: Abyste mohli toto zařízení začít používat, potřebujete pouze tento adaptér, systém Wired CarPlay a váš iPhone. Následná připojení budou automatická, pokud je v telefonu povoleno bezdrátové připojení.
 • Kompatibilní s mnoha auty CarPlay: Bezdrátový adaptér CarPlay AutoSky je kompatibilní s více než 600 vozy s Wired CarPlay.
 • Online aktualizace: Firmware tohoto adaptéru můžete aktualizovat naskenováním QR kódu v příručce a vyhledáním aktualizací online.

Bezdrátové nabíječky AutoSky CarPlay vyhovují iPhone 6 a vyšším, s operačním systémem kompatibilním s iOS 10 a vyšším.

Kdo je ze všech nejmocnější adaptér?

Výběr toho správného se může zdát komplikovaný, vezmeme-li v úvahu tolik bezdrátových adaptérů CarPlay. Rozhodujícím bodem je však kompatibilita, protože funkce většiny modelů jsou podobné. Kromě toho bude výběr také záviset na dalších faktorech, jako je váš rozpočet a tovární model CarPlay ve vašem autě. Jakmile budete mít správný model, vše, co musíte udělat, je posadit se a nechat hlasového asistenta, aby se postaral o zbytek, kromě řízení.

Zatímco bezdrátové adaptéry CarPlay učiní váš telefon při jízdě dostupnější, zde je nejlepší příslušenství do chytrého auta, na které byste si měli dát pozor!