12 nejlepších bezdrátových lavalierových mikrofonů pro vlogging

Jste vloger? Pokud ano, pak si nemůžete nechat ujít pořízení vysoce kvalitního mikrofonu. Čtěte dále a získejte nejlepší bezdrátové mikrofony Lavalier pro vlogging.

Investice do vhodných mikrofonů, zvláště pokud jste vloger, se vám znatelně vrátí. Kvalitní mikrofon je výhodou. V současné době se mnoho vlogerů rozhoduje používat bezdrátové mikrofony, protože vytvářejí méně hluku.

Když se pohybuji na ulici, často najdu spoustu tvůrců, kteří používají mikrofony Lavalier, protože se velmi snadno přenášejí a manipulují. Pokud máte také rádi tvorbu obsahu, pak zjistíte, že tyto mikrofony budou vaším nejlepším přítelem. Chcete-li se o tom dozvědět více, postupujte podle tohoto článku.

Co je bezdrátový mikrofon Lavalier?

To se vám bude líbit, pokud jste někdy chtěli křišťálově čistý zvuk, aniž byste museli řešit těžké vybavení. Dovolte mi, abych vám představil zázrak současné audiotechniky: bezdrátový mikrofon Lavalier.

Ať už jste profesionální vysílatel, tvůrce obsahu nebo jen někdo, kdo miluje zachycování vzpomínek, toto malé, ale výkonné zařízení změnilo hru v oblasti nahrávání zvuku.

Mikrofon Lavalier se snadno připevní k vašemu oděvu a je lehký a diskrétní, takže se můžete volně pohybovat bez obav ze zamotání drátů. Nejlepší část? Odstraňte nepříjemné situace, kdy musíte držet těžký mikrofon v dlani.

Vše, co musíte udělat, je bezdrátově jej připojit k vašemu záznamovému zařízení a začít nahrávat. Dokonce jsem viděl, jak si někteří lidé připevňují tyto mikrofony na košile nebo oblečení, aby získali křišťálově čisté zvukové nahrávky.

Y

Toto zařízení je nutností pro ty, kteří chtějí zaznamenávat bezchybný zvuk v jakémkoli prostředí, a to díky jeho pozoruhodné kvalitě zvuku a diskrétnímu designu. Budete se ptát, jak jste to zvládli bez bezdrátového mikrofonu Lavalier poté, co zažijete svobodu a čistotu, kterou poskytuje.

Výhody bezdrátového lavalierového mikrofonu

Používání bezdrátového mikrofonu Lavalier v různých situacích nahrávání a prezentace zvuku má mnoho výhod.

Mobilita

Přednášející, herci a řečníci se mohou volně pohybovat, aniž by je omezovaly kabely, protože mají bezkonkurenční mobilitu. Tato mobilita zlepšuje účast a přítomnost na pódiu.

Přesné zachycení zvuku

Klopový mikrofon navíc zaručuje skrytý a nenápadný záznam zvuku, takže je ideální pro živé akce, vysílání a vytváření vlogů. Jeho decentní design zachovává estetiku nedotčenou a zároveň snižuje rušivé vlivy. Absence zřejmé kabeláže zvyšuje elegantní a obchodní image.

Bezvadná kvalita zvuku

Bezdrátové mikrofony Lavalier také poskytují pozoruhodně vysoce kvalitní zvuk tím, že omezují hluk na pozadí a vytvářejí ostrý, stabilní tón. To je nezbytné pro záznam řeči, dialogů a vokálů v hlučném prostředí. Snadné použití bezdrátové technologie usnadňuje nastavení a odstraňuje zamotání kabelů.

Další flexibilita

Bezdrátové systémy Lavalier mají navíc často četné kanály, které uživatelům umožňují vyměňovat frekvence, aby se zabránilo rušení. Díky tomu jsou spolehlivé a přizpůsobitelné nástroje pro řadu použití. Každý, kdo chce zaznamenat bezchybný zvuk a zároveň být flexibilní a profesionální, zjistí, že je to neocenitelný nástroj.

Zjednodušuje práci

Zefektivňuje postprodukční práci a šetří váš čas a úsilí při úpravách zvuku. Se všemi těmito výhodami je bezdrátový mikrofon Lavalier nezbytným doplňkem každého profesionálního vlogera. Zlepší to také kvalitu vašich produkcí a udrží zájem vašeho publika.

  Proč PS4 říká, že informace o kreditní kartě nejsou platné?

Následuje popis některých nejlepších bezdrátových mikrofonů Lavalier pro vlogery, které mohou využít. To nejen zvyšuje kvalitu zvuku, ale také napomáhá mobilitě a flexibilitě napříč platformami.

MAYBESTA Professional Lavalier

Bez ohledu na okolí mu vysoce kvalitní houba odolná proti spreji a vysoká citlivost MAYBESTA Professional Wireless Lavalier Lapel Microphone umožňují zachytit každou nuanci zvuku. Technologie redukce šumu ztlumí jakýkoli vnější hluk, aby byla zachována kvalita zvuku během nahrávání.

Klady

 • Má rychlý a snadný proces nastavení a je velmi uživatelsky přívětivý. Nemusíte být technicky zdatní, abyste mohli okamžitě začít nahrávat.
 • Adaptabilní možnost pro různé okolnosti nahrávání, od mobilní žurnalistiky po tvorbu obsahu na cestách, díky interoperabilitě s iPhony a iPady.
 • Je dostatečně malý, aby se dal držet v ruce nebo nosit jako spona na košili.

Nevýhody

 • Nemusí být tak univerzální pro jiná zařízení nebo platformy, i když funguje dobře s iPhony a iPady.
 • Dlouhé nahrávání nemusí být vhodné pro životnost baterie, což může vyžadovat dobití nebo použití náhradních baterií.

Tento bezdrátový všesměrový kondenzátorový mikrofon je ideální pro nahrávání podcastů, vlogů, filmů a rozhovorů. Je speciálně vyroben pro práci s iPhony a iPady.

Bezdrátový lavalier PQRQP 2 Pack

Ať už se snažíte zlepšit své zvukové dovednosti pro živé vysílání nebo nahrávání, PQRQP 2 Pack Wireless Lavalier Microphones pro iPhone a iPad jsou vynikající volbou. S fantastickou čistotou těchto mikrofonů bude vaše řeč nebo nástroj znít bezchybně.

Klady

 • Tento mikrofon produkuje zvuk nejvyššího kalibru, odborně zachycuje váš hlas nebo nástroj a zaručuje nahrávky nebo vysílání v nejvyšší kvalitě.
 • Tyto mikrofony jsou plug-and-play, mimořádně uživatelsky přívětivé a kompatibilní se standardními zařízeními. Jsou navrženy speciálně pro iPhony a iPady.
 • Tyto mikrofony mají dlouhou životnost díky své robustní konstrukci, která vydrží časté používání.

Nevýhody

 • Pokud chcete tyto mikrofony používat s jinými zařízeními než iOS, možná budete potřebovat další adaptéry, protože jsou primárně vytvořeny pro tyto platformy.

Protože je mikrofon PQRQP velmi uživatelsky přívětivý, je snadné jej bez problémů používat i pro nováčka.

AIKELA Wireless Lavalier Lapel

Pro různá použití, jako je tvorba videa, podcasty, vlogy, rozhovory a tvorba obsahu na YouTube, nabízí AIKELA Wireless Lavalier Lapel Microphone flexibilní možnost zvuku. Tvůrci obsahu na různých platformách najdou tento mikrofon jako pohodlnou možnost díky jeho bezproblémové součinnosti s fotoaparáty, iPhony, iPady a smartphony Android.

Klady

 • Funguje bezchybně s různými gadgety, jako jsou fotoaparáty a chytré telefony.
 • Jednoduché nastavení; není potřeba žádná složitá nastavení.
 • Poskytuje jedinečných 7 hodin pracovní doby pro dlouhé nahrávání.
 • Nabízí zvuk pro váš materiál, který je křišťálově čistý a vysoké kvality.

Nevýhody

 • Je důležité udržovat dostatečnou vzdálenost mezi nahrávacím zařízením a bezdrátovým připojením, protože může mít omezený dosah.
 • Tento mikrofon může v hlučném prostředí zachytit nežádoucí hluk na pozadí, což může snížit kvalitu zvuku.

Pokud hledáte mikrofon, který vám pomůže s dlouhými sezeními vloggingu, pak je pro vás ideální.

Bezdrátový lavalier MAXDORIA 3 v 1

Bezdrátový klopový mikrofon MAXDORIA 3 v 1 je kompatibilní s iPhone, smartphony Android, fotoaparáty, počítači a dalšími zařízeními a představuje flexibilní a snadno použitelnou možnost nahrávání zvuku.

Pro zajištění přesných a čistých zvukových nahrávek mohou zákazníci využít možnost sledování zvuku v reálném čase k poslechu zvuku při jeho nahrávání pomocí sluchátek nebo špuntů zasunutých do slotu Type-C na přijímači.

Klady

 • Technologie 2.4G, která eliminuje prodlevy mezi zvukem a obrazem, poskytuje téměř okamžitý přenos zvuku.
 • Je ideální pro chatování, rozhovory a nahrávání pro více osob, protože je dodáván se dvěma mikrofony Lavalier.
 • Je to flexibilní nástroj pro tvůrce obsahu díky své konektivitě s několika zařízeními, včetně smartphonů, fotoaparátů a notebooků.
  Jaké bezpečnostní protokoly používá WiFi router

Nevýhody

 • Poměrně široké oblasti mohou omezovat dosah bezdrátového připojení, takže je nevhodný pro všechny situace nahrávání.

Technologie pro potlačení hluku zabudovaná do tohoto mikrofonu Lavalier snižuje hluk na pozadí a zvyšuje čistotu zvuku.

Bezdrátový lavalier Macvor 3 v 1

S bezdrátovými mikrofony Macvor 3-v-1 Wireless Lavalier Microphones můžete rychle a přizpůsobivě nahrávat zvuk pro různá zařízení, jako jsou počítače, telefony Android a iPhone. Součástí tohoto balíčku jsou dva malé bezdrátové mikrofony s integrovaným čipem pro redukci šumu; jsou ideální pro záznam čistého zvuku během video relací.

Klady

 • Díky přizpůsobivé konektivitě s různými zařízeními, jako jsou notebooky a smartphony, je ideální pro profesionály a tvůrce videa, jako jsou vloggery.
 • Snížením nežádoucího šumu na pozadí zajišťuje integrovaný čip redukce šumu vaše nahrávky ostré a profesionální.
 • Se dvěma mikrofony, které jsou součástí balení, je to vynikající hodnota pro každého, kdo chce současně nahrávat zvuk z několika zdrojů.

Nevýhody

 • Během delšího nahrávání nebo vlogování může být nutné mikrofony pravidelně dobíjet kvůli jejich omezené životnosti baterie.

Tento bezdrátový mikrofon Lavalier má integrovaný chytrý DSP čip a dokáže detekovat čisté zvuky až do vzdálenosti 393 stop od jakékoli překážky. To je vynikající pro situace, kdy musíte nahrávat nebo pořizovat filmy z dálky.

SPORTKEE Dual Wireless Lavalier

Pro záznam zvuku ve špičkové kvalitě v různých prostředích je duální bezdrátový lavalierový mikrofon SPORTKEE adaptabilní a snadno použitelný nástroj. Podporuje široké spektrum tvůrců videa, od vlogerů po tazatele, a pracuje s kamerami, iPhony, telefony Android, notebooky a dokonce i kamerami GoPro.

Klady

 • Tento mikrofon je ideální pro začátečníky, protože se snadno nastavuje. Chcete-li zahájit nahrávání, stačí jej připojit k zařízení.
 • Duální mikrofon produkuje čistý a ostrý zvuk, díky čemuž budou vaše rozhovory a videa vypadat vzrušující a profesionální.
 • Díky velké dobíjecí baterii a čipu s nízkou spotřebou vydrží na jedno nabití běžet více než 6 hodin.
 • Jeho všestrannost jako nástroje pro tvůrce obsahu pramení z jeho konektivity s mnoha zařízeními.

Nevýhody

 • Použití bezdrátového dosahu v rozsáhlejších výrobních kontextech může být omezeno kvůli jeho nevhodnosti pro větší systémy.

Kompatibilita tohoto mikrofonu s kamerami GoPro je doplňkem, který pomáhá mnoha tvůrcům obsahu, kteří se zabývají vlogováním.

Bezdrátový lavalier IMAXTOP

Bezdrátový lavalierový mikrofon IMAXTOP nabízí plynulý zvukový zážitek pro různé aplikace a je adaptabilní volbou pro producenty videa. Díky technologii 2,4G s ultranízkou latencí a funkcí redukce šumu nabízí tento mikrofon, kompatibilní s iPhonem, zařízeními Android a fotoaparáty, vynikající kvalitu zvuku.

Klady

 • Je to užitečný nástroj pro tvůrce obsahu na cestách, protože funguje s různými zařízeními, včetně chytrých telefonů a fotoaparátů.
 • Přiložený nástroj pro redukci šumu pomáhá při odstraňování šumu na pozadí a zaručuje, že nedojde k nežádoucímu přerušení vašich nahrávek.
 • Jednoduchá konfigurace plug-and-play zvyšuje efektivitu vašich nahrávek jediným kliknutím spárování – není potřeba Bluetooth ani další aplikace.

Nevýhody

 • IMAXTOP mikrofon je srovnatelně dražší než některé jiné mikrofony Lavalier na trhu i přes svůj výjimečný výkon.

Užijte si vylepšenou kvalitu záznamu zvuku díky integrovanému všesměrovému snímači a aktualizovaným chytrým čipům pro redukci šumu.

Bezdrátový lavalier JUDKIOM 2 Pack

Profesionálové, kteří hledají vysoce kvalitní audio řešení pro svůj iPhone nebo iPad, nemohou žít bez bezdrátového lavalierového mikrofonu JUDKIOM 2 Pack. Díky svému vynikajícímu výkonu a snadnému použití je tento bezdrátový klopový mikrofonní systém ideální pro různé služby, včetně nahrávání videa.

Klady

 • Mikrofon JUDKIOM se velmi rychle připojuje k různým zařízením, takže nastavení je hračkou.
 • Součástí balení jsou dva mikrofony Lavalier, které umožňují různé konfigurace nahrávání, rozhovory a situace s více reproduktory.
 • Baterie funguje déle než pět hodin a celková doba nabíjení trvá pouze dvě hodiny.

Nevýhody

 • Jelikož je kompatibilní pouze s iPhony a iPady, nebudete moci pracovat s žádným jiným zařízením.
  12 nejlepších a levných myší pro klikání tažením

Pro vloggery je to ideální volba pro bezdrátový mikrofon Lavalier kvůli provozuschopnosti baterie.

Bezdrátový lavalier Aisizon

S bezdrátovým mikrofonem Aisizon Wireless Clip Mic můžete nahrávat zvuk na jakékoli zařízení – notebook, smartphone nebo jiné nahrávací zařízení – a užít si profesionálnější kvalitu zvuku pokaždé, když pořídíte video.

Klady

 • Díky své technologii potlačení hluku produkuje vysoce kvalitní zvuk, který zaručuje, že vaše nahrávky budou vyleštěné a přesné.
 • Pro tvůrce multimédií a vloggery je tento mikrofon všestranným nástrojem, protože funguje s různými zařízeními, včetně počítačů a chytrých telefonů.
 • Je ideální pro začátečníky i profesionály díky svému uživatelsky přívětivému designu, díky kterému je nastavení bezproblémové.
 • Bezdrátové možnosti mikrofonu Aisizon, navržené pro umělce a moderátory neustále na cestách, umožňují maximální mobilitu.

Nevýhody

 • Někteří uživatelé mohou zjistit, že životnost baterie je krátká a že dlouhé nahrávání vyžaduje dobíjení.
 • Mikrofon Aisizon je skvělý obchod. Ve srovnání s konkrétními základními možnostmi to však může být trochu drahé.

Vynikající flexibilitu a pohodlí poskytuje tento bezdrátový mikrofon s klipem na klopu pro vlogování a rozhovory.

Bezdrátový klopový mikrofon SYNCO

Pro online kurzy, vlogování, živé vysílání, vytváření obsahu YouTube a další aplikace nabízí bezdrátový lavalierový mikrofon SYNCO flexibilní a spolehlivou možnost zvuku.

Během nahrávání poskytuje tento 2,4GHz klopový mikrofon s dvojitým vysílačem výjimečnou všestrannost a mobilitu díky působivému dosahu přenosu až 492 stop.

Klady

 • 8hodinová výdrž baterie zaručuje prodloužené nahrávání bez nutnosti častého dobíjení.
 • Lze s ním používat řadu gadgetů, včetně tabletů, chytrých telefonů a fotoaparátů.
 • Pro čistý zvukový výstup může volitelná 150Hz funkce low-cut odfiltrovat konkrétní nízkofrekvenční rušení, jako je vítr, klimatizace a dopravní hluk.

Nevýhody

 • Uživatelům může nějakou dobu trvat, než si na jeho fungování zvyknou, protože má sofistikované funkce, které mohou noví uživatelé považovat za náročné.

Pokud hledáte pokročilejší mikrofon Lavalier, pak by to mohl být ten pravý pro vaše vloggingové úsilí.

Bulatry 2 Pack Wireless Lavalier

Bezdrátový mini klopový mikrofon Bulatry 2 Pack je revoluční pro multimediální tvůrce a vloggery pro iPhone a iPad. Díky ultra nízkému zpoždění 2,4G jsou tyto bezdrátové mikrofony vynikající volbou pro tvůrce pracující ve dvojicích. Přiložený čip redukce šumu zaručuje křišťálově čistou kvalitu zvuku i v rušném prostředí.

Klady

 • Video a zvuk jsou synchronizovány, protože připojení 2,4G snižuje latenci zvuku.
 • Nahrávky profesionálního kalibru jsou vytvářeny prostřednictvím integrovaného čipu pro redukci šumu, který snižuje okolní hluk.
 • Je ideální pro uspořádání pro dvě osoby a poskytuje každému reproduktoru bezdrátovou nezávislost.

Nevýhody

 • Omezeno na iPhony a iPady, což možná omezuje možnost uživatelů používat jej na jiných zařízeních.

Pokud jste tým 2 tvůrců, pak vám bude mikrofon Bulatry 2 Pack Wireless Lavalier fungovat zatraceně dobře!

Bezdrátový lavalier ECOMXIA 2 ks

Pro umělce a vloggery, kteří používají iPhony a iPady, je ECOMXIA 2 Pcs Wireless Lavalier Microphone revoluční. Se dvěma bezdrátovými mikrofony Lavalier, které produkují dokonalou kvalitu zvuku, je toto fantastické vybavení potřebné pro každého, kdo má rád vlogování a natáčení videa.

Klady

 • Kromě ochrany poskytuje přiložené pouzdro vaše mikrofony nabité a připravené k použití, kdykoli to bude potřeba.
 • Vyzkoušejte snadné bezdrátové ovládání, které vám umožní volně se pohybovat při nahrávání bez obav o kabely.
 • S mikrofony Lavalier je eliminován hluk na pozadí a kvalita zvuku je bezchybná.

Nevýhody

 • Přestože jsou mikrofony ECOMXIA vysoce kvalitní, některým vlogerům s omezeným rozpočtem se může zdát cena soupravy příliš vysoká.

Získejte mikrofony ECOMXIA pro další výhodu 3 režimů redukce šumu pro křišťálově čistý záznam zvuku.

Závěr

Tyto bezdrátové mikrofony Lavalier jsou nejlepší pro vlogování, protože jsou přenosné, mají vynikající kvalitu zvuku a nabízejí spolehlivou konektivitu. Mají jednoduché funkce, jako jsou možnosti monitorování a jednoduché nastavení.

Spolehlivost a prodloužená výdrž baterie jsou pro mobilní vlogování zásadní. Nejlepší volba se bude spoléhat na osobní vkus a finanční omezení, ale pro zlepšení celkového zážitku z vlogování by měla najít rovnováhu mezi těmito dvěma aspekty.

Dále se podívejte na nejlepší kruhová světla pro selfie pro tvůrce obsahu!