14 nejlepších tvůrců textových videí pro hudebníky a tvůrce obsahu [2023]

Právě teď jsou lyric videa známá na všech ostatních platformách sociálních médií. Také hledáte způsoby, jak je snadno vytvořit? Pokračujte ve čtení a dozvíte se to.

Od kotoučů po TikTok možná neexistuje platforma sociálních médií, kde byste při surfování nenašli video s textem. Od smutných písní až po těžké basové písně, tvůrci textových videí jsou velmi žádaní. Tito tvůrci videí nenechali kámen na kameni, aby zajistili, že jejich videa přitahují diváky.

V širokém spektru new-age profesí se do popředí dostala tvorba lyrických videí. Tvůrci obsahu využívají tvůrce lyrických videí k vytváření obsahu, který se ostatním velmi líbí. V tomto článku probereme, co jsou lyric videa a proč jsou tak populární na kotoučích a TikTok. Probereme také některé z nejlepších tvůrců textových videí pro hudebníky a tvůrce obsahu.

Co jsou Lyric videa?

Video s textem je druh videa, ve kterém běží píseň na pozadí, zatímco jsou zobrazena slova. Můžeme také říci, že lyric videa jsou hudební videa, jejichž primárním vizuálním prvkem je spíše typografie než příběhy nebo hudebníci, kteří píseň hrají. Se zavedením hudebních videí je všechny typy kapel využily jako kreativní nástroje.

Lyric video je mnohem kreativnější a posouvá vaši představivost do nových výšin. Před zveřejněním oficiálního videa kapely často nejprve vydají píseň s textem. Videa s textem oslovují nezávislé interprety, protože je lze vyrobit za méně peněz a umožňují posluchačům naučit se slova písně.

Video s textem je vynikající volbou pro kotouče a TikTok z mnoha důvodů. Tvůrci obsahu mohou vyvinout řadu zajímavých a divácky atraktivních konceptů se správnou kombinací písní, textů a pozadí. Níže uvádíme několik důvodů, proč jsou videa s texty na těchto platformách tak populární.

  • Namísto získávání nesprávných textů z jiných zdrojů, video s textem pomůže vašemu publiku pochopit explicitní text hudby.
  • Tvorba lyric videí není obtížný úkol. Můžete si jej rychle vytvořit a zveřejnit svou hudbu na sociálních sítích. To je nejen snadné, ale také šetří čas.
  • Natočit lyric video stojí málo. Není pochyb o tom, že natočit celé lyric video nemusí být drahé.
  • Textová videa vám mohou pomoci při používání vaší hudby k předávání příběhu pomocí animace.
  • Video s textem může vaší hudbě pomoci stát se virální ještě před zveřejněním oficiálního videa.

Pojďme se podívat na seznam nejlepších tvůrců lyric videa, kteří vám pomohou.

Veed.io

VEED je připravena pomoci s jakýmkoli druhem videa, které si přejete vytvořit, včetně videí s textem. Přidejte zvuk a obraz a dokonce uberte hudbu na pozadí. Jinými slovy, vaše lyrická videa se budou zdát bezvadná, uhlazená a krásná, díky širokému výběru nástrojů VEED. Buďte připraveni na to, že vám vaše publikum zatleská!

  7 efektivních aplikací pro sledování využití dat na vašem iPhone

VEED je výhradně online editor videa, který funguje přímo ve vašem prohlížeči. Jakýkoli webový prohlížeč, jako je Safari, Microsoft Edge, Chrome, Mozilla Firefox atd., může spustit VEED. Nemusíte trávit hodiny učením se složitého softwaru nebo zaplňovat zařízení nemotornými aplikacemi. Svá díla musíte odeslat v jakémkoli formátu a výsledný film lze stáhnout přímo z prohlížeče.

Flixier

Flixier se považuje za jedinečný, protože je nejrychlejším online tvůrcem textových videí. Protože je cloudový, veškeré vykreslování je dokončeno na jejich serverech, což zaručuje, že vaše filmy budou vždy k dispozici ke stažení do tří minut nebo méně. To také znamená, že funguje bez problémů na jakémkoli počítači, ať už je to zbrusu nový Mac, zastaralý notebook s Windows nebo levný Chromebook.

S Flixier můžete dělat mnohem víc, než přidávat texty do videí. Můžete si vybrat z více než tisíce písem, vytvářet animovaný text, přidávat přechody a animované překryvy a také používat sbírku pohyblivé grafiky Flixier, abyste inspirovali uživatele, aby váš kanál lajkovali, sdíleli a odebírali jej. Kromě toho můžete filmy ořezávat, ořezávat a sekat a poté na ně vrstvit obrázky a vytvářet úžasné zvukové koláže.

Kapwing

Dalším bezplatným tvůrcem videa Lyric se snadno použitelným uživatelským rozhraním je Kapwing. Nikdy do vašeho videa nepřidá vodoznak a je přímočarý, ale účinný. Pomocí tohoto užitečného nástroje můžete snadno přidávat hudbu, měnit pozadí videa, vybrat si preferované písmo, barvu a velikost textu a načasovat text textu, aby vaše video s textem ožilo.

Primární obrazovka aplikace je rozdělena do dvou hlavních podoken: změna textových polí a vytváření videí. Jeho uživatelské rozhraní je snadno uchopitelné. Má také rozsáhlou hudební sbírku s více než 4000 odlišnými skladbami. Navíc jej můžete použít i k vyhledání určitých slov a frází v textech.

Animaker

Animaker je další bezplatný online nástroj, který vám umožní vytvářet animovaná lyrická videa s plynulou typografií. Jediné, co musíte udělat, je vybrat design lyrického videa, který se vám nejvíce líbí, upravit text pomocí jednoho z 40+ písem, 60+ přechodových efektů a 60+ kinetických typografických efektů a poté nahrát nebo okamžitě publikovat své video na YouTube.

Stisknutím jediného tlačítka budete moci převést své každodenní mluvené slovo na hudbu, což je primární výhoda tohoto nástroje. Poté můžete vytvářet nebo poslouchat hudbu pomocí vestavěného mikrofonu. Na jedno místo lze současně nahrát a uložit až devět skladeb. Ve skutečnosti jej můžete nahrát také na různé platformy sociálních médií.

Flexclip

Jedním z největších online tvůrců videa Lyric zdarma je FlexClip. Přestože je poměrně výkonný, snadno se ovládá. Pomocí FlexClip můžete snadno vytvořit fantastické lyrické video ve vašem prohlížeči. Není potřeba nic stahovat ani instalovat. Webový nástroj také nabízí bezplatnou hudební knihovnu a spoustu textových a video efektů, které mohou vaše video s textem posunout na další úroveň.

Díky softwaru, který vám umožní používat mikrofon, grafický tablet a nástroje pro snímání obrazovky na jednom místě, můžete snadno přeměnit přímočarou milostnou píseň na vybroušenou reklamu. Pro aplikaci textů FlexClip jsou k dispozici tři témata: píseň, film a televizní pořad. Toto téma vám umožňuje vytvářet texty a videa libovolným způsobem.

  11 Cloud-based Log Analyzer pro IT Operational Insights

Online služba Promo Lyric Video Creator poskytuje kolekci nástrojů pro vytváření a stahování hudebních klipů. K vytvoření filmu můžete použít obrázky z vestavěné knihovny digitálních materiálů. Pomocí této služby můžete stříhat své filmy, vybrat si písma a barvy a rozhodnout se, kam mají být umístěny titulky.

Na této webové stránce je k dispozici více než 4 000 snadno přizpůsobitelných motivů, které usnadňují tvorbu textových videí. Díky integraci s Getty Images můžete také přistupovat k 100M HD filmům a fotografiím z tohoto webu.

Videobolt

Streamování obrazovek, prezentací, hudebních vizualizérů, úvodních a závěrečných log s firemními logy a filmů pro branding zaměstnavatelů může dosáhnout další úrovně tvorby s platformou pro úpravu videa Videobolt.

Online aplikace umožňuje uživatelům vytvářet přizpůsobené příběhy Instagramu a videa na YouTube. Uživatelé mohou také využívat online video editor Videobolt a stahovat náhledy videa s vodoznakem pomocí bezplatného účtu.

Videobolt pokrývá tvorbu běžných sociálních médií, prodejní, komerční nebo firemní filmy a také škálovatelnost přizpůsobeného videoobsahu založeného na datech. Videobolt je přímočaré rozhraní přetahování, které si mohou osvojit i ti, kteří nemají zkušenosti nebo specializované školení v oblasti úpravy videa. Na Videoboltu je k dispozici více než 1 800 šikovných šablon od zkušených odborníků.

YouTube Movie Maker

Nejúžasnější aplikace pro vytváření lyrických videí pro osobní počítač je považována za YouTube Movie Maker. Pro vytváření lyrických videí a karaoke videí je k dispozici několik nástrojů. Patří mezi ně písma, barvy, velikosti, pozadí, speciální efekty a další možnosti.

Pro tvůrce lyric videa existují dvě nastavení. Režim průvodce je pro amatéry, zatímco úplný režim je pro odborníky. Ještě důležitější je, že webová stránka obsahuje spoustu video návodů krok za krokem. Než začnete vytvářet své lyric video, můžete si prohlédnout tato výuková videa, která nahráli.

Steve AI

Steve AI je další vynikající možností, pokud chcete vytvářet různá lyric videa, včetně animovaných. AI vytváří videa pomocí vašich textů a scénáře. Vytváří lyrická videa rychle a efektivně bez obav o vodoznaky. Můžete také objevit neuvěřitelné nástroje pro úpravu videí a sdílení vašeho příběhu.

K dispozici jsou tisíce jedinečných video šablon, jednoduché úpravy textu a úpravy videa a bohaté grafické prvky, vynikající hlasové komentáře a výběr hudby, spolupráce bez námahy a chytrý program, který si poradí s tvorbou a synchronizací videí.

Motionbox

Pomocí Motionboxu lze vytvářet kratší verze delších filmů, díky čemuž jsou ideální pro sdílení na sociálních sítích a dalších platformách. Výborný je ukazatel průběhu a vestavěná funkce titulků. Významnější filmy lze rychle převést na psaní, takže lze snadno vytvářet příspěvky na blog! To pomáhá ušetřit spoustu času.

Když vytváříte skvělý video materiál, chcete využít své šance spojit se s celosvětovým publikem. Motionbox vám pomůže spojit se s publikem a vytvořit video. Nejlepší způsob, jak zaručit, že si vaše videa užijí všichni, je zveřejnit video s titulky, díky kterým bude váš materiál přístupný všem.

  7 mobilních aplikací, které se každý den naučí něco nového

Typito

Na Typito můžete vytvářet lyrické klipy, které jsou jak animované, tak živě akční, spojující úžasnou grafiku s hudbou nebo jinými zvukovými stopami a přeměňovat je v zážitky. Nejlepší na tom je, že se budou usmívat i vaše peněženky; trvá to jen pár minut.

Pokud hledáte snadný způsob, jak rychle přidat titulky nebo soubor SRT k videu, Typito vám pomůže. Typito nabízí jednoduché úpravy přetažením, 500+ bezplatných šablon a 20+ video formátů až po živé náhledy videa.

Media.io vám poradí, ať už jste designér, který hledá nástroj k realizaci své kreativní vize, nebo influencer na sociálních sítích, který se snaží oslnit své následovníky vysoce kvalitními materiály.

Vytvářejte nádherné video, audio a obrázkové soubory libovolné velikosti pomocí robustního editoru a kompresoru. Můžete také změnit pozadí souborů nebo nežádoucí části pomocí kreslených obrázků nebo různých efektů.

S touto robustní sbírkou nástrojů můžete rychle vytvářet poutavé výukové klipy nebo grafiku a transformovat je do různých typů souborů, což zajišťuje kompatibilitu zařízení a odstraňuje neefektivní učební paradigmata.

Odstraněním rušivých aspektů a umístěním materiálu do popředí a do středu vašich filmů vám nástroj pro redukci pozadí a šumu také umožňuje vytvářet vybroušená, profesionálně vypadající videa. To ohromně zlepšuje učení a udržení nových nápadů.

Nova AI

Nova AI automaticky překládá jazyky a přidává titulky k videím na jakékoli platformě. Můžete automaticky přepisovat, překládat a přidávat titulky k videím pomocí síly Nova AI pro dostupnější úpravy. Aby bylo možné vytvořit titulky a přepisy, které lze upravit podle obsahu a stylu, umělá inteligence (AI) identifikuje vzorce lidské řeči.

Nova AI přepisuje více než 40 jazyků, včetně španělštiny, arabštiny a mandarínštiny, do titulků, které lze automaticky přeložit do stovek dalších jazyků. Po dokončení úprav můžete titulky vypálit do filmu na platformě nebo si je stáhnout jako soubory SRT nebo TXT.

Canva

Pomocí bezplatného online tvůrce hudebních videí Canva můžete vytvářet atraktivní videa, která budou odpovídat vaší hudební stopě. S Canva můžete produkovat animovaná hudební videa, která rozpohybují vaše publikum, nebo vytvářet lyrická videa s dobře načasovaným textem ve fontech nastavujících náladu.

Kromě toho můžete vyprávění příběhů plně využít pomocí sofistikovaných možností úpravy zvuku a obrazu Canva. V jeho mediální sbírce najdete celou řadu filmových titulů, včetně uklidňujících mořských scenérií ideálních pro klavírní sólo, neonové pozadí pro elektro-popové písně a sladké pastely pro dětské ukolébavky.

Abyste mohli začít vytvářet video, stačí odeslat své videoklipy, hudbu a obrázky. Tvůrce hudebního videa zvládne vaše potřeby animovaných videí. Použijte animační efekty, abyste zaujali své publikum. Chcete-li dále rozvíjet koncept svého hudebního videa, můžete také použít grafiku, nálepky, vektory a další součásti grafického designu.

Závěr

Video s textem je fantastický přístup k hlubšímu zapojení publika. Koneckonců, je vzácné najít hudebního nadšence, který nikdy nečetl slova oblíbené písně. Lyric video má mnoho výhod.

Kdokoli může použít tyto nejlepší tvůrce textových videí ke zlepšení nebo přidání textů do svých videí. Můžete je použít k vytváření videí, která s větší pravděpodobností než běžné hudební klipy získají lajky na sociálních sítích.

Pokud se věnujete skládání hudby, měli byste se podívat na tyto hudební generátory AI.