14 Starbound Server Hosting pro uvolnění vaší mezihvězdné představivosti

Se svými přáteli se můžete vydat na mezihvězdnou cestu pomocí služeb Starbound Server Hosting. Proč zkoumat vesmír o samotě, když to děláte se svými přáteli a děláte to ještě zábavnější?

Starbound není jen 2D hra jako každá jiná. Je to celý zážitek, který vás provede náhodně generovaným vesmírem s vlastním počtem planet, tvorů a ještě mnohem více, které můžete prozkoumat. Tato hra vám umožňuje prozkoumávat, vyrábět a dokonce používat své bojové dovednosti k boji proti zlu ve vesmíru.

Ať už jste v této hře nováčci nebo profesionál, který již odhalil tajemství vesmíru, stále je toho mnohem víc. Nyní, než budete moci přejít k výběru správného serverového hostingu pro vás a vaše přátele, nezapomeňte projít řadou požadavků, které budete potřebovat k nastavení serveru, jeho výhod a nezbytných funkcí.

Použití dedikovaného serveru vám poskytne veškerou kontrolu, abyste mohli hrát bez problémů a přidat si co nejvíce přátel a dokonce vytvořit komunitu. Vyzkoušeli jsme tedy některé z nejlepších serverových hostingů na internetu a vytvořili jsme seznam, který by pro vás mohl být ideální.

Takže se připoutejte a připravte se se svými průzkumnými klobouky; chystáme se vstoupit do zóny hostingu Starbound Server a prozkoumat.

Výhody používání hostingového serveru Starbound

Vydrž! Než budeme moci přejít přímo na seznam serverů, musíte si přečíst toto. Možná stále máte pochybnosti o tom, proč vůbec musíte projít tímto problémem s vytvářením serveru.

Nejen, že si tuto hru můžete užít se svými přáteli, ale máte plnou kontrolu nad nastavením hry. Zde je několik výhod používání hostingového serveru.

Přizpůsobení a ovládání

Jednou z hlavních výhod používání serverového hostingu Starbound je schopnost přizpůsobit a převzít plnou kontrolu nad vaším herním zážitkem. Můžete bez přerušení měnit nastavení, přidávat hráče, vybírat konkrétní konfigurace a dělat mnohem víc.

Multiplayerový zážitek

Další skvělou výhodou, o které jsme často mluvili, je, že si můžete užívat hraní se svými přáteli. S použitím dedikovaného serveru můžete zajistit, že herní zážitek bude exkluzivnější pro vaše přátele, nebo se dokonce rozhodnout vytvořit uzavřenou komunitu, podle toho, co vám bude nejlépe vyhovovat.

Plynulý herní zážitek

Místo používání sdílených serverů nebo veřejných serverů se můžete rozhodnout pro dedikovaný server hosting. I my jsme vyzkoušeli obě možnosti a není pochyb o tom, že máme dedikovaný server, který nabízí plynulejší herní zážitek se sníženými prodlevami, rychlejším načítáním a stabilitou.

Minimální požadavky na hostování serveru Starbound

Dále se musíte dozvědět více o minimálních požadavcích pro nastavení stabilního serverového hostingu. Níže jsme vytvořili seznam minimálních a doporučených požadavků na serverový hosting.

Specifikace Minimální požadavky Doporučené požadavky ProcesorDvoujádrový, 2,0 GHz Čtyřjádrový, 3,0 GHz nebo vyšší RAM 2 GB 4 GB nebo vyšší Úložiště 4 GB 8 GB nebo více (SSD) Operační systémWindows, Linus, macOSWindows, Linus, macOS (upgradované) Rychlost nahrávání 5 Mb/s v síti1

Výše uvedené požadavky se mohou měnit v závislosti na počtu hráčů, které chcete přidat na svůj server. Pokud chcete na svůj server přidat další hráče, budete potřebovat více multivláknů a jader pro hladký herní zážitek. Totéž lze říci o přidání více paměti RAM, aby se zabránilo jakémukoli zpoždění.

Pojďme se nyní podívat na nejlepší možnosti hostování serveru Starbound.

Nodecraft

Hosting serveru Nodecraft je jedním z nejlepších, který vám poskytne nejlepší herní zážitek Starbound vůbec. Jednou z hlavních výhod používání Nodecraftu je jeho výjimečné uživatelské rozhraní, které vám umožňuje procházet všemi jeho funkcemi a nastaveními bez problémů.

Předplatné můžete získat pro začátek zdarma a pokud jste s jeho výkonem spokojeni, můžete přejít na placený server. Tento hosting používá NodePanel, který vám umožní nastavit server během několika sekund. Kromě toho můžete vytvářet modifikované servery, instalovat pluginy a hrát si s různými konfiguracemi přímo ze svých chytrých telefonů.

Nodecraft nastavil umístění po celém světě, což zajišťuje nízkou latenci a nulové zpoždění. Díky přesným cloudovým zálohám můžete vytvořit přesnou kopii svých souborů a nastavení. Pomocí toho můžete testovat nové konfigurace na starších zálohách, aniž byste měnili nastavení nového nastavení.

Navíc ceny začínají na 9,98 $ měsíčně, což je na začátek docela slušná částka.

Funkce

 • Servery s ochranou DDoS
 • Bezplatná zkušební verze k dispozici
 • Průběžně kontrolujte statistiky v reálném čase
 • Instalační program pro modpacky jedním kliknutím
 • Server v Jižní Americe

Je k dispozici na

HostHavoc

HostHavoc je nejdůvěryhodnější a nejspolehlivější poskytovatel hostingu herních serverů na internetu. Skutečnost, že nabízí 72hodinovou záruku vrácení peněz, mluví sama za sebe a jeho výkon. Tento server je známý pro svou cenovou dostupnost a výjimečnou zákaznickou podporu.

Existuje více než 11 globálních datových center pro HostHavoc, která udržují vysokou dostupnost sítě. Můžete očekávat 99,9% záruku dostupnosti sítě, která zajistí konzistentní výkon a minimální prostoje během vašich herních relací. Když už mluvíme o uživatelském rozhraní, tento poskytovatel hostingových služeb pracuje na ovládacím panelu TCAdmin v2, který se snadno používá i pro začátečníky.

  Zlepšete svůj spánek pomocí těchto 20 aplikací a gadgetů

Pokud se při nastavování serveru setkáte s nějakým problémem nebo zjistíte nějaké výpadky, zákaznický servis je k dispozici 24×7 po celém světě, aby tyto problémy vyřešil. Navíc s pomocí ochrany DDoS jsou všechna vaše data a server chráněny před jakýmkoli škodlivým útokem, který může mít za následek problémy s výkonem.

Funkce

 • Snadná instalace modů a pluginů
 • Nabízí dvoufázové ověření
 • Brilantní zákaznická podpora
 • Záruka vrácení peněz 72 hodin bez rizika
 • Možnost okamžitého nastavení
 • 11 datových center po celém světě

Host Havoc má dostupnou cenovou strukturu, která začíná na 9 $ měsíčně.

GameServer Kings

Nyní si můžete vybrat serverový hosting Starbound na základě počtu hráčů, které chcete přidat.

GameServer Kings jsou stanoveny podle toho, pro kolik hráčů chcete server získat. Můžete si vybrat od 6 hráčů až po 50 hráčů a více. Budete milovat celkovou službu poskytovanou poskytovateli hostingu, kteří nabízejí 24hodinové vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s jejich službami.

Nejlepší na tom je především fakt, že plně podporuje i utilitu RCON a vy můžete získat plnou kontrolu nad svým serverem odkudkoli na světě. Můžete dokonce integrovat Steam Workshop do svého serveru a získat co nejvíce pluginů a modů do vaší hry.

Nemáte potřebné mody na Steamu? Bez obav.

Mody si můžete stáhnout z externího důvěryhodného webu několika jednoduchými kliknutími. Nyní, pokud jste v tom všem noví, můžete mluvit se zákaznickou podporou prostřednictvím živého chatu, který je k dispozici 24×7, nebo jim poslat svůj dotaz. Další základní funkce, které zde najdete, je DDoS ochrana, instalace vlastních pluginů, map, herních režimů a mnoho dalšího.

Funkce

 • Cenově dostupné
 • 24hodinová záruka vrácení peněz
 • K dispozici jsou desítky herních režimů
 • Nainstalujte si vlastní pluginy a mapy
 • Zákaznická podpora 24 x 7

Cena se zvyšuje v závislosti na počtu hráčů, které přidáváte na svůj server. Můžete si také vybrat plány na 3 měsíce, 6 měsíců a 12 měsíců.

Apex hosting

Apex Hosting je známo, že patří mezi nejlepší poskytovatele herního hostingu na webu. Nejen, že je vynikající pro svůj Starbound server, ale je také nejlepší pro hraní Minecraftu. Otázkou je, v čem je nejlepší ze všech?

Existuje spousta funkcí, díky kterým vyniká mezi seznamem poskytovatelů hostingu, které jsme zde zmínili. K hernímu panelu se dostanete ze smartphonu nebo z jakéhokoli počítače, na kterém právě pracujete. Některé z jeho funkcí zahrnují 99,9% záruku dostupnosti spolu s ultra nízkou latencí, která vám poskytne ten nejlepší herní zážitek.

Jakmile zaplatíte a zakoupíte předplatné, proces je poté jednoduchý a hladký. Pomocí jednoduchých konfigurací a instalačních procesů můžete nastavit server během několika minut. Kromě toho se váš server pravděpodobně aktualizuje automaticky spolu s automatickými zálohami.

Funkce

 • 24/7 živá zákaznická podpora
 • Automatické zálohování a aktualizace
 • Konzistentní spolehlivá doba provozuschopnosti
 • Bezplatné subdomény
 • Neomezené hráčské sloty

Cena začíná na 7 dolarech a roste podobně na základě paměti, kterou se rozhodnete použít.

ShockByte

Hosting serveru ShockByte Starbound není jako nic, s čím jste se dosud setkali. Tvrdí, že nabízejí 100% dostupnost, což je nejlepší ze všech, které jsme zkontrolovali. Tento nárok si můžete ověřit tím, že získáte jejich minimální předplatné, a pokud věci nefungují tak, jak očekáváte, můžete získat plnou náhradu do 72 hodin.

Jakmile si zakoupíte pronájem serveru, obdržíte e-mailem všechny přihlašovací údaje a další informace k vašemu serveru. Odtud můžete nakonfigurovat všechna požadovaná nastavení, přidat další hráče a začít hrát.

Cenový plán si můžete vybrat na základě počtu slotů pro hráče a paměti, kterou chcete získat. Celkově je ve srovnání s konkurencí docela cenově dostupný. Některé z funkcí zahrnují automatické aktualizace a zálohy. Spolu s tím také získáte neomezené úložiště SSD a šířku pásma pro jakýkoli plán hostingu.

Především, pokud nemáte ponětí, jak vše nastavit a začít hrát na těchto serverech, můžete otevřít živý chat se zákaznickou podporou. Dokonce jsem se pokusil položit několik dotazů kolem 2:00 a oni mi byli schopni okamžitě pomoci.

Funkce

 • Podporuje všechny balíčky modů
 • DDoS ochrana
 • Automatické aktualizace a zálohy
 • 100% dostupnost
 • Podporuje Modding
 • 24hodinová záruka vrácení peněz

Kromě toho cenová struktura začíná na 4,99 $ / měsíc na základě plánu, se kterým jedete.

AleForge

Pokud chcete vytvořit komunitu her Starbound se svými přáteli a dalšími hráči, hosting serveru Aleforge je to, co potřebujete. Můžete zahájit předplatné a platit podle slotu. Během pokladny si můžete jednoduše zvolit fakturační cyklus a počet slotů, který může dosáhnout až 64 slotů.

V současné době existuje pět serverových umístění s 99,9% dostupností, která nabízí hraní bez zpoždění. I když jste v této oblasti nováčkem, snadno použitelný ovládací panel usnadňuje navigaci a správu serveru. Instalátor modů vám umožňuje instalovat obsah Steam Workshop, modpacky, pluginy a další.

Nejlepší na tomto serveru je především to, že můžete testovat 10 dní zdarma. Poté se můžete rozhodnout buď jej upgradovat, nebo zrušit předplatné. Osobně jsem miloval vysokorychlostní procesor a neomezené místo na disku. Získáte pevné disky NVMe SSD, které pracují 6krát rychleji než běžné disky SSD.

  Jak odstranit mé oči pouze na Snapchatu

Funkce

 • Automatické plánování úloh a upozornění serveru
 • Snadno použitelný ovládací panel
 • Instalátory modů na jedno kliknutí
 • Zákaznická podpora 24/7/365
 • Bezplatná zkušební verze k dispozici
 • Nabízí neomezené místo na disku
 • 5 datových center

AleForge vám nabízí bezplatnou zkušební verzi na 10 dní a placený plán začíná na 9 $ měsíčně. Plán si můžete vybrat na základě počtu hráčů, kapacity paměti a dalších faktorů.

Zefektivnit servery

Streamline Servers se dokonale hodí pro hráče, kteří mají obrovskou komunitu hráčů Starbound. Tento poskytovatel hostingu je k dispozici pro sloty pro 8 hráčů až 256 hráčů. Kliknutím na Objednat nyní můžete zahájit proces platby a vybrat typ serveru, který chcete koupit.

Některé z možností, ze kterých si můžete vybrat, zahrnují fakturační cyklus, umístění, rychlost CPU, prioritu CPU, sloty a další další informace. Jakmile provedete platbu, server bude připraven s potřebnými instalacemi během několika minut. Jejich instalační program jedním kliknutím usnadňuje instalaci jakéhokoli modu během několika sekund.

Servery jsou v současné době umístěny na 22 místech po celém světě. Můžete si z nich vybrat při zadávání objednávky. S těmito mnoha místy si můžete vybrat to, které je vám nejblíže, a užít si hraní bez zpoždění.

Streamline Servers přidává další funkce a má skvěle zpracovaný ovládací panel s flexibilním designem a více stránkami, které vám pomohou spravovat každý aspekt serveru.

Funkce

 • K dispozici na 22 místech
 • Podporuje více než 50 her
 • DDoS ochrana
 • Zákaznická podpora 24×7
 • Instalátor modu na jedno kliknutí

Cenová struktura začíná od 2,00 USD/slot.

GTX hry

GTX Gaming je jedním z nejstarších poskytovatelů hostingu herních serverů. Nabízejí řadu možností, ze kterých si můžete vybrat při výběru typu hostingového plánu, který hledáte. Bez ohledu na počet slotů, které chcete použít, získáte až 5 GB volné paměti a až 100 GB volného úložiště.

Můžete dokonce přejít na jiné hry pomocí několika jednoduchých kliknutí zdarma, kdykoli budete chtít. GTXGaming má některé z nejlepších funkcí, kde je 100 % serverů na SSD a běží na procesorech i7 s frekvencí 4,2 GHz.

Když už mluvíme o serverech, po celém světě je 14 datových center. Pro nejlepší výkon si můžete vybrat, co je vám nejblíže. Servery GTX jsou navíc vždy online a jsou chráněny DDoS, aby se zabránilo krádeži dat.

Kromě Starbound je k dispozici více než 100 her s různými mody a ovládacím panelem, který usnadňuje navigaci. Celkově byl tým podpory k dispozici během několika minut od odeslání lístků a celý proces byl během celého rozhovoru, který jsem s nimi vedl, docela hladký.

Funkce

 • 5 GB volné paměti RAM
 • Až 100 GB bezplatného úložiště
 • Cenově dostupné
 • Snadné nastavení
 • Automatické zálohování a aktualizace vašeho serveru
 • Možnost přepínání her
 • 24 hodin záruka vrácení peněz

Navíc je velmi cenově dostupný a stojí pouze kolem 1 $ za slot.

Bluefang Solutions

Bluefang Solutions je další dostupnou možností, pokud máte omezený rozpočet. Nabízejí Overseer Panel, který je velmi uživatelsky přívětivý a umožňuje vám konfigurovat nastavení serveru, jako je herní režim, mapy a mnoho dalšího.

Pokud jste profesionální vývojář, který si rád hraje s kódy, můžete použít Editor příkazového řádku na serveru k úpravě konfiguračních souborů herního serveru, jako jsou herní režimy, limity hráčů a další. Se 100% FTP přístupem můžete převzít úplnou kontrolu nad serverem a všemi soubory.

Byl jsem schopen upravit nastavení serveru a nainstalovat vlastní herní mody a pluginy snadno pomocí několika jednoduchých kroků. Mezi sadou funkcí si zamilujete SSD disk, který je mnohem rychlejší než HDD. Tento server hosting vám nabízí 72hodinovou záruku vrácení peněz, což usnadňuje výběr, pokud nejste spokojeni se službami.

Funkce

 • Nabízí vyhrazenou IP adresu
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Záruka vrácení peněz 72 hodin
 • Vysoce dostupné
 • Poskytuje panel dozorce

Hostingovou službu Bluefang Solutions si můžete zakoupit od 15 $ měsíčně za 10 slotů.

PingPerfect

PingPerfect je jedním z našich oblíbených, pokud jde o výběr serverového hostingu pro Starbound. Má spoustu funkcí, díky kterým je velmi příznivý jak z hlediska použitelnosti, tak cenové dostupnosti. Počínaje hardwarem, PingPerfect využívá nejnovější CPU a úložné jednotky, aby vám poskytl nejlepší celkový výkon při intenzivním používání.

Dále získáte 1 GB webového prostoru, kde můžete inzerovat svůj herní server, komunikovat s ostatními hráči a další. Pokud nejste spokojeni se službami nabízenými PingPerfect, můžete využít 48hodinovou záruku vrácení peněz kontaktováním zákaznické podpory, která je také dostupná 24×7.

Pokud jde o zabezpečení a uchování vašich dat v bezpečí, váš server je vybaven DDoS ochranou, která detekuje a zmírňuje jakékoli útoky v reálném čase a zajišťuje bezproblémové fungování po celou dobu. Všechna vaše data jsou také pravidelně zálohována, takže za žádných okolností o žádné ze svých dat nepřijdete.

Funkce

 • Cenově dostupné a snadno použitelné
 • 48 hodin záruka vrácení peněz
 • Mobilní ovládací panel k dispozici
 • Nabízí bezplatný debranding
 • Snadno použitelné zařízení pro přepínání her
 • Zákaznický servis 24 x 7

Kromě toho se nám líbil herní panel, který se dal snadno procházet a konfigurovat díky intuitivnímu designu. Díky dostupnosti globálních datových center je celkový zážitek bez zpoždění. Hostingové služby také začínají na 16,60 $ měsíčně za 10 slotů.

  Jak odstranit vokály z libovolné skladby pomocí LALAL.AI?

Herní Deluxe

Je známo, že Gaming Deluxe má jedny z nejlepších serverů na světě, které využívají nejlepší sadu hardwarových funkcí. Běží na procesorech i7 nebo i9 nebo na serverech Dell s procesory E3 / E5, které jsou zařazeny do kategorie vysoce výkonných CPU. Jakmile začnete používat servery pro svou hru, můžete zažít funkce multitaskingu, jako je správa herní logiky, připojení hráčů atd.

Tento poskytovatel hostingu má jeden z nejlepších, nejjednodušších, ale vysoce přizpůsobitelných ovládacích panelů, ve kterých se můžete snadno pohybovat. S malým nebo žádným potřebným průvodcem můžete server snadno nastavit po zakoupení. Stejně jako ostatní poskytovatelé hostingu v tomto seznamu nabízí Gaming Deluxe 24hodinovou politiku vrácení peněz.

V současné době poskytují pouze 7 datových center globálně, což není mnoho, ale funguje to dobře pro ty, kteří žijí poblíž těchto míst. Chcete-li přidat další, získáte také ochranu DDoS na vašem serveru, která ochrání vaše data před jakýmikoli útoky.

Funkce

 • Možnost okamžitého nastavení
 • Poskytuje zálohování mimo pracoviště
 • Nabízí DDoS ochranu
 • Cenově dostupné a levné
 • Plný FTP přístup
 • 24 hodin záruka vrácení peněz
 • 7 datových center po celém světě

Cena za hosting serveru Starbound zde začíná od pouhých 10,00 GBP.

Hostitel serveru 1G

1G Server Host je známý jako jediný poskytovatel hostingu, který nabízí 5,2 GHz herní servery s nejnižší možnou cenou. Nejen my, ale i uživatelé po celém světě jsme si oblíbili služby nabízené týmem spolu s rychlou zákaznickou podporou po celou dobu. Můžete se připojit k jejich serveru Discord, kde můžete v případě potřeby získat rychlé aktualizace údržby spolu s lepšími odpověďmi od týmu.

Když se dostaneme k seznamu funkcí, jak jsme zmínili, nabízejí 5,2 GHz procesor s 16 jádry a 32 vlákny. Servery dostávají rychlost až 7 000 Mb/s pro nejrychlejší dobu odezvy, zatímco vy jste napojeni na zachycení vesmíru Starbound.

Abyste mezitím neztratili žádná data, 1G se o ně postará v backendu a vytvoří pro vás plnou offsite zálohu.

Funkce

 • Okamžitě přepněte na jinou hru
 • Používá vlastní panel TCAdmin
 • Záruka vrácení peněz 72 hodin
 • Úplné zálohy mimo pracoviště
 • Neomezený počet hráčů
 • 9 světových lokalit

Kromě toho je nejzajímavější na tomto serverhostingu to, že můžete přidat neomezený počet hráčů k libovolnému plánu, který si vyberete. A cena začíná od pouhých 15,00 $.

Nitrado

Máme další serverový hosting Starbound, který je cenově dostupný a snadno spravovatelný. Nitrado Server Hosting má řadu plánů předplatného, ​​ze kterých si můžete vybrat na základě počtu hráčů, které chcete přidat na svůj server. Může začít od 4 hráčů až po 200 hráčů.

Existuje asi 8 globálních datových center s výjimečnými sadami hardwaru a funkcí, které přímo ovlivňují váš herní zážitek. Vyberte si správné datové centrum, které je vám nejblíže, pro lepší konektivitu a také nízkou latenci.

Líbilo se nám, jak snadné bylo spravovat celý server hned od začátku. Jakmile si zakoupíte hostingový plán, můžete vše snadno nastavit a nainstalovat mody, pluginy a další. Kromě toho můžete spravovat konfigurace a dokonce sdílet přístup k serveru se svými přáteli pro lepší správu.

Abyste byli informováni o nejnovější údržbě, aktualizacích a událostech souvisejících s herní komunitou, můžete se připojit ke komunitě Discord, událostem komunity Nitrado a dalším podobným aktivitám.

Funkce

 • Denní zálohy a automatické aktualizace
 • DDoS ochrana
 • Snadno nainstalujte mody a pluginy
 • Podpora ve více jazycích
 • Cenově dostupné
 • 9 datových center

A můžete začít s hostingovými službami Nitrado od 1,15 GBP měsíčně.

ScalaCube

ScalaCube je jedním z nejlepších serverových hostingů Starbound a patří mezi nejlevnější. Datová centra jsou dostupná globálně, ale ve vybraných lokalitách. S tímto poskytovatelem hostingových služeb můžete získat některé z nejlepších funkcí za slušný cenový plán.

Chcete-li začít, můžete okamžitě nastavit server během několika sekund od nákupu. Budou vám poskytnuty všechny informace, které k procesu potřebujete, a můžete vyrazit. Navíc pomocí plného přístupu FTP můžete konfigurovat nastavení, nahrávat, mazat a dělat mnohem více se soubory, které nad tím mají plnou kontrolu.

A nejen to, pokud jste ochotni si věci usnadnit, můžete umožnit přístup i dalším hráčům a užít si hru. Kromě toho získáte spolu s předplatným bezplatnou doménu.

Ochrana DDoS udrží váš server a všechna vaše herní data v bezpečí před útoky a úniky dat. ScalaCube také tvrdí, že má 99,9% záruku dostupnosti, kterou jsme také obdrželi při testování naší hry.

Funkce

 • Vrácení peněz za automatické obnovení je možné do 10 dnů
 • Okamžité nastavení
 • Záruka dostupnosti 99,9 %
 • Konkurenční ceny
 • Přijímáme více měn
 • K dispozici je podpora prodeje vstupenek

Hostingové služby můžete získat od 4,99 $ měsíčně, ale nejsou k dispozici žádné bezplatné zkušební verze.

Závěr

Zde je vše, co potřebujete vědět o Starbound Server Hosting a všech jeho funkcích. Osobně jsem zkontroloval každý z nich a ujistil jsem se, že jsem sepsal své zkušenosti s každým z nich, abyste se také mohli rozhodnout, který vám vyhovuje nejlépe. Ujistěte se, že si projdete každou z nich, než dojdete k závěru.

Zatímco některé mají nejlepší sadu funkcí, jiné jsou levnější, ale s omezenými funkcemi. Můžete je tedy oddělit na základě svého rozpočtu a funkcí, které hledáte, a poté se rozhodnout stejně. Milovali jsme Apex Hosting, HostHavoc a všechny ostatní, které mají silnou sadu hardwaru, aby poskytovaly nejlepší herní výkon.

Kterou si vybíráte? 😃