13 nejlepších hostingových platforem pro britský a evropský trh

Podniky obsluhující trh Spojeného království a Evropy musí pro své webové stránky nebo e-shop hledat datová centra v Londýně a v evropských lokalitách.

Ale proč?

Neměla by datová centra sloužit celému světu?

Odpověď je ano a může to být také cenově výhodné.

Ale za jaké náklady – výkon, zabezpečení a dodržování předpisů?

Možná jste svůj web nebo obchod navrhli s vynaložením velkého úsilí a peněz, aby mohli oslovit maximální počet lidí, na které cílíte, a přinést vám vyšší příjmy.

Ale co když se k nim nedostane?

Možná je na vině rychlost nebo SEO. Také umístění vašeho datového centra může být primární příčinou všech těchto neefektivností.

To je důvod, proč si musíte vybrat poskytovatele webhostingu, který může dobře sloužit vašemu britskému a evropskému publiku. Umožnilo by vám to nabídnout vynikající uživatelskou zkušenost a zvýšit vaše příjmy. A k tomu musí poskytnout datová centra v Londýně a dalších evropských lokalitách, aby se zajistilo, že se vaše webové stránky načítají rychleji bez prostojů a SEO bude fungovat ve váš prospěch.

Pokud tedy hledáte nejlepšího poskytovatele hostingu pro Spojené království a evropské trhy, uvedl jsem některé z vynikajících platforem.

Ale předtím si podrobně porozuměme,

Proč je hosting webu v regionálních datových centrech výhodný?

Výběr datového centra, které je nejblíže vaší cílové skupině, nabízí mnoho výhod, pokud jde o rychlost, výkon, zabezpečení, dodržování předpisů, podporu a další.

Předpokládejme však, že si vyberete data umístěná kdekoli na světě, aniž byste vzali v úvahu umístění vašeho cílového trhu. V takovém případě mohou vaši ideální zákazníci zaznamenat prodlevy a prostoje kvůli velké fyzické vzdálenosti mezi nimi a umístěním datového centra. Velmi to ovlivňuje jejich zkušenost s používáním vašeho webu nebo e-shopu.

Proto,

  • Pokud se zabýváte trhem ve Spojeném království, bylo by nejlepší zvolit datové centrum se sídlem v Londýně. To by nabídlo maximální rychlost, efektivitu a uživatelskou zkušenost.
  • Podobně, pokud je vaše publikum ve zbytku Evropy, možná budete chtít hostit datové centrum mimo Spojené království.
  • Pokud obsluhujete trhy Spojeného království i EU, můžete si také vybrat poskytovatele služeb, který může nabídnout více datových center, jedno v Londýně a další v Evropě.

Výhody, které můžete využít s regionálním datovým centrem, jsou:

Výkon

S nejbližším datovým centrem pro vaše publikum se vše zrychluje a běží hladce a efektivně. Může nabídnout rychlejší načítání stránek, nahrávání a stahování obsahu, procházení produktů v eCommerce obchodě a tak dále.

Výsledkem je nejnižší ping nebo prostoje a vyšší doba provozu, takže uživatelé mohou přistupovat k vašemu webu nebo obchodu, kdykoli chtějí, aniž by byli frustrováni. Všechny tyto sloučeniny na nejvyšší úrovni uživatelské zkušenosti. A kdo to nechce? Vyberte si tedy datové centrum, které je nejblíže umístění vašeho publika.

Bezpečnostní

Zabezpečení je další významnou výhodou při výběru datového centra, které je nejblíže vašemu cílovému trhu. Tímto způsobem můžete neustále sledovat bezpečnostní aspekty vašeho datového centra v osobě. Zařízení můžete kdykoli navštívit (pokud se jedná o fyzické datové centrum) a zeptat se, jak se vše děje, a zajistit, aby se s ničím nemanipulovalo.

Kromě toho je to také výhodné v případě zotavení po havárii. Pokud se stane něco špatného nebo dojde k porušení, můžete okamžitě zasáhnout a situaci přesně porozumět, abyste minimalizovali rizika.

Dodržování

Ve výše uvedeném bodě jsme viděli, že bližší datové centrum je spojeno s lepším zabezpečením, což znamená, že můžete zajistit lepší zabezpečení svých zákaznických a obchodních dat. To se stalo ještě důležitějším v dnešním obchodním světě, kde tu a tam dochází ke kybernetickým útokům a regulační orgány zajišťují, aby všechny organizace dodržovaly pravidla.

Pokud tedy dokážete zabezpečit svá zákaznická data a soukromí, nebudete riskovat, že budete penalizováni orgánem pro dodržování předpisů, jako je GDPR. Pomáhá vám také při auditech.

Podpěra, podpora

Pokud nemáte hlubší technické dovednosti týkající se datového centra a webhostingu, možná budete potřebovat pomoc skutečných lidí, kteří vám mohou pomoci, kdykoli to budete potřebovat. Je to výhodné, i když máte technické dovednosti. Musí existovat někdo, na koho se můžete v nouzi obrátit, pokud narazíte na nějaký problém. V tuto chvíli byste chtěli pouze vynikající podpůrný tým.

Za tímto účelem, pokud si vyberete regionální datové centrum, můžete u nich hledat nejlepší pomoc. Budete také obeznámeni s jejich jazykem a přízvukem, takže nebudete mít potíže s porozuměním jejich pokynům. Rozuměli by vám a stýkali se s vámi více než týmy vzdálené půl zeměkoule.

  WakeUp automaticky zapne obrazovku, když zvednete zařízení

Všechny tyto body vyžadují, abyste si vybrali datové centrum na základě vašeho cílového trhu. A pokud obsluhujete britský a evropský trh, přišel jsem s některými z nejlepších poskytovatelů hostingu, kteří mohou nabídnout vynikající datová centra v Londýně a dalších evropských lokalitách.

Podívejme se!

Krystal

Vyberte si vynikající hostingovou platformu – Krystal – pro lepší provoz vašeho webu. Na britském trhu má datová centra, která poskytují extra zabezpečení, záruku nízké latence, zálohování a další. Zažijete bleskovou rychlost a výkon svého webu a využijete špičkové funkce k efektivnímu provozu webu.

Urychlete svůj růst optimalizací svého podnikání pomocí prvotřídních řešení spravovaných cloudových služeb. Krystal přichází s nejnovější strategií nasazení, která zajišťuje, že se váš kód rychle přesune od vývoje k nasazení až po staging. Hostingová platforma je spolehlivá a plynulá, takže můžete okamžitě vstát a začít s úspěchem ve svém podnikání.

Krystal využívá obnovitelnou energii z větru, moře a slunce, aby vám nabídla 100% zelený webhosting. Spolupracuje s Ecologi, 1t.org a Trees for Life na vytvoření jasnější cesty do budoucnosti. Krystal je navíc první společností na britském trhu, která poskytuje skutečnou 100% zelenou energii. Všechna datová centra dosahují míry účinnosti využití energie alespoň 1,2.

Můžete těžit z funkcí, jako je certifikát SSL, cPanel, instalátory na jedno kliknutí, webový server LiteSpeed, ochrana DDoS 2 Tb/s, tvorba webových stránek a 99,99% záruka dostupnosti. Navíc zde najdete neomezené databáze, šířku pásma, zaparkované domény, e-mailové aliasy, subdomény a e-maily.

Kamatera

Spusťte svůj web na jedné z nejlepších hostingových platforem, Kamatera, a vytvořte servery během několika sekund a snadno nasaďte cloudovou infrastrukturu. Získáte neomezené škálování a škálování, jednoduchou konzolu pro správu, API a mnoho dalších věcí, které vám pomohou hladce provozovat váš web.

Vyberte typ od A do D, počet vCPU, úložiště, šířku pásma, veřejné IP adresy, datová centra (Frankfurt-Německo, Londýn-Velká Británie, Amsterdam, Nizozemsko) a operační systémy. Uživatelé v Evropě a Velké Británii budou mít prospěch z nejbližších datových center pro maximální výkon a dostupnost.

Servery Kamatera jsou pro uživatele vysoce škálovatelné a spolehlivé a využívají procesory Intel Xeon Platinum/Cascade Lake s frekvencí 2,7 GHz+, které každému CPU nabízejí o 300 % vyšší výkon. Spusťte jakoukoli edici operačního systému Linux a Windows, přidejte brány firewall, nástroje pro vyrovnávání zatížení, privátní sítě a další. Navíc nikdy nebudete čelit žádnému jedinému bodu selhání, ale získáte záruku 99,95% provozuschopnosti.

Kamatera nabízí neomezených 40 Gbit/s na server pro nejvyšší rychlost sítě. Své databáze a aplikace můžete provozovat s nulovou latencí a I/O úzkými hrdly s nejbližšími datovými centry. Začněte svou cestu Kamaterou za 4 $ měsíčně a vezměte si 30denní zkušební verzi ZDARMA, abyste platformu lépe poznali.

Nezbytné

Nexcess poskytuje plně spravovanou hostingovou platformu pro budování lepších obchodů a webů. Získáte robustnější zabezpečení, důvěryhodnou podporu, inherentní škálovatelnost a vyšší rychlosti, což zajistí, že je vše v pořádku, takže můžete být online.

Nexcess sídlí svou infrastrukturu v evropských datových centrech, včetně Amsterdamu, Londýna Gatwick, Frankfurtu, Paříže, Polska a Londýna Sussex, takže uživatelé mají nízké pingy a rychlejší výkon. Nabízí prémiové certifikáty SSL, proaktivní opravy, aktualizace, shodu s certifikací PCI, upozornění na monitorování, automatické škálování jediným kliknutím, 99,99% dostupnost, aktualizace zásuvných modulů, přizpůsobitelné technologické sady a doplňky kontejnerů a mnoho dalšího.

Migrujte svůj web snadno s pomocí odborníka zdarma a zvyšte rychlost načítání stránky pomocí vestavěného CDN. Kromě toho můžete vytvářet pracovní a vývojové weby s okamžitým čištěním databáze. Funkce automatického škálování také zachraňuje vaše dopravní výkyvy tím, že zachovává zabezpečení, dobrou zákaznickou zkušenost a rychlost.

Získejte nejlepší možnou nabídku výběrem jakéhokoli plánu a využijte 30denní záruku vrácení peněz. Podle počtu souběžných uživatelů, místa na disku, které potřebujete, domén a šířky pásma si můžete vybrat perfektní plán pro své podnikání.

OVHcloud

Získejte OVHcloud s nejnovějšími dedikovanými servery a globální infrastrukturou, která má kapacitu sítě 20 Tbit/s, 32 datových center na čtyřech kontinentech a 34 redonantů PoP po celém světě. Má datová centra ve Velké Británii a na evropských trzích, včetně Německa, Španělska, Francie, Irska, Itálie, Nizozemska, Polska a Portugalska.

Mezi jeho pokročilé technologie patří AMD EPYC, procesory Intel Xeon E, pokročilé zabezpečení s Intel SGX a AMD SEV/SME, paměť TruDDR4 ECC a paměť NVMe SSD.

OVHcloud vám pomůže vytvořit váš web v pouhých pěti krocích. S předkonfigurovaným řešením Apache připraveným k použití můžete nasadit analytické a velké datové platformy za méně než hodinu. Projeďte se s platformou a urychlete své inovace tím, že budete mít úplnou kontrolu nad svými daty.

  Jak nastavit desktopové prostředí Deepin na Arch Linuxu

UpCloud

UpCloud pomáhá tisícům podniků po celém světě vytvářet jejich webové stránky a poskytuje výkon, rychlost a služby, které potřebují. Jeho škálovatelné blokové úložiště MaxIOPS nabízí dvojnásobnou spolehlivost a rychlejší výkon ve srovnání se standardními cloudovými servery SSD.

Své důležité webové aplikace můžete na UpCloud provozovat efektivně. Kromě toho, UpCloud Managed Databases uvolní vaši zátěž s údržbou sdílením únavných úkolů s odborníky a umožní vám trávit ušetřený čas zvyšováním produktivity pro růst vašeho podnikání.

Vytvořte si privátní cloud snadno se stejným výkonem, flexibilitou a 100% zárukou dostupnosti SLA. Svůj web můžete také rychle nasadit a převzít nad ním úplnou kontrolu pomocí samoobslužné cloudové platformy. UpCloud je bezpečná, vždy dostupná, cenově výhodná a škálovatelná hostingová platforma. Dodává se se snadno použitelným rozhraním API a ovládacím panelem, který vám pomůže ušetřit více času správou cloudu.

Evropští a britskí zákazníci mohou využít londýnská datová centra pro lepší výkon a nízký ping. Vyberte si pro sebe to nejlepší místo a začněte svou cestu za pouhých 5 $ měsíčně za 1 GB paměti, 1 CPU, 25 GB úložiště MaxIOPS a přenosovou rychlost 1 TB.

FastComet

Přemýšlejte nad rámec svých nápadů s funkcemi a výkonem hostingové platformy FastComet a vytvořte pro svou firmu lepší webové stránky. Převeďte svou stávající doménu zdarma na jeden rok a začněte s Fastcomet, abyste získali výhodu až o 300 % rychlejší rychlosti přístupu k vašim databázím a souborům.

Svou infrastrukturu má v Londýně-Velké Británii, Amsterodamu-Evropě a Frankfurtu-Evropa, zejména pro britský a evropský trh, takže blízcí zákazníci budou mít prospěch z nízkého pingu. Můžete také distribuovat svůj obsah po celém světě a udržet si návštěvníky blízko tím, že zvýšíte rychlost načítání stránky.

Kromě toho poskytuje výkonný a oblíbený ovládací panel webhostingu pro snadnou správu. FastComet také nabízí týdenní a denní zálohování vašich souborů zdarma, aby byly vaše informace v bezpečí. Můžete také využít pomoci odborníka na migraci a přenést všechny e-maily, databáze a soubory do svého nového domova.

Získáte servery pouze SSD, RocketBooster, mezipaměť Cloudflare CDN, firewall, skenování malwaru, denní zálohy, umístění více serverů a další za 2,49 $ měsíčně. Nabízí 7denní záruku vrácení peněz pro servery VPS/DS a 45 dní pro cloud sdílený hosting.

dinahosting

dinahosting poskytuje nejlepší řešení pro váš webový projekt. Zaregistrujte svou doménu nyní a chraňte svou značku množstevními slevami a e-mailovým účtem ZDARMA. Zahrnuje disky NVMe, které poskytují projektu větší bezpečnost a rychlost. Zákazníci z Velké Británie a Evropy si mohou jako nejbližší umístění serveru vybrat Madrid.

dinahosting používá dedikované servery Dell nebo Intel, takže nikdy nebudete mít nízkou rychlost. Umožněte dinahostingu migrovat váš předchozí web do nejlepších rukou zdarma. S novými disky NVMe budete mít také nejlépe optimalizovanou a zabezpečenou síťovou infrastrukturu, zdroje a maximální rychlost.

Kromě toho spravujte všechny své aplikace a služby ze snadno použitelného a konfigurovatelného ovládacího panelu. Vaše data budou v bezpečí se záložními servery namontovanými na protipožárních systémech, stálými kontrolami a RAID 6.

Všechny výše uvedené hostingové platformy tedy nabízejí fyzická datová centra. A pokud hledáte cloudové možnosti, také jsem uvedl některé z nejlepších. Podívejte se na ně také.

Populární cloudové hostingové platformy

AWS

Ať už hledáte doručování obsahu, databázové úložiště, výpočetní výkon nebo jiné funkce, AWS poskytuje všechny služby, které potřebujete k vytváření aplikací s vylepšenou škálovatelností, spolehlivostí a flexibilitou.

Lidé ve Velké Británii, Evropě nebo blízkých regionech si mohou vybrat datová centra, jako je Amsterdam v Nizozemsku, Frankfurt v Německu, Londýn v Anglii a na mnoha dalších místech, aby zažili lepší výkon s nízkým pingem, vyšším zabezpečením a vylepšenými službami.

Získejte řešení, jako je marketing, reklama, finanční služby, herní technologie, média a zábava, a vytvářejte aplikace pro jejich provoz s bezserverovým počítačem. Získáte také cenově výhodnou možnost zálohování, abyste nikdy neztratili žádné informace.

AWS navíc nabízí komplexní zabezpečení vašich aplikací. Má široké bezpečnostní akreditace, audity a bohaté ovládací prvky a během několika minut máte přístup k jakékoli službě, kterou chcete zvýšit efektivitu svého webu.

Google Cloud

Urychlete růst svého podnikání pomocí Google Cloud vytvářením aplikací, chytřejšími rozhodnutími a propojováním lidí z celého světa. Chraňte svá data pomocí pokročilých bezpečnostních služeb a spouštějte své aplikace na nejbezpečnějším cloudu v oboru. Svou síť rozšiřuje do více než 200 zemí a území, 88 zón a stále přibývá.

  Použijte alternativu iTunes k selektivní synchronizaci médií s vaším iPhone a odstranění DRM

V Evropě získáte okrajová místa, jako je pět center v Nizozemsku, Budapešti, Rumunsku, Frankfurtu, Londýně, Mnichově, Miláně, Kyjevě, Lisabonu, Sofii, Varšavě, Curychu a mnoha dalších. Nyní rozšíří svou infrastrukturu v Berlíně, Paříži, Madridu, Turíně atd.

Spouštějte kritické pracovní zátěže, jako jsou SAP, Oracle, Windows a VMware, nativně na Google Cloud a spravujte podniková data a migrujte je s vysokou dostupností, zabezpečením, spolehlivostí a spravovanými datovými službami.

Kromě toho modernizujte svou cloudovou infrastrukturu a starší aplikace, abyste mohli přejít od komplexní analýzy ke kompletním přehledům s plně spravovanou analytickou platformou bez serveru. Google Cloud také rychle reaguje na online hrozby a chrání vaši firmu.

Začněte s kredity 300 $ ZDARMA a ušetřete peníze díky inovativnímu a transparentnímu přístupu k cenám.

Blankyt

Vytvářejte inovativní aplikace s Microsft Azure cloudovou hostingovou platformu a nasaďte své cloudové aplikace, abyste mohli využívat flexibilní možnosti.

Získejte své zabezpečené aplikace, data a infrastrukturu kdekoli, jako je multicloud, on edge nebo on-premises, a transformujte svůj podnik s neomezeným výkonem a škálovatelností spolu s bezkonkurenčními analytiky. Pomocí produktů a služeb Azure navíc začněte převádět své nápady do skutečné akce.

Začněte budovat s oblíbenými službami od Azure, které jsou ZDARMA po dobu 12 měsíců, a navíc získáte kredit 200 $ ZDARMA na prvních 30 dní.

Vultr

Vultr vám poskytuje cloudovou hostingovou platformu pro vaše aplikace. Pomůže vám vyvíjet nativní aplikace lokálně a šířit je po celém světě. Věnujte svůj čas kódování a nechte Vultra, aby se postaral o zbytek; Vultr nasadí vaši aplikaci ve vámi požadovaných datových centrech do 60 sekund.

Mají datová centra ve Stockholmu, Frankfurtu, Paříži, Amsterodamu a Londýně, aby vašim uživatelům nabídli ty nejlepší zkušenosti. Pomocí Vultr’s API můžete také modernizovat své podnikání automatizací některých procesů.

Vultr nabízí intuitivní a jednoduchý ovládací panel, kde můžete provádět každodenní úkoly, jako je správa záloh, úprava ovládání a objednávání serverů, několika kliknutími. Můžete si vybrat z mnoha předinstalovaných aplikací a systémů pro spuštění vašeho webu a odemknutí nekonečných možností.

Vultr je bezpečná a spolehlivá platforma, takže váš web zůstane na vrcholu se zaručenou 100% dostupností SLA. Má také vysoce výkonné procesory Intel a 100% robustní SSD pro urychlení vašich aplikací.

Linode

Urychlete inovace pomocí cenově dostupných, přístupných a jednoduchých cloudových služeb a řešení pro Linux. Vývojáři z celého světa důvěřují Linode kvůli nejlepšímu poměru ceny a výkonu. Je to jeden z nejlepších poskytovatelů IaaS, který vám umožňuje snadno nasazovat, ukládat, propojovat a provádět cloud computing během několika sekund pomocí rozhraní cloud manager, CLI a API.

Linode má svou infrastrukturu v mnoha regionech, včetně Londýna a Frankfurtu, což pomáhá britským a evropským trhům růst rychleji.

Prozkoumejte produkty a řešení, která potřebujete, a spusťte to ještě dnes. Linode nabízí dostupnou a spolehlivou infrastrukturu cloud computingu s bezplatným přenosem, ochranou DDoS a přibalenou podporou. Linode je 100% nezávislý a zaručuje 99,99% dostupnost.

DigitalOcean

DigitalOcean zpříjemní váš cloudový zážitek díky jeho přátelským funkcím, předvídatelným cenám a škálovatelnosti. Vytvářejte výkonné aplikace pomocí komplexního portfolia úložišť, databází, síťových produktů a výpočetní techniky.

Snadno použitelné uživatelské rozhraní, API, dokumenty a CLI DigitalOcean vám umožní strávit více času podnikáním. Zaměří se na infrastrukturu, která vám umožní rozšířit vaše podnikání o 14 globálně distribuovaných datových center a 99,99% dostupnost.

Každý plán obsahuje mnoho funkcí, abyste měli vše, co potřebujete k vytváření aplikací, na dosah ruky. Získáte také ZDARMA cloudové firewally, bezplatnou správu DNS, volně plovoucí IP adresy, bezplatný registr kontejnerů s 500 GB úložiště, 500 GB odchozího přenosu a jedno úložiště.

Závěr 👇

Výběr poskytovatele webhostingu, který může nabídnout datové centrum v Londýně a evropských lokalitách, by pro vás byl nejlepší, pokud se zabýváte trhem ve Spojeném království a Evropě.

Vyberte si proto kteréhokoli z výše uvedených fyzických nebo cloudových poskytovatelů služeb a zmocněte svůj web nebo obchod, aby mohl oslovit maximální počet vašeho cílového publika. Výsledkem budou lepší konverze zvýšením efektivity, výkonu, rychlosti a zabezpečení vašeho webu, aby byla zajištěna optimální uživatelská zkušenost.

x