etechblog

14 Nejlepší peněženka Litecoin v roce 2023 za bezproblémové transakce

Vaše hledání nejlepších peněženek Litecoin zde končí!

Litecoin (LTC), který byl spuštěn v roce 2011, je druhou nejstarší kryptoměnou s aktuální tržní kapitalizací přes 6,5 miliardy dolarů. Navíc jeho blockchain zaznamenal v květnu 2023 nejvyšší jednodenní transakci ve výši více než 580 000.

Zvýšená poptávka po tokenech LTC také vyvolává obavy o jejich bezpečné uložení a transakce. V takovém případě je nezbytné mít peněženku, která poskytuje nejlepší celkové funkce.

Litecoin (LTC) má v současnosti průměrný denní objem obchodů přes 350 milionů USD. Kromě toho má tato kryptoměna v oběhu více než 72 milionů tokenů LTC.

Nyní, když víte, že je důležité mít peněženku Litecoin, pojďme pochopit důležité kroky, které je třeba zvážit před výběrem peněženky pro uložení tokenů LTC.

Sledujte nás!

Litecoinové peněženky: Jak si vybrat ty nejlepší?

Výběr peněženky Litecoin je významným rozhodnutím, které vážně ovlivní vaše obchodování s kryptoměnami nebo investování.

1️⃣ Zabezpečení

Nemá smysl vybírat peněženku, která má slabé zabezpečení. Nad všemi ostatními doplňkovými funkcemi musí být bezpečnost vašich peněženek vaší nejvyšší prioritou.

Vždy vybírejte peněženky nabízející více možností pro ochranu vašich tokenů LTC a dalších kryptoměn. Zapněte si na peněžence například dvoufaktorové ověření (2FA), zámek obličeje nebo otisku prstu.

2️⃣ Podporovaná krypto aktiva

Většina prominentních kryptopeněženek podporuje ukládání a přenos hlavních kryptoměn. Předpokládejme však, že plánujete nakupovat a převádět různé kryptotokeny. V takovém případě si musíte vybrat peněženku podporující širokou škálu kryptografických aktiv.

Jednoduše řečeno, vyberte si peněženku, která podporuje alespoň 50 hlavních kryptoměn.

3️⃣ Typy peněženek

Výběr správné litecoinové peněženky pro vaše tokeny LTC může být složitý. Nebojte se; máme to pro vás připravené.

👉 Mobilní peněženka: Pokud jste pro své peněženkové aktivity závislí především na svém mobilním zařízení, tyto peněženky dobře poslouží vašemu účelu. Většina peněženek v tomto článku obsahuje mobilní aplikace, které si můžete nainstalovat z Google Play nebo App Store.

👉 Stolní peněženka: Preferujete pro krypto transakce svůj počítač před mobilními zařízeními? Pokud ano, můžete se rozhodnout pro stolní peněženky. Tato peněženka vám umožňuje nakupovat nebo odesílat vaše tokeny LTC ze zařízení s Windows, Linuxem nebo macOS.

👉 Webové peněženky: Jste někdo, kdo hledá rychlé a pravidelné peněženky? V tom případě jsou webové peněženky výbornou volbou. Zde můžete přidat rozšíření prohlížeče pro okamžitý přístup k peněžence.

👉 Hardwarová peněženka: Plánujete uložit značné množství tokenů LTC? Pak není nic bezpečnějšího než hardwarové peněženky, které drží vaše kryptoměny offline.

Nyní přichází seznam nejlepších ručně vybraných peněženek Litecoin. Zůstaňte naladěni!

Litewallet

Litewallet je oficiální peněženka Litecoin, která se zaměřuje především na jednoduchost a bezpečnost. Tuto mobilní peněženku můžete použít k odesílání a přijímání tokenů LTC během několika sekund.

Na vývoji této peněženky se úzce podílí i Charlie Lee, tvůrce Litecoinu. Výsledkem je, že Litewallet dostává časté aktualizace, které vylepšují uživatelský zážitek.

  Oprava DayZ nemůže najít spuštěnou instanci Steamu

Tato peněženka bez úschovy vám poskytuje úplné vlastnictví vašich tokenů. Všechny své transakce můžete také ověřit v několika jednoduchých krocích.

Své peněženky můžete také obnovit pomocí 12slovné fráze. Také můžete zvýšit zabezpečení své aplikace pomocí biometrického zámku nebo zámku PIN. Navíc si tuto peněženku můžete nainstalovat na své zařízení Android nebo iOS.

Exodus

S více než 4 miliony stažení je Exodus známým jménem v oblasti kryptoměn. Tato peněženka bez úschovy podporuje více než 260 kryptografických aktiv.

Tato peněženka Litecoin šifruje vaše soukromé klíče a data jako bezpečnostní standard. Navíc neukládají vaše data jako součást svých zásad ochrany osobních údajů.

Exodus je k dispozici v různých typech:

  • Web3 peněženka, která podporuje prohlížeč Chrome a Brave.
  • Mobilní peněženka je k dispozici pro uživatele Android a iOS.
  • Desktopová peněženka je dostupná v systémech Linux, Windows a Mac.
  • Hardwarová peněženka ve spolupráci s Trezorem pro pokročilé offline úložiště tokenů.

Jste v kryptopeněženkách noví? Nebojte se; Exodus poskytuje video průvodce a tutoriály pro všechny jejich typy peněženek. Kromě toho se můžete také spojit s jejich zákaznickou péčí 24/7.

Atomová peněženka

Hledáte peněženku, která podporuje velké množství kryptoaktiv? V takovém případě vám Atomic Wallet pomůže spravovat více než 300 tokenů a mincí.

Kromě toho můžete také využít až 1% cashback na krypto swapy. Tato pobídka je k dispozici pro 60+ obchodních párů.

Tuto peněženku můžete také použít k nákupu kryptoměn pomocí debetních nebo kreditních karet. Poskytují také příležitosti ke sázkám na vybraná krypto aktiva.

Zejména systém správy portfolia společnosti Atomic Wallet vám pomáhá bezproblémově monitorovat a spravovat všechna vaše aktiva. Kromě toho má tato peněženka vyhrazený tým zákaznických služeb, který je k dispozici 24/7.

Tuto Litecoinovou peněženku si můžete přidat do svých mobilních zařízení nebo PC. Atomic Wallet je podporován v systémech Android, iOS, Windows, MacOS a Ubuntu.

Bezplatná peněženka

Freewallet, vyvinutý v roce 2016, podporuje více než 100 kryptoměn, včetně Litecoinu (LTC). Navíc vám nebudou účtovány žádné poplatky za transakce založené na peněžence. Působivé, že?

Kromě toho jsou všechny vaše kryptotokeny uloženy v chladné peněžence. Tento způsob ukládání chrání váš majetek před online hacky a útoky.

V bezpečnostních aspektech můžete přidat funkce, jako jsou zámky peněženky, jako jsou zámky otisků prstů a PIN. Před převodem vašeho majetku navíc obdržíte potvrzení e-mailem.

Tato peněženka také přichází s minimalisticky navrženým správcem krypto portfolia. Zde můžete sledovat a sledovat aktuální cenu všech vašich uložených aktiv.

Freewallet je k dispozici jako webové a mobilní peněženky. Uživatelé si tuto peněženku mohou nainstalovat z App Store nebo Google Play.

YouHodler

YouHodler je prominentní Litecoinová peněženka, která poskytuje uživatelskou zkušenost další úrovně. Výsledkem je, že tato peněženka má více než 200 tisíc aktivních uživatelů.

Jednoduše řečeno, YouHodler je peněženka pro všechny aktivity založené na kryptoměnách. Tuto peněženku můžete okamžitě použít k nákupu, prodeji, půjčování, obchodování nebo výměně podporovaných kryptoaktiv.

Tato peněženka vám umožní vsadit vaše uložená aktiva a vytvořit pasivní návratnost. Získané sázkové úroky se každý týden připisují přímo do vaší peněženky.

Tuto mobilní peněženku si můžete nainstalovat na svá zařízení Android nebo iOS. Také můžete sledovat všechna svá aktiva z této jediné aplikace.

Peněženka Trust

Trust Wallet je oblíbená peněženka Litecoin, které důvěřuje více než 60 milionů uživatelů po celém světě. Navíc se jedná o oficiální kryptopeněženku Binance.

  Jak zacházet se soubory v Pythonu

Zejména tato peněženka podporuje širokou škálu kryptografických aktiv. Tato peněženka může například ukládat a spravovat více než 9 milionů aktiv napříč 70+ blockchainy.

Tato peněženka vám umožní okamžitě se připojit přes prominentní DApps z prostoru Web3. Můžete také získat okamžitý přístup k hlavním decentralizovaným burzám (DEX), jako jsou Uniswap a PancakeSwap.

Tuto bezplatnou kryptopeněženku si můžete vytvořit pomocí několika kliknutí. Získáte také 12slovnou frázi pro obnovení, abyste měli kontrolu nad uloženým majetkem.

Trust Wallet je k dispozici na Google Play a App Store. Můžete také přidat jejich rozšíření prohlížeče pro prohlížeče Brave, Edge, Opera nebo Chrome.

Bit2Me

Hledáte jednoduchou peněženku Litecoin s působivými funkcemi? Pak můžete zvážit Bit2Me.

Tato multi-krypto peněženka podporuje 200+ kryptoměn. Navíc si můžete vytvořit krypto portfolio, které umožňuje rychlý přístup ke sledování a správě všech vašich uložených tokenů.

Bit2Me vysoce oceňuje bezpečnost uživatelských aktiv. Z tohoto důvodu má tato peněženka pojištění v hodnotě 150 milionů EUR. Kromě toho jsou jejich uživatelé chráněni také „Fondem pojištění vkladů“, který poskytuje garanci vkladů až do výše 100 000 EUR.

Do peněženky si také můžete přidat více kreditních nebo debetních karet. Díky tomu můžete okamžitě nakupovat kryptoměny nebo NFT.

Bit2Me je k dispozici na Google Play a App Store. Také vám pomohou se svým týmem zákaznických služeb, který funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Coinomi

Coinomi vám pomáhá vyměňovat, spravovat a ukládat více než 1 700 tokenů, včetně Litecoinu (LTC). Kromě toho tato peněženka podporuje také 125+ blockchain sítí.

Silný proces šifrování zajišťuje, že vaše soukromé klíče zůstanou pouze u vás. Výsledkem je, že konečná kontrola a vlastnictví vaší peněženky zůstává na vás.

Můžete si také vytvořit peněženku, aniž byste odhalili svou identitu. Navíc neexistují žádná ověření KYC nebo sledování transakcí.

Elegantní design této mobilní peněženky umožňuje bezproblémový výkon na zařízeních nižší třídy. Coinomi můžete nainstalovat pro zařízení iOS a Android.

Jste uživatel PC? V tom případě můžete použít jejich desktopovou peněženku, která je dostupná na Linuxu, macOS a Windows. Coinomi navíc poskytuje nejlepší zákaznickou podporu v oboru pro všechny vaše dotazy.

Guarda

Co třeba peněženka Litecoin, kterou lze snadno synchronizovat mezi více zařízeními? Zní to vzrušující, že? Mluvíme o Guarda, multiměnové peněžence, která podporuje více než 400 tisíc kryptotokenů!

Tuto peněženku můžete použít ke sledování, správě a přenosu uložených aktiv z více zařízení. Kromě toho Guarda nabízí zákaznický servis, který funguje 24/7.

Tato peněženka bez úschovy vám pomůže převádět a vyměňovat kryptoměny několika jednoduchými klepnutími. Navíc funkce QR kódu umožňuje odesílat a přijímat kryptoměny během několika sekund.

Máte obavy o bezpečnost svého majetku? Guarda to pro vás připravil. Zde máte úplné vlastnictví a přístup ke své peněžence.

Uživatelé PC mohou tuto peněženku používat na zařízeních Mac, Linux nebo Windows. Jejich mobilní peněženka je navíc dostupná na PlayStore a App Store.

Trustee Plus

Důvěra je důležitým faktorem, který je třeba zvážit při výběru peněženky Litecoin. Zde Trustee Plus zcela ospravedlňuje své jméno v ochraně majetku uživatelů.

Funkce okamžitého swapu na této peněžence vám pomůže rychle vyměnit tokeny LTC s jinými kryptoměnami. Navíc nemusíte platit žádné poplatky za žádné krypto transakce.

  Jak zkontrolovat, které aplikace jsou optimalizovány pro M1 Mac

Tato peněženka vám umožňuje nakupovat nebo prodávat kryptoměny pomocí karet Visa a Mastercard. Kromě toho můžete prodávat kryptoměny a vybírat prostředky přímo na vaše bankovní oddělení, aniž byste museli platit jakékoli provize.

Mobilní peněženku Trustee Plus si můžete nainstalovat pro svá zařízení iOS nebo Android. Tato aplikace vám pomůže sledovat hodnotu všech vašich uložených tokenů.

Paybis

Paybis je zavedená kryptopeněženka, která slouží svým uživatelům téměř deset let. Navíc je tato peněženka vybavena nejnovějšími dostupnými bezpečnostními prvky.

Nejpůsobivější bezpečnostní funkcí, kterou jsem na této peněžence Litecoin našel, jsou její „vestavěné bezpečnostní vrstvy“ na ochranu před vnějšími útoky. Krypto transakce můžete také kdykoli ověřit.

Tato peněženka využívá „nejmodernější technologii“, která vám pomůže zabezpečit vaše soukromé klíče. Díky tomu můžete rychle obnovit svou peněženku v případě odcizení nebo poškození zařízení.

Paybis je k dispozici pro zařízení Android a iOS. Musíte si však u nich vytvořit bezplatný účet.

Peněženka Infinity

Hledáte peněženku pro bezproblémové ovládání a sledování vašich LTC tokenů? Pokud ano, Infinity Wallet přijde vhod.

Tuto peněženku můžete použít k ukládání Litecoinů (LTC) a dalších prominentních kryptoměn. V důsledku jejich služby má Infinity Wallet více než 200 000 aktivních uživatelů.

Kromě úložiště peněženky můžete také sledovat hodnotu svých kryptografických aktiv v reálném čase. Kromě toho můžete také přistupovat k jejich vestavěnému sledování cen, abyste mohli zkontrolovat aktuální cenu kryptoměn, aniž byste potřebovali aplikace třetích stran.

Infinity Wallet vyvíjí svou webovou peněženku pro zařízení Android a iOS. V současné době je tato peněženka dostupná pro PC s MacOS, Linuxem nebo Windows.

Vidulum

Zajímá vás lehká peněženka, která nabízí hladký zážitek z peněženky? Pak se podívejte na Vidulum, sestavení peněženky Litecoin zaměřené na uživatelské pohodlí.

Tato peněženka má minimalistický design, který uživatelům umožňuje rychlejší krypto transakce, zejména začátečníkům. Kromě toho členové jejich týmu neustále komunikují s uživateli, aby poskytovali co nejlepší zkušenost s peněženkou.

Je pozoruhodné, že své kryptotokeny můžete také vsadit přímo z této peněženky. Můžete také sledovat živou hodnotu svých kryptoměn.

Mobilní nebo webovou peněženku tohoto Vidulum si můžete vybrat podle svých preferencí. Jejich mobilní peněženku lze nainstalovat z App Store nebo Google Play.

EXBASE.IO

EXBASE.IO je multifunkční peněženka, kterou můžete používat k výměně, nákupu a prodeji kryptoměn. Kromě Litecoinu (LTC) tato peněženka podporuje ukládání a transakce pro Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) a Bitcoin Cash (BCH).

Tato peněženka má pokročilý vícefaktorový bezpečnostní systém pro ochranu majetku uživatele. EXBASE.IO navíc plánuje upgradovat na peněženku s více podpisy, aby se zvýšila bezpečnost.

Chcete-li však službu této peněženky používat, musíte si vytvořit účet. Zde je nutné uvést své e-mailové ID a telefonní číslo. Pokud chcete být anonymní, tato peněženka není příznivá volba.

Zabalit se

Zde v tomto článku jsme pokryli nejlepší peněženky Litecoin dostupné v kryptoprostoru. Seznam peněženek je vybrán na základě hlavních funkcí, jako je zabezpečení, kompatibilita zařízení, snadné použití a podpora multi-crypto, abychom jmenovali alespoň některé.

Stručně řečeno, neexistuje žádná „dokonalá peněženka“. Z našeho seznamu si můžete vybrat jednu nebo dvě peněženky podle svých preferencí. Ujistěte se však, že upřednostňujete zabezpečení před jinými funkcemi.

Podívejte se také na nejlepší peněženky Tron pro ukládání a správu tokenů TRX.

x