MacOSWindows

14 alternativních emulátorů Bluestacks pro Windows, macOS a online

Ať už jde o LG, Samsung nebo Huawei, 90 % mobilních telefonů funguje na Androidu. Vzhledem k tak obrovskému růstu na trhu vývoje mobilních aplikací existuje mnoho testů kompatibility, které se provádí v masivním měřítku, ale vývojáři kvůli již rostoucímu pracovnímu vytížení nemají čas na testování problémů s kompatibilitou funkcí mobilních aplikací.

Kromě časových omezení existují problémy s dostatkem dostupných zdrojů pro provádění testů každé funkce diverzifikovaných aplikací. Výsledkem je, že používání emulátorů si získalo na popularitě řešení, které zjednodušuje a usnadňuje proces testování, aby byl jednodušší a méně únavný.

Než budeme pokračovat, nejprve se pevně chopme „emulátoru“. Tak co to je?

Co je emulátor?

Pro začátek je emulátor ze své definice nástroj, který napodobuje operační systém Android na stolním počítači. Vývojáři navrhují emulátory, které pomáhají uživatelům nebo vývojářům, kteří chtějí používat Android, aniž by museli procházet potížemi s instalací.

Je to program, který běží na počítačovém systému emulací architektury hostova zařízení. Například hry, jako je PUBG nebo Pokemon Go, můžete na svém počítači snadno využít na maximum, aniž byste je měli nainstalované. Skvělé, že?

Nyní, když víme, k čemu přesně tento nástroj slouží, pojďme se podívat, jak pomáhá s testováním aplikací.

Jsme svědky výrazného nárůstu vývoje mobilních aplikací. Postupně se tyto mobilní aplikace, pravděpodobně, staly opěrným bodem naší existence a budou dále růst, protože používání mobilních telefonů bude ještě více všudypřítomné. Ať už jde o něco tak domácího, jako je nákup potravin nebo rekreační aktivity, jako je hraní her, vše je nyní dostupné pouhým kliknutím.

Když už jsme u toho, aby něco fungovalo bez problémů, musí to být na úrovni.

Každá aplikace proto musí projít přísnou fází testování, aby se zjistila jakákoliv abnormalita, než bude odeslána uživatelům. Pro všechny vývojáře je to tedy skutečně dar z nebes vzhledem k tomu, jak to během testovací fáze mobilní aplikace odhalí neočekávané nebo neobvyklé vzorce chování.

Než se vydáme na cestu diskusí o různých emulátorech, prozkoumejme trochu, jak to funguje a co je to, co uživatele přiměje k tomu, aby se pro takový nástroj rozhodli.

Aplikace nebo prohlížeč pro Android nebo iOS jsou emulovány emulátorem na operačním systému, který je považován za definovaný, jako je Mac a Windows. Dělá to tak, že nastavuje virtuální hardwarové podmínky zařízení Android nebo iOS. Poté jej kromě ladění používáme k testování. Jako cokoli v tomto světě, i emulátor má svou slušnou část omezení.

  Jak proměnit Gnome Shell na macOS High Sierra

Nemůžeme popřít, jak drahé je nastavení a údržba skutečné laboratoře zařízení Android, protože kromě častých upgradů zařízení není hračka řešit náklady na pravidelnou údržbu. Proto jsou online emulátory Android a iOS oblíbenou volbou mezi uživateli, a to právem!

Bluestacks

Bluestacks

Bluestacks, je vhodné zmínit, jak populární a mainstreamová volba je pro emulátory Androidu. Proč je to tak?

No, pro začátek, Bluestacks je jeden desktopový emulátor, který dobře ladí s Windows i Mac. I když jej navrhují tak, aby na něm bylo možné spouštět jakoukoli aplikaci pro Android, jeho funkce nejlépe vylepšují herní zážitky z videoher pro Android v systému Windows.

Takže, pokud jste někdo, kdo miluje vysoce grafické hry, pak je tento pro vás, protože je to všechno o hrách pro Android na PC! Nejvýznamnější výhodou je, že nedochází k žádné ztrátě kvality grafiky a nesmíme zapomenout na jeho pozoruhodnou kompatibilitu s většinou hlavních her pro Android.

Nyní se podívejme na některé alternativy Bluestacks.

Alternativy Bluestacks

Chuť k jídlu

Chuť k jídlu je emulátor založený na prohlížeči a dobře se hodí k HTML5 a JavaScriptu.

Vzhledem k tomu, že pro emulátory iOS pro PC a Mac nejsou k dispozici žádné nebo jen omezené možnosti, Appetize slouží jako nejlepší řešení, protože nejvíc, co po vás žádá, je nahrát aplikaci na web a od té chvíle můžete začít. Efektivně se stará o Android i iOS.

Točení hlavy

Točení hlavy nabízí skutečnou infrastrukturu zařízení v cloudu. Můžete si vybrat z tisíců skutečných zařízení Android a iOS k testování.

HeadSpin je špičková platforma, pokud jde o testování na zařízeních Android a iOS. Uživatelé mohou získat informace z reálného světa, které dosáhnou prostředí podobných emulátoru, testováním na skutečných zařízeních. Nejlepší na tom je, že nevyžaduje žádné SDK.

Funkce

  • Ruční a automatické testování – vzdáleně testujte a ladte své aplikace pomocí zabezpečeného, ​​škálovatelného manuálního a automatizovaného testování řízeného rozhraním API.
  • Funkční testování – Získejte informace ze skutečného světa, které potřebujete, při testování funkčnosti aplikace, abyste dosáhli očekávaného chování aplikace.
  • Testování výkonu – Ponořte se hluboko do problémů s výkonem a řešte selhání a chyby.

Umělá inteligence – Získejte přehled o výkonu a QoE a doporučení k problémům díky našemu nejmodernějšímu AI motoru.

LambdaTest

S výběrem z více než 2000 různých kombinací prohlížečů a prostředí OS, LambdaTest zajišťuje, že se webové stránky a všechny aplikace zbaví každé chyby a budou fungovat hladce. Vestavěné vývojářské nástroje jsou bránou k ladění, a to i v reálném čase.

  Oprava jasu Windows 10 nefunguje

Usnadňuje testování napříč prohlížeči na několika mobilních prohlížečích, jako je Safari, Mozilla a Google Chrome. Funkce Lambda tunelu poskytuje další výhodu testování místně i soukromě hostovaných stránek.

Genymotion

Tento se snadno používá a nastavuje, kromě toho, že jde o emulátor bohatý na funkce. Dodává se v bezplatné i placené verzi.

Genymotion vyniká ze všech díky svým schopným grafickým kartám OpenGL. Díky tomu je jedním z nejlepších a nejrychlejších emulátorů Androidu. Dodává se s pluginy pro Eclipse i Android Studio.

Kromě toho je k dispozici na více operačních systémech Windows, Linux a OS X. Umožňuje také použití webové kamery pro emulované zařízení jako fotoaparát. Příkazy ADB lze také provádět pomocí tunelu ADB.

Sauce Labs

The Saucelab’s Simulátory Android a iOS představují ekonomický přístup k testování mobilních aplikací. Jejich emulátory vám umožňují provádět testování napříč prohlížeči atraktivní rychlostí s nižšími náklady než skutečná zařízení.

Abych to shrnul, jsou pravděpodobně těmi nejlepšími, které nabízejí dobrou kombinaci emulátorů, simulátorů v kombinaci se skutečnými zařízeními, aby bylo dosaženo toho nejlepšího, pokud jde o automatizaci mobilních testů.

Farma zařízení AWS

Farma zařízení AWS pomáhá při spouštění webových a mobilních aplikací prostřednictvím testování v širokém spektru desktopových prohlížečů, jako je Chrome, Internet Explorer a Firefox, a skutečných mobilních zařízeních. To má zajistit, aby aplikace fungovala stejně bez ohledu na prostředí jejího prohlížeče.

Pomocí automatického testování jsou problémy identifikovány a seskupeny, takže se lze nejprve zaměřit na ten nejdůležitější. Jsou analyzovány a opraveny intenzivním používáním videí, protokolů akcí a konzoly a protokolů webových ovladačů.

MEmu

Je to emulátor Androidu, který má zlepšit váš zážitek z videoher. Jeho použití je snadné, protože nezahrnuje změny nebo úpravy žádného z těchto komplikovaných nastavení. Stačí jen nainstalovat a můžete začít hrát. Subway surfers, Geometry Dash a Minion rash jsou některé hry, které si můžete s tímto emulátorem užít z celého srdce.

Kromě toho, MEmu se objevil jako výjimka, protože podporuje Lollipop, Android Jelly-bean a také Kitkat. MEmu se doporučuje kvůli své hvězdné produktivitě a je také zdarma k použití.

Nox

Je to další emulátor Androidu, který se specializuje na videohry a podporuje více verzí Androidu. Je navržen a vyroben společností BigNox a stará se o hry jako PUBG a Clash of Clans. Dodává se s pokročilými funkcemi, jako je mapování klávesnice. Tato funkce vás ve srovnání s ostatními hráči zvýhodňuje, protože odezva klávesnice je rychlejší.

Režim pro více hráčů vám umožňuje spustit jednu hru současně v různých oknech, což umožňuje přepínat mezi několika hrami najednou. Je zdarma ke stažení a používá se na Windows 10 a Mac. Když už o tom mluvíme, je snadné stáhnout a nainstalovat jako jakýkoli jiný software.

  Chyby Windows 10 učí důležitosti zálohování

Android Studio

The Android studio přichází s řadou nástrojů, které pomáhají vývojářům navrhovat a vytvářet herní aplikace a hry výhradně pro Android. Podobně přichází dokonce s vestavěným emulátorem, který pomáhá při testování vaší hry nebo aplikace.

Nastavení je však poměrně složité a může být časově náročné. Pro začátečníky to může být docela problém, zatímco pro vývojáře to může být ideální volba. Je to inteligentní software a kromě jazyků C/C++ podporuje Kotlin, Javu.

Redfinger

Redfinger je jedním z uživatelsky nejpříjemnějších a nejlehčích emulátorů. Nemá žádné hardwarové nároky a spotřeba paměti je naprosté minimum, takže se skvěle hodí pro začátečníky a uživatele, kteří chtějí šetřit prostředky počítače.

Poskytuje prostředí Androidu, které je 100% nativní. Nejen to, ale je to také multiplatformní emulátor a umožňuje přístup ke spuštění všech aplikací pro Android z Windows nebo macOS.

BrowserStack

BrowserStack je jedinečné a inovativní útočiště pro mobilní emulátory Apple iOS a Google Android a oba jsou z 99 % podobné skutečným zařízením.

BrowserStack stojí vysoko jako nejdůvěryhodnější platforma pro testování webových a mobilních zařízení. Tento vám umožňuje spouštět testy na několika zařízeních a prohlížečích na stolních počítačích, abyste zajistili, že software daleko přesahuje očekávání organizací a zákazníků. Díky flexibilnímu, uživatelsky přívětivému a všestrannému rozhraní spojenému s úžasným rozhraním API je práce poměrně snazší.

Můžete snadno přepínat mezi mobilem, PC nebo MAC.

iPadian

Podobných nástrojů je poměrně dost iPadian, které poskytují zkušenosti s iPadem nebo iPhonem na Macu i PC, ale nedovolí vám zajít do té míry, že nahrajete vaši aplikaci nebo kód ke spuštění testů. Pokud tedy chcete používat emulátor iOS, který napodobuje hardware hardwaru iOS na ploše Windows, pak je iPadian to, co byste měli zvolit.

Je vhodné zmínit, že to ve skutečnosti není úplně emulátor, spíše simuluje uživatelské rozhraní iOS pomocí operačního systému Windows 7 nebo vyššího otevřením nového okna a využitím aplikací a hardwaru Windows. Dodává se s přizpůsobitelným rozhraním v kombinaci s mnoha zajímavými aplikacemi.

Spusťte ThatApp

Spusťte ThatApp umožňuje bezproblémové spouštění mobilních aplikací v prohlížečích a umožňuje uživatelům testovat a propagovat aplikace. Snižuje náklady o větší rychlost vzhledem k tomu, že používá emulaci zařízení. Platforma, kterou používá, je tak jedinečná, že podporuje téměř každé zařízení a prohlížeč.

Slovo na závěr…

Doufáme, že nabídky, které jsme vytvořili, pro vás budou přínosem, až se rozhodnete si nějaký vybrat.

x