13 nejlepších platforem pro video rozhovory v roce 2022 pro rychlejší najímání

Když COVID zasáhl všechny, podniky přijaly práci na dálku a pohovory na dálku. Zde jsou některé z nejlepších platforem pro video rozhovory, které umožňují vzdálené najímání a nabízejí logické najímání.

Videohovory se v posledních letech staly jedním z oblíbených způsobů náboru. Je to pohodlný, rychlejší nebo snadnější vyšší proces vést pohovory kdekoli. Obzvláště v souvislosti se sociálním distancováním se proces vzdáleného náboru stal extrémně populární, což umožňuje náborovým manažerům spojit se s uchazeči o zaměstnání.

Náborové platformy a personální software se stávají řešením Software-as-a-Service (SAAS) a online video pohovory pro náborové manažery a personalisty. Řešení videohovorů zajišťují, že nemístní kvalifikovaní kandidáti mohou mít rovné příležitosti v zaměstnání a trávit méně času náborovým procesem.

Podle zprávy z Gartner v dubnu 2020 se 86 % organizací začalo rozhodovat pro virtuální technologii pro náborový proces, což bylo asi 60 % před COVID-19.

Použití nástroje pro videohovory je však dostupnější než výběr toho správného, ​​který odpovídá požadavkům společnosti. Naším cílem je nabídnout dobrou znalost nejlepších nástrojů pro videohovory, které mohou organizace využít, vyhnout se nástrahám a prověřit kandidáty.

Tento blog pokryje několik platforem pro video rozhovory s některými pozoruhodnými funkcemi.

Pronájem jisker

S více než 6 000 organizacemi, které jej používají, Pronájem jisker se stala jednou z populárních platforem pro video rozhovory. Tento nástroj může pomoci lépe rozhodovat o náboru a zajistit, aby kandidáti mohli brzy získat výsledek. Software pro videohovory Spark Hire dokáže kandidáty efektivně prověřit, včetně předem nahraných relací pro kandidáty.

Zahrnuje funkce jako:

 • Kontrola kompletních videorozhovorů
 • Získání přehledu o kandidátech
 • Pohovory s kandidáty v kratším čase
 • Rozšiřte svůj fond talentů a zaznamenejte rozhovor na centralizovaném řídicím panelu
 • Shromážděte hodnocení na základě výkonu dotazovaného
 • Investování úsilí a času do angažovaných kandidátů
 • Projděte si strukturované video rozhovory

Nástroj video hodnotícího rozhovoru má za cíl poznat kandidáty hlouběji, aniž byste se s nimi setkali tváří v tvář. Je to účinný nástroj, který může společnostem pomoci identifikovat talenty ze skupiny kandidátů a zajistit hladký průběh náborového procesu. Cílem je dosáhnout náborových cílů napříč odvětvími a identifikovat nejlepší kandidáty.

Hireflix

Hireflix drasticky změnil, zefektivnil a vyhladil proces prověřování náborářů, podniků a institucí. Zajistilo, že náboroví manažeři nebo náboráři ušetří stovky hodin a najímají rychleji. Hireflix software pro jednosměrné videohovory, který eliminuje požadavek na plánování, integrovaný s ATS a sdílené nahrané rozhovory.

Nástroj pro videohovory je vyvinut pro rozhovory s mnoha kandidáty najednou pomocí nahraných otázek. Usnadnilo to vyhnout se plánování telefonních hovorů nebo pohovorů s potenciálními kandidáty. Kandidáti mohou zaznamenat odpovědi na předem nahrané otázky, které může náborový tým analyzovat.

Zaměstnavatelé mohou také nastavit automatická upozornění na zprávy WhatsApp, SMS a e-mail pro kandidáty. Hireflix lze snadno integrovat se stávajícím procesem (ATS) bez významných změn.

Svěží

Porovnejte, prověřujte, pohovorte, kvalifikujte se a najměte kandidáty efektivně a rychleji s Breezy. Tento nástroj umožňuje zaměstnanci najít vhodné uchazeče a zkontrolovat jejich profily v kratším čase. Svěží umožní zaměstnancům zapnout potrubí a zároveň zachovat ptačí perspektivu pro komunikaci, správu a zobrazení detailů kandidáta.

  Jak automaticky opravit pokřivené fotografie iPhone

Náborový tým může přetahovat kanál ke správě kandidátů a přizpůsobovat fáze pro přijímání informovaných rozhodnutí. Pomáhá při sestavování a nabízení využitelného pohledu na životopisy a sociální účty kandidátů. Tato funkce zahrnuje:

 • Bodovací karty kandidátů ke kontrole
 • Naplánování schůzky
 • Odeslání pozvánky prostřednictvím textové zprávy nebo e-mailu
 • Přezkum hodnocení
 • Kontrola serióznosti

Breezy nabízí zjednodušený přístup k e-mailům a SMS zasílaným kandidátům. Uživatelé jej mohou synchronizovat ve Slacku, aby okamžitě získali aktualizace a rychleji reagovali na kandidáty. Bezdotykové předběžné prověřování je počítačově řízené a zahrnuje vlastní dotazníky k pochopení sady dovedností a schopností kandidáta.

Talview

Použijte platformu pro video pohovory s umělou inteligencí k rychlému sledování náboru. Talview nabízí bezproblémové náborové zkušenosti a automatizované pohovory ke zpomalení zdlouhavého procesu pohovoru. Cílem je snížit zdroje a čas strávený pohovory s kandidáty a zrychlit kola prověřování.

Videopohovory na vyžádání mohou také pomoci změřit řeč těla, měkké dovednosti a kulturu během prvního kola, aby se zkrátil čas potřebný k najmutí. Talview online videorozhovor zahrnuje strojové učení a zpracování přirozeného jazyka k analýze tónu, měření emocí a psycholingvistiky.

Talview umožňuje uživatelům komunikovat s kandidáty, kteří nabízejí skvělý první dojem. Vytváří spolehlivý a komplexní profil, který zdůrazňuje videoodpovědi kandidátů. Cílem je analyzovat profil kandidáta v bezproblémových automatizovaných a bezproblémových pracovních postupech náboru. Zaměstnanci mohou integrovat software s libovolnými systémy řízení náboru, jako jsou IBM Kenexa, iCIMS, Greenhouse, Taleo atd.

Funkční

Pohybujte se rychleji a vpřed při najímání na dálku pomocí Workable. Nástroj pro video pohovory je prémiová jednosměrná screeningová platforma, která zaměstnancům umožňuje získat zaznamenané odpovědi od kandidátů a analyzovat je podle potřeby.

Funkční nabízí flexibilní proces, který zaměstnancům umožňuje zefektivnit a urychlit náborový proces. Spolu s tím mohou zaměstnanci snadno spolupracovat s týmy, zanechávat zpětnou vazbu a činit informovaná rozhodnutí. Nástroje pro videohovory na vyžádání také umožňují nahrávání v jakémkoli časovém pásmu nebo plánu.

Prostřednictvím online nástroje pro pohovor si může náborový tým vybrat otázky, které položí, poslat kandidátům odkazy, kde si mohou zaznamenat odpovědi, spolupracovat s týmem za účelem zpětné vazby a přejít k další fázi postupu.

můjRozhovor

S mottem „Meet People, Not Resume“ se myInterview v posledních několika letech podařilo získat popularitu. můjRozhovor Intelligence používá účelové algoritmy strojového učení, které pomáhají vybrat kandidáty na míru. Ke skenování nahraných videí a analýze těch, která dokonale zapadají do profilu, používá různá data.

Automatizovaný nástroj spravuje podrobnosti pohovoru a vybírá vhodné kandidáty, kteří odpovídají popisu práce. Dodává se s výkonnými funkcemi a nezaujatými hodnoceními analyzujícími osobnostní rysy, měkké dovednosti a klíčová slova ve videu. Tento nástroj umožňuje členům náborového týmu zůstat naladěni a vyměňovat si zpětnou vazbu a názory.

Willo

Aby se zaměstnanci setkali se správným kandidátem, mohou se spolehnout na nástroj pro promítání videa, který zabere minimum času. Willo může být skvělým doplňkem k vašim náborovým nástrojům, které zpřístupní nábor a pomohou vám růst vašeho podnikání. Software pro vyhledávání kandidátů se snadno používá a je přístupný, což urychluje proces náboru.

  Jak nainstalovat Microsoft Teredo Tunneling Adapter

Willow umožňuje tazatelům nastavit otázky k pohovoru, sdílet odkaz s kandidáty, získat od kandidátů videoodpovědi a zkontrolovat odpovědi. Uživatelé mohou snadno vybrat kandidáty pomocí analýzy každé odpovědi.

Tento nástroj zjednodušil proces pohovoru a umožnil zaměstnancům ušetřit čas (místo prověřování kandidátů prostřednictvím hovorů), ušetřit peníze a zvýšit produktivitu. Umožňuje také zaměstnancům nahlédnout za životopis kandidátů a najmout kvalitnější kandidáty po celém světě s inkluzivní prosperitou. I zaměstnanci mohou libovolně poskytovat pohovor kdekoli a mít celý proces pod kontrolou.

Jobvite

Nástroj pro screening videa na vyžádání vytváří konzistenci, zvyšuje kvalitu náboru a urychluje proces prověřování. Jobvite lze také snadno integrovat se stávajícím softwarem ATS, aby nabídl snadný nábor a bezproblémový provoz. Umožňuje uživatelům najímat kandidáty do svého týmu a spolupracovat s týmem na přijímání informovaných rozhodnutí.

Jobvite nabízí rychlejší proces prověřování, který kandidátům umožňuje s načasovanými otázkami, které jim umožňují zaznamenat odpovědi. Zaměstnanci mohou činit informovaná rozhodnutí a spravedlivě prověřovat, aniž by byli předpojatí, nabízet rovné a spravedlivé šance všem. Tento nástroj poskytuje obrazovku pro spolupráci s náborovým týmem, aby mohl přispívat zpětnou vazbou a promítat videa.

InterviewOpps

Podívejte se na potenciál kandidáta a poznejte ho nad rámec životopisu s InterviewOpps. InterviewOpps je platforma pro screening kandidátů a video pohovory nové generace, která zaměstnancům umožňuje ponořit se hluboko do profilu kandidátů a lépe je poznat. Je to skvělý nástroj, jak ušetřit peníze a čas pomocí cílených hodnocení prověřování uchazečů a video pohovorů k rychlému najímání potenciálních kandidátů.

Online nástroj pomáhá personalizovat proces pohovoru a je jednosměrně lepší. Zaměstnanci mohou přidávat otázky, posílat odkazy kandidátům a kontrolovat odpovědi. Kandidáti zaznamenají odpověď do předem nahraného video screeningového nástroje. Nástroj shromažďuje a analyzuje zpětnou vazbu a nabízí vedení kandidátů, aby učinili informovaná rozhodnutí.

EasyHire.me

EasyHire.me je inteligentní systém získávání talentů s přizpůsobitelným pracovním panelem, sledováním uchazečů a video pohovory (AI/ML). Tento nástroj pro živé rozhovory nebo rozhovory na vyžádání nabízí automatický přepis, rozhodování o náboru na základě dat, flexibilní formát otázek, panelové rozhovory atd.

EasyHire.me může také analyzovat emoce pomocí nejnovější technologie rozpoznávání emocí AI/ML, která urychluje proces náboru, získává více dat z videí a činí rozhodnutí na základě dat. Umožňuje uživatelům činit rozhodnutí založená na datech, měřit úspěšnost náboru, uchovávat data na jednom místě a porovnávat kandidáty.

Tento online nástroj také zahrnuje pracovní desku, která automatizuje předběžné prověřování, inzertní stránky třetích stran a přizpůsobení a přijímání žádostí prostřednictvím Google Assistant, webu nebo mobilu. Skládá se z technického posouzení pro vytváření technických výzev, sledování kódu kandidátů, výběr otázek pomocí banky, kontrolu kódu a získání zpětné vazby od týmu.

Avature

Nástroj pro video rozhovory Avature poskytuje intuitivní uživatelskou zkušenost a globální měřítko pro všechny zúčastněné strany. Online nástroj pro video pohovory nabízí pohovory na vyžádání a živé pohovory v závislosti na obchodním prostředí, což šetří čas náborovým manažerům, náborářům a kandidátům.

Avature pomáhá kandidátům a náborářům přijít tváří v tvář (bez fyzického setkání) z portálu optimalizovaného pro mobilní zařízení, značkového a přizpůsobitelného. Nástroje pro video pohovory na vyžádání umožňují náborovým manažerům a náborářům prohlížet nahraná videa kandidátů a činit informovaná rozhodnutí.

  7 konstrukčních CRM nástrojů pro správu vašeho podnikání

Uživatelé si také mohou prohlédnout video a audio nahrávky, textové odpovědi a profil kandidáta. Může také naplánovat funkce pro eliminaci koordinace panelových videí, skupinových a individuálních rozhovorů. Online nástroj zobrazuje dostupné časové úseky, ze kterých si lze vybrat, a poté schůzku opraví.

VidCruiter

Nástroj pro videohovory VidCruiter umožňuje náborovým manažerům využívat méně zdrojů a méně času na najímání potenciálních kandidátů. Nabízí moderní a oblíbený přístup umožňující náborovým manažerům získat ty nejlepší kandidáty za dostupnou, rychlou a pohodlnou cenu. VidCruiter nabízí proces šetřící čas a zároveň eliminuje používání tradičních a zastaralých procesů dotazování.

Software pro video rozhovory splňuje kritéria v reálném čase s předem nahranými a živými rozhovory. Je snadné zlepšit kvalitu náboru, urychlit dobu náboru, vytvořit pozitivní zkušenost s kandidáty a najmout nákladově efektivně, což zajistí strukturovaný nábor bez jakýchkoli předsudků.

CodeSignal

Používejte pokročilé IDE s CodeSignal pro technické rozhovory s využitím živé spolupráce. CodeSignal nabízí přesné hodnocení dovedností v realistickém prostředí kódování, aby najal správného kandidáta. Nástroj pro online rozhovory poskytuje skutečné výsledky a kódování s pokročilým vývojovým prostředím. Zaměstnanci mohou vytvářet vynikající zkušenosti s kandidáty, rychleji škálovat pohovory a získávat hlubší poznatky.

Zaměstnanci se mohou setkávat, mluvit a kódovat s kandidáty ve spolupráci s audio a video hovory. K hodnocení kandidátů nabízí vývojářům letecké simulátory v hyperrealistickém vývojovém prostředí. Tento nástroj usnadnil hodnocení kandidátů pomocí správy balíčků, nástrojů pro vytváření a interaktivního náhledu.

Závěr 👩‍🏫

Máte seznam nejlepších programů pro videohovory, ale to nestačí. Zde je několik pokynů, které je třeba dodržovat při výběru správného softwaru:

 • Finanční metriky – Je třeba znát jejich náborový rozpočet, protože závisí na růstu zaměstnanců společnosti, míře udržení, rozsahu a ziskovosti.
 • Produkt – Pochopte produkt a jak vám pomůže. Několik produktů je ideálních pro najímání programátorů, ale nikoli vyšších manažerů. Proto se ujistěte, že je nabitý funkcemi, které chcete.
 • Nejlepší pro případ použití – Vyzkoušejte různá řešení, ale nejlepší je vědět, co je pro vaše požadavky nejlepší.
 • Zpětná vazba od uživatelů – Před dokončením produktu je nejlepší ověřit si zkušenosti jiných organizací.

Video rozhovor může ušetřit spoustu času a je méně zaujatý. Kromě toho mohou uchazeči ve svém volném čase natáčet své videoodpovědi a poskytovat rozhovory. Výkonný nástroj pro video rozhovory na vyžádání okamžitě zvyšuje návratnost investic a nastavuje očekávání.

x