13 nejlepších víceúčelových témat k vytvoření jedinečného webu WordPress

Nejste si jisti, které téma by na vašem webu vypadalo nejlépe?

Víceúčelová témata jsou perfektním řešením pro řešení takové situace. Tato témata jsou navržena tak, aby vypadala jako vhodná pro všechny typy firemních webů. Cílem je vytvořit jedinou šablonu, která se vejde do jakéhokoli výklenku, aniž byste se museli příliš obtěžovat. Většina víceúčelových webových stránek je nabitá moderními a pokročilými funkcemi, takže nemusíte dělat kompromisy ve funkčnosti svého webu.

V dnešním příspěvku jsme shromáždili nejlepší víceúčelová témata, která vám mohou pomoci splnit váš sen mít dokonalý web WordPress – doplněný vizuální přitažlivostí a robustními funkcemi. Ať už se tedy jedná o obchodní web, portfolio, životopis, blogovací web nebo jakýkoli jiný koncept, vyberte si jednu z těchto možností a začněte vytvářet svůj web bez jakýchkoli kódů.

Genesis

Genesis je rámec pro vytvoření neuvěřitelně pokročilého a super responzivního víceúčelového webu, který je nabitý úžasnými funkcemi. Pokud hledáte minimalistický motiv, tento může být pro vás perfektní volbou. Dodává se se skvělými widgety obsahu, přizpůsobitelným záhlavím, vynikajícími možnostmi rozvržení a dalšími.

Genesis přichází s ukázkovým bezplatným tématem, které vám pomůže začít. Existuje však několik skvělých dětských témat pro vytvoření skutečně jedinečných stránek.

Rámec vykazuje skvělou flexibilitu, pokud jde o přizpůsobení, a nabízí vynikající podporu, pokud nějakou během nastavení nebo údržby potřebujete. Genesis je kompatibilní s nejnovějšími verzemi WordPress a vypadá úžasně na zařízeních všech typů obrazovek.

Prosperující témata

Prosperující témata se používá k vývoji webových stránek zaměřených na marketingové strategie podniku. Téma nabízí vynikající front-end vizuály pro společnost bez kódování. Thrive Theme Builder je tvůrce webů s plnohodnotným tématem WordPress, který poskytuje přizpůsobení front-endu a funkce drag-drop ve srovnání s tradičními frameworky.

Používá se k přizpůsobení a vytváření zápatí, záhlaví, postranního panelu, blogů, kategorií, rozložení stránky, stránek 404 a stránek vyhledávání, abychom jmenovali alespoň některé. Proč je Thrive Theme ideální volbou?

 • Je snazší aktualizovat značku během několika sekund
 • Více než 100 návrhů reklamních prvků, které z webu vyzdvihnou to nejlepší
 • Vytvořte a zprovozněte svůj web během několika minut
 • Vyvíjet responzivní weby pro mobily, tablety a počítače (notebooky)
 • Snadná integrace s dalšími nástroji.

Kadence téma

Kadence Theme umožňuje vývojářům využít předdefinovaný design nabízející moderní funkce a vytvořit web bleskovou rychlostí. Obsahuje také několik pluginů, jako jsou Elementor, Gutenberg, BeaverBuilder, LifterLMS, LearnDash, WooCommerce atd., které se používají k přidání dalších funkcí na stránky.

V motivu Kadence je k dispozici nepřeberné množství funkcí, jako je drop and drop, které vývojářům umožňuje umístit prvek podle jejich pohledu, tlačítko pro poutavé záhlaví, sociální ikony pro navigaci na příslušné stránky sociálních médií a styl záhlaví. nabízí více možností, vlastní rozvržení, tvůrce zápatí a záhlaví, globální tlačítko podpory, vlastní podporu typu příspěvku, globální typografii, možnosti barev, přednačítání CSS atd.

  Vybíjí se baterie Adobe Creative Cloud příliš rychle? Zde je Co dělat

Jevelin

Jevelin je další téma, které musíte vyzkoušet. Jedná se o responzivní téma vhodné pro SEO, připravené pro mobilní zařízení, které nabízí nejen fantastickou vizuální přitažlivost, ale také robustní funkce. S Jevelinem můžete mít také jedny z nejlepších pluginů na trhu, které jsou součástí balení. Můžete tedy používat pluginy jako Contact form 7 a Slider Revolution, aniž byste museli platit něco navíc ze své kapsy.

Můžete spustit svůj online obchod a začít prodávat své produkty pomocí pluginu Woocommerce, který je kompatibilní s tématem. Kromě toho všeho budete milovat šest rozložení blogů, více než 10 rozložení portfolia, funkci sdílení na sociálních sítích, paralaxu a podporu videa, kromě obrovského seznamu funkcí, které s tématem získáte.

Jevelin je k dispozici za kapesní cenu 59 $.

Astra

Astra je lehké, super rychlé, SEO-přátelské, moderní a víceúčelové téma, které bylo vynikající volbou pro mnoho blogerů, jako jste vy.

Téma je kompatibilní s několika dalšími předními pluginy WordPress, které vám pomohou efektivně a okamžitě vylepšit jeho funkce. Astra se také velmi snadno přizpůsobuje. Zamilujete si jeho knihovnu barev a typografie, možnosti záhlaví a ukázky webových stránek, které téma označuje.

S Astrou můžete navrhnout vysoce kvalitní webové stránky, aniž byste měli profesionální zkušenosti s návrhem nebo vlastní znalosti kódování. Můžete také integrovat plugin Woocommerce a převést svůj web na internetový obchod, pokud chcete prodávat své produkty nebo služby. A protože jde pouze o 50 kB téma, nabízí také skvělý výkon, takže nikdy nemusíte dělat kompromisy v rychlosti svého webu.

Astra má různé cenové plány, které začínají na 59 dolarech.

GeneratePress

The GeneratePress theme je superlehké, citlivé a pokročilé téma WordPress, které je nabité úžasnými funkcemi. Každý prvek si můžete přizpůsobit tak, aby vypadal pro vaše návštěvníky atraktivněji. Svůj web můžete také přeložit do jiných jazyků a oslovit tak více lidí po celém světě. To platí i pro jazyky RTL, jako je arabština.

Díky bezproblémové kompatibilitě s moderními pluginy je toto téma oblíbeným výběrem pro mnoho populárních bloggerů a vývojářů webových stránek. Čistý kód použitý k vytvoření motivu udržuje váš web vždy super rychlý. Takže nyní s GeneratePress nemusíte slevovat ze své rychlosti ani ztratit jediného návštěvníka, který přistane na vašem webu.

Divi

Pokud už nějakou dobu pracujete s WordPressem, Divi je jméno, o kterém jste už určitě slyšeli. Toto je jedno z nejoblíbenějších víceúčelových témat, které je dodáváno s tvůrcem stránek přetažením. Můžete jej použít k vytvoření krásného webu od nuly nebo si vybrat jednu z předem vytvořených šablon, které jsou součástí daného tématu.

  9 platforem pro shromažďování videoreferencí od vašich uživatelů

Divi je nabitý tolika úžasnými funkcemi, že si ho určitě zamilujete. Můžete používat 46+ prvků obsahu, spoustu moderních komponent, 20+ šablon rozvržení a mnoho dalšího. Motiv podporuje videa na vašem webu kromě mediálního obsahu jiných typů. Ať už chcete vytvořit stránky pro svou kreativní agenturu, interiérový design, jednoduché portfolio nebo cokoliv jiného, ​​Divi pro vás může být tou správnou volbou.

Je k dispozici ke stažení po zaplacení 89 USD. S tak masivním seznamem funkcí si myslím, že 89 dolarů je pořádná částka.

Vedoucí prodejny

S více než 26 000 prodeji, Vedoucí prodejny je dalším předním víceúčelovým tématem na trhu WordPress. Toto téma je kompatibilní se všemi moderními prohlížeči a velikostmi obrazovek všech typů a je skvělým řešením pro jakýkoli web s podporou elektronického obchodování.

Téma přichází s robustním nástrojem pro tvorbu stránek přetažením, který nabízí nejjednodušší způsob, jak vytvořit web za méně času a úsilí.

Získáte také neomezené styly záhlaví, spoustu šablon připravených k použití, rychlé načítání vestavěného výkonu a další. Téma je super citlivé a vypadá úžasně napříč zařízeními. Tento produkt můžete využít zaplacením pouhých 69 $, které zahrnují také bezplatné aktualizace. Téma bylo velmi dobře zdokumentováno, takže s jeho používáním nebudete mít žádné potíže.

TheGem

TheGem je další téma WordPress, které si získalo na trhu popularitu. Toto úžasné téma přichází s mnoha předem vytvořenými šablonami, které lze vybrat přímo pro váš web. Od kreativních agentur, fotografování a portfolia, e-commerce podnikání, kryptoměny nebo jiné výklenky nabízí toto téma dokonalé řešení přímo na dosah ruky.

Pokud zvolíte možnost překladu, můžete oslovit více publika a vybudovat silnější síť a komunitu se svými webovými stránkami. Nejen to, můžete také použít flexibilní záhlaví a zápatí, neomezená barevná schémata a typografie, 2500+ přizpůsobitelných písem, 150+ jedinečných ukázkových stránek, 8x navigaci ve více než 20 stylech kromě dlouhého seznamu dalších funkcí, které přichází s .

TheGem můžete získat za pouhých 59 dolarů.

Odkódovat

Odkódovat je krásné téma WordPress, které nejenže dodá vašemu webu dobrý vzhled, ale také ho připraví na to, aby mohl konkurovat ostatním pokročilým webům ve vašem oboru s jeho robustními funkcemi. S Uncode můžete svůj web WordPress posunout na zcela novou úroveň s obrovským seznamem funkcí, se kterými přichází.

Umožní vám převzít kontrolu nad každou částí vašeho webu a přizpůsobit si jej pomocí efektních písem, nápadných barev a krásných záhlaví a zápatí.

Pokročilý mřížkový systém dodává vašim návrhářským dovednostem další rozměr. Správce galerie Uncode vám usnadňuje nahrávání a správu obrázků na webu.

  Jak najít heslo routeru [NetGear, Linksys, Uverse, Xfinity]

Kallyas

Kallyas je kreativní, vysoce kvalitní víceúčelové téma WordPress navržené pro podporu funkcí elektronického obchodování. Doplňkový plugin vizuálního skladatele, který je dodáván s tématem, usnadňuje vytváření vašeho webu. S jeho pomocí nyní můžete přijít s nejatraktivnější webovou stránkou i bez předchozích znalostí webdesignu.

Téma bylo poháněno více než 100 jedinečnými prvky, které vyhovují jakékoli aplikaci. Zamilujete si také výkonný Revolution Slider, profesionální podporu, obrovskou sadu nástrojů WordPress a všechny další úžasné funkce, které téma nabízí. Kallyas byl široce zdokumentován, takže k nim máte přístup, pokud budete někdy čelit problému s jeho používáním.

Kallyas je k dispozici za pouhých 69 dolarů.

Ultra

Ultra je jedním z oblíbených víceúčelových témat, které vám umožní převzít kontrolu nad vaším webem od záhlaví až po zápatí. Svůj web můžete buď spustit pomocí jedné z předpřipravených šablon, nebo jej navrhnout od začátku. Nabízí elegantní řešení pro všechny druhy podnikání. Nabízí také 12 bonusových doplňků, jako je počítadlo, odpočítávání, kontakt, cenové tabulky atd.

Téma také podporuje video pozadí, paralaxní rolování, animace a další. Inteligentní možnosti rozvržení vám umožní zarovnat prvky záhlaví a zápatí různými způsoby, aby byly pro vaše návštěvníky chytlavé. Máte také 5 rozvržení příspěvků na jedné stránce. Vzhledem k tomu, že téma je super citlivé, vypadá stejně dobře na všech obrazovkách.

Téma X

X je pravděpodobně jediným WP tématem za 59 $ s mnoha funkcemi. Není divu, že má za sebou více než 200 000 prodejů.

Upřímně řečeno, X vyžaduje samostatný blogový příspěvek, kde se mluví o všech jejich funkcích, ale pro představu, zde jsou některé z nich.

 • Inline editace
 • Dynamický obsah
 • Globální bloky pro lepší znovupoužitelnost
 • Správce šablon
 • Knihovna prvků
 • Vestavěné prémiové pluginy, jako jsou UberMeny, Cornerstone, ConvertPlug, ACF Pro, Content Dock, MailPoet atd.

Existují čtyři hlavní zásobníky – Ethos, Ikona, Obnova, Integrita. Vyberte si ten, který se vám líbí.

Závěr

To byly některé z nejlepších víceúčelových témat pro váš web. Všechna témata byla testována na rychlost a výkon a vsadíme se, že vás žádné z nich nezklame. Ať už jde o vzhled nebo výkon, témata v tomto seznamu vám nabídnou ty nejlepší výsledky.

x