13 vlastních webových stránek PC Builder pro získání dokonalého desktopu

Tyto vlastní webové stránky pro tvorbu počítačů vám mohou pomoci snadno sestavit. Kromě toho také zkontrolujeme, zda je úspornější než předem sestavené počítače a zda je vhodnost. Zůstaňte naladěni.

Protože jsem nepočítač, postavil jsem si počítač pro sebe a mohu dosvědčit, že nepotřebujete nic jiného než šroubovák a pár tutoriálů na YouTube.

Nicméně s rozpadající se mašinérií obecně nejsem špatný a nevadí mi číst blogy, abych napravil problémy.

Ale DIY není šálek čaje pro každého. A utrácet jmění za předem sestavené počítače, a přesto získat něco, co není podle plánu, také není žádoucí.

Takže, jaká je střední cesta? Počítače na míru.

Vlastní PC Builder

Zde nehledáte jednotlivé díly a netrápíte se jejich vzájemnou kompatibilitou.

Obecně existuje jednoduché rozhraní pro výběr základní komponenty (CPU nebo základní deska) a získáte vhodné návrhy pro následující části. Navíc si užijete podporu podobnou předpřipraveným počítačům.

To vám dává to nejlepší z obou světů a tolik potřebnou flexibilitu, abyste měli to, co chcete.

Nyní přichází důležitá otázka. Je to levnější než předpřipravené počítače?

To je těžké odhadnout a konečná cena za pokladnu závisí na mnoha faktorech, které lze zahrnout.

Bez ohledu na to vezmeme základní konfiguraci a uvidíme, kolik to zhruba stojí u HP, Dell a zbytku tohoto seznamu.

Specifikace komponent ProcesorIntel® Core™ i7-12700 nebo srovnatelná RAM16GB (>3200MHz)Grafická karta 8GB NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 TiStorage512GB PCIe NVMe SSD + 1TB a 7200 ot./min. HDD Windows Fi (volitelně) Operační systém W1O

Získání HP s těmito specifikacemi vás tedy vrátí o 1 899,99 $ a Dell za podobný balíček účtoval o něco méně, 1 837,99 $.

Přesto byly v obou nabídkách jemné rozdíly. Například jeden HP měl 800W zlatý napájecí zdroj, zatímco Dell přišel s 750W PSU bez informací o hodnocení energetické účinnosti. Kromě toho Dell zahrnoval optickou mechaniku, která HP chyběla.

Přesto to vezmeme jako měřítko a pokusíme se je replikovat s webovými stránkami pro tvorbu vlastních počítačů, abychom zkontrolovali kolísání cen.

Jako náhradní řešení se pokusím zjistit, co můžeme získat za přibližně 2 000 $, pokud nebude k dispozici přesná základní konfigurace.

Počínaje prvním uchazečem…

ORIGIN PC

ORIGIN PC je pevným pouzdrem, pokud vám záleží na vzhledu stejně jako na výkonu. Kromě toho můžete najít tuny předpřipravených strojů se značkou ORIGIN, což je u takových výrobců PC normální.

Bohužel jsem nenašel naše požadované specifikace a většina sestav byla špičkových s prémiovými cenovkami.

Nejblíže jsem se mohl dostat k našemu základnímu technickému listu:

C Specifikace komponent Procesor AMD Ryzen 5 5600XRam16GB @ 3200MHz Grafická karta 8GB NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 TiStorage500GB PCIe NVMe M.2 SSD + 1TB 7200 ot./min.

Na první pohled vypadá lépe zůstat u HP a Dellu. Nicméně, několik věcí, které činí tento balíček cenným, je celoživotní bezpracná podpora. Kromě toho má každý nákup vyhrazený tým podpory.

To, co dělá hit, je výpočetní výkon, protože AMD Ryzen 5 5600X je výrazně méně výkonný než Intel® Core™ i7-12700.

Rozhodně je ORIGIN PC určeno pro elitní hráče, kterým nevadí vydělat pár set dolarů navíc za nejlepší kvalitu a podporu.

iBuyPower

S mnohem čistším rozhraním a ekonomickými možnostmi se iBuyPower okamžitě cítil větší ránu za peníze.

Bez ztráty minuty jsem mohl rychle postavit zamýšlený počítač. Kromě toho bylo přizpůsobení snadné a dostatek.

  Komunikujte s jednotlivci se sluchovým postižením bez použití ASL na iPhone

Specifikace komponent ProcesorIntel® Core™ i7-12700KRam32GB DDR4-3600MhzGraphic Card8GB NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Storage 1TB WD Blue SN570 M.2 PCIe NVMe SSDM základní deska ASUS PRIME Z690-WPOostperating System1791WPOost $7591WPOost

Tento je dodáván se standardní zárukou na 3 roky práce a 1 rok na díly.

Kromě toho se funkce iBuyPower sestavují optimalizované pro vaše oblíbené hry uvedením FPS předem.

Co mi chybělo, je sekce pro vlastní vizuály.

Přesto je iBuyPower vynikající pro vlastní tvůrce PC, který byste si neměli nechat ujít.

Xidax

Xidax nabízí doživotní záruku na nové nákupy stolních počítačů, což dává svým zákazníkům úplný klid.

To znamená, že všechny díly (kromě součástí chlazení kapalinou) budou vyměněny, pokud se pokazí. Tyto náhrady jsou však na uvážení společnosti Xidax a nemusí být vždy nové. Přesto, když vezmeme v úvahu, že získáte funkční počítač na celou jeho životnost, je to docela sladké.

Přicházíme do naší vlastní sestavy, zde je ta nejlepší shoda:

ComponentsPecificationProcessorintel® Core ™ I7-12700RAM16 GB DDR4-3200MHZGRAPHICS CARD8GB NVIDIA® GeForce Rtx ™ 3070 TISTORAGE500GB NVME M.2 SSSD + 1TB BLUE SATA

Počítač si můžete také personalizovat pomocí laserem vyrytých log.

Přesto, mít více vlastních dílů v PC Builder by určitě přidalo obrovskou hodnotu webu. Kromě toho budou automatické návrhy kompatibilních dílů velkou úlevou.

Celkově jsem nenašel nic zásadního, na co bych si stěžoval, a Xidax si můžete klidně zařadit na svůj seznam při hledání výrobců PC.

Sestavte si svůj počítač

Získání vlastního PC nemůže být snazší než s Build Your PC. Rozhraní je jednoduché na navigaci a začnete tím, že zkontrolujete FPS pro své hry s daným rozpočtem.

Specifikace komponent ProcesorIntel® Core™ i7-12700FRam16 GB DDR4-3200MhzGrafická karta 8GB NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 TiStorage1TB NVMe M.2 SSDMzákladní deska Asus B660 SeriesOperační systém Windows 1500WO2 HomePSU Fi 1500WO2

Jedna věc, která sužuje tohoto jinak fantastického vlastního tvůrce PC, je absence přidání sekundárního úložiště. Navíc neexistuje způsob, jak si vybrat vlastní základní desku nebo síťový adaptér.

Konečně je k dispozici pouze v USA a na všechny nákupy se vztahuje 2letá záruka na díly a práci.

CLX

CLX gaming přichází s krásným vlastním tvůrcem PC s nesčetnými možnostmi, jak získat ten svůj dokonalý. Sestavení zahájíte výběrem základní části (procesor, grafická karta, paměť atd.) a získáte předpřipravené možnosti přizpůsobení.

Specifikace komponent ProcesorIntel® Core™ i7-12700KFRam 16 GB DDR4-3200 MHz Grafická karta 8 GB Úložiště NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 500 GB NVMe M.2 SSD + 1 TB Seagate HDDMDM, základní deska MSI Pro Z690-3200Mhz Gold, systém Windows150W Gold, domácí systém Windows150W Gold

Záruka se vztahuje na celoživotní práci a první rok na díly.

CLX herní lodě do USA a Kanady.

Je to přesvědčivě o něco dražší, ale díky schopnosti přizpůsobit si téměř vše stojí za zvážení.

NZXT

Nejlepším počinem NZXT je síť globálních prodejců a dvouletá záruka na díly a práci (vybrané regiony).

Kromě předem sestavených počítačů můžete mít také startovací sady s nezbytnými nástroji a příručkami, které vám pomohou počítač snadno postavit.

Přesto bych uvítal trochu více flexibility s stavitelem. Zde je to, co bych mohl získat za stanovený rozpočet:

Specifikace komponent ProcesorIntel Core i5-11600KFRam16 GB DDR4-3200MhzGrafická karta10 GB Gigabyte GeForce RTX™ 3080StorageSamsung 970 EVO Plus 500GB NVMe M.2 SSDM základní deska s hodnocením MSI Fi91P Bronost Home1PS Bronz W57per B556

I když je technický list vynikající, nemohl jsem vybrat komponenty. Absence rozmanitosti tedy omezuje tohoto vlastního tvůrce PC v dosažení jeho potenciálu.

  Získejte na svém iPhonu využití dat pod kontrolou

Takže, pro koho to je? Pro uživatele střední až odborné úrovně, kteří mohou zkoumat a spokojit se s alternativami.

Maingear

Maingear je jedním z mála vlastních tvůrců PC na tomto seznamu, který klade stejný důraz na estetiku a výkon.

V závislosti na vaší konstrukci můžete mít na svém PC vlastní blikající barvu, podobně jako u špičkových sportovních aut. Kromě toho je možné zvolit jiné vnitřní kabely než běžnou černou barvu.

Stavitel není nejlepší, co jsem kdy viděl, ale svou práci odvedl. Cena se však zdála být trochu vysoká za to, co dostáváte ve srovnání s ostatními:

Specifikace komponent ProcesorIntel Core i7-12700KRam16GB DDR4 3600MHzGrafická karta8GB NVIDIA GeForce RTX 3070 TiStorage512GB Intel NVMe M.2 SSDMzákladní deska MSI PRO B660M-A Windows2 CEC WIFI s hodnocením DDR710 Domácí Bluetooth, Systém WIFI Bronz410Operační systém CEC BronzeWDDR410thers

Výhodou je doživotní podpora a záruka na práci pro obyvatele USA.

I když se společnost Maingear dodává mezinárodně, před nákupem by měly být potvrzeny záruční zásady.

CyberPowerPC

Chcete skvělou hodnotu za peníze, přejděte na CyberPowerPC. Ve skutečnosti bych mohl připravit náš technický list za nejnižší cenu, odpovídající nabídkám od HP a Dell.

Specifikace komponent ProcesorIntel Core i7-12700KRam16GB DDR4 3600MHzGrafická karta 8GB NVIDIA GeForce RTX 3070 TiStorage500GB PCIe NVMe M.2 SSD + 1TB SATA 7200 ot./min. HDDMIO 1800 RPM HDDM1000 Mhz, systém WIFost1 HomeASUS-5PSU ZHost7

Co jsem nemohl obdivovat méně, je naprostá dostupnost možností a uživatelsky přívětivý stavitel.

To odstraňuje potíže s nekonečnými úpravami a užitečnými varováními o nekompatibilitě. Kromě toho máte na výběr z vyčerpávajícího seznamu periferií a příslušenství, abyste si mohli koupit vše, co potřebujete, najednou.

CyberPowerPC se dodává do USA a pro Spojené království má samostatný vlastní počítačový stavitel.

Konečně záruka pokrývá tři roky na práci a jeden rok na díly.

Digitální bouře

Digital Storm nabízí slušná přizpůsobení, ale patří mezi dražší vlastní tvůrce PC na tomto seznamu.

Rozhraní je přesto přátelské a pomáhá vám vybrat ty nejlepší komponenty při zajištění kompatibility.

Specifikace komponent ProcesorIntel Core i7-12700KRam16GB DDR4 3200MHzGrafická karta8GB NVIDIA GeForce RTX 3070 TiStorage1TB Digital Storm NVMe M.2 SSD Základní deskaASUS Prime Z690-P D4 (Wi-Fi1111theratedOperating Gold)Wi-Fi11Operační systém Windows5W GoldWi-Fi11Operační systém Windows50

Co je dobré, jsou doživotní bezpracné upgrady, pokud nakupujete přímo od nich.

Digital Storm nabízí interní techniky se sídlem v USA, kteří zajistí nejlepší možnou podporu. Dodávají se také mezinárodně, i když u nákupů mimo USA je třeba se předem zeptat na záruku.

A pokud vám na tom záleží, každý nákup dostane certifikát o vlastnictví podepsaný inženýry Digital Storm.

Falcon-NW

Pokud rozumíte a obdivujete, proč jsou Macbooky dražší než běžný počítač se systémem Windows, přejděte na Falcon-Northwest.

Falcon-NW přichází s prémiovým hliníkovým designem o tloušťce 4 mm, dobře zpracovaným kapalinovým chlazením, odolným šasi, volitelnými designovými prvky atd., což mu pomáhá dosáhnout cenovek severně od 3 000 $ za jeden počítač.

Specifikace komponent ProcesorIntel Core i7-12700K/KFRam32GB DDR5 5200MHzGrafická karta 8GB NVIDIA GeForce RTX 3060 TiStorageCrucial 1TB PCIe NVMe M.2 SSD Základní deska ASUS Prime Z690-PWIF15U Homeost.

Tento vlastní PC stavitel je celkově dobrý, ale trpí nedostatkem komponent, ze kterých si můžete vybrat. Ergo, máte pocit, že jste tak trochu tlačeni k drahému vybavení, i když by mohlo stačit méně výkonné.

Standardní záruka vám poskytne tři roky pokrytí dílů a práce.

Největším problémem je zde výjimečná cenovka, a pokud máte hluboko do kapsy, Falcon může být uměleckým dílem, které stojí za to vlastnit.

  Máš v PC Bluetooth

AVA Direct

AVA Direct můžete jasně předpokládat jako předem vytvořenou webovou stránku pro PC, ale uvnitř je ukrytý velmi efektivní a kapesní uživatelsky přívětivý tvůrce PC.

Vyberte rozpočet, hry, velikost pouzdra a značky, které chcete použít na předem nakonfigurované sestavení. Následně klepněte na kterýkoli vhodný a přejděte dolů, abyste našli Plně vlastní režim pro další přizpůsobení.

Specifikace komponent RICi ProcessorIntel Core i7-12700FRam16GB DDR4 3200MHzGrafická karta 8GB GeForce RTX 3070 TiStorage500GB PCIe NVMe M.2 SSD + 1TB 7200 RPM SATA na HDDMZákladní deskaASUS$1W1 a domácí11CSMOH610M Windows $2 a Home11CS H610M, Windows 2$ A Home11CS H610M5ther

Vlastní tvůrce má mnoho možností, jak začlenit rozpočet do středního rozsahu.

Ava Direct sídlí v USA a zasílá mezinárodně do několika zemí, včetně Spojeného království, Austrálie, Číny, Kanady atd. Záruka se vztahuje na dvouletou práci a jednoleté díly.

Puget Systems

Lidé nazývají Puget Systems Mac Pro ze světa PC. Jeho celní konstrukce jsou ultra špičkové, přesto vypadají jako každodenní stroj maskující mocné zvíře, které přichází dovnitř.

Puget exkluzivně pro USA je o výkonu.

Specifikace komponent ProcesorIntel Core i7-12700FRam32GB DDR5 4800MHzGrafická karta 8GB GeForce RTX 3070 TiStorage500GB PCIe NVMe M.2 SSD základní deska Asus ProArt Z690-Creator WiFiOperační systém 1WWindows 111 Pro6

Na obranu této kapesní cenovky Puget říká:

Naši produktovou řadu zaměřujeme pouze na používání těch nejkvalitnějších dostupných komponentů s nejnižší mírou poruchovosti. Bohužel komponenty vyšší kvality a nižší poruchovosti obvykle stojí více.

Na základě jejich zásad má tvůrce PC málo možností a obsahuje pouze vybrané části pocházející od „nejlepších“ výrobců.

A konečně, systémy Puget nabízejí celoživotní práci a minimální roční záruku na díly.

Skytech Gaming

Skytech Gaming udržuje věci jednoduché, aby vám pomohl sestavit vlastní počítač v každém rozpočtovém rozmezí. Toto automaticky řeší konflikty a zobrazuje pouze kompatibilní díly.

Získání základní konfigurace trvalo několik minut:

Specifikace komponent ProcesorIntel Core i7-12700FRam16GB DDR4 3200MHzGrafická karta 8GB GeForce RTX 3070 TiStorage1TB WD SN570 NVMe SSD + 1TB HDDM základní deskaASRock Z690 Pro RSO, operační systém 5WFi Gold 10 RSO7 Upgrade Windows 10 8PS HomeUpgrade Windows 55 8PS0

Pro každou komponentu je slušný výběr a líbilo se mi, jak intuitivní je rozhraní pro práci.

Standardní záruka je dodávána s 1 rokem na díly, práci a technickou podporu

Skytech Gaming se sídlem v USA také prodává prostřednictvím autorizovaných kanálů, i když s omezeným poprodejním servisem.

Konečné dojmy

Vlastní stavitelé počítačů jsou ti, kteří se nedokážou postavit sami, a přesto se vyhýbají předpřipraveným.

Každý jsem použil pro naši základní konfiguraci a můžete zkontrolovat náklady na srovnávací analýzu. Pár stovek dolarů navíc za špičkovou podporu však stojí za to, zvláště pokud sami nemáte potíže s řešením problémů.

Kromě toho zkontrolujte rozšířené záruky pro další podporu, aby věci fungovaly jako obvykle.

A při nákupu v zahraničí buďte zvlášť opatrní, protože záruční postupy jsou složité a měly by být předem ověřeny.

PS: Podívejte se na tyto zakřivené herní monitory, abyste z každé herní seance vytěžili maximum.

x