etechblog

12 nejlepších softwaru pro placené vstupenky pro firmy v roce 2023

Zajímá vás, který software pro prodej vstupenek vyhovuje potřebám vašeho zákaznického servisu nebo interní podpory? Najděte ty nejlepší, které musíte vyzkoušet, než se s nimi spokojíte.

V malé firmě nebo týmu obvykle dostanete několik e-mailů s požadavky, jako je ladění softwarového kódu, povolení přístupu k týmovému pracovnímu prostoru nebo nákup cloudového úložiště. Podobně vám vaši zákazníci posílají velmi málo požadavků na řešení problémů s fakturací.

Jak společnost roste, získáváte více zákazníků, rozšiřujete své produkty a požadavky zaplavují vaši schránku. Pokud se budete stále držet e-mailu, mohli byste skončit otravováním zákazníků a zaměstnanců. Zde je k dispozici placený software pro prodej vstupenek, který si koupíte nebo předplatíte, a tento nástroj udržuje vaši doručenou poštu čistou. Jako koncept? Čti dál!

Co je vstupenkový systém v zákaznickém servisu?

Obrazový kredit: Zoho Help Desk Ticketing System

Vstupenkový systém v zákaznických službách je desktopový nebo cloudový software, který usnadňuje správu a řešení zákaznických dotazů a problémů. Zákazníci mohou být externí, jako jsou koncoví uživatelé nebo klienti, a interní, jako vaši zaměstnanci nebo dodavatelé.

Aplikace funguje jako centralizované centrum pro shromažďování, organizování, plánování a sledování zákaznických interakcí. Tento nástroj vám umožňuje zajistit, aby se každému dotazu dostalo náležité pozornosti ze strany týmu podpory nebo backendu.

Když zákazník požádá o podporu, nástroj vytvoří lístek nebo úkol obsahující relevantní podrobnosti a kategorizaci. Lístek pak prochází pracovním postupem. Nástroj například automaticky přiřadí fakturační lístek specialistovi na fakturaci, který problém řeší.

Proč podniky potřebují systém prodeje vstupenek?

#1. Sledování tisíců vstupenek

Úspěšný střední až velký podnik přitáhne tisíce požadavků zákazníků a zaměstnanců na služby. U takového množství žádostí o podporu se nemůžete spolehnout na e-maily. Požadujete automatizovaný systém, který bude efektivně přijímat vstupenky, analyzovat typy vstupenek, přidělovat je správnému týmu, posílat oprávněné upomínky a uzavřít tiket odpovědí zákazníkovi.

#2. Ochrana osobních údajů a zabezpečení

Pokud podnikáte globálně, musíte znát předpisy a charty ochrany osobních údajů, jako je kalifornský zákon o ochraně osobních údajů spotřebitelů (CCPA), australský zákon o ochraně soukromí, kanadský zákon o implementaci digitální charty a obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Tyto zákony na ochranu osobních údajů vyžadují, aby vaše společnost odpovědně nakládala s osobními údaji zákazníků, dodavatelů, obchodních klientů a zaměstnanců. Nesmíte zveřejňovat osobní identifikační údaje nešifrovaným způsobem.

Nejlepším řešením je řešení asistenční služby pro zpracování a ukládání osobních údajů v šifrovaném režimu.

#3. Analýza dat

Systémy jízdenek vlastněné společností vám mohou pomoci porozumět běžným bodům, kde vaše služba nebo produkty selhávají. Můžete okamžitě pověřit vývojový nebo technický tým, aby to vyřešil.

Agentury zákaznického servisu často používají systém prodeje vstupenek k vyúčtování svých klientů. Agentury také používají tyto aplikace k nabízení dalších služeb svým klientům. Například můžete prodat chatovací služby telekomunikačnímu klientovi, pokud zákazníci často požadují chatovou podporu a vy máte data na podporu nároku.

  Top 26 nejlepších rozšíření Firefoxu pro vývojáře a designéry

#4. Produktivita

Pokud používáte systém prodeje vstupenek, vaši zástupci zákaznických služeb budou mít své úkoly před sebou. Agent může vyřešit stovky tiketů, pokud nemusí hledat úkoly v e-mailových schránkách.

#5. Získejte certifikaci ISO

Pokud si přejete zřídit centrum zákaznických služeb světové třídy a poskytovat služby velkým klientům z odvětví telekomunikací, automobilového průmyslu, aerolinek atd., budete potřebovat certifikaci ISO, jako je ISO 18295-1:2017. Pro takové akreditace musíte implementovat bezpečný a důvěryhodný systém vydávání lístků na help desku.

Nezbytné vlastnosti dokonalého systému jízdenek

 • Integrace s online formulářem pro vytváření lístků, mobilní aplikací, desktopovým softwarem, ladicími nástroji, firemním CRM, znalostní bází atd.
 • Měl by být schopen vytvářet, organizovat, přiřazovat, třídit nebo směrovat lístky automaticky, pokud je to možné.
 • AI chatboty, které dokážou obstarat jednoduché dotazy týkající se fakturace, produktu, instalace atd.
 • Měl by podporovat automatizaci pracovních postupů a dodávat se šablonami pracovních postupů pro několik typů podnikání, produktů a odvětví.
 • Interní poznámky, zpětná vazba, e-mail, přílohy, živý chat, telefonní hovory atd., zařízení by tam měla být.
 • Nástroj by měl umožnit specialistům podpory posílat zákazníkům zabezpečené e-maily jako upozornění.
 • Software pro prodej vstupenek by se měl skládat ze systému SLA, aby bylo možné rychle uzavřít požadavky.
 • Nakonec by měl existovat modul pro vytváření zpráv a analýzy pro vytváření zpráv o výkonu týmů a jednotlivých agentů.

Pojďme prozkoumat některé ze spolehlivého, škálovatelného a cenově dostupného softwaru pro prodej vstupenek pro jakoukoli firmu:

SolarWinds

S pomocí SolarWinds Web Help Desk mohou společnosti automatizovat svůj systém správy vstupenek, včetně úkolů, jako je přiřazení vstupenek, směrování a eskalace. Dokáže automaticky převést e-maily na žádosti o vstupenky.

Správci mohou vytvořit pravidla směrování lístků, aby přiřadili problémy příslušnému vedoucímu podpory. Pomocí tohoto softwaru je také možné sledovat historii servisních požadavků a spravovat úkoly mezi různými odděleními. Navíc v případě neobsazených vstupenek vám nástroj pošle e-maily a textové zprávy.

Web Help Desk vám také umožňuje vytvářet vlastní zprávy podle potřeby a plánovat doručení zpráv e-mailem. Můžete jej také použít k integraci s dalšími nástroji pro správu a monitorování SolarWinds.

SysAid

SysAid je software pro prodej vstupenek, který vám umožní spravovat všechny kroky v průběhu procesu helpdesku. Tento systém založený na výsledcích přichází se samoobslužným portálem, kde mohou koncoví uživatelé vstoupit do sekce FAQ a kontaktovat IT pracovníky prostřednictvím chatu.

Jeho funkce znalostní báze funguje jako datový dýchací systém pro interní zaměstnance a koncové uživatele. Tato platforma může být integrována s firemním e-mailovým systémem vaší organizace. Dokáže tak automaticky převést nové e-mailové zprávy na vstupenky.

SysAid také podporuje přizpůsobení uživatelského rozhraní podle identity značky. Umožňuje také vytvářet pravidla pro směrování a eskalaci.

Pracovní stůl Zoho

Zdá se vám systém prodeje vstupenek na help desku složitý proces? Nechte Zoho Desk, aby to pro vás bylo jednoduché a snadné. Usnadňuje rychlý tok informací, aby bylo zajištěno, že vaši agenti mohou sledovat požadavky na vstupenky přicházející z různých kanálů.

Zoho Desk můžete také použít k nastavení znalostní báze obsahující často kladené otázky a články nápovědy pro interní i externí použití.

  Jak přidat předsazenou odrážku v aplikaci Microsoft Word

Zoho Desk může vytvářet fóra, kde mohou zákazníci mezi sebou diskutovat o problémech a hledat řešení. Umožňuje vám zahrnout centrum nápovědy do vaší aplikace, abyste mohli chatovat s robotem a odeslat tiket.

Řízení služeb Jira

Jira Service Management je výkonný software pro prodej vstupenek, který dokáže vyhovět potřebám každého týmu prostřednictvím přizpůsobení. Má vyhrazené šablony a nástroje pro prohlížení lístků, automatizaci a schvalovací pracovní postupy.

Konverzaci se zákazníkem z různých kanálů můžete exportovat do jediné fronty tohoto softwaru. Jira Service Management také umožňuje nastavit automatizaci pro odstranění opakujících se úkolů pro agenty.

Lze jej integrovat s dalšími nástroji Atlassian, jako jsou Jira, Trello, Confluence a Bitbucket. Dalšími špičkovými funkcemi této aplikace jsou vytváření znalostní báze, generování sestav klíčových metrik a přizpůsobené služby s více než 1000 aplikacemi.

Zendesk

Zendesk vám pomůže vyřešit tikety zákaznické podpory správným způsobem prostřednictvím sledování a stanovení priorit. Má všechny funkce, které vedoucí pracovníci potřebují, aby mohli nabízet vysoce kvalitní služby prostřednictvím více kanálů, jako je e-mail, centrum nápovědy, zasílání zpráv, hlas, roboti a fóra.

Platforma funguje jako centrální centrum pro všechny dotazy a požadavky vašich zákazníků. Bez ohledu na kanál dostanou všechny uživatelské příspěvky lístek a automaticky se zařadí do fronty.

Uživatelé Zendesk mají k dispozici také funkce, jako je směrování lístků, sledování času, hodnocení CSAT a dohody o úrovni služeb. Nabízí také automatizační zařízení pro větší šířku pásma agentů.

Freshworks

Společnosti mohou poskytovat výjimečné zákaznické zkušenosti pomocí AI a kolaborativního prodeje vstupenek Freshworks. Zjednodušuje správu procesu prodeje vstupenek, čímž zvyšuje produktivitu agentů a pomáhá jim spolupracovat na řešení problémů zákazníků.

Prioritizace lístků na základě klíčových slov a filtrování lístků na základě vlastností zajišťuje, že agenti pracují na nejdůležitějších lístcích jako první. Týmová schránka Freshworks také přichází s předpřipravenými odpověďmi, upozorněními na aktualizaci lístků, sloučením lístků, protokoly aktivit a dalšími funkcemi pro spolupráci.

Jeho AI navrhuje pole lístků pro směrování a kategorizaci. Proto šetří váš čas automatizací všedních úkolů. Tento software je také ideální pro správu SLA, protože umožňuje nastavit pravidla pro dobu odezvy, přerozdělit pracovní zátěž a nastavit automatické připomenutí pro nedodržení SLA.

Help Desk ProProfs

ProProfs Help Desk je software pro podporu lístků, který vám umožňuje odpovídat na dotazy zákazníků přicházející z různých kanálů. Software automatizuje váš proces prodeje vstupenek a umožňuje vám sledovat životní cyklus vstupenky, abyste věděli o jejím aktuálním stavu.

Nabízí také vícekanálovou podporu, takže agenti mohou řešit vstupenky z různých zdrojů. Můžete si také vytvořit znalostní základnu s často kladenými dotazy, video tutoriály a průvodci, takže počet vstupenek bude menší.

ManageEngine

ManageEngine ServiceDesk Plus je aplikace, která dokáže rychle vyřešit denní IT lístky. Jeho vylepšené schopnosti prodeje vstupenek transformují zážitek z rozlišení vstupenek. S jeho rámcem můžete implementovat správu helpdesku založenou na ITIL a zajistit tak vysokou dostupnost.

Samoobslužné řešení umožňuje více lidem přístup k vašemu systému podpory z různých zařízení a kanálů. Software lze automatizovat pro zvýšení produktivity týmu a přizpůsobit jej podle vašich obchodních cílů.

Může být také centrálním centrem pro správu všech vašich IT i jiných aktiv. ServiceDesk Plus se integruje se stávajícími obchodními nástroji, jako je MS Outlook, Microsoft 365, Jira, TeamViewer, Zoho Voice atd. Software také nabízí vestavěný modul pro vytváření sestav pro sledování stavu helpdesku.

  Jak získat nejlepší kvalitu zvuku na Spotify

Kajak

Kayako nabízí software pro prodej vstupenek pro snadnou zákaznickou podporu. Software pomáhá agentům lépe porozumět zákazníkům, poskytovat personalizovanou podporu a nabízet rychlé řešení.

Nabízí kompletní vizualizaci celé cesty zákazníka, která vám ušetří dodatečné dotazy na zákazníka. Kayako také nabízí omnichannel podporu, takže zákazníci mohou komunikovat pomocí svého preferovaného kanálu.

Živý chat, znalostní báze, automatizace pracovních postupů, skóre CSAT, externí spolupráce, chytré směrování a upozornění SLA jsou další užitečné funkce tohoto softwaru.

Jitbit

Jitbit je váš nástroj pro systém prodeje vstupenek helpdesk, pokud potřebujete místní i cloudovou verzi stejného nástroje pro prodej vstupenek. Verzi pro stolní počítače použijte pro agenty, kteří sedí v kontaktním centru a vyřizují velké množství požadavků na podporu.

Pro terénní techniky a inženýry podpory nebo programátory vyšších úrovní použijte software cloud ticketing. Vaši zaměstnanci podpory na nejvyšší úrovni se proto mohou zaměřit také na hlavní povinnosti, jako je vývoj produktů, aktualizace produktů, manipulace s obchodními klienty atd.

Nástroj sleduje čisté uživatelské rozhraní, zachovává všechny své funkce, ale standardní jsou skryté. Když potřebujete pokročilé funkce, správce systému je může odemknout. Je to tedy ten správný oblek pro prodej vstupenek, pokud zaměstnáváte mnoho agentů v první linii, kteří nevyžadují pokročilé funkce a udržují nástroj snadno použitelný.

Ameyo

Ameyo je efektivní systém pro podporu zákazníků, který zlepšuje komunikaci s koncovými uživateli a interními zákazníky, jako jsou zaměstnanci v různých odděleních.

Konsoliduje interakce se zákazníky z různých komunikačních kanálů, včetně hlasových hovorů, e-mailu, sociálních médií, webchatu a SMS, do jednotné kontextové konverzace.

Intuitivní systém prodeje vstupenek Ameyo nabízí hlavní funkce, jak je uvedeno níže:

 • Integrujte CRM nebo obchodní aplikace třetích stran
 • Omnichannel ticketing pro hlas, chat, e-mail a sociální média
 • Webová aplikace nebo mobilní aplikace chatují s lístky
 • Zabezpečení dat na podnikové úrovni

Tento transformační nástroj vám umožňuje optimalizovat vaši zákaznickou podporu tím, že je lépe organizovaná, kontextová a efektivní.

NinjaOne

NinjaOne je nástroj pro prodej vstupenek, zejména pro váš tým informačních technologií (IT). IT tým se stará o úkoly, jako je instalace aplikací, vzdálené opravy instalací PC, ladění softwaru na vzdálené ploše, instalace aktualizací PC, instalace antiviru atd.

Takové vstupenky a tisíce dalších prací, které musí IT tým pravidelně zvládnout, přicházejí s nástrojem jako vestavěné vstupenky. Agenti IT služeb mohou také současně obsluhovat více interních nebo externích klientů, aby snížili náklady na zákazníka a zvýšili produktivitu.

NinjaOne můžete také nakonfigurovat tak, aby pro zákazníky fungoval jako samoobslužný portál. Uživatelé mohou například vytvořit lístek pro odeslání poškozeného monitoru do servisu. Nástroj automaticky odešle e-mail výrobci k návštěvě technika.

Zabalit se

Systém prémiových vstupenek je nepostradatelný pro jakýkoli proces zákaznické podpory a služeb. Potřebujete jej k uspokojení externích zákazníků, interních klientů nebo oddělení organizace.

Když přejdete na systém placených vstupenek ze zkušebního systému nebo systému prodeje vstupenek s otevřeným zdrojovým kódem, získáte prémiové funkce a vyhrazenou smlouvu o úrovni služeb ve srovnání s freewarovými aplikacemi.

Nyní, když víte, které jsou nejsledovanější a nejspolehlivější systémy prodeje vstupenek, mělo by pro vás být snazší vybrat si ten, který splňuje úroveň vašich očekávání.

x