14 nejlepších krásných nástrojů pro snímky obrazovky a API pro vaši firmu

Použití snímků obrazovky je skvělý způsob, jak snadno vysvětlit konkrétní téma, protože vizuální prvky jsou lépe stravitelné než text.

Pokud jste však někdy procházeli screenshoty, kde navštěvujete webové stránky, pořiďte snímek obrazovky a upravte jej, aby vypadal přitažlivě, víte, že tento úkol není nejjednodušší. Je to trochu boj dělat to všechno ručně.

V těchto případech je nejlepším způsobem použití rozhraní API pro snímky obrazovky. Místo toho, abyste ztráceli 5 minut přípravou jednoho snímku obrazovky, můžete za tu dobu a snadno vytvořit spoustu snímků obrazovky.

V tomto článku nejprve objevíte nástroje, ze kterých můžete ručně pořizovat snímky obrazovky, a poté rozhraní API, která tento proces automatizují. Mějte na paměti, že pouhé „pořízení“ snímku obrazovky nestačí. Tyto nástroje a rozhraní API vám také pomohou vybrat požadovanou velikost a zkrášlit ji.

Důležitost „zkrášlení“ snímků obrazovky

Všichni víme, že snímky obrazovky nepotřebují žádné retušování ani filtrování, ale většina vestavěných nástrojů pro snímky obrazovky v našem systému zachycuje celou obrazovku, včetně panelu nástrojů a stavového řádku, což není vyžadováno.

Chtěli byste je odstranit a krásně je prezentovat, protože přitažlivé snímky obrazovky mohou:

 • Vylepšete svou značku
 • Upoutejte více pozornosti
 • Získejte důvěru zákazníků

Ruční úprava snímků obrazovky však zabere spoustu času, a proto musíte použít řešení uvedená v tomto článku.

Výhody použití API k vytvoření nástroje pro snímání obrazovky

Pokud chcete vytvořit nástroj pro snímání obrazovky ve snaze usnadnit věci, zde jsou některé z mnoha výhod používání API:

Šetří čas

Rozhraní API mají dělat všechno rychleji a lépe. Jeho použití k sestavení aplikace znamená dramatické zkrácení času na polovinu, což by zabralo tolik hodin, kdybyste vše postavili od začátku. Většina rozhraní API se dokáže zprovoznit do týdne.

Snižuje pracnost

Integrace API pro vytváření softwaru je jako plug-and-play. Většina práce je již hotová za vás. Jediné, co uděláte, je uvést API do činnosti pomocí jejich dokumentace a výukových programů a jste připraveni je začít používat. Už žádné skládání věcí od začátku.

Levnější

Většina rozhraní API je velmi šetrná k rozpočtu a také přichází s plány freemium na další uvolnění zátěže. Na druhou stranu, plnohodnotná aplikace od nuly vás může stát ruku a nohu.

  Jak používat vestavěný Správce úloh prohlížeče Chrome

Nástroje pro snímky obrazovky na vyžádání

Screely

Skvělý nástroj, který změní vaše nudné snímky obrazovky na maketu, Screely je 100% zdarma k použití. Používá jej více než 145 000 lidí, včetně zaměstnanců Amazon, Shopify a Google. Můžete začít nahráním snímku obrazovky, poté můžete:

 • Vyberte si mezi různými okny makety
 • Změňte a přizpůsobte pozadí
 • Stáhněte si snímek obrazovky ve formátech PNG, SVG nebo JPG

Neustále zavádějí nové a vzrušující funkce, takže se zcela vyplatí je používat. Mají dokonce rozšíření pro Google Chrome a Sketch, aby byly věci ještě jednodušší.

etechblog.cz Kontrola snímků obrazovky

Pokud cílíte na vícenásobné nebo celosvětové publikum, je třeba věnovat pozornost tomu, zda se váš web načítá správně ve všech lokalitách. Může nastat mnoho případů, kdy se vaše webové stránky v jedné zemi načítají dobře, ale v jiné mají problémy, takže je rozumné se ujistit, že je vše v pořádku.

Pomocí nástroje etechblog.cz Screenshot Checker můžete snadno zkontrolovat, zda se váš web zobrazuje správně v každém regionu. Jediné, co musíte udělat, je vložit adresu URL a nechat nástroj vrátit výsledky z různých oblastí.

Poté si můžete buď stáhnout snímky obrazovky, nebo dokonce zjistit, zda v konkrétní oblasti došlo k nějakému problému s načítáním.

Kromě toho můžete použít etechblog.cz API k automatizaci pořizování snímků obrazovky pro různá zařízení, jako je počítač, mobil a tablet. etechblog.cz pořídí celý snímek obrazovky a máte možnost zachytit webovou stránku z různých míst, jako jsou USA, Velká Británie a Singapur.

Existují flexibilní prémiové úrovně začínající na pouhých 5 USD, které poskytují 10 000 žádostí API za měsíc. Kromě toho placené plány přidávají rezidenční proxy pro přesné hlášení.

Ale můžete také začít s plánem Forever-FREE, abyste viděli, jak to funguje, který nabízí 3000 volání API měsíčně.

Thum.io

Pořizujte snímky obrazovky za méně než sekundu Thum.io. Jedná se o superrychlý a spolehlivý nástroj pro vytváření snímků obrazovky, který dokáže zpracovávat snímky obrazovky jednoduchým a zároveň pokročilým způsobem. Slovem „pokročilý“ mám na mysli to, že vám umožňuje vybrat šířku a pixely podle vašich preferencí.

Můžete začít zdarma.

Geo Screenshot

Díky možnosti otestovat svůj web z více než 200 míst, Geo Screenshot je další skvělá volba, která má několik spokojených zákazníků ve jménech Samsung, WebMD a Microsoft. S používáním proxy a VPN se můžete doslova rozloučit, protože tento nástroj vám umožňuje být všude a odkudkoli.

Jednou zadáte svou URL a BOOM, nyní víte, jak se vaše webové stránky zobrazují na různých místech.

Screenshot Machine

S Screenshot Machine, můžete okamžitě generovat snímky obrazovky a dokonce přeměnit svou webovou stránku na dokument PDF. Než zadáte adresu URL, získáte možnost vybrat si různá zařízení, jako jsou tablety, telefon nebo desktop, což je skvělá funkce, protože každý má jiné preference.

  Zablokuje přístup k rušivým aplikacím v telefonu, abyste mohli pracovat

Kromě toho se můžete také rozhodnout vygenerovat dlouhý celostránkový snímek obrazovky. Kromě toho můžete také vygenerovat snímek svého webu. Tento nástroj můžete použít zdarma pro 100 snímků obrazovky za měsíc.

GeoPeeker

Jak již název napovídá, GeoPeeker umožňuje „nahlédnout“ do toho, jak váš web vypadá na různých místech. Bezplatná verze vám umožňuje nahlédnout do 6 různých míst, zatímco prémiová verze přidává 6.

S některými pokročilými možnostmi můžete také:

 • Zkontrolujte, zda váš web nefunguje
 • Identifikujte časování pingů z různých míst
 • Přizpůsobte si zpoždění vykreslení, rozlišení a nastavení uživatelského agenta

Prémiové plány začínají od pouhých 9 $ měsíčně.

Rozhraní API pro snímky obrazovky

Vyzkoušejte etechblog.cz API, které vám umožní ZDARMA pořídit celostránkový snímek obrazovky na počítači, mobilu a tabletu.

Abstraktní API

Web Screenshot API od Abstract je pokročilý nástroj, pokud hledáte více než jen vanilkový obrázek zdroje.

Inteligentní engine pro vykreslování obrázků zachytí vše, ať už je to HTML, CSS, webová písma, vektorová grafika, obrázky atd. Kromě toho si můžete vybrat výstupní formát (PNG, JPEG atd.), abyste se vyhnuli případným následným konverzím.

Navíc to umožňuje zachytávání vlastního výřezu pro stolní počítač, mobil, tablet atd. Do cíle lze také přidat vlastní CSS a zobrazit upravený výstup.

Abstrakt navíc umožňuje zpožděné zachycení pro dokonalé načasování snímků obrazovky. Abstract také zajišťuje bezpečnost dat nasazením 256bitového šifrování SSL pro větší klid.

Konečně si můžete vyzkoušet Abstract Website Screenshot API, aniž byste museli platit cokoli za 100 bezplatných žádostí o API.

Přehrávač snímků obrazovky

S Přehrávač snímků obrazovky, můžete pořizovat vysoce přizpůsobitelné snímky obrazovky. Můžete nastavit požadovanou miniaturu a výřez, přidat pomlčku CSS, nastavit konkrétní dobu zpoždění a mnoho dalšího. Výsledek je ve formátech PNG, JPEG nebo GIF.

Screenshotlayer je zdarma až pro 100 žádostí, poté si můžete vybrat jejich placený plán od 19,99 $/měsíc.

ScreenshotAPI

ScreenshotAPI.net umožňuje vytvářet snímky obrazovky dokonalé na pixely pomocí jednoduchého rozhraní API. API běží na Google Cloud, což znamená, že zvládne velký provoz. API se snadno nastavuje a upravuje. Můžete pořídit snímky obrazovky výřezu, celé stránky nebo dokonce konkrétního prvku na stránce.

S bezplatným plánem můžete generovat až 100 snímků obrazovky za měsíc. Placené plány začínají na 5 $ / měsíc.

Restpack

Trusted by Samsung, AdColony a Autodesk, Restpack je úžasné API, které dokáže zachytit snímky obrazovky jediným voláním. Je založen na super jednoduché a rychlé RestFUL HTTP URL a má ukázky kódu pro různé jazyky jako PHP, Java, Node.js a Python.

  Jak odstranit vyhledávače ve Firefoxu

Vykreslovací jádro je dokončeno na základě prohlížeče a je v souladu s GDPR. Cenové plány začínají od pouhých 9,95 $ měsíčně a můžete také využít 7denní bezplatnou zkušební verzi.

URLBox

Jejich definice SaaS je „Snímek obrazovky jako služba“, což je docela působivé. URLBox mohou automatizovat celý úkol generování snímků obrazovky pomocí jejich jednoduchého a snadno integrovatelného API. Můžeš:

 • Pořiďte celostránkové snímky obrazovky
 • Responzivní snímky obrazovky, které se hodí pro všechna zařízení
 • Bezchybně generujte snímky obrazovky ze stránek, které jsou bohaté na média

Jejich vykreslování je super rychlé, což vám umožní generovat různé náhledy v různých rozměrech během několika sekund. Zaručeně získáte stejné výsledky, jaké vidíte ve svém prohlížeči, nic menšího. Dokáže si poradit se šíleným množstvím HTML, bez ohledu na to, jak je složité.

Můžete začít s bezplatnou zkušební verzí a pokračovat dál.

API Flash

Na základě Google Chrome a AWS Lambda, API Flash API pro snímky webové stránky slibuje stabilní a škálovatelnou infrastrukturu. Koncové body jsou HTTPS pro všechny plány, které jsou známé svou bezpečností a ochranou soukromí.

Rozhraní API je velmi dobře zdokumentováno a může velmi snadno generovat celou stránku a také mobilní snímky obrazovky. Bezplatný plán vám umožňuje generovat až 100 snímků obrazovky, ale můžete si vybrat jeden z jejich placených plánů od 7 $ měsíčně a více.

Snímek obrazovky API

Snímek obrazovky API je založeno na REST API a je vysoce přizpůsobitelné až do bodu, kdy můžete dokonce vypnout Javascript, abyste nepovolili vyskakovací okna. Můžete vygenerovat celostránkové snímky obrazovky a snímky obrazovky s vlastními rozměry, které obsahují požadované pixely.

Působivou vlastností tohoto API je, že si můžete vybrat, zda chcete jako prohlížeč Google Chrome nebo Firebox. API pak vygeneruje snímky obrazovky z vybraného prohlížeče. Můžete se zaregistrovat a získat prvních 1 000 volání API zdarma.

Bez prohlížeče

Velmi nabité API, které se hodně liší od ostatních zmíněných v tomto seznamu. Bez prohlížeče je automatizace prohlížeče, která je vytvořena pro vývojáře a firmy. Můžete jej zapnout a automatizovat většinu úkolů, které v prohlížeči děláte, jedním z nich jsou snímky obrazovky.

Můžete okamžitě vytvořit snímky obrazovky webové stránky a uložit je ve formátech PNG nebo JPG. Nemusíte se dotknout jediného řádku kódu, díky jejich REST API, které jsou připraveny pro vaše pohodlí.

Můžete se buď zaregistrovat k jejich platební metodě „pay as you go“, nebo si vybrat jeden z jejich pevných plánů začínajících na 50 $ měsíčně.

Závěr

Použití kombinace výše uvedených nástrojů pro snímky obrazovky a rozhraní API se může ukázat jako velmi přínosné pro vaše podnikání a každodenní úkoly.

x