15 nejlepších aplikací pro vytváření hudby pouze z vašeho telefonu (Android a iOS)

Naše životy jsou bez chytrých telefonů nepředvídatelné, protože telefony nám umožňují komunikovat s rodinou a přáteli.

Navíc nám to dává možnost přístupu k mnoha užitečným aplikacím. Důvodem pro přístup k takovým aplikacím může být odstranění nudy, zlepšení každodenního života nebo práce na dálku.

Chytré telefony nyní nabízejí skvělé možnosti pro lidi, kteří mají rádi hudební produkci pro zábavu i celý život. Pokročilá technologie přinesla milovníkům hudby velké množství aplikací pro hudební produkci.

Tyto aplikace vám umožňují získat přístup k mnoha samplům vzorků, nástrojům, skladbám bez licenčních poplatků a možnostem úprav. Tyto funkce vám umožní vytvořit si vlastní hudbu a sdílet ji se svými blízkými.

Proč používat aplikace pro hudební produkci?

 • Díky aplikacím pro produkci hudby je vytváření hudby poměrně snadné a pohodlné. Když tyto aplikace mají jednoduché uživatelské rozhraní, nemusíte se oddávat složitému softwaru.
 • Tyto aplikace nabízejí dobrý výběr nástrojů. Můžete také získat přístup k ukázkovým beatům a vytvořit tak svěží hudbu bez větší zručnosti.
 • Aplikace pro hudební produkci jsou poměrně cenově dostupné. Některé z aplikací jsou k dispozici s odpovídajícími funkcemi zdarma.

Nyní se pojďme podívat na některé z nejlepších aplikací pro vaše zařízení Android.

FL STUDIO MOBIL

FL STUDIO MOBILE vám umožňuje vytvářet a ukládat vícestopé projekty pouze na vašem smartphonu nebo tabletu Android. Má funkce, jako jsou zvukové nahrávky, efektové moduly, Chromebook touch, podpora myši, full-screen DeX, podpora MIDI kontroleru, Piano roll a další.

FL STUDIO MOBILE také obsahuje krokový sekvencer, možnost sdílení přes Wi-Fi nebo cloud a virtuální klavírní klávesnici. Dodává se s několika samply bicích, jako jsou klobouky, činely, smyčky, kopy, stoupačky a další. Obsahuje také předvolby SuperSaw a předvolby MiniSynth.

KORG Kaossilator

KORG Kaossilator je syntezátorová aplikace pro zařízení Android. Dodává se s elektronickými zvuky a akustickými nástroji, které vám umožní hrát širokou škálu zvuků. Nabízí také sekvencer, který je ideální pro vytváření skladeb.

KORG Kaossilator vám umožňuje provádět pouze pomocí dotykových gest. Můžete prozkoumat více než 150 různých zvuků, pomocí kterých můžete produkovat širokou škálu hudby. Dodává se s funkcí Key/Scale, která eliminuje jakýkoli druh chybné noty. Jeho smyčkový sekvencer umožňuje snadné živé hraní a tvorbu stop.

Roland Zenbeats

Roland Zenbeats je krásná aplikace pro tvorbu hudby, která vám umožní vytvářet hudbu na vašem telefonu. Poskytuje mnoho možností pro moderní a legendární zvuky. Umožňuje vám snadno vytvářet beaty a vícestopé skladby.

  Jak opustit veřejný beta program pro iOS nebo iPadOS

Roland Zenbeats vám poskytuje pokročilé funkce úprav pro ladění zvuků. Jeho ekosystém vám poskytuje přístup k mnoha časově úsporným nástrojům pro úpravy, dokumentaci a zdokonalování vašich nápadů.

Beat Maker Go

Beat Maker Go je aplikace pro bicí pad machine, která vám umožní vytvářet beaty a vymýšlet úžasné hudební skladby. Jeho rozsáhlá knihovna se skládá z více než 200 zvukových balíčků. Svůj výtvor můžete snadno sdílet se svými přáteli a rodinou.

Tato aplikace je vhodná pro začátečníky i pro výrobce beatů PRO. Pro začátečníky také nabízí lekce, jak se naučit proces tvorby hudby správným způsobem. Můžete prozkoumat hudbu a zvuky žánrů jako Techno, House, Hip-Hop, Trap, Dubstep, Rock a další.

BeatMaker 3

BeatMaker 3 spojuje výkon a efektivitu skutečného hardwaru a tradičního softwaru pro stolní počítače do jednoho řešení. Tato aplikace vám umožňuje hrát, hrát a nahrávat pomocí inspirativních nástrojů, jako je roll, repeat, swing atd.

Tato aplikace vám přináší 128 bank po 128 podložkách. Ty vám umožní nahrávat živě, sekat, mandlovat, sestavovat a převzorkovat pohodlně. Jeho přesné sekvenování vám poskytuje úžasné výhody při úpravách. BeatMaker 3 obsahuje úžasnou knihovnu exkluzivního obsahu.

Postava

Vytvořte zvučnou hudbu během několika minut s Figurou. Umožňuje vám vytvářet návykové rytmy kdekoli a kdykoli na vašem iPhone. Tato aplikace je ideální pro začátečníky i zkušené hudebníky.

Tato jednoduchá aplikace vám umožňuje vytvářet kompletní skladby pomocí melodií, basy a bicích. Jeho snadná automatizace XY vám umožní přidat do vašich skladeb vzrušující efekty. S písněmi můžete rychle manipulovat.

Tato aplikace je ideální pro iOS 11 nebo vyšší verze.

GarageBand

GarageBand vám přináší plně vybavené hudební studio na dosah ruky. Jeho živé smyčky vám umožní produkovat hudbu jako profesionál. Jeho vícedotyková klaviatura vám umožní hrát na různé nástroje s velkou lehkostí.

Můžete snadno zachytit téměř jakýkoli zvuk a aplikovat zvukové efekty na úrovni studia. Zde můžete do své písně přidat bubeníky s virtuální relací a hrát groovy. Jeho chytré struny vám umožní hrát celý smyčcový orchestr.

Nabízí 24bitové rozlišení zvuku pro nahrávání, mixování a export skladeb. Své skladby můžete ukládat na iCloud a kdykoli je sdílet se svými přáteli a rodinou.

Gadget KORG 2

KORG Gadget 2 je aplikace pro hudební produkci vše v jednom s intuitivním rozhraním. Nabízí kolem 40 bicích automatů a malých syntezátorů, které můžete libovolně kombinovat.

Jeho kolekce gadgetů zahrnuje kompaktní syntezátory, samplery, bicí automaty, MIDI nástroje, audio a další. Můžete se propojit s příslušným hardwarem a získat přístup k nekonečným možnostem.

BandLab

BandLab je úžasná bezplatná aplikace pro tvorbu a nahrávání hudby, kterou používá více než 50 milionů uživatelů po celém světě. Můžete vytvářet hudbu bez ohledu na své dovednosti a pozadí. Dodává se s vícestopým studiem, pomocí kterého můžete vytvářet, upravovat a remixovat svou hudbu.

  Přístup k číselníku a vyhledávání Google v plovoucím okně [Android]

Umožňuje vám přidávat kreativní efekty, vytvářet beaty a používat vzorky a smyčky z jejich bezplatných zvukových stop. Tyto zvukové balíčky pocházejí ze žánrů, jako je dubstep, EDM, hip-hop, garáž, rock, house, rap atd.

BandLab má také funkci sociálních sítí, která vám umožní najít nové přátele. Můžete také založit kapelu s kolegy muzikanty nebo se spojit se spolupracovníky.

Zde narazíte na 180+ vokálních/basových/kytarových efektů, 330+ virtuálních MIDI nástrojů, looper, video mix a další vzrušující funkce.

Tato aplikace je dostupná pro chytré telefony se systémem Android i iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Žíravý 3

Caustic 3 je aplikace pro tvorbu hudby v reálném čase inspirovaná rackovými samplery/syntezátory. Umožňuje vám vytvořit přizpůsobený stojan přidáním až 14 strojů z více možností. Tato aplikace je dodávána s efektovým stojanem, který podporuje dva efekty na stroj.

Nabízí také mixpult, globální efekty Reverb/Delay, master sekvencer, parametrický EQ master sekce a limiter.

Tuto aplikaci si můžete stáhnout z obchodu Google Play nebo App Store.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Music Maker JAM

Music Maker JAM je bezplatná hudební aplikace, která vám umožní snadno vytvářet beaty, hudbu nebo skladby. Jedná se o snadno použitelnou aplikaci nabízející širokou škálu hudebních žánrů.

Mezi tyto žánry patří EDM, trap, rap, hip-hop, dubstep, garáž, house, rock, pop a další. Ať už jste začátečník nebo zkušený, tato aplikace vám poskytuje nejjednodušší způsob.

Zde můžete prozkoumat více než 300 balíčků mixů s více než 500 000 smyčkami. Můžete nahrát svou hudbu a využít jeho 8kanálový mix pro dokonalý mix. Vytváření beatů a remixování je jen otázkou zatřesení smartphonu pomocí této aplikace.

Stáhněte si tuto aplikaci pro telefony Android a iOS z příslušných obchodů s aplikacemi.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

n-Track Studio DAW

Je to výkonná aplikace, která z vašeho smartphonu udělá dokonalý nástroj pro tvorbu hudby. Umožňuje nahrávat neomezený počet zvukových, bicích a MIDI stop, míchat je během přehrávání a přidávat k nim efekty.

Můžete také upravovat skladby, připojit se ke komunitě Songtree, sdílet skladby online a spolupracovat s dalšími umělci.

Tato aplikace vám umožňuje přístup k mono a stereo stopám. Dodává se s beatmakerem krokového sekvenceru. Dodává se s funkcemi Aux a Group kanálů, piano roll Midi Editor, on-screen Midi Keyboard, vestavěný metronom a další.

Tuto aplikaci můžete získat pro svůj smartphone se systémem Android nebo iOS z obchodu Google Play nebo App Store.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

  Jak vypnout všechny senzory telefonu Android jedním klepnutím

Groovebox

Groovebox je bezplatná aplikace hudebního studia se skvělými bicími a syntezátory. Umožňuje vám rychle začít vytvářet melodie a beaty a hrát na nástroje světové třídy.

Pomocí této aplikace můžete prozkoumat velké množství zvuků s četnými rytmickými a melodickými vzory. Můžete si vytvářet vlastní melodie a zvuky hraním na dotykové nástroje. Zde se dostanete přes pět solidních nástrojů, včetně MiniMon, Horizon, RetroBass, Drumbox atd.

Umožňuje vám uspořádat skladby pomocí funkce vytváření skladeb. Svůj výtvor můžete sdílet s ostatními. Tuto aplikaci si můžete stáhnout pro svůj smartphone se systémem Android nebo iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Groovepad

Chcete produkovat hudbu jako DJs? Groovepad vám to umožní bez vysokých hudebních dovedností. Tato aplikace vás naučí vytvářet skladby a skladby. Zde můžete postupovat krok za krokem a experimentovat mnoha způsoby.

Dodává se s rozsáhlou knihovnou hudebních skladeb a zvuků. Mezi oblíbené žánry, které můžete v této aplikaci najít, patří House, EDM, Dubstep, Hip-Hop, Drum and Bass atd. Svůj výtvor můžete snadno sdílet se svou rodinou a přáteli.

Můžete si ji stáhnout pro svůj smartphone se systémem Android nebo iOS.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Soundtrap Studio

Soundtrap je skvělá aplikace pro spolupráci podcastů a hudebního nahrávacího studia, která vám umožní vytvářet hudbu podle vašeho výběru. Ke spolupráci můžete pozvat své přátele. Vytvářejte úžasnou hudbu pomocí profesionálně nahraných smyček.

Umožňuje vám používat širokou škálu profesionálních a vysoce kvalitních efektů. Můžete se přihlásit k odběru Antares Auto-Tune® a upravovat své vokály. Umožňuje vám uložit všechny vaše výtvory do cloudového úložiště a kdykoli je načíst.

Stáhněte si pro svůj telefon se systémem iOS nebo Android.

 • Dostupné na:

 • Android

 • iOS

Poznámka autora

Podle mého názoru je GarageBand nejuniverzálnější a nejdůvěryhodnější aplikací pro hudební produkci po celém světě. Díky dostupnosti zvukových efektů a nástrojů a rozsáhlé knihovně je ideální pro každého. To je však omezeno pouze na uživatele iOS, protože není k dispozici pro zařízení Android.

BandLab je skvělá volba, která je k dispozici pro uživatele iOS i Android. Dokáže skutečně přeměnit vaše zařízení na software pro produkci hudby a nabízí řadu funkcí.

x