14 ekonomických možností mikrofonu pro vaše streamy na YouTube/Twitch

Živé přenosy jsou na YouTube a Twitchi nesmírně známé. Také trávíte hodiny sledováním živých přenosů od svých oblíbených autorů?

Je běžné, že všichni sledujeme různá videa streamovaná na různých platformách sociálních médií. Na tato videa se můžeme dívat jen pro zábavu nebo abychom se o něčem dozvěděli nebo získali znalosti. Streamování videa, nebo jednoduše streamování, se stalo běžným pojmem pro každého.

V tomto článku budeme diskutovat o tom, co je streamování a proč se v dnešní době stalo lukrativní kariérní možností. Poté se podíváme na roli mikrofonu při streamování. Nakonec probereme některé ekonomické možnosti mikrofonu, které můžete použít pro streamování YouTube nebo Twitch.

Jakýkoli mediální materiál, který internet dodává do počítačů a mobilních zařízení a je přehráván v reálném čase, se nazývá streaming. Může to být živé nebo nahrané. Mezi běžné typy streamovaného materiálu patří filmy, televizní pořady, hudební videa, podcasty a webová vysílání.

Mediální položky jako hudba, video a další druhy jsou plánovány a přenášeny v po sobě jdoucích datových paketech, takže je můžete okamžitě streamovat. Ke streamování potřebujete pouze vhodné zařízení, přístup ke streamovací aplikaci a rychlé a spolehlivé vysokorychlostní připojení k internetu.

Když mluvíme o streamování jako o kariéře, týká se to lidí, kteří se podílejí na vytváření médií, která mají být streamována přes internet do různých zařízení. Kdykoli máme pochybnosti o některých produktech nebo se chceme dozvědět o nějakém hacku, odkazujeme na videa na různých platformách sociálních médií.

Tato videa zahrnují recenze produktů, herní videa, motivační videa atd. I když se nudíme, hledáme zábavu streamováním různých zábavných videí vytvořených influencery.

Je celkem evidentní, že ti, kdo tvoří obsah pro streamování, vydělávají hodně peněz. Tito tvůrci obsahu vydělávají peníze prostřednictvím platforem, na kterých zveřejňují svůj obsah.

Peníze se budou lišit v závislosti na počtu zhlédnutí a lajků, které získají u svého obsahu. Streamování je efektivní a zábavná kariérní možnost a je vynikající pro kreativní lidi.

Jakou roli hraje mikrofon při streamování?

Streamování se skládá ze dvou částí: audio a video. Nejnutnější součástí streamování je počítač.

Spolu s počítačem byste potřebovali jiný streamovací software a vybavení, abyste zajistili, že můžete vytvářet dobrý streamovaný obsah. Toto vybavení může zahrnovat LED světla, kvalitní webovou kameru, procesory atd.

Primární součástí streamování je jeho zvuková část. Ti, kteří chtějí vytvářet streamovaná videa nebo zvuk s vlastním hlasem, by potřebovali kvalitní mikrofony. Tyto mikrofony by měly snížit hluk na pozadí a více se zaměřit na zamýšlený zvuk, který je třeba nahrát.

Mikrofony jsou nezbytné pro zpěváky, kteří chtějí nahrávat své písně pro streamování, a reproduktory, kteří chtějí mluvit na různá témata.

Jaké funkce byste měli hledat při nákupu mikrofonu?

Když si kupujete mikrofon pro streamování, měli byste mít na paměti, že mikrofon by měl zrušit vnější šum a zaměřit se pouze na hlas, který chcete zaznamenat. Ve vašem mikrofonu by měly být také pop filtry a tlumiče.

  Oprava aplikace Twitch nefunguje na Androidu

Tlačítka hlasitosti, ztlumení a napájení by měla být na mikrofonu snadno dostupná. A konečně, pokud nahráváte video spolu se zvukem, váš mikrofon by měl vypadat dobře a přitahovat pozornost diváků.

Protože jsme již diskutovali o důležitosti mikrofonů, probereme nyní některé ekonomické možnosti mikrofonu pro váš stream na Youtube nebo Twitch.

USB mikrofon pro herní PC FIFINE

FIFINE Gaming PC USB Microphone má pověst produkující autentický zvuk. Pomocí kapsle USB kondenzátorového mikrofonu vydává herní mikrofon živé a teplé zvuky. Jednou rukou můžete rychle klepnout na tlačítko ztlumení dotyku na mikrofonu počítače.

Jemné ladění usnadňuje velký knoflík hlasitosti na základně USB mikrofonu. Automatický dvoutónový gradient RGB umožňuje vašemu PC mikrofonu přizpůsobit nový design RGB osvětlení vašemu PC vybavení.

Uživatelé mohou dále snížit zvuky a vibrace související s hraním pomocí externího pop filtru a držáku pro otřesy. Herní mikrofon pro PC s ramenem má rozsáhlou řadu rozšíření, díky čemuž je ideální pro hráče s různými předměty na stole.

Dynamický mikrofon FIFINE

Dynamický mikrofon FIFINE pro podcasty s SPL 130 dB je vyroben tak, aby vydržel a byl všestranný. Nezkresluje zvuk z vokálů, videí nebo hudebních nahrávek, zachovává si svou originalitu.

Pro pohlcující zvuk podcastu zlepšuje rozhraní XLR vnímání zvukového prostoru. Váš hlas může snáze rezonovat s XLR mikrofonem.

Dynamický mikrofon USB pro PC je obrovskou výhodou pro podcasty mnoha způsoby, protože je dodáván s konektory USB i XLR.

Je vhodné použít funkci ztlumení klepnutím na předním panelu mikrofonu USB namísto stisknutí tlačítka, protože při zpívání, podcastu nebo streamování eliminuje hluk na pozadí. Schopnost mikrofonu poskytovat monitorování v reálném čase a ovládání hlasitosti sluchátek jsou další výhody pro profesionály v nahrávání.

USB mikrofon MAONO

Tradiční mikrofon představený společností MAONO je podcastový mikrofon AU-A04. Je plug-and-play, snadno se nastavuje a je vynikající pro začátečníky.

Profesionální zvuková čipová sada tohoto kondenzátorového mikrofonu umožnila USB mikrofonu podporovat vzorkovací frekvenci s vysokým rozlišením a byla zabudována do zařízení.

Tento mikrofon zaznamenává vaši řeč s pop filtrem a pěnovým čelním sklem. Nárazový držák mikrofonu jej stabilizuje při provádění funkce tlumení.

Mikrofon je vybaven datovým rozhraním USB 2.0, které usnadňuje připojení k počítači a operačnímu systému Linux. K použití není potřeba žádný další software ovladače ani externí zvuková karta.

Kondenzátorový herní mikrofon WMT

Díky svému kardioidnímu vzoru snímání může kondenzátorový herní mikrofon WMT sbírat a tlumit nežádoucí zvuky na pozadí. Pouhé zasunutí připojení USB Type-C vám umožní používat tento počítačový mikrofon bez jakékoli montáže.

Předpokládejme, že při živém vysílání dochází k jakékoli citlivosti, nedostatku zvuku nebo zkreslení, knoflík pro zesílení umožňuje rychlé nastavení. Alternativně můžete jedním dotykem jemně zvýšit zesílení a ztlumit, pokud si potřebujete dát pauzu uprostřed podcastu.

Tento mikrofon je kompatibilní s počítači, PC, notebooky (Windows a MAC), PS4, telefony Android atd. Má také kabel USB-A pro redukci šumu. Není potřeba žádný další ovladač. Stisknutím tlačítka si můžete vybrat 12 přizpůsobitelných režimů RGB osvětlení herního mikrofonu.

USB mikrofon Ovedisa

16MM design mikrofonní kapsle mikrofonu Ovedisa USB Microphone a profesionální zvukový procesor vytvářejí bohatý a detailní zvuk. Mikrofon může poskytnout přirozenější a citlivější zvuk díky své komplexní frekvenční odezvě a vysoké hladině akustického tlaku.

Výstup ze streamovacího mikrofonu je tichý a bez šumu při zachování optimálního zisku signálu. Je odnímatelný, přenosný a lépe se hodí pro různé situace.

Monitorování s nulovou latencí umožňuje vestavěné kardioidní kapsli nahrávat zvuk přímo před mikrofon, zachycovat čistý, plynulý, ostrý zvuk a zároveň účinněji redukovat hluk na pozadí.

  Sdílejte odkazy na skladby a dejte uživatelům možnost poslouchat na YouTube, iTunes, Spotify, Google Play Music nebo Deezer

Vysoce kvalitní kovová těla tyčí, rám odolný proti nárazům a všesměrový nastavitelný konzolový držák Secure C jsou součástí balení nahrávacího mikrofonu.

Kondenzátorový mikrofon FIFINE

Kondenzátorový mikrofon FIFINE má jedinečnou funkci. Obsahuje odnímatelný pop filtr a zabraňuje a snižuje praskání a syčení ve vašich nahrávkách. To chrání váš mikrofon před slinami a prachem.

Navíc tento mikrofon obsahuje malý tlumič, který snižuje vibrace. Pohlcuje také dunění nebo vibrace při náročném používání pro hladký záznam zvuku.

Nastavitelný palcový šroub na kondenzátorovém mikrofonu vám poskytuje lepší úhel pro nahrávání. Vestavěný zajišťovací šroub zabraňuje vypadnutí mikrofonu z místa. V neposlední řadě zahrnuje spolehlivou podporu stativu, která zabere méně místa a při používání drží váš mikrofon bezpečně na místě.

Streamovací mikrofon Razer Seiren X

Mikrofon Razer Seiren X byl vytvořen speciálně pro zlepšení streamování. Mikrofon má vestavěný držák pro otřesy, který snižuje vibrace a inteligentně filtruje nežádoucí zvuky na pozadí.

Toho je dosaženo pomocí vestavěné technologie redukce šumu na pozadí. Využívá superkardioidní snímací mikrofon k potlačení nepříjemných zvuků, které jsou dále od mikrofonu pro streamování zvuku vysokého kalibru.

Je profesionálně navržen tak, aby odpovídal vašemu hernímu nastavení. Mikrofon je navržen tak, aby byl elegantní a nerušivý, aby vás publikum vidělo více. Impedance a výkonový zesilovač jsou menší než 16.

Tento mikrofon navíc nabízí monitorování s nulovou latencí, což umožňuje sledování v reálném čase bez rušivých ozvěn. Mikrofon je to, co posune váš zážitek ze streamování do nových výšin.

Blue Snowball USB mikrofon

Mikrofon Blue Snowball USB má ikonický modrý zvuk vysílání. Obsahuje konstrukci se 2 kapslemi, která poskytuje vašemu hlasu významnou přítomnost a detaily pro nahrávání na profesionální úrovni.

To může zlepšit vaše streamování na Twitchi, videa na YouTube a další obsah. USB mikrofon má všesměrový vzor, ​​díky kterému se dostanete do místnosti pro konferenční hovory přes Zoom, Skype a další služby. Má také kardioidní vzor pro nahrávání a streamování.

Vyznačuje se elegantním retro vzhledem, který vypadá skvěle na ploše a fotoaparátu. To vám umožní nahrávat nebo streamovat stylově pomocí tradičního nahrávacího zařízení.

Mikrofon Razer Seiren Mini USB

Díky užšímu vyladění snímacího úhlu se Razer Seiren Mini může soustředit na váš hlas a zároveň zabránit tomu, aby zachytil okolní zvuky, jako je psaní a kliknutí myší.

Díky své 14mm kondenzátorové kapsli a ploché frekvenční odezvě přenáší mikrofon váš hlas s výjimečnou čistotou, nabitou ostrými výškami a hlubokými basy.

Stěží zabírá místo na stole, na kameru je nenápadný a je navržen pro minimalistická nebo menší zařízení, která se více zaměřují na vás.

Snadno se také přenáší, pokud si potřebujete užít streamování jinde. Mikrofon, podepřený pevnou základnou, lze naklonit, abyste našli perfektní místo pro váš hlas. Kromě toho je odnímatelný a lze jej nainstalovat na rameno nebo mikrofonní stojan.

HyperX QuadCast USB mikrofon

Díky velkolepému červenému osvětlení a dynamickým efektům poskytuje HyperX QuadCast USB kondenzátorový herní mikrofon poutavou dávku přizpůsobeného vkusu.

Tento mikrofon má integrovaný držák proti vibracím. Odděluje zařízení a tlumí nechtěné drnčení a otřesy pomocí pružného lanového závěsu.

S pomocí LED indikátoru stavu mikrofonu můžete minimalizovat zvukové neštěstí pomocí praktické funkce ztlumení klepnutím. Můžete si vybrat ze čtyř polárních vzorů: stereo, všesměrový, kardioidní a obousměrný.

To pomáhá maximalizovat konfiguraci vysílání a také zachovat zaměření na zvuky, které chcete slyšet. Citlivost mikrofonu můžete rychle změnit otáčením kolečka ve spodní části QuadCastu.

Blue Snowball iCE USB mikrofon

Blue’s Custom Condenser Capsule pohání mikrofon Snowball Ice. Vytváří zvuk, který je z hlediska čistoty roky napřed před vestavěným mikrofonem vašeho počítače.

  Jak vymazat historii sledování YouTube

Díky kardioidnímu vzoru snímání tento mikrofon spolehlivě zachytí váš hlas pro použití při streamování, podcastingu, vysílání, konverzacích přes Skype a schůzkách Zoom.

Navíc nabízí elegantní retro design, který vypadá fantasticky na kameře a na vašem počítači a zároveň vám umožní nahrávat nebo streamovat ve stylu. Díky nastavitelnému stolnímu stojanu, který je součástí tohoto mikrofonu, můžete umístit kondenzátorový mikrofon podle zdroje zvuku.

Dynamický mikrofon FIFINE RGB

Dynamický mikrofon FIFINE RGB zlepšuje srozumitelnost hlasu a reprodukci řeči se vzorkovací frekvencí 16 bitů při 48 kHz. Dotykové tlačítko ztlumení vám umožní rychle vypnout herní mikrofon, aniž byste při streamování nebo podcastu vydávali slyšitelné zvuky.

Má integrovanou LED diodu, která může být použita k zobrazení toho, zda mikrofon funguje při hraní ve tmě.

Windows, Mac OS a konzole Playstation jsou všechny kompatibilní s tímto jednoduchým USB plug-and-play počítačovým mikrofonem.

Má tlumič s kruhovým designem rámu, který snižuje vibrace stolu způsobené bouchnutím gamepadu nebo klávesnice při hraní. Herní USB mikrofon má také aretační knoflík pro jednoduché nastavení úhlu.

Sada mikrofonu TONOR USB

Mikrofon TONOR Q9 se připojuje k počítačům Mac a Windows pomocí konektoru USB A až B bez potřeby dalších zvukových karet nebo softwaru ovladače. Je ideální pro chatování, streamování živého videa nebo hudby, nahrávání a hraní her. Tento mikrofon nabízí dokonalou rovnováhu ostrosti, tepla, širokého dynamického rozsahu a vysokého výkonu SPL.

Tento mikrofon má kardioidní kondenzátorovou kapsli, která mu umožňuje nahrávat čistý a přesný zvuk a eliminovat hluk na pozadí, takže je ideální pro konverzaci a nahrávání.

Mikrofon se snadno používá, protože má praktické tlačítko hlasitosti. Když je mikrofon aktivní, můžete krátkým stisknutím tlačítka hlasitosti změnit hlasitost a stisknutím na tři sekundy jej vypnout.

Caattilaa USB mikrofon

Caattilaa USB Microphone je profesionální mikrofon, který poskytuje bohatší a křišťálově čistý zvuk pro voice-over, schůzky, živé přenosy, podcasty, videa na YouTube a hraní her.

Kardioidní snímací vzor mikrofonu umožňuje soustředit zdroj zvuku přesně před sebe a účinně blokovat hluk v pozadí.

Má vestavěný pop filtr pro tlumení nenápadných výbušnin a hluku větru. Po jeho připojení počítač okamžitě rozpozná mikrofon a začne nahrávat.

Pro dokončení instalace stačí stativ rozložit, připevnit k mikrofonu a připevnit spodní knoflík ke stolu. Díky flexibilní konstrukci o 180 stupňů můžete také změnit úhel na libovolný stupeň.

Závěr

Prostřednictvím tohoto článku byste si již uvědomili, že streamování je velmi lukrativní kariérní možnost a otevírá brány k široké škále příležitostí pro lidi, kteří mají zájem vydělávat zábavně a zajímavě.

Vzhledem k tomu, že mikrofony jsou nezbytné pro streamování, mít dobrý mikrofon je také nutností pro většinu tvůrců obsahu. Při nákupu mikrofonu byste měli zdůraznit, že mikrofon zaznamenává požadovaný zvuk a snižuje rušení na pozadí.

Všechny ostatní funkce, které chcete mít ve svém mikrofonu, závisí na vašem výběru a požadavcích. Z výše uvedených možností si můžete vybrat tu nejlepší pro sebe.

Prozkoumáte také některé prémiové mikrofony, abyste povýšili své podcasty/streamy na novou úroveň.

x