13 skvělých her k hraní na Apple Arcade

Hry v telefonu vám mohou skvěle odbourat stres a pomohou vám trávit čas, zvláště když jste v dopravě.

Pokud jste uživatelem produktů Apple, můžete si na Apple Arcade užít rozsáhlou sbírku her. Je to tržiště s předplatným her, které nabízí více než 200 vzrušujících prémiových her od talentovaných vývojářů, kteří vám chtějí poskytnout ten nejlepší herní zážitek.

K Apple Arcade máte přístup na iPhonu, iPadu, iPadu touch, Macu a Apple TV. Je přístupný v Apple Store pomocí karty Arcade.

Zde jsou některé z mnoha důvodů, proč byste si Apple Arcade oblíbili:

 • Nové hry jsou přidávány každý týden
 • Hry na Apple Arcade jsou bez reklam a neprovádí se žádné nákupy v aplikaci
 • Svůj herní zážitek můžete vylepšit díky podpoře ovladačů jeho integrací s dálkovým ovládáním Siri, bezdrátovými ovladači Xbox, herními ovladači MFi a PlayStation DualShock 4.
 • Umožňuje vám nastavit čas na obrazovce a rodičovskou kontrolu
 • Všechny hry jsou dostupné online i offline, protože vám také dává možnost si je stáhnout a hrát offline

Pojďme se rychle dotknout trochu více o Apple Arcade.

Předplatné a ceny Apple Arcade 💲

Za prvé, skvělá zpráva je, že držitelé nových zařízení Apple získají tři měsíce bezplatného předplatného, ​​takže pokud jste někdo, komu se právě dostal do rukou nový iPhone nebo jiné zařízení Apple, máte nárok na tuto nabídku.

Obecně platí, že Apple Arcade nabízí měsíční bezplatnou zkušební verzi pro každého, po které musíte platit 4,99 $ měsíčně. Díky rodinnému sdílení můžete svůj účet sdílet až s 5 různými členy rodiny.

Pokud si také zakoupíte Apple One, můžete Apple Arcade kombinovat s iTunes, Apple TV a iCloud za nízkou měsíční cenu.

Kategorie her, které najdete na Apple Arcade 🎮

Apple Arcade obsahuje různé hry vhodné pro všechny žánry a generace, jako jsou dobrodružné, akční, puzzle, záhady, strategie, sport, simulace a další. Našli byste také nadčasovou klasiku, která vás vrátí do starých dobrých časů.

Nyní, když jste obeznámeni s Apple Arcade, pojďme se podívat na ty nejlepší hry Apple Arcade, které můžete hned položit.

A Fold Apart

Oceněná logická hra A Fold Apart je příběhem páru – učitele a architekta ve vztahu na dálku.

Nyní, když jsou daleko od sebe, jsou ve zmatku ve složitosti špatné komunikace a emočních vzestupů a pádů.

V této hře musíte zachránit jejich vztah ve světě skládání papíru. Vyberte si pár, který vám nejlépe vyhovuje, a začněte papír skládat, obracet a rozkládat, abyste překonali bariéry jejich vztahu.

  12 spolehlivých e-mailových hostingových služeb pro malé i velké firmy

Backgammon+

Naprostá klasika, tato desková hra s názvem Backgammon+ je stará téměř 5000 let. Apple Arcade to oživil pomocí dřevěné desky a atmosféry z obrazovky. Strategie, dovednosti a štěstí jsou ingredience, které musíte zvládnout, abyste vyhráli tuto hru.

Tuto hru můžete hrát sami, s přáteli nebo s online hráči. Podporuje horizontální a vertikální orientaci desek.

Hra je velmi jednoduchá – každý hráč dostane 15 šachovnic různé barvy, které musí posouvat po herním plánu o čísla vržená dvojicí kostek. 🎲

Hru vyhrává hráč, kterému se jako prvnímu podaří dostat všechny své dámy kolem a mimo hrací plochu.

Oddmar+

Oddmar+, oceněný jako „Hra roku“ časopisy Stuff a Touch Arcade, je super roztomilý Viking, který bojuje se svým životem ve své vesnici a jeho vrstevníci se mu vyhýbají. Je tedy vyhozen z Valhally a vydává se na cestu, aby našel svou cenu za cenu.

Tato hra se skládá z 24 vzrušujících dobrodružných a komických prostředí, ručně vyrobených a vyvinutých týmem, který stojí za oceněnou hrou Leo’s Fortune.

Tato ručně vyrobená hra se skládá z fyzikálních hádanek a plošinových výzev podporovaných magickými lesy, zbraněmi, štíty, zasněženými horami, přáteli a nepřáteli. Tuto hru můžete hrát i s herním ovladačem.

Arkádová edice NBA 2K22

Ultimátní ráj pro milovníky basketbalu, NBA 2K22 Arcade Edition, je exkluzivitou nejprodávanější série NBA 2K pouze pro uživatele Apple Arcade.

Můžete hrát v herních režimech 1v1, 3v3 nebo 5v5 po boku legend, jako jsou:

 • Luka Dončič
 • Damian Lillard
 • Kevin Durant
 • Jayson Tatum
 • Zion Williamson
 • Anthony Davis
 • Rui Hachimura
 • Města Karl-Anthony

Vyberte si svůj oblíbený tým NBA a vyzvěte konkurenty v rychlém zápase s pražírnami NBA 2022.

Můžete také začít svou vlastní kariéru v NBA tím, že si postavíte svůj vysněný tým, budete hledat nadcházející hvězdy, najímáte volné hráče, obchodujete a řídíte finance svého týmu.

Umožňuje vám vybrat si postavu, týmový dres s číslem a pozici v zápasech. Optimalizace ovladače a možnosti hry pro více platforem vám umožní hrát online s přáteli nebo jinými týmy.

Badland Party

Badland Party, kterou hraje více než 150 milionů uživatelů po celém světě, je pokračováním oceňované Apple Arcade hry roku Badland and Badland 2.

Díky mnoha světům, epickým soubojům s bossy, 30 odemykatelným postavám a soutěžním režimům party se 40 úrovněmi je tato hra vybavena úžasnou grafikou, pohlcujícím zvukem a inovativní hratelností založenou na fyzice.

Když už mluvíme o herním zážitku, můžete hrát Badland Party s herním ovladačem a ovládacími prvky rozdělené obrazovky. Můžete si vybrat, zda budete hrát se svými přáteli, jako online hráč nebo jako jednoduchý společník AI.

Obsahuje také žebříčky, které podporují zdravou soutěživost, a poskytuje včasné mise, výzvy a úspěchy, aby tento spěch pokračoval.

  Co jsou ovladače hardwaru a proč způsobují tolik problémů?

Rozdělovací zahrada

Manifold Garden vás přivítá ve světě, kde jsou fyzikální a geometrické zákony odlišné.

V této Escheresce se geometrie nekonečně opakuje ve všech směrech, což vede k tomu, že padáte zpět do směru přesně tam, kde jste začali. Nyní musíte vzdorovat gravitaci s novou perspektivou a naplnit pustý svět vegetací.

Tato hra, která je uložena s ohromujícími hádankami a pozoruhodnými vizuálními prvky, vám nabízí možnost podívat se na svět z různých perspektiv. Umožňuje vám také prozkoumat slavnou architekturu Escheresque nekonečně se opakujícími způsoby.

Sestavte opatrně

Kompletně ručně ilustrovaný příběh ve 12 objektech, Assemble with Care, se točí kolem Marie – restaurátorky starožitností, která přijíždí do města Bellariva, které se ukáže jako rozbité.

Připojte se k ní ve snaze zachránit nejmilovanější majetek obyvatel města a pomozte jim znovu se spojit se sebou samými a městem.

Kromě toho hra nabízí nostalgii v mílích a mezích, jak ji inspirují zvuky 80. let. Prozkoumávání objektů Mariinou optikou, vykreslené v impresionistickém stylu, je strhující cestou, ke které se můžete v této hře připojit.

Skate City

Napadlo vás, jaké by to bylo jezdit na bruslích po celém světě? Tady je vaše šance zažít to hraním Skate City.

Nalaďte si tu správnou atmosféru se sluchátky a procházejte se městem s lo-fi hudbou. Tato hra vám umožňuje vybrat si postavy, individuální styl a bruslařské schopnosti.

Počínaje sluncem vyhřívaným LA se během okamžiku ocitnete na bruslích v ulicích Barcelony, Miami a Osla s nečekanými změnami počasí.

I když tato hra může znít mrazivě, můžete se také rozhodnout, že se postavíte sami sobě tím, že ji budete hrát s kamarádem, nebo se pustíte do výzev v každém městě, které navštívíte, aby byla intenzivnější.

Alto’s Odyssey – Remastered

Jak název napovídá, připojte se k Altovi a jeho přátelům a najděte ztracené město při cestování různými biomy, Dunami, Kaňony, Chrámy a nakonec Ztraceným městem.

Alto’s Odyssey – Remastered má šest jedinečných postav s různými schopnostmi a umožňuje vám odhalit nová tajemství v horkovzdušných balónech, pohyblivých brusných kolejích, jízdě na stěně a wingsuitu.

Neváhejte a odemkněte tajemství pouště a věžovitých budov. Pokud jsou výzvy příliš velké, můžete meditovat pomocí režimu Zen, který destiluje Odyssey do nejčistšího způsobu zážitku, bez skóre, mincí a vylepšení.

Pokud máte chuť, klidně si vyfoťte fotky z výletu do pouště a sdílejte je se svými přáteli a rodinou.

fantazijní

Fantasian je dechberoucí dobrodružství kurátorem Hironobu Sakaguchi se soundtracky, které složil Nobuo Uematsu.

Toto je však jen začátek. Tato asijská hra se skládá ze 160 dioramat, která mísí fyzické prostředí a 3D postavy. Každý díl se soustředí na příběh postav, následovaný questy, které vám dávají svobodu prozkoumávat prostředí.

  6 nejlepších nástrojů sociálního naslouchání pro rostoucí podnikání

Tato hra má také skvělé funkce, jako je posílání nepřátel do samostatného dimenzionálního dungeonu, což umožňuje nepřerušované prozkoumávání světa.

Můžete se také rozhodnout vyměňovat postavy podle požadavků strategie a používat vylepšení, abyste otočili vývoj bitvy.

Alba: Dobrodružství divoké zvěře

Hledáte dobrou hru, která nabízí dobrodružství a průzkum a děláte dobré skutky? No, o tom je Alba: A Wildlife Adventure a to všechno dělá ve svém středomořském dobrodružství na ostrově plném klidných pláží, starobylých hradů, teplých měst a mnoha zvířat.

Tato hra s názvem ‚Chillectathon‘ vám ​​dává svobodu dokončit dobrodružství svým vlastním tempem.

Vše, co musíte udělat, je najít různé druhy zvířat, shromáždit dobrovolníky, najít AIWRL a zachránit ostrov s Albiným dědečkem. Třešnička na dortu? Hudbu spolu složila Lorena Alvarez.

Obraz je dostatečně živý a uklidňující, aby vás vrátil do dětství.

Castlevania: Grimoire of Souls

Zažijte nový příběh v akci nabité gotické fantasy sérii, která obsahuje návrhy postav od Ayami Kojima a hudbu od Michiru Yamane. Castlevania: Grimoire of Souls se 60 úrovněmi, několika výzvami a novými postavami k odemknutí má co nabídnout.

Jak úrovně postupují, můžete odemknout další legendární postavy jako Simon Belmont, Charlotte, Shanoa a Maria. Ovládněte je všechny, abyste porazili mocné nepřátele a hrůzostrašné šéfy.

Oregonská stezka

Vaše strategie, rozhodování a schopnosti přežití rozhodnou o osudu vaší stezky v Oregonu. Vyberte se se svou partou na nezapomenutelnou cestu a překonejte stovky obtíží, kterým budete na cestě čelit.

Od hadího kousnutí přes zlomené končetiny až po přežití vánic, každé vaše rozhodnutí ovlivní váš osud i osud vaší party.

Nyní si také můžete vybrat původní americké postavy a dozvědět se více o skutečných lidech pomocí interaktivní cesty.

Naučíte se také management řízením zdrojů, zdraví, morálky a obětí vaší party v 7 questech inspirovaných historickými událostmi. Nezapomeňte si užít originální soundtrack a ohromující vizuální prvky.

Závěr

Apple Arcade nabízí širokou škálu her, které pobaví váš zájem a udrží vás v kontaktu. Pokud jste příležitostný hráč, který se těší na hraní zábavných her, pak je Apple Arcade pro vás. Kromě toho funguje dobře pro členy rodiny Apple a funkce stojí za to.

Dále možná budete chtít zaznamenat svou hru pomocí těchto úžasných nástrojů.

x