12 nejlepších poskytovatelů virtuálních karet pro obchodní výdaje [2023]

Používání virtuálních karet v obchodním světě narůstá a předpokládá se, že tento trend potrvá i v dohledné době. Díky virtuálním kartám mohou podniky provádět platby rychle a bezpečně bez použití skutečných karet nebo hotovosti. S rostoucím používáním virtuálních vizitek je docela těžké odhadnout, který prodejce se pro vás ukáže jako nejlepší volba.

Tento článek se podívá na přední poskytovatele virtuálních karet pro obchodní výdaje, ale než začneme, pojďme lépe porozumět tomu, co virtuální karty jsou a proč mohou být v obchodních scénářích lepší alternativou k fyzickým kartám.

Co jsou virtuální karty?

Virtuální karty jsou platební karty, které lze použít k provádění online nebo bezkontaktních transakcí. Obvykle se jedná o jednorázovou nebo omezenou kartu propojenou se stávajícím systémem zpracování plateb společnosti. Tyto karty lze použít k nákupům na webech, aplikacích a bezkontaktních platebních metodách, jako je Apple Pay.

Virtuální karty také dávají podnikům větší kontrolu nad tím, jak a kde jsou utráceny jejich peníze. Umožňují platby, aniž by byly odhaleny informace o primární kartě společnosti nebo čísla účtů. Firmy si navíc mohou přizpůsobit limity útraty a data vypršení platnosti pro každou virtuální kartu, což jim poskytuje větší finanční flexibilitu.

Proč jsou virtuální karty preferovány před fyzickými kartami?

Virtuální karty mají několik výhod oproti fyzickým kartám pro online transakce a platby dodavatele. Primární výhodou je zvýšená bezpečnost, kterou poskytují. Protože virtuální karty nejsou spojeny s žádným konkrétním bankovním účtem nebo kreditní kartou, nabízejí další vrstvu ochrany proti podvodům.

Poskytují také větší kontrolu nad vašimi výdajovými limity a časovými rámci pro každý nákup, díky čemuž jsou vaše výdaje lépe zvládnutelné.

Kromě toho jsou virtuální karty rychlejší a pohodlnější než fyzické karty, protože je lze použít okamžitě a okamžitě po jejich přihlášení a nevyžadují, aby uživatel čekal na doručení fyzické karty. Ty jsou obecně levnější než tradiční fyzické karty, protože nevyžadují další aktivační nebo měsíční poplatky za údržbu.

  Jak nastavit Seafile na Linuxu

Podívejme se na některé z nejlepších poskytovatelů virtuálních karet pro obchodní výdaje.

Wallester

Wallester představuje špičkovou platební technologii, která usnadňuje placení a přijímání plateb. Umožňuje vám rychle, bezpečně a pohodlně vytvářet virtuální karty.

Wallester je poháněn robustní technologií, která uživatelům umožňuje vytvářet a spravovat virtuální karty, zobrazovat historii transakcí a přistupovat k nejaktuálnějším funkcím. Zaměřuje se také na poskytování bezpečných a spolehlivých platebních služeb, které podnikům a jednotlivcům usnadňují provádění online transakcí.

Intergiro

Firmy mohou používat Intergiro k platbám virtuálními kartami, které jsou přijímány globálně. Službu mohou využívat jednotlivci i společnosti, která zahrnuje možnost provádět platby ve více měnách, bezpečné šifrování a ochranu proti podvodům a přístup k údajům o transakcích v reálném čase.

Intergiro přijímá různé platební metody, včetně Visa, MasterCard a American Express.

Podniky mohou navíc tuto virtuální kartu používat k platbám za zboží a služby od jakéhokoli obchodníka, který přijímá karty Visa, MasterCard nebo American Express.

Letecká základna

Airbase je společností splňující požadavky SOC 2 Type II a SOC 1 Type II, což znamená, že všechny transakce prováděné prostřednictvím služby jsou bezpečné a splňují nejvyšší průmyslové standardy.

Spolu s virtuálními kartami poskytuje analýzy a reporty o výdajích a trendech nákupu zaměstnanců, což firmám pomáhá činit informovaná rozhodnutí a lépe spravovat své finance.

Airbase také nabízí řadu funkcí pro zefektivnění platebního procesu, včetně automatického plánování plateb a integrace s účetními systémy a systémy pro správu výdajů.

PST.net

PST.net je známý poskytovatel virtuálních karet, který nabízí různé možnosti plateb, včetně jednorázových virtuálních karet, opakujících se plateb, věrnostních odměn a dalších. Kromě toho společnost představuje celou řadu nástrojů, které podnikům pomáhají spravovat jejich platby a zákazníky.

Zákazníci mohou pomocí svých virtuálních karet nakupovat u zúčastněných prodejců a platit účty online. Tato platforma z něj dělá vynikající volbu pro zákazníky, kteří chtějí chránit své platební údaje online.

Pletivo

Nabídka virtuálních vizitek Mesh umožňuje podnikům řídit své podnikové výdaje rychle a bezpečně. Nabízí podnikovou kartu vše v jednom, správu výdajů a účetní platformu, která podnikům pomáhá řídit a sledovat výdaje.

Mesh poskytuje firmám řešení pro bezpečné platby, ukládání dat a analýzy v reálném čase, které jim pomáhají přijímat lepší finanční rozhodnutí. Nabízí také různé funkce, které společnostem pomáhají spravovat výdaje, včetně automatického sledování výdajů, virtuálních karet a limitů výdajů.

  8 Nakupujte nyní a plaťte později (BNPL) řešení pro růst vašeho podnikání

Stampli

Společnost Stampli pomáhá společnostem zefektivnit proces jejich vyúčtování. Poskytuje moderní, bezpečnou, automatizovanou metodu elektronického placení dodavatelům a prodejcům, která eliminuje papírové kontroly a manuální procesy.

Stampli poskytuje mnoho funkcí, včetně sledování a odsouhlasení v reálném čase, úspory nákladů a prevence podvodů. Jeho virtuální karty vám také poskytují větší přehled a kontrolu nad vašimi výdaji. Firmy mohou pomocí Stampli platit dodavatelům, prodejcům a dodavatelům rychle a bezpečně kliknutím na tlačítko.

Kmenový

E-business si mohou zakoupit předplacené virtuální karty od Tribal. Tyto karty fungují podobně jako tradiční debetní a kreditní karty, ale nejsou spojeny s žádným bankovním účtem nebo kreditní linkou.

Jsou propojeny s uživatelským účtem, který je financován určitou částkou peněz. O tom, kolik peněz lze uložit na virtuální kartu, rozhoduje majitel. Virtuální kartu pak lze použít pro online nákupy jako tradiční debetní nebo kreditní kartu. Díky tomu můžete nakupovat online bez potřeby bankovního účtu.

Karta

Karta se zaměřuje na to, aby uživatelům poskytovala bezpečnou a spolehlivou platformu virtuálních karet, která jim umožňuje s jistotou spravovat své finance. Uživatelé mohou bezpečně ukládat a spravovat své kreditní a debetní karty v jediné digitální peněžence s Kartou.

Tato platforma umožňuje uživatelům rychle a bezpečně provádět platby, nakupovat online a přistupovat ke svým účtům z jakéhokoli zařízení. Uživatelům také nabízí další funkce, jako je automatické rozpočtování, ochrana proti podvodům a odměny.

Rozšířit

Extend umožňuje vytvářet virtuální karty, které lze použít k platbám online. Tyto karty jsou propojeny s vaším stávajícím bankovním účtem a lze na ně nabíjet prostředky v libovolné výši.

Tyto virtuální karty jsou jednorázové, což znamená, že si pro každý nákup můžete vygenerovat novou kartu. Extend poskytuje uživatelům bezpečný a pohodlný způsob provádění online plateb. To pomáhá zajistit, že obchodníci nebudou mít přístup k žádným osobním nebo finančním informacím. Extend také nabízí ochranu proti podvodům, monitorování v reálném čase a šifrování dat pro zajištění bezpečnosti informací svých uživatelů.

Pleo

Vyberte si virtuální karty Pleo pro připojení k firemnímu účtu společnosti a přímou úhradu výdajů. Umožňují organizacím lépe řídit výdaje, snižují administrativní náklady a zaručují dodržování podnikových směrnic.

  Jak funguje zabezpečení vašeho vlastního telefonu?

Poskytnout zaměstnancům pohodlnou možnost platit za pracovní výdaje také pomáhá firmám řídit jejich cash flow efektivněji. Pleo umožňuje sledování výdajů a plateb v reálném čase a je spojen s mnoha účetními programy.

Airwallex

Více než 200 zemí přijímá virtuální karty Airwallex, které jsou vydávány ve spolupráci s hlavními sítěmi karet a finančními institucemi.

Nastavení omezení výdajů, přidávání a odebírání prostředků a prohlížení historie transakcí jsou jen některé z možností, které virtuální karty Airwallex nabízejí. Zabezpečení dat, prevence podvodů a zákaznický servis jsou další služby poskytované společností Airwallex.

Emburse

Ekosystém Emburse umožňuje podnikům sledovat jejich online platby na dálku odkudkoli po celém světě a automatizovat označování jejich nákupů a výdajů. Společně s přístupem k údajům a statistikám o výdajích v reálném čase mohou podniky také rychle spravovat své požadavky na financování a schvalování.

Emburse vám umožňuje nastavit limity útraty a spojit jednu kartu s konkrétním obchodníkem, stejně jako většina známých vydavatelů virtuálních platebních karet. To vše umožňuje jeho sofistikovaný systém ochrany proti podvodům, který zabraňuje krádežím účtu.

Nejlepší na tom je, že podniky se 100 nebo méně zaměstnanci mohou služby Emburse využívat zdarma. Nabízejí také přizpůsobené plány pro velké podniky.

Závěr

Budoucnost poskytovatelů virtuálních karet pro obchodní výdaje je jasná. S nárůstem digitálních plateb a rostoucí poptávkou po bezpečnějších platebních řešeních se virtuální karty ukázaly jako atraktivní možnost pro podniky všech velikostí. Jsou nejen pohodlné, ale také vysoce bezpečné a spolehlivé. Jednoduše řečeno, rozhodnout se pro virtuální kartu pro vaši firmu se může ukázat jako neocenitelný přínos.

x