etechblog

17 Platforma online kurzů účetnictví pro každého

Inženýři by mohli postavit svět a my bychom mohli mít veškerý tento komfort díky technokratům, kteří tahají celou noc. Ale jsou to účetní, kteří udržují rovnováhu mezi tím a svým způsobem řídí tento svět.

Jako každá inovace, každý nový nápad a rychlý skok v lidstvu vyžaduje přesun peněz z účtu A na účet B. Převod musí být přesný a v co nejkratším čase, aby to bylo možné; to je místo, kde je role účetních tak zásadní.

Účetní jsou ti, kdo vidí čísla za inovacemi, a jsou těmi, kdo považují věci za nemožné, když se přesouvají peníze. S růstem technologií a inovací je podobný rostoucí zájem o účetnictví. Mnoho studentů je vidět, jak se této disciplíně věnuje, protože chápou, jak je důležitá.

V tomto článku probereme některé z předních účetních kurzů, které uspokojí všechny vaše pochybnosti, pokud jde o účetnictví, a když s nimi skončíte, budete silou, se kterou je třeba počítat. Seznam je dlouhý, podrobný a zaměří se na všechny hlavní rysy kurzů a najde pro vás to pravé.

Udemy

Začneme nejpopulárnější platformou, která se stala známým názvem pro certifikační kurzy online – Udemy.

Úvod do financí, účetnictví, modelování a oceňování

The Úvod do financí, účetnictví, modelování a oceňování na Udemy, je jedním z nejoblíbenějších kurzů účetnictví vedle financí, modelování a oceňování.

Tyto kredity NASBA CPE: Kurz 6.0 obsahuje 4,5 hodiny videa na vyžádání, 6 článků, 15 zdrojů ke stažení, 1 cvičný test, plný doživotní přístup na mobilu nebo televizi, osvědčení o absolvování.

Kurz nabízí pan Chris Haroun, oceněný profesor MBA, Ivy Grad a bývalý VC Goldman. Chris prodal přes 1 000 000 svých online kurzů podnikání a sebezdokonalování ve 12 jazycích ve 196 zemích, což vypovídá o jeho oblíbené strategii výuky.

Na konci kurzu studenti provedou následující triky této vlastnosti:

 • Analyzujte a pochopte rozvahu
 • Pochopte a používejte osvědčené postupy modelování
 • Vytvořte finanční model pro výkazy příjmů a peněžních toků
 • Naučte se používat zlevněnou hotovost (DCF)
 • Jak používat P/R k výběru cílových cen
 • Analyzujte finanční výkazy pomocí ukazatelů ziskovosti.

Kromě oborových rysů jsou studenti trénováni v oblasti zpracování dat, hloubkových finančních modelů a metod oceňování, jako jsou EV / Prodej, EV / EBITDA, P / B, EV / FCF a mnoho dalších.

Kurz byl ohodnocen 5 více než 25 000 studenty. To, co dělá program lepším než jiné kurzy dostupné v podobné disciplíně, je to, jak jej obsluha během několika měsíců aktualizuje, aby měli studenti aktuální informace o tom, co je v doméně nového.

Účetnictví za 60 minut- Stručný úvod

Účetnictví do 60 minut je dalším oblíbeným kurzem účetnictví na platformě Udemy. Svým studentům/čtenářům/publiku zasáhla díky své kompaktní povaze. Jak název napovídá, kurz vás provede stručnou tematikou účetnictví a seznámí vás se všemi základními pojmy, metodikami a funkcemi účetnictví.

Kurz NASBA CPA Credit 2.0 nabízí 1hodinové video na vyžádání, 10 zdrojů ke stažení, 1 praktický test, plný doživotní přístup na mobilu nebo televizi a certifikát o absolvování na konci kurzu. Můžete se rozhodnout absolvovat tento kurz nebo jej dokonce dát někomu, o kom si myslíte, že by mohl potřebovat růst své kariéry.

Kurz nabízí pan Vincent Turner, který patří k oblíbencům výuky účetnictví. Pan Turner učil více než 90 000 studentů na platformě Udemy. Je držitelem MSBA a je certifikovaným auditorem informačních systémů.

Pokud se rozhodnete přihlásit do kurzu, naučíte se:

 • Pochopit základní účetní rovnice
 • Připravte rozvahu a výsledovky
 • Pochopte rozdíl mezi debetem a kreditem
 • Pochopte, proč se zisk nerovná hotovosti

Oblast účetnictví je rozsáhlá, která se každým dnem rozrůstá. A není možné představit všechny aspekty účetnictví v jednom kurzu. Proto pan Turner chápe, že vytvořil tento kurz, aby ve svých studentech vzbudil zájem o účetnictví a nezbytný arzenál, který jim umožní samostatně postupovat v této oblasti.

Vzhledem k tomu, že kurz vás provede zajímavou úvodní jízdou kolem účetnictví a základní pojmy zůstávají vždy stejné, nevyžaduje mnoho aktualizací. Vyučující však může kurz aktualizovat na základě zpětné vazby od studentů.

Coursera

Nelze hovořit o online certifikačních programech a nezmínit Courseru.

Úvod do finančního účetnictví od Briana J Busheeho na Coursera

Úvod do finančního účetnictví nabízený Whartonem, University of Pennsylvania přebírá specifickou vertikálu disciplíny a vzdělává své studenty o příslušných předběžných tématech. Je vytvořen s cílem seznámit studenty se složitostmi a pojmy, které tvoří Finanční účetnictví.

100% online kurz nabízí flexibilní termíny, certifikát Shareable, 13 hodin vizuální přednášky. Dodává se v několika jazycích, jako je arabština, francouzština, portugalština, čínština, italština, vietnamština, němčina, ruština, angličtina, španělština a japonština.

  Jak blokovat přímé zasílání zpráv na Instagramu

Kurz nabízí pan Brian J Bushee. Univerzita spojená s tímto programem je University of Pennsylvania, která se nachází ve Philadelphii, Pennsylvania, Spojené státy americké.

Pokud se rozhodnete vstoupit do tohoto kurzu, budete proškoleni v následujících dovednostech:

 • Finanční účetnictví
 • Účetnictví
 • Finanční prohlášení
 • Rozvaha

Kurz lze aplikovat na více specializovaných oborů a absolvování tohoto kurzu se započítává do školení v některém z následujících programů-

 • Obchodní nadace
 • Úvod do finanční specializace

Kurz vyškolil přes 250 000 nadšených studentů a získal většinou pozitivní recenze.

Základy finančního účetnictví

Základy finančního účetnictví je dalším z nejoblíbenějších kurzů účetnictví na Coursera. Pokrývá všechny základní aspekty finančního účetnictví a svým studentům vštěpuje předběžné porozumění této disciplíně.

Online kurz 100% pro začátečníky nabízí flexibilní termín a certifikát, který lze sdílet po ukončení procedury. Tento vícejazyčný kurz je k dispozici v arabštině, francouzštině, portugalštině, italštině, vietnamštině, němčině, ruštině, španělštině a angličtině.

Paní Luann J. Lynch vyučuje Základy finančního účetnictví. Je profesorkou Business Administration na Darden School of Business. Prostřednictvím dvou zveřejněných kurzů na platformě vyškolila více než 145 000 studentů. Kurz nabízí University of Virginia, přední instituce, která nabízí vynikající akademiky, fakultu světové třídy a inspirativní, podpůrné prostředí.

Pokud se rozhodnete do kurzu vstoupit, naučíte se:

 • Udělejte nejzásadnější závěr o finančním zdraví společnosti.
 • Použití záznamů deníku k záznamu transakcí
 • Připravte a použijte T účty k sumarizaci zaznamenaných transakcí
 • Připravte účetní závěrku na základě transakcí
 • Tři nejčastěji používané účetní výkazy

Vzhledem k tomu, že kurz pokrývá každý uzel Základy finančního účetnictví, budete připraveni se o tom dozvědět na pokročilé úrovni a budete vybaveni znalostmi pro jakoukoli základní práci v účetnictví.

Základy účetní specializace

Základy účetní specializace seznámí vás se základy financování a každým kritickým aspektem a provede vás podrobným a důkladným okruhem účetnictví a bilancování.

Tento kurz pro začátečníky má flexibilní rozvrh a nabízí sdílené certifikáty, které lze rychle zveřejnit na webech sociálních médií, jako jsou LinkedIn a AngelList. Vícejazyčný kurz je k dispozici v arabštině, francouzštině, portugalštině, italštině, vietnamštině, němčině, španělštině, korejštině, čínštině, japonštině a ruštině, kromě angličtiny.

Instruktoři tohoto kurzu jsou paní Kevin E Jackson, Gary Hecht a Sharon P. Cox. Kurz nabízí University of Illinois Urbana- Champaign.

Cílem kurzu je, abyste po jeho absolvování byli vybaveni následujícími znalostmi:

 • Diskontování a slučování libovolných peněžních toků za účelem ocenění různých nároků a lepších finančních rozhodnutí
 • Klasifikace peněžních toků
 • Rozdíl mezi NPV a IRR
 • Investice do dluhových a majetkových cenných papírů

Kurz se také zaměřuje na dovednosti relevantní pro oblast, jako je podnikové finance, finanční účetnictví, účetní závěrka, účetnictví, rozhodování, diskontované peněžní toky, analýza peněžních toků, rozvaha, obecně uznávané účetní zásady a účetní terminologie. Do tohoto kurzu se již zapsalo více než 1100 studentů, aby se naučili základy financí a účetnictví.

LinkedIn

LinkedIn je první platforma sociálních médií, která pochopila potřebu sociálního prostoru pro profesionály. To, co začalo jako způsob, jak se propojit profesionální lidé, se změnilo v masivní hnutí o kariérním růstu, vytváření sítí a spojení s lidmi.

Aby LinkedIn školil lidi ve svém oboru, zahájil sub-podnik pod jménem Učení na LinkedIn která školí profesionály v různých dovednostech a na konci jejich školení poskytuje odznak absolvování, který lze sdílet jako součást dovedností na profilové platformě LinkedIn.

Rozvíjejte své finanční a účetní dovednosti

Rozvíjejte své finanční a účetní dovednosti není konkrétní kurz, ale místo toho hromada několika tříd, přesněji sedm. Části zahrnuté v několika třídách balíčku jsou účetní základy, účetnictví, finanční účetní základy, obchodní daňové základy, finanční základy, daně z příjmu a analýza účetní závěrky společnosti.

Kurzy připravuje skupina uznávaných autorů, jako jsou pan Jim Stice, Kay Stice a Michael McDonald. V kurzu „Rozvíjejte své finanční a účetní dovednosti“ si budete moci zopakovat pojmy jako finanční analýza, účetnictví a rozpočtování. Kurz vás také naučí, jak používat finanční data k posouzení a diagnostice složitých obchodních podmínek, identifikaci úzkých míst a problémů a případně vypracování plánů na jejich řešení.

Zkoumá také procesy, které určují, jak by měly být vynaloženy peníze, aby byla práce vykonána a aby byly stanoveny a udržovány realistické rozpočty. Stručně řečeno, po absolvování kurzu se naučíte následující:

 • Prozkoumejte finanční, manažerské a daňové účetnictví
 • Souvisí účetnictví, rozhodování a finanční zdraví
 • Interpretujte účetní závěrku a sdělujte výsledky.

Staňte se účetním

Podobně jako u předchozího kurzu v seznamu The Staňte se kurzem Bookkeeper na LinkedIn je soubor 6-kurzového, 14-hodinového obsahu, kde se dozvíte vše, co je třeba vědět o tom, jak se stát účetním.

Kurz zahrnuje následující kapitoly/jednotky:

 • Základy účetnictví: Vedení účetnictví Jim Stice
 • Základy financí pro malé firmy od Jima Stice
 • Provozování ziskového podnikání: Pochopení peněžních toků od Jima Stice
 • Quickbooks Online základní školení od Bonnie Biafore
 • Quicks Desktop: Tipy a triky od Bonnie Biafore
 • Quickbooks: Pokročilé účetní techniky od Bonnie Biafore.

Paní Bonnie Biafore je LinkedIn Learning Rockstar, konzultantka projektového řízení a Microsoft Project Guru. Pracuje na vysvětlení složitých a suchých témat, jako je projektový management, účetnictví a softwarové nástroje.

Kurz účetnictví přezkoumává všechny koncepty spojené s dovednostmi v oblasti účetnictví tím, že vytváří pevné základy v oblasti účetnictví a financí pro malé podniky a Quickbooks a osvědčených účetních postupů.

  Jak opravit „Vaše rychlé zprávy a hovory jdou do Microsoft Teams“

Na konci kurzu budete ovládat základy účetnictví, financí a účetnictví. V QuickBooks můžete vytvořit vzorové firemní soubory a záznamy. Také se nevysvětlitelně hodně naučíte od lídrů v oboru a odborníků o tom, jak provozovat ziskové podnikání.

Finanční účetnictví na Harvard.edu

Harvardská univerzita je jednou z nejvyhledávanějších univerzit na světě. A když někdo z Harvardu učí o financích a účetnictví, svět tomu jistě věnuje pozornost.

Finanční účetnictví vám pomůže odhalit a porozumět všemu, co se ve finančních výkazech skrývá za čísly, a odemkne nejdůležitější pohledy na obchodní výkony a potenciál k dosažení strategického rozhodnutí.

Osmitýdenní úvodní kurz finančního účetnictví probíhá samostatně a zahrnuje účetnictví, finanční účetnictví, kariérní rozvoj, profesní rozvoj a sebezdokonalování. Systém je spojen s Harvard Business School.

Po kurzu budete umět:

 • Oceňujte, jak jsou sestaveny rozvaha, výkazy zisku a ztráty a výkazy peněžních toků
 • Využití účetní závěrky pro hodnocení zdraví podniku
 • Seznamte se s mnoha účetními standardy, jako jsou US GAAP a IFRS
 • Dosahujte strategických rozhodnutí prostřednictvím přípravy a vyhodnocování finančních prognóz.
 • Proveďte analýzu citlivosti a vyhodnoťte podnik, projekt nebo investiční příležitost.

Kurz nabízí VG Narayanan, který má velký zájem o výuku a oslovování studentů při řešení jejich problémů. Tento kurz je způsob, jak oslovit studenty po celém světě a být schopni udělat finance a účetnictví o něco méně složité.

edX

edX je další online vzdělávací platforma, která nabízí kurzy na různá témata. Tyto kurzy jsou připravovány ve spolupráci s univerzitami a organizacemi, které po absolvování kurzu také vydávají certifikát. Certifikáty získané od EDX jsou na stejné úrovni s pověřeními získanými z webových stránek, jako je Coursera a další, o kterých jsme hovořili dříve.

Získejte dovednosti ve finančním účetnictví, manažerském účetnictví a daních

Získejte dovednosti ve finančním účetnictví, manažerském účetnictví a daních je Micro-Masters Program v účetnictví na edX.com nabízený ve spolupráci s Indiana University. Jedná se o kurz vedený instruktorem na úrovni 3 expertů, ve kterém je třeba dodržovat úkoly a zkoušky, které mají konkrétní časovou osu. Délka kurzu je 9 měsíců s 8-12 hodinami sledování týdně.

Kurz je nabízen třemi uznávanými učiteli indické univerzity; pan Ken Merkeley, docent účetnictví na Indian University; pan Brain P Miller, docent účetnictví, Indiana University; a pan Grieg Geisler, klinický profesor účetnictví, rovněž z Indiana University.

Po absolvování výše uvedeného kurzu se budete moci naučit následující:

 • Měřte a reportujte širokou škálu transakcí, ujednání, událostí, rozvah, výkazů zisku a ztráty a výkazů peněžních toků.
 • Pochopte klíčové prvky účetního výkaznictví, jako jsou výnosy, ztráty, čisté příjmy, aktiva, závazky a vlastní kapitál.
 • Použijte základní informace k vytváření strategických rozhodnutí, jako jsou náklady na produkt, alokace nákladů, ziskovost zákazníků, rozpočty, plány realizace a strategie řízení firmy.

Seznam věcí s sebou z kurzu je nekonečný. Vzhledem k tomu, že profesoři, kteří jsou koordinátory kurzů, jsou spojeni s průmyslem již více než deset let, mají co nabídnout, co nelze shrnout do odrážek.

Úvod do Finanční účetnictví kurz položí divákům několik otázek; Jak investoři, věřitelé a další analyzují finanční výkazy, aby posoudili výkonnost společnosti a odpovědi ve formě toho, co nabídne. Kurz slibuje, že vás naučí finanční účetnictví, číst finanční informace a shromáždit vstupy z metod oceňování.

Kurz vedený instruktorem se odhaduje na 12 týdnů s 10–14 hodinami odhodlání každý týden a je zdarma, s volitelným upgradem. Do tohoto kurzu se již zapsalo více než 32 000 studentů.

Kurz bude vyučovat pan John Core, profesor technologické univerzity Nanyang a profesor účetnictví, Sloan School of Management na Massachusetts Institute of Technology, a pan Egor Matyeyev, výkonný ředitel Micromasters Finance na MIT.

Kurz vám nabízí:

 • Rozumět účetním termínům
 • Pochopte, jak se sestavují účetní závěrky
 • Schopnost číst účetní závěrky
 • Shromažďujte podklady pro modely oceňování a pro rozhodování o podnikových financích.

Kurz je otevřený všem. Do kurzu se však nebudou moci přihlásit lidé z Íránu, Kuby a ukrajinských oblastí Krymu.

Zábavné finanční účetnictví

Zábavné finanční účetnictví je jedním z nejinteraktivnějších kurzů finančního účetnictví na EDX.com. Kurz je známý svým vzrušujícím materiálem, jasnou a koncepční výukovou metodou a tím, jak snadno lze složité teorie rozdělit na přímočařejší koncepty.

Kurz se odhaduje na 4 týdny se 4–6 hodinami sledování každý týden, takže jde o 24hodinový obsah. Tempo kurzu je vedeno instruktorem, což znamená, že všichni studenti postupují společně a mohou mezi sebou diskutovat o tématech.

Lektorem kurzu je Prof. Peter Wilson, Účetnictví a právo, Babson College. Pete v současné době působí jako profesor na vysoké škole a vyučuje peněženky ve finančním výkaznictví a analýze výkazů.

Některé z kurzů vedených Peteem jsou:

 • Obchodní principy a podnikatelské myšlení
 • Základy finanční analýzy
 • Finanční rozhodování pro lídry

The Financial Accounting Made Fun slibuje, že vás naučí, jak správně interpretovat a používat informace ve finančních výkazech k přijímání zásadních provozních rozhodnutí. Na konci kurzu budou studenti rozumět následujícímu:

 • Primární účetní závěrka
 • Typy informací, které mají být zachyceny ve výpisech
 • Rozdíl mezi hotovostí a ziskem
 • Jak využít informace k efektivnímu řízení růstu
 • Klíčové ukazatele výkonnosti, hodnocení výkonnosti podniků
 • Finanční prognózy

Účetnictví 101: Finanční účetnictví na Study.com

Účetnictví 101 se zaměřuje na základy finančního účetnictví. Kurz byl hodnocen a doporučen na tři semestrální hodiny a lze jej také přenést na více než 2000 vysokých škol a univerzit, díky čemuž je všeobecně přijímán většinou. Nabízí odborné pokyny k náležitostem finančního účetnictví.

  Co je to Apple Fitness+ a kolik to stojí?

Čtrnáct kapitol pokrývá zásadní témata předmětu, jako je účel účetnictví, GAAP, účetní závěrka, pohledávky, provozní cykly, závazky, peněžní toky a další. Každá kapitola obsahuje na konci několik lekcí a kvízů, které otestují vaše získané znalosti. Můžete si vybrat, zda navštívíte kteroukoli pobočku a kvízy, kdykoli si je překontrolujete a znovu otestujete.

Kurz probíhá vlastním tempem, takže jej můžete provozovat podle svého rozvrhu. Průměrná délka lekce v modulu je 8 minut a kredit získaný prostřednictvím systému je přenosný.

Třída Central

Třída Central je dalším online portálem, který je nejvhodnější pro lidi, kteří se chtějí dozvědět o účetnictví a dalších relevantních oborech. Pro rozsáhlou oblast účetnictví je k dispozici celkem 332 kurzů. Můžete si vybrat kteroukoli lekci ze seznamu, protože všechny jsou otevřené pro každého bez jakýchkoliv předpokladů.

Kurzy na Class Central byly vytvořeny ve spolupráci s některými z nejlepších světových univerzit, jako je Hong Kong University of Science and Technology, University of Penn, Wharton, Tezpur University a další špičkové univerzity.

Nabízené kurzy byly rozděleny na s certifikátem, bezplatný kurz a pouze univerzitní kurz, aby vyhovovaly potřebám každého jednotlivce, který se chce naučit základní a pokročilou úroveň účetnictví. Každému kurzu byla přiřazena úroveň obtížnosti, aby studenti mohli snadno posoudit svůj růst při učení. Kromě toho byl také klasifikován na základě doby trvání, aby se rozlišilo mezi studenty, kteří se učí o účetnictví jako součást osobního projektu, a studenty, kteří to dělají, aby získali akademické kredity.

Účetnictví Fundamental Series od Oklahoma State University na ed2go.com

The Základy účetnictví od Oklahoma State University poskytuje základy podvojného účetnictví a analýzy a evidence finančních transakcí. S kurzem prý získáte odborné znalosti a praktické zkušenosti se zpracováním pohledávek, závazků, mzdovou agendou, daní z obratu a různými každodenními bankovními činnostmi.

Kurz pokryje základy, od vypisování šeků až po přípravu ročního výkazu zisku a ztráty a závěrečné účetní závěrky na konci každého finančního roku.

Je rozdělena do dvou částí: Základy účetnictví I a Základy účetnictví II, přičemž první z nich zahrnuje mimo jiné témata, jako jsou tituly, účty, žurnalizace a pózování, pracovní listy na konci roku, a druhá část obsahuje závazky, pohledávky, Majetek a odpisy, výnosy a náklady a další pokročilé části finančního účetnictví.

Kurz nabízí paní Nancy Koenig, zkušená profesionálka v oboru s více než 40 lety zkušeností v oboru.

Úvod do finančního účetnictví na Saylor Academy

Úvod do finančního účetnictví je jedním z mnoha kurzů Účetnictví na Saylor Academy. Předmět seznamuje studenty s finančním účetnictvím v rámci přípravy na mnohem pokročilejší relevantní témata.

V programu je 10 lekcí zahrnujících Účetní prostředí, Teorie rozhodování, Obchodní transakce a vše, co s tím souvisí, Finanční výkaznictví, Analýza účetní závěrky, Pohledávky a závazky, Závazky a vlastní kapitál atd. Lekce v kurzu jsou uspořádány v kaskádovým způsobem. Znalosti získané v předchozím týmu jsou testovány a začleněny do témat probraných v pozdějších lekcích, díky čemuž je učení interaktivnější a zajímavější než většina kurzů dostupných na internetu.

Součástí kurzu je také studijní materiál, včetně článků, přednášek a videí. Tyto materiály jsou volně přístupné a najdete je v každé jednotce. Další výukový materiál najdete také na kartě Zdroje týmu. Tyto zdroje mají být použity v kombinaci s přednáškami a články k lepšímu pochopení témat.

V předmětu je také stanoven minimální počet bodů pro úspěšné absolvování předmětu, při jehož nesplnění studenti nebudou moci předmět ukončit. Při hodnocení předmětu se bere v úvahu pouze závěrečná zkouška. Studenti musí získat 70 % nebo více na závěrečné zkoušce, aby kurz absolvovali.

Pro představení není stanoveno žádné tempo. Umožňuje studentům být s obsahem spokojeni a postupovat vpřed svou rychlostí, což z něj činí kurz, který si sami řídí. Neexistuje žádný plán, který je třeba dodržovat, a žádný instruktor, který by svolal živé nouzové sezení. Celková délka kurzu je 57 hodin, které lze absolvovat v libovolném čase a poté je možné se pokusit o závěrečný test pro úspěšné absolvování systému.

Účetní kouč

Účetní kouč není jen online portál pro certifikační kurzy. Místo toho je to webová stránka věnovaná výuce studentů o všech aspektech účetnictví. Bere nováčky a přeměňuje je na odborníky v oboru.

Webové stránky zdarma jsou vhodné pro zaměstnance, účetní, studenty, účetní, majitele malých podniků a každého, kdo se chce dozvědět o účetnictví. Celkem je 33 kapitol, po kterých následuje osvědčení o absolvování.

Webové stránce důvěřují velké společnosti jako Inc. Forbes, The New York Times, CNBC, Quickbooks, Harvard Business Reviews a Yahoo Finance, což z ní činí jednu z nejvíce konkurenceschopných webových stránek ve výuce účetnictví.

Kurzy účetnictví Alison

Finance a účetnictví, jak již bylo zmíněno dříve, jsou v současnosti jedním z horkých témat pro profesionály. O budoucnosti každého podnikání rozhodují finance a účetnictví. Bez povědomí o perspektivách společnosti není možné vytvářet skvělé produkty nebo služby. Naučte se, jak řídit a monitorovat finanční transakce společnosti s Alison’s bezplatné online kurzy účetnictví.

Závěr

Tento článek pokrýval téměř všechny významné webové stránky a kurzy týkající se účetnictví a financí. Máme podrobné informace o lektorech, o tom, co kurz nabízí, o jejich hodnocení a zpětné vazbě od studentů.

I když se vám každý kurz může zdát stejný, nyní víte, jak moc se od sebe liší na základě toho, co nabízejí a jak to nabízejí.

Pokud chcete rozšířit svou kariéru jako účetní nebo jakýkoli jiný profil v oblasti účetnictví, vyberte si z dlouhého seznamu a buďte si jisti, že ze všech kurzů, které jsou k dispozici, získáte to nejlepší.

x